صفحه 46 از 60 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 451 تا 460 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Talebi نمایش پست ها
    چطور با 500D یه احتمال زیاد ناچار به تعویض بدنه خواهند شد ولی با 50D خیر ؟
    اگر بحث ارگونومی باشد که ایشان در همان ابتدا انتخاب مناسبی (برای خودشان) خواهند داشت و احتمالا بعدا شرایطی برای ایشان بوجود نخواهد آمد که دیگر 500D خوشدست نباشد!
    از نظر خروجی هم آنقدر 50D نسبت به 500D برتری ندارد که بتوان گفت کدامیک بایستی زودتر آپگرید شود. (حتی شاید از نظر امکان فیلمبرداری ، ایشان در 50D احساس کمبود امکانات کنند)
    با سلام خدمت اقای طالبی.منظورم از این قسمت بحث تفاوت بین entery level وsemi pro ها بود که در ابتدای شروع به عکاسی مهم نیست ولی با حرفه ای تر شدن شاید شخص احساس نیاز به داشتن یک سمی پرو داشته باشد.یکی از این برتری ها همونطور که اشاره کردین بحث ارگونومی هست که به نظر من خیلی مهم هست.از دیگر تفاوتها میشه به سرعت عکاسی پی در پی 50d اشاره کرد.در ضمن تفاوت سرعت شاتر و ایزو و... باعث این شد که من وقتی دقیقا در این مخمصه گیر کرده بودم 50d رو انتخاب کردم (در ضمن فیلمبرداری برای من اصلا اصلا مهم نبوده و نیست).حالا این نظر منه و طبیعتا شما بهتر از من میدونین و می تونین نظر بدین. و اگه من اشتباهی فکر می کنم ببخشید.
    ویرایش توسط Mehran Fani : Friday 26 February 2010 در ساعت 15:12
    Ali Talebi تشکر می‌کند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط amir reza نمایش پست ها
    سلام آقا مهران

آره ، واقعا گیر کردم :confused:

پس 400 اضافه بابت 50 دی دادن کار غلطی نیست !
    با سلام دوباره.ببینید پاسخ این سوالو هیچکس مثل خود شما نمی تونه دقیق پاسخ بده.چون هرکی بخواد پاسخ این سوال رو بده بنا به استفاده خودش جواب میده چه بسا توقعی که شما از دوربین دارید کمتر یا بیشتر از شخص پاسخ دهنده باشه.در ضمن مطمئن باشید این مسئله به پیچیدگی که شما فکر می کنین نیست.شما با هر بدنه ای راحت هستی اونو بخر.چند روز پیش به عکس های سایت juzaphoto نگاه می کردم.جالب این بود که بیشتر عکس ها رو با بدنه 350d و 20d گرفته بودن که خیلی عکسهای فوق العاده ای بود.اینو گفتم تا به شما بگم که در مبحث خروجی به نظر من لنز و خلاقیت عکاس بیشتر تاثیر گذار هست.امیدوارم به مراد دلتون برسین.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

تا جايي كه اطلاع دارم در هر دو دوربين 50D و 500D از يه سنسور استفاده شده است . بنظرم انتخاب بين اين دو تا اونقدرها هم سخت نيست .
    اگه سرعت عكاسي پياپي بيشتر براتون مهمه
    اگه سرعت شاتر 1/8000 در 50دي براتون كاربرد داره
    اگه وزن بيشتر 50 دي براتون مهم نيست
    اگه دو دوربين رو دستتون گرفتيد و ديديد 50 دي خوش دست تره .
    و خلاصه تفاوتهايي از اين دست .
    البته تمام اينا رو كاغذ بود و مسلما" تفاوتهايي در استفاده عملي از دو دوربين خواهد بود كه ميشه از دوستان دارنده اين دو دوربين سوال كرد .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    تا جايي كه اطلاع دارم در هر دو دوربين 50D و 500D از يه سنسور استفاده شده است . بنظرم انتخاب بين اين دو تا اونقدرها هم سخت نيست .
    اگه سرعت عكاسي پياپي بيشتر براتون مهمه
    اگه سرعت شاتر 1/8000 در 50دي براتون كاربرد داره
    اگه وزن بيشتر 50 دي براتون مهم نيست
    اگه دو دوربين رو دستتون گرفتيد و ديديد 50 دي خوش دست تره .
    و خلاصه تفاوتهايي از اين دست .
    البته تمام اينا رو كاغذ بود و مسلما" تفاوتهايي در استفاده عملي از دو دوربين خواهد بود كه ميشه از دوستان دارنده اين دو دوربين سوال كرد .
    یه چیز دیگه هم هست ، بدنه 50D خیلی بهتره از 500D . اما به همین دلیل هم سنگین تره.
    500D فیلم برداری هم می کنه اما 50D خیر.
    shabab تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان عزيز من سلام
    من قصد خريد يك دوربين 50دي كانن با لنز 15-85 را دارم . ممنون مي شوم كه به سوالات من پاسخ دهيد:
    1.با توجه به اينكه من آماتور هستم آيا اين بدنه و لنز براي يك مبتدي مناسب است؟
    2.آيا با خريد بدنه 50 دي تا مدت زيادي بي نياز از تعويض بدنه هستم؟
    3. آيا لنز 85-15 يك لنز كامل است(براي عكاسي وايد و نرمال) كه ديگر نياز براي خريد لنز در اين رنج نداشته باشم؟
    4.بنظر شما براي خريد كدام فروشگاه مناسبتر است(از لحاظ قيمت و اصل بودن باطري و ..)؟(بنا به قوانين سايت لطفا بصورت خصوصي پيغام بدهيد)
    5. از دوستان كسي حاضر است براي خريد من را همراهي كند؟

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryar1385 نمایش پست ها
    دوستان عزيز من سلام
    من قصد خريد يك دوربين 50دي كانن با لنز 15-85 را دارم . ممنون مي شوم كه به سوالات من پاسخ دهيد:
    3. آيا لنز 85-15 يك لنز كامل است(براي عكاسي وايد و نرمال) كه ديگر نياز براي خريد لنز در اين رنج نداشته باشم؟
    4.بنظر شما براي خريد كدام فروشگاه مناسبتر است(از لحاظ قيمت و اصل بودن باطري و ..)؟(بنا به قوانين سايت لطفا بصورت خصوصي پيغام بدهيد)
    سلام

50D برای شما دوربین بسیار خوبی است و فکر نمیکنم تا 4 سال دیگر نیاز به خرید بدنه داشته باشید

15.85 هم لنز خوبی است اما من با 70.200 موافقتر هستم به علت کیفیت بیشتر و سری ال بودن و در آینده هم برای شما کاربرد دارد و همان قیمت 15.85 است

برای لنز واید هم یک 15 میلیمتر به قیمت حدود 400 هزار تومان
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

با سلام
    دوست عزیز اینکه لنز 15-85 لنز خوبی هست یا نه بنده نظری ندارم ولی اینکه شما رو از خرید لنز واید یا تله بی نیاز کنه کمی برای بنده سوال شما نامفهوم است خب اگر شما نیاز به رنج بالاتر باشید مجبور به خرید لنز بلندتر خواهید بود و برعکس و در ضمن به نظر بنده 70-200 به هیچ وجه نمی تواند کارائی 15-85 رو داشته باشد حتی اگر هم لنز بهتری باشد
    rodentia و Ali Talebi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

اگه 50D رو انتخاب كرديد مطمئن باشيد بدنه خوبيه و شما رو تا مدتها از خريد بدنه بي نياز ميكنه (البته فكر كنم ارزش داشته باشه كه به 7D با حدود 400 يا 500 تومن بيشتر هم نظر داشته باشيد)
    85- 15 هم لنز خوبيه و مطمئنا" تا مدتها در اين رنج شما رو بي نياز ميكنه . البته 200-70 هم لنز خوبيه ولي نميشه اونو بجاي 85-15 پيشنهاد داد . ميشه گفت اين دو لنز مكمل هم هستند .
    خريد از جمهوري ميتواند حداكثر 40 تا 50 تومان به نفع شما تمام شود اما پيشنهاد ميكنم يكي از فروشگاههاي معتبر وارد كننده دوربين رو براي خريد انتخاب و با خيال راحت خريد كنيد .
    Chik تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryar1385 نمایش پست ها
    دوستان عزيز من سلام
    با سلام.دوست عزیز شما باید اول زمینه عکاسی خودتون رو مشخص کنید تا دوستان دقیق تر راهنمایی کنن.در مورد تجهیزاتی هم که گفتین ترکیب خوبی انتخاب کردین ولی همانطور که گفتم زمینه عکاسی شما مشخص می کنه که این ترکیب بکارتون میاد یا نه.در مورد 15-85 هم دوستانی که از این لنز استفاره می کنن بهتر راهنمایی کنن.ولی کلا رنج خوبی داره.
    شما می تونین به 17-70 سیگما هم فکر کنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط artnature نمایش پست ها
    سلام

50D برای شما دوربین بسیار خوبی است و فکر نمیکنم تا 4 سال دیگر نیاز به خرید بدنه داشته باشید

15.85 هم لنز خوبی است اما من با 70.200 موافقتر هستم به علت کیفیت بیشتر و سری ال بودن و در آینده هم برای شما کاربرد دارد و همان قیمت 15.85 است

برای لنز واید هم یک 15 میلیمتر به قیمت حدود 400 هزار تومان
    دوست عزیز فکر می کنم 70mm برای واید یه کم زیاد هست اونم روی کراپ دارها که حدودا میشه 112.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

سلام

يك سوال مبتدي:

تو 50دي با توجه به اينكه يك dial (همون بيلبيلك گردون) بيشتر نداره تو مد m كنترل ديافراگم با چي انجام ميشه؟ دكمه شيفتي چيزي داره؟

يكي از دوستام از من پرسيد منم از كنون ها سر در نميارم.
    محمد رضا میلانی

صفحه 46 از 60 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... آخرینآخرین