صفحه 19 از 60 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

یک پیشنهاد:

اگر Digital Photo Professional روی کامپیوتر دارید دوربینتان را با پورت usb به PC کانکت کنید و از کامپیوتر چند شات انجام دهید با نرم افزار مربوطه شما قادر خواهید بود تنظیمات را انجام داده و فکوس صحیح روی مانیتور انجام دهید ( در بزرگنمایی ) در این حالت بررسی کنید ببینید چقدر تفاوت با مواردی که خودتان میگویید خواهد داشت با دیاف های متفاوت تا حداکثر f/7.6 و 3 فوکال لنت ابتدای واید لنز و انتها ودیگر فرضا روی 35 میلیمتر ترجیحا با جابجا کردن دوربین ... سعی در FOV های یکسان ( چون فوکال لنت متفاوت خواهد بود فیلد آو ویو هم متعاقبا حتی در بهترین حالت یکی نخواهد شد. فقط سعی کنید به حالت های نزدیک بهم برسید تا ارزیابی کیفیت لنز در فوکال لنت های متفاوت ....بهتر باشد

در اصل ممکن است ایده بهتری از رفتار لنز دستتان بیاید... ( البته اگر یک اشکال سخت افزاری در بین نباشد )
    ویرایش توسط QashQai : Sunday 22 March 2009 در ساعت 20:10 دلیل: تصحیح غلط املایی
    a_pendar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

Lightbulb پاسخ: Canon EOS 50D

سلام. دوستان عیدتون مبارک.
    من با دوربینم یک مشکل پیدا کردم امیدوارم اشکال از دوربین نباشه.
    دوربین من در مورد فرمت raw مشکل داره . وقتی که روی حالت فقط raw یا فقط jpg باشه مشکلی وجود نداره. اما وقتی تنظیمات را روی حالت jpg + raw قرار می دم به ازای هر عکسی که می گیرم دو تا فایل jpg روی مموری کارت ذخیره می شه و اصلا از raw خبری نیست!!!!:confused:
    ممنون می شم من رو راهنمایی کنید.

تشکر کرده
    5125

سلام: مدتی پیش خاطرم هست یکی از دوستان فروم ( لینک پایین ) مشکلی اینچنین برای دوربینش پیش آمده بود... نمیدانم توانسته آنرا برطرف کند یا نه ؟ میتوانید در پیام خصوصی جویای آن باشید البته نمیدانم از افرادی هستند که مرتب آنلاین میشوند یا نه ؟

همه چیز درباره Canon 40D

ناگفته نماند این مشکل عجیبی است که پاسخی هم آن موقع برای آن داده نشد...

موفق باشید
    pArsi تشکر می‌کند.

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

نقل قول نوشته اصلی توسط pArsi نمایش پست ها
    سلام. دوستان عیدتون مبارک.
    من با دوربینم یک مشکل پیدا کردم امیدوارم اشکال از دوربین نباشه.
    دوربین من در مورد فرمت raw مشکل داره . وقتی که روی حالت فقط raw یا فقط jpg باشه مشکلی وجود نداره. اما وقتی تنظیمات را روی حالت jpg + raw قرار می دم به ازای هر عکسی که می گیرم دو تا فایل jpg روی مموری کارت ذخیره می شه و اصلا از raw خبری نیست!!!!:confused:
    ممنون می شم من رو راهنمایی کنید.
    احتمالا شما برای ریختن عکسهاتون در کامپیوتر از خود دوربین استفاده میکنید که فقط دوتا jpeg میبینید اگر کار انتقال را توسط Ram reader یا نرم افزاز canon utility (در سی دی نرم افزار دوربین موجود است)انجام بدید مشکلی نخواهید داشت.
    pArsi تشکر می‌کند.
    علیرضا اصلانی

كاربر همراه a_pendar آواتار ها
    تشکر کرده
    201

نقل قول نوشته اصلی توسط 0808 نمایش پست ها
    احتمالا شما برای ریختن عکسهاتون در کامپیوتر از خود دوربین استفاده میکنید که فقط دوتا jpeg میبینید اگر کار انتقال را توسط Ram reader یا نرم افزاز canon utility (در سی دی نرم افزار دوربین موجود است)انجام بدید مشکلی نخواهید داشت.
    حق با ایشان است.من هم همین مشکل را داشتم.از رم ریدر استفاده کنید مشکلتان حل میشود.
    pArsi تشکر می‌کند.
    ...سكوت سرشار از ناگفته هاست...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط 0808 نمایش پست ها
    درسته دقیقا همینطوره از کابل خود دوربین استفاده می کنم.
    آیا استفاده کردن از کابل خود دوربین احتمال بروز مشکلی را برای دوربین ایجاد می کند؟

تشکر کرده
    5125

سلام:

با توجه به نظر دوستان نسبت به مشکل دوربینتان .....برای تجربه شخصی این موضوع را چک کردم دوربین من روی مد خام و jpg بدون استفاده از نرم افزار دوربین فقط با کابل به کامپیوتر ارتباط داده شد برای من فایل های خام و Jpg تفکیک شده نمایش داده میشود . نمیدانم چرا باید این مشکل برای شما یا دوستان اتفاق بیوفتد که در صورت ارتباط مستقیم به کامپیوتر بجای فایل خام و Jpg شما یا دوستان دو تا فایل با فرمت Jpg ببینید

البته وقتی بدون استفاده از نرم افزار دوربین با کابل ارتباطی دوربین را به کامپیوتر وصل کنید پارامترهای بسیار دیگری در این موضوع میتواند تفاوت در نمایش یا هر چیز دیگر ایجاد کند که به مشخصات کامپیوتر و نرم افزار های مورد استفاده ( از سیستم عامل تا غیر .... ) شما من یا دوستان بر میگردد. برای همین بهتر است از طریق نرم افزار مورد نظر دوربینتان اقدام کنید

اطمینان داشته باشید استفاده از کابل دوربین هیچ ضرری برای دوربین یا کامپیوتر مورد نظر نخواهد داشت مگر آنکه ایراد دیگری در میان باشد. طراحی دوربین شما اینگونه است تا بتوانید از طریق ارتباط با کامیپوتر ثبت هایتان را انجام دهید.
    pArsi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    201

سلام.
    جناب قشقایی شما فایل ها رو هم روی کامپیوتر کپی کردید ؟
    و مدل دوربینمون هم همین 50دی هست؟

جناب parsi استفاده از کابل هیچ مشکلی برای دوربین ایجاد نمیکند.به هر حال شرکت بزرگی مثل کانون با در نظر گرفتن همه جوانب این امکان را روی دوربین قرار میدهد.
    ویرایش توسط a_pendar : Friday 27 March 2009 در ساعت 13:48 دلیل: پ.ن
    pArsi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    5125

دوریبن من 40D ست

تشکر کرده
    201

شاید این مسئله فقط در 50دی و بسته به نرم افزار داخلی آن باشد.
    این مشکل رو باید روی ویندوز ویستا چک کرد. از دوستان کسی ویستا+50D هست؟

صفحه 19 از 60 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین