صفحه 9 از 38 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 377
Like Tree674تشکر

موضوع: Canon EOS 450D/ Digital Rebel XSi

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 450D/Digital Rebel XSi

نقل قول نوشته اصلی توسط Tooraj نمایش پست ها
    اگه اینطور که تو فیلمش نشون میده باشه سرعت فوکوس در حالت LiveView تعریفی نداره. :(
    اکثر کاربران این دوربین هم به کندی focus در حالت LV اشاره کرده اند اما آنرا قابل استفاده دانسته اند.
    یک کاربرد خیلی جالب از contrast AF این دوربین در حالت LiveView که کاربرد زیادی پیدا کرده استفاده از چند TC است که مثلا با یک لنز 400-100 بعضا به فواصل کانونی بیشتر 1200mm هم رسیده اند . میدانید که در این حالت امکان Autofocus در دوربین های سری xxD و xxxD وجود ندارد (به دلیل f بیشتر از 6.3) ولی این محدودیت به نوعی با استفاده از قابلیت contrast AF در 450D حذف شده است .(قابل توجه علاقه مندان به عکاسی از پرندگان )
    تنها مشکل برای این نوع عکاسی این است که به دلیل کندی فکوس در این حالت, سوژه باید به گونه ای تفهیم شود که دست از تحرک بردارد.:cool:

این هم چند عکس جدید که با همین روش گرفته شده :
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg b2.jpg‏ (59.0 کیلو بایت, 32 بازدید)
    • نوع فایل: jpg b1.jpg‏ (56.6 کیلو بایت, 25 بازدید)
    • نوع فایل: jpg b3.jpg‏ (52.3 کیلو بایت, 22 بازدید)
    ویرایش توسط usef : Tuesday 29 April 2008 در ساعت 08:44
    shabab، Amin Zarif، Canon! و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

قیمت مدتی همین خواهد بود.بدون گارانتی کمی ارزان تر.اما هنوز گران است.دوستانی که قصد خرید این دوربین را دارند یکی دو ماه باید صبر کنند که قیمت واقعی شود.

در حال حاضر برای کسانی که عجله دارند و نیاز شدید به دوربین باید عرض کنم که اضافه پرداخت برای خرید کانن40دی کاملا منطقی و به صرفه است.

دوستان به نظر ( شخصی ) بنده قیمت تا به 850 نرسیده اقدام به خرید نکنند...یقینا چند ماه آینده به 850 خواهد رسید.

البته هنوز هم 40دی اولین پیشنهاد بنده و سپس 30دی دوم پیشنهاد است.

اما این دوربین هم مثل بقیه دوربنی های این نسل و این سری بسیار عالی است.مبارک دوستان....
    shabab، usef، Aramis_312 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

روي كيفيت اين دوربين اصلا نبايد شك كرد فقط ميمونه بحث ارگونومي و قيمت

از لحاظ ارگونومي كه بحث كاملا شخصيه
    از لحاظ قيمت بايد ديد اين ميزان پول براي برتري هاي اين دوربين نسبت به رقبا براتون به صرفه است يا خير لنزهاي كيت رو هم زياد با هم مقايسه نكنيد چون هر دو تقريبا در يك حد هستن اگر ميزان پرداخت اضافه براتون توجيه داره در خريدش شك نكنيد عاليست يه 40D در ابعاد كوچكتر مطمئن باشيد از خريد راضي خواهيد بود

اما حيف كه اين دوربين ارگونومي 40D رو به نظر من نداره وقتي 40Dرو براي اولين بار دستم گرفتم ديدم بابا كنون عجب دوربين عالي و فيت دستي ساخته به نظر من بهترين دوربين كنون از لحاظ ارگونوميه

تنها مشکل برای این نوع عکاسی این است که به دلیل کندی فکوس در این حالت, سوژه باید به گونه ای تفهیم شود که دست از تحرک بردارد.
    اين قابليت رو اينجور كه شما ميگيد بايد براي عكاسي از پرندگان فراموش كنيد شايد براي عكاسي از اسب آبي اونم در حالتي كه خميازه نميكشه خوب باشه اما پرندگاتن رو بي خيال شيد
    ویرایش توسط babakdin543 : Tuesday 29 April 2008 در ساعت 10:01
    shabab، usef و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

حيف كه اين دوربين ارگونومي D40 رو به نظر من نداره وقتي D40 رو براي اولين بار دستم گرفتم ديدم بابا كنون عجب دوربين عالي و فيت دستي ساخته به نظر من بهترين دوربين كنون از لحاظ ارگونوميه
    بابک جون به جونمون کنند من و تو دی70 دستمون گرفتیم و شماره ها را نیکونی میبینیم. برادر من منظورت 40دی است دیگه؟
    babakdin543 و Aramis_312 تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

با سلام؛
    نورنگار بدنه رو زده 900هزار تومان. يعني با يك 18-55 Is كه 150هزار تومانه در مياد 1050000 كه خيلي زياده.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

سلام دوستان
    خبرهای جدیدی براتون دارم.
    امروز قدم نورسیده کانن رو در دست گرفتم. یعنی همین 450d معروف.
    با گارانتی پارسه بقیمت 870 هزار تومن. مطمئنا در یکی دوماه آینده ارزون تر خواهد شد.
    حقیقتش وقتی تو مغازه رفتم اصلا فکر نمیکردم که 450d رو داشته باشه.
    من واسه قیمت گرفتن نیکون D60 رفته بودم و از مغازه دار سوال کردم که از 450d چه خبر؟ و مغازه دار گفت که تازه برام رسیده و دارم!!!!!
    400d و نیکون D60 هم آورد و 3 تاشو کنار هم گذاشتم و مقایسه کردم.
    جنس بدنه 450d با 400d تفاوتی نکرده بود. فقط قسمت جلوی دوربین که در دست قفل میشه و محل انگشت شست در پشت دوربین (در عکس با فلش قرمز مشخص کردم) از جنس چرم مانندی پوشیده شده بود. ولی کیفیت بدنه مثل قبل بود!!! :confused:
    چیز دیگه ای که بنظرم اومد ، lcd دوربین بود. بنظر من محل قرارگیرش افتضاح هست. خیلی خیلی پایین قرار داره و بزرگیش خیلی تو ذوق میزد.
    آیا این پایین بودنش باعث صدمه نمیشه؟؟؟؟؟ (محلش رو با فلش آبی تو عکس مشخص کردم)
    2 بار که دوربینو تو دستم چرخوندم ، همش دستم به lcd میخورد و چرب میشد. فروشنده هم چپ چپ نگام میکرد!!! از این صفحه نمایشش اصلا خوشم نیمد. موقع حمل و نقل باعث دردسره.

[IMG]http://i28.*******.com/13yqefc.jpg[/IMG]

خوب حالا برسیم به بحث شیرین آف تاپیک :::big grin:::
    قیمت 400d با گارانتی آفومار با لنز کیت 18-55 معمولی 655 هزار تومان.
    قیمت 400d با گارانتی آفومار با لنز کیت 18-55 IS بقیمت 690 هزار تومان.
    قیمت نیکون D60 با گارانتی پارسه بقیمت 690 هزار تومان. وقتی کانن 400d و 450d رو تو دست گرفتم و بعدش نیکون D60 رو دیدم کیفیت بدنه D60 از زمین تا آسمون با اونا فرق میکنه و خیلی بهتره.
    الان حسابی گیج و منگ هستم. هنوز موضع خودمو نتونستم مشخص کنم که کاننی باشم یا نیکونی!!!!!
    Mashhadi Vahid، Ali Shadi، FARID و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

امیر جان قیمت هایی که دادید بی شک اشتباه هستند. قیمت های آفومار را حدود 100 تومان ارزان تر اعلام کردید.
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.
    سام مقدم

تشکر کرده
    7229

سلام آقای مقدم عزیز
    من در شیراز زندگی میکنم.
    قیمت 400d در نمایندگی کانن واقع در خیابان ملاصدرا بقیمت 720 هزار تومان.
    قیمت 400d در دوربین فروشیهای واقع در خیابان داریوش به مبلغ 660 تا 670 هزار تومان. (از 2 تا پرسیدم. یکی 660 و دیگری 670 قیمت داد)

هر دو هم با گارانتی آفومار و بیمه بدنه سامان. حتی منم به نمایندگی آفومار گفتم که چرا قیمت شما اینقدر تفاوت داره؟
    مسئول نمایندگی گفت که باید تفاوتی بین خیابان ملاصدرا و خیابان داریوش باشه دیگه!!!!!
    (جهت اطلاع هموطنان غیر شیرازی: خیابان ملاصدرا بالا شهر هست و خیابان داریوش پایین شهر!!!!)

آقا اگه میدونید تهران قیمتها خیلی گرونتره تا کار و کاسبی راه بندازیم. خرید دوربین در شیراز با من و فروش در تهران باشما :::big grin:::

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط amirt2006
    2 بار که دوربینو تو دستم چرخوندم ، همش دستم به lcd میخورد و چرب میشد. فروشنده هم چپ چپ نگام میکرد!!! از این صفحه نمایشش اصلا خوشم نیمد. موقع حمل و نقل باعث دردسره.
    آقا چرا ايراد بني اسرائيلي مي گيري ؟ چرا توسر مال مي زني ؟ :::big grin:::

از شوخي گذشته اين مشكل رو من هم با 40D دارم ( چرب شدن LCD ) كه با يه محافظ 2500 تومني حل مي شه. ولي فكر مي كنم اين مشكل رو همه ي LCD هاي 3 اينچي حتا اونا كه وسط ترند دارند.

ظاهرا شما دلت با D60 است و بقيه همه بهانه است پس پيشنهاد مي كنم حتما D60 بخريد چون آدم بايد دوربينشو دوست داشته باشه وگرنه عكس خوب هم نمي تونه باهاش بگيره ( اينرو اعتقاد دارم و جدي عرض مي كنم).
    Nader Kohansal، Kaveh Ghobadi، shabab و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    7229

بازم آف تاپیک
    سلام آقا فرهاد
    نه به خدا :biggrin:. من همه دوربینها رو دوست دارم.
    به برند خاصی علاقه ندارم. اتفاقا یه eos3000 دارم که عکسهای خیلی خیلی خوبی باهاش گرفتم و اصلا خیال فروشش رو ندارم و یادگاری نگهش داشتم. بعدش هم FZ50 که از برند پاناسونیک هست. حالا هم مهر D60 به دلم افتاده :::big grin:::
    یعنی 3 دوربین با 3 برند مختلف!!!! :::big grin:::
    farhad44 و heiran تشکر می‌کنند.

صفحه 9 از 38 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین