صفحه 43 از 60 نخستنخست ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 421 تا 430 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    باطری را در نهایت میخرم و امیدوارم واقعا ایراد از این باشه ،اما یک تعمیرکار در برج بهار صحبت هایی از جریان کشی دوربین کرد که اون قضیه باعث نگرانی من شده و الا باطری رو تعویض میکنم ،آیا همچین چیزی واقعیته؟تست و روشی برای فهمیدن این جریان وجود داره؟

ضمنا شما دوربین 50D خریدید؟این تعداد 800 شات مربوط به همین دوربینه؟
    خوشبختانه در تهران یک مرکزی هست بسیار بسیار مجهز و به روز بنام تعمیرگاه مرکزی واقع در طبقه 9 ساختمان آلومینیوم خیابان جمهوری! و مهندس قاسمی آنجا هستند تا این شک و شبه ها به وجود نیاید...

بنده یک خاطره از ایشان دارم.برای تست سلامت یک دوربین خدمت ایشان رسیده بودم.ایشان دوربین را در چند ثانیه بوسیله نرم افزار ها و سخت افزار ها و Tools های استاندارد و معتبری که در اختیار داشتند ( و همگی از کمپانی ها مادر مثل کانن و نیکون برایشان ارسال شده و آپگرید می شود و قیمتی حدود 200 میلیون تومان دارند ) تست کرده و حتی می توانستند بگویند من تا به حال چه لنز هایی بر روی آن بسته ام چند شات زده ام شماره سریال قطعات ام چیست ایا مشکلی در اجزا ( از نورسنج تا نویز ریداکشن و سیستم فوکوس و .................................................. ................................... ) دوربین هست و یا خیر و یا دوربین را برایم تیون! Ttuning کنند!

خلاصه فقط اسم برادر زاده ی پسر عموی مادر زن داداش کسی که دوربین را اسمبل کرده بود و اجازه خروج ان را از خط تولید داده بود را نمی شد فهمید که آن هم اگر یک ایمیل به شرکت می زدند به راحتی قابل دسترسی بود.

تازه در نتیجه فرمودند کاوه جان یکی از اجزا دوربین یک مشکل کوچک دارد و در آینده به مادربرد آسیب می رساند که این پیشگویی کاملا به حقیفت پیوست

خلاصه!!!

بردن دوربین خدمت آقای قاسمی علاوه بر نیاز حسن هایی هم دارد که انشالله شما هم مشمول آن شوید.

از همین جا خدمت ایشان عرض ارادت می کنیم.

.................................................. .................................................. .....................

در موذد Cipa هم همان طور که عرض کردم همیشه حدود 20% تا 30% ( حداقل ) رقم ها را کاهش دهید....
    حسام، QashQai، MAHosseini و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام:

این چند گزینه روی دوربین شما به حالتی تنظیم شده است؟

Review Time

Auto Power off

LCD Brightness

و در آخر فکوس دوربین شما روی کدام حالت تنظیم است؟
    سلام
    Review Time روی 4 ثانیه

Auto Power off روی 1 دقیقه

LCD Brightness هم روی 4 یعنی وسط

فوکوس دوربین هم روی گزینه AL FOCUS
    QashQai تشکر می‌کند.

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    خوشبختانه در تهران یک مرکزی هست بسیار بسیار مجهز و به روز بنام تعمیرگاه مرکزی واقع در طبقه 9 ساختمان آلومینیوم خیابان جمهوری! و مهندس قاسمی آنجا هستند تا این شک و شبه ها به وجود نیاید...

بنده یک خاطره از ایشان دارم.برای تست سلامت یک دوربین خدمت ایشان رسیده بودم.ایشان دوربین را در چند ثانیه بوسیله نرم افزار ها و سخت افزار ها و Tools های استاندارد و معتبری که در اختیار داشتند ( و همگی از کمپانی ها مادر مثل کانن و نیکون برایشان ارسال شده و آپگرید می شود و قیمتی حدود 200 میلیون تومان دارند ) تست کرده و حتی می توانستند بگویند من تا به حال چه لنز هایی بر روی آن بسته ام چند شات زده ام شماره سریال قطعات ام چیست ایا مشکلی در اجزا ( از نورسنج تا نویز ریداکشن و سیستم فوکوس و .................................................. ................................... ) دوربین هست و یا خیر و یا دوربین را برایم تیون! Ttuning کنند!

خلاصه فقط اسم برادر زاده ی پسر عموی مادر زن داداش کسی که دوربین را اسمبل کرده بود و اجازه خروج ان را از خط تولید داده بود را نمی شد فهمید که آن هم اگر یک ایمیل به شرکت می زدند به راحتی قابل دسترسی بود.

تازه در نتیجه فرمودند کاوه جان یکی از اجزا دوربین یک مشکل کوچک دارد و در آینده به مادربرد آسیب می رساند که این پیشگویی کاملا به حقیفت پیوست

خلاصه!!!

بردن دوربین خدمت آقای قاسمی علاوه بر نیاز حسن هایی هم دارد که انشالله شما هم مشمول آن شوید.

از همین جا خدمت ایشان عرض ارادت می کنیم.

.................................................. .................................................. .....................

در موذد Cipa هم همان طور که عرض کردم همیشه حدود 20% تا 30% ( حداقل ) رقم ها را کاهش دهید....
    بله من هم اسم آقای قاسمی رو خیلی شنیدم اما سعادت نشده هنوز خدمت ایشون برسم،اگر احساس کنم مشکل جدیه حتما پیش ایشون میرم تا خیال خودم رو راحت کنم.

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    ممنون از دوستان بابت راهنماییشون و مخصوصا اقای طالبی که من رو تقریبا از نگرانی بیرون اورد.به هر حال جدا از امکانات خوبی که این دوربین در اختیار کاربرانش قرار میدهد، اما شاید وجود مشکلاتی(شاید نشه گفت مشکل) مثل نویز و همین مثلا شارژ باطری که به نظرم برای همچین دوربینی نمیبایست وجود میداشت و یا اینکه شاید شخصا انتظار بیشتری از این دوربین داشتم که شاید انتظار بیهوده ای بوده ! به هر حال اون دسته از عزیزانی که 40D دارند سعی کنندهمون 40D نگه دارندو اگر قصد ابگریت تجهیزات دارند مستقیما برن سراغ 7D و به 50D فکر نکنند
    اینو برای اون دسته از دوستانی مینویسم که ممکنه بعدا این تاپیک رو بخونن و صرفا تجربه ای بود که دوست داشتم تو این تاپیک بنویسم.
    خواهش می کنم آقا حسین.
    مطمئنا آپگرید هر بدنه به فقط یک مدل بالاتر از خود، چندان توصیه نمی شود. چه 40D باشد و چه 450D .
    البته به نظر من شارژ باطری را نمی توان مشکل نامید. 400 شات هم کم نیست و تقریبا برای پر کردن یک کارت حافظه کافی است. (8GB و RAW+jpg )
    در صورتی که اگر شارژ باطری برای 1000 شات هم کافی می بود، داشتن باطری اضافه بسیار مفید است.
    (زیرا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و آسودگی خاطر می شود و علی الخصوص برای عکسبرداری طولانی مدت که نمی توان به یک باطری اطمینان کرد همینطور مثلا برای رفتن به پارک محله و ثبت 30-40 عکس از بچه ها، دیگر نیازی به کنترل شارژ باطری نیست.)
    ویرایش توسط Ali Talebi : Friday 8 January 2010 در ساعت 11:19
    odesa و aaallliii تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1717

سلام
    بنظرم با باطرى گريپ مشكل راحت رفع ميشه اگر واقعاً مشكلتون فقط باطرى باشه، يا همون باطري اضافه
    ولي من از دوستان يه سؤالى دارم
    گريپ 50 دي رو كجا ميشه پيدا كرد؟ نورنگار نداشت، قيمتش چقدر هست؟
    و خودش دوتا باطرى داره يا نه ؟

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط aaallliii نمایش پست ها
    سلام
    بنظرم با باطرى گريپ مشكل راحت رفع ميشه اگر واقعاً مشكلتون فقط باطرى باشه، يا همون باطري اضافه
    من چند ماه پیش باطری گریپ گرفتم از جای معتبری هم خریدم
    اولش فکر میکردم یه دونه باطری اضافه روش داره اما نداشت تو کاتالوگ داخل جعبه هم به این نکته اشاره کرده بود (که نداره)
    در نهایت مجبور شدم 30 هزار تومن هم بدم و باطری Hahnel معادل باطری 50D رو بخرم
    aaallliii تشکر می‌کند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    293

سلام عليكم

آقا يه مسئله عجيبي پيش اومده براي من
    فرمت نامگذاري عكس‌هاي دوربين من تغيير كرده، قبلا عكس‌ها رو اينجوري
    IMG_XXXX
    نامگذاري مي‌كرد، اما الان حدود يه هفته هست كه اينجوري
    MG_XXXX_
    نامگذاري مي‌كنه، يعني بجاي I در اول نام فايل يه _ (Underscore) قرار ميده.
    كسي تاحالا به اين مسئله برخورد كرده؟ كسي راه حلي براش داره؟

زت مزيد

كاربر آشنا hesamjm آواتار ها
    تشکر کرده
    261

نقل قول نوشته اصلی توسط kopoly نمایش پست ها
    سلام عليكم

آقا يه مسئله عجيبي پيش اومده براي من
    فرمت نامگذاري عكس‌هاي دوربين من تغيير كرده، قبلا عكس‌ها رو اينجوري
    IMG_XXXX
    نامگذاري مي‌كرد، اما الان حدود يه هفته هست كه اينجوري
    MG_XXXX_
    نامگذاري مي‌كنه، يعني بجاي I در اول نام فايل يه _ (Underscore) قرار ميده.
    كسي تاحالا به اين مسئله برخورد كرده؟ كسي راه حلي براش داره؟

زت مزيد
    فکر کنم وقتی فضای رنگی رو از srgb به adobe rgb تغییر بدی یا بلعکس این تغییر در اسمها نیز حاصل میشه
    Hajiabadi، kopoly و Ali Talebi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط aaallliii نمایش پست ها
    سلام
    اکثر فروشگاهها دارند. مدل BG-E2N .

قیمتش حدود 180 هزار تومان است و همانطور که دوستان گفتند، در جعبه باطری ندارد.
    ghz و aaallliii تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1717

سلام
    خسته نباشيد
    اقا من 50 دي خريدم
    كابل hdmi هم خريدم ولي چيكار كنم درست بشه؟ كار نميكنه

صفحه 43 از 60 نخستنخست ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 ... آخرینآخرین