صفحه 12 از 38 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 377
Like Tree674تشکر

موضوع: Canon EOS 450D/ Digital Rebel XSi

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 450D/Digital Rebel XSi

سلام

Occasional total focus failures - in our case only 5 or 6 shots in almost 2000

امیر جان،این مورد دوم که نکته مثبتش هست،5-6 مورد فوکاس اشتباه در 2000 شات!
    Mashhadi Vahid و Amir Tavakoli تشکر می‌کنند.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط AminZarif نمایش پست ها
    سلام

امیر جان،این مورد دوم که نکته مثبتش هست،5-6 مورد فوکاس اشتباه در 2000 شات!
    سلام
    شاید انگلیسی من ضعیف باشه و من درست ترجمه نکرده باشم!
    ولی چیزی که من از اون جمله درک کردم ، "ناتوانی گاه و بیگاه در فوکوس" هست و بهمین خاطر در قسمت Conclusion - Cons اونو گذاشته.
    که بعدا برای راحت کردن خیال بینندگان در پرانتر نوشته که البته این مشکل فقط 5-6 بار در 2000 شات اتفاق افتاده!!!!
    اگه من اشتباه ترجمه کردم لطفا اساتید راهنمایی کنن.

در مورد اون 5-6 بار هم شک دارم :::big grin:::
    یعنی جناب فیل حقه باز 2000 شات با 450d زده؟؟؟ و فقط 5-6 بار خطا کرده!!!

راستی اون 4 مورد قبلی ، شد 5 مورد!!!!
    فیل در ریوو نوشته: Automatic AF point selection unpredictable
    و در ادامه نوشته که : use center AF, it's safer

پس 9 نقطه فوکوس یعنی کشک؟؟؟ و بهتره از همون نقطه مرکزی استفاده بشه؟؟؟
    ویرایش توسط Amir Tavakoli : Saturday 24 May 2008 در ساعت 00:46

Proshot
    Guest

با سلام به همه دوستان و شرمنده به خاطر اظهار فضلم....
    راستش نوشته های بسیار ارزشمند دو دوست عزیز (آقای قبادی و یوسف عزیز) و در این تاپیک دیدم که راستش دلم نیومد فقط بخونم و چیزی ننویسم!
    این این نوع بگو مگوهای علمی واقعا ارزشمنده و ای کاش همه دوستان آماتور از جمله من ، این مقایسه موشکافانه این دو دوست رو در مورد 450D و 30D رو کاملا بخونن و کلی مطلب با ارزش یاد بگیرن.
    راستش جدا از این مسائل من تعاریف خوبی از این 450D شنیدم که یکیش و رییس قسمت امور کاربران کانن در اروپا گفته رو از سایت DPREVIEW براتون میذارم :
    “The EOS 450D bears the fruits of more than 20 years of ongoing investment into EOS,” said Mogens Jensen, Head of Canon Consumer Imaging, Europe.
    "رییس قسمت امور کاربران کانن در اروپا: دوربین کانن مدل EOS 450D در واقع نتیجه بیست سال تجربه و دانش اندوزی شرکت کانن است."

که به نظر من تائید میکنه که این دوربین واقعا خوبه که البته فکر میکنم اکثر دوستان این مطلب و قبول داشته باشن.
    و در آخر از اساتید هم یک سوال داشتم که البته نمی دونم جاش اینجاست یا نه.(پیشاپیش عذر خواهی منو بپذیرین)

چند تا از عکاسان آتلیه ادعا می کردن که تونالیته و رنگ پوست سوژه در 400D به مراتب بهتر از 5D هستش!
    آیا این مطلب میتونه درست باشه؟ (منظورم بدون پراسس بی دردسر)
    چون من در حال حاضر در آتلیه از 5D استفاده میکنم و شدیدا راغب شدم که عکسای 400D یا 450D رو در مقایسه با دوربین خودم ببینم.
    خوشحال میشم اگه دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارن ، اونو به اشتراک بذارن.
    Kaveh Ghobadi، usef، Aramis_312 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Proshot نمایش پست ها
    راستش جدا از این مسائل من تعاریف خوبی از این 450D شنیدم که یکیش و رییس قسمت امور کاربران کانن در اروپا گفته رو از سایت DPREVIEW براتون میذارم :
    “The EOS 450D bears the fruits of more than 20 years of ongoing investment into EOS,” said Mogens Jensen, Head of Canon Consumer Imaging, Europe.
    "رییس قسمت امور کاربران کانن در اروپا: دوربین کانن مدل EOS 450D در واقع نتیجه بیست سال تجربه و دانش اندوزی شرکت کانن است."

.
    والا مقامات کنون انگار قراره اين تعريفو از اين به بعد براي همه محصولاتشون بگن مثلا موقع معرفي 1d mARKIII هم همينو گفتن من که آخرش نفهميدم کدوم درسته
    Amir Tavakoli و 1Fathi تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

...............

که به نظر من تائید میکنه که این دوربین واقعا خوبه که البته فکر میکنم اکثر دوستان این مطلب و قبول داشته باشن.
    و در آخر از اساتید هم یک سوال داشتم که البته نمی دونم جاش اینجاست یا نه.(پیشاپیش عذر خواهی منو بپذیرین)

چند تا از عکاسان آتلیه ادعا می کردن که تونالیته و رنگ پوست سوژه در 400D به مراتب بهتر از 5D هستش!
    چون من در حال حاضر در آتلیه از 5D استفاده میکنم و شدیدا راغب شدم که عکسای 400D یا 450D رو در مقایسه با دوربین خودم ببینم.

سلام: یک موردی در باره شرکت ها عارضم آنست که معمولا بابت هر وسیله ای اینگونه موارد را اشاره میکنند که لزوما غلط نیست. خوب این درست است که نتیجه بیست سال تجربه باشد. قطعا دوربین بعدی که سال بعد بیاید( با تکنولوژی های همسان یا در یک راستا....) نتیجه 21 سال تجربه خواهد بود. اینکه فرض کنیم در 20 سال پیش کانن برای دقیقا همچین دوربینی(450D) فارق از 400 دی 350 و غیره برنامه ریزی داشته نادرست مینماید

در مورد صحبت های مربوط به عکسهای آتلیه نظر خاصی ندارم(دوستان دیگر با توجه به تجارب ارزشمندشان ارجح ترهستند) اما پیشنهاد میدهم کارهای ادریس را در تاپیک پرتره ببینید. دوربین ایشان هم 5D بود

ارادتمند
    shabab، Aramis_312 و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

.
    .
    .
    سلام
    این مطلب رو منم شنیدم.
    اگه اشتباه نکنم یکبار هم آقای امیر سوکی که خودشون 5D دارن به این مطلب (تفاوت رنگها بین 400d و 5D) اشاره کردن.
    تنها نتیجه ای که من میتونم بگیرم اینه که این موضوع عمدی هست.
    یعنی اینکه رنگهای 5D ، خام و واقعی هستن و کاربران این دوربین فول فریم را افراد حرفه ای تر تشکیل میدن.
    پس در نتیجه ویرایش کردن هم بلد هستن و رنگها و خروجی را طبق خواسته خودشون تنظیم میکنن.
    ولی در میان کاربران دوربینهایی مثل 400d ، افرادی که ویرایش کردن بلد نیستن فراوون هست. پس شرکت سازنده کمی غلظت رنگها رو بیشتر میکنه یا..... که کاربران آماتور هم از عکسهاشون راضی باشن.
    Persian، shabab، Behnam_703 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

با سلام به همه دوستان و شرمنده به خاطر اظهار فضلم....
    راستش نوشته های بسیار ارزشمند دو دوست عزیز (آقای قبادی و یوسف عزیز) و در این تاپیک دیدم که راستش دلم نیومد فقط بخونم و چیزی ننویسم!
    این این نوع بگو مگوهای علمی واقعا ارزشمنده و ای کاش همه دوستان آماتور از جمله من ، این مقایسه موشکافانه این دو دوست رو در مورد 450D و 30D رو کاملا بخونن و کلی مطلب با ارزش یاد بگیرن.

من در مورد رنگ های خروجی کانن 5دی و سایر دوربین ها این نظر را ندارم.

اشکال کانن 5دی یکی در مونیتور آن است که شدیدا رو به زردی می زند و از نظر زرلوشن و ابعاد هم مناسب یک دوربین با آن کیفیت و رزلوشن تصویر نیست.

یقینا دوستانی که تصاویر 5دی را در مونیتور دوربین می بینند بسیار به آن اشکال وارد خواهند کرد.

در مورد بعدی کالیبره کردن خروجی ها است که بسیاری از دوستان رعایت نمی کنند ( در صورتی که دکتر روشن عزیز بارها آن را تذکر داده اند )

و بعد اینکه برای یک آتلیه حرفه ای و خوب به نظرم با این دوربین بسیار موفق تر از کانن سری XXXD خواهید بود.

و یک مورد دیگر اینکه متاسفانه کانن5دی در تنظیم وایت بالانس بسیار خنگ عمل می کند و بنده هیچ گاه نمی بینم که وایت بالانس این دوربین به خوبی تنظیم شده باشد.اگر از فرمت RAW استفاده می کنید بهترین کار اعمال تنظیمات دلخواه خودتان بر خروجی است.

دوربین های جدید بخصوص کانن450 دی در تنظیم وایت بالانس عملکرد بسیار بسیار بهتری نسبت به نسل های قبل دارند.
    shabab، Pouyashariat61 و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

جناب فیل کلی تعریف از این دوربین کرده که فکر میکنم شایسته اون هست. با در نظر گرفتن قیمت و مشخصات موجود جالبی است. قیمت ایران نمیدونم چقدر پایین اومده اما اگر قیمت کیت ان به 700 برسد خیلی مناسب است.

فکر کنم داشتن live view این دوربین را یک انتخاب خوب برای عکاسی نجومی میکند.
    shabab تشکر می‌کند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

Proshot
    Guest

اولا بسیار ممنون بابت توضیحات خوب دوستان مخصوصا جناب قبادی عزیز که واقعا کامل و جامع و با حوصله جواب میدن.
    دوما در تائید صحبتهای کاوه خان باید بگم که من قبلا D200 داشتم و واقعا وایت بالانس دقیق و محشری بهم میداد تا اینکه شیطان از راه رسید و در گوش ما زمزمه Detail بیشتر و انداخت.که خوب خدائیش از نظر Detail از D200 خیلی بالاتره(که فکر میکنم امریست واضح و آشکار)
    ولی وایت بالانس و نیاز به کار بیشتر برای رسیدن به رنگهای پوست زیباتر (در پرتره) مارو مایوس کرده.
    و واقعا از نظر LCD هم در حد ضعیفی است.
    به هر حال چندی است که به فکر افتادم در کنار دوربینم 400D یا همین 450D رو امتحان کنم.
    بازم ممنون و خوشحال میشم اگه دوستان بتونن بیشتر در انتخابم کمکم کنند.

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

يعني شما D200 رو فروختيد و 400D خريديد براي رسيدن به ديتيل خيلي بالاتر؟
    RAW عکاسي ميکنيد يا Jpeg ؟؟؟
    آيا از تاثير لنز روي شارپنس آگاهيد؟
    لنزهاتون تو هر برند چي بودن؟
    shabab تشکر می‌کند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

صفحه 12 از 38 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین