صفحه 41 از 60 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 401 تا 410 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

نقل قول نوشته اصلی توسط high focus نمایش پست ها
    علي آقا عرض كردم كه من تجربه خودم از اين دو دوربين گفتم شايدم سرعت فوكوس براي من كه عكاسي خبري كار ميكنم خيلي مهم تر از شما باشد ولي من معتقدم كه دقت فوكوس 50d هم 'خيلي' بهتره همين طور هم كه شما فرموديد شارپنس بيشتر مربوط ميشه به لنز و من لنز بسيار شارپ 70-200 f 2.8 را روي دو بدنه در شرايط نوري يكسان و تنظيمات يكسان عكاسي كردم و به نظر من اختلاف بسيار بود
    ممنون از شما. صحیح می فرمایید. در عکاسی خبری (که من متاسفانه تخصصی ندارم) سرعت فوکوس خیلی مهم است و تفاوتها بسیار. بنده در این زمینه هیچ ادعا و عرضی ندارم.
    ولی معمولا سعی می شود بر اساس نیاز دوستان، نسخه مناسب را بپیچیم
    با نگاهی دوباره به پست 392، متوجه عرض بنده خواهید شد.
    موفق باشید.
    ------------------------------------------------------
    حمید جان ممنون. مفید بود.
    Kourosh Kahal، karimzadeh و Ramin.M تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    79

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    ممنون از شما. صحیح می فرمایید. در عکاسی خبری (که من متاسفانه تخصصی ندارم) سرعت فوکوس خیلی مهم است و تفاوتها بسیار. بنده در این زمینه هیچ ادعا و عرضی ندارم.
    ولی معمولا سعی می شود بر اساس نیاز دوستان، نسخه مناسب را بپیچیم
    با نگاهی دوباره به پست 392، متوجه عرض بنده خواهید شد.
    موفق باشید.
    ------------------------------------------------------
    حمید جان ممنون. مفید بود.
    ممنون از پست هاي شما به هر حال ما همه جمع شديم تا از هم چيز ياد بگيريم و همگي تلاشمون بر اين است كه دوستاني كه مي خواهند دوربين بخرند بتوانند بهترين انتخاب را داشته باشند و به هر حال ديدگاه ها و سليقه ها و نياز هاي هر فرد متفاوت است .موفق باشيد
    Ali Talebi و Ramin.M تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

با تشکر از تمام دوستانی که منو در این مورد راهنمایی کردن
    با توجه به مطالبی که گفته شد فکر کنم 500d برام مناسب تر باشه چون من به صورت خیلی حرفه ای عکاسی نمی کنم ولی اگه خواستم دوربینو تغییر بدم حتما انتخابم 50d خواهد بود.
    اگه امکانش هست مرکز فروشی که بتونم دوربین و لنزشو با خیال راحت تهیه کنم بهم معرفی کنید(نام و آدرس)
    با تشکر

تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin.M نمایش پست ها
    با توجه به مطالبی که گفته شد فکر کنم 500d برام مناسب تر باشه چون من به صورت خیلی حرفه ای عکاسی نمی کنم ولی اگه خواستم دوربینو تغییر بدم حتما انتخابم 50d خواهد بود.
    اگه امکانش هست مرکز فروشی که بتونم دوربین و لنزشو با خیال راحت تهیه کنم بهم معرفی کنید(نام و آدرس)
    با تشکر
    به نظرتون ممکنه بخواهید به این زودی آپگرید کنید؟ ولی از 500D به 50D چندان منطقی نیست.
    ضمناً چرا عجله؟ یادتان باشد که ممکن است یک SLR Like خوب و با کیفیت هم کار شما را راه بیندازد (و چه بسا با توجه به حجم کوچکتر و رنج فوکال لنت بیشتر و نهایتا قیمت کمتر، راضی تر باشید.)
    به هر حال با توجه به قوانین فروم، چند آدرس پیشنهادی را در پیام خصوصی عرض می کنم.
    Ramin.M تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin.M نمایش پست ها
    با تشکر
    دست نگهدار

خرید 40D هنوز منطقی تر از 500ِِ ِD می باشد

تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط vali15 نمایش پست ها
    دست نگهدار

خرید 40D هنوز منطقی تر از 500ِِ ِD می باشد

با چه منطقی سنجیدید؟

امیدوارم در آینده مهندسان کانن اینقدر اشتباه نکنند و طرحهای غیر منطقی ارائه ندهند. :confused:

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام
    چند سوال دارم از دوستانی که این دوربین رو دارند
    1-در هر باری که باطری دوربین فول شارژ باشه چند تا شات با دوربین می شه زد؟(به طور معمول با نگاه کردن به LCD و ...)
    2-در حالت کار با مد لایو ویو مصرف باطری اگر شارژ کامل باشد به طور میانگین چند دقیقه است؟
    3-در صورتی که باطری دوربین شارژ کامل باشه با فلاش چند تا عکس به صورت میانگین میتوان گرفت؟

یه سوال هم فنی بپرسم:بر فرض اگر یک دوربین جریان کشی داشته باشد و یا بلعکس باطری از کجا متوجه میتوان شد؟

یک توضیح هم بدم راجب سوالات و اینکه میدونم در دفترچه دوربین اینها ذکر شده اما به تجربه دوستان راجب این پرسشها بیشتر نیاز دارم از انجا که با دوربین 1000D و یا 30D که داشتم به صورت میانگین با هر بار شارژ باطری چیزی حدود 500 شات (خیلی بیشتر)میزدم ،اما با 50D با هر بار شارژ کامل باطری به صورت میانگین 200 یا 250 و نهایتا 300 شات میزنم و این در حالیه که از فلاش کمتر استفاده میکنم.و امروز هم وقتی از مد لایوویو دوربین فقط به صورت تستی استفاده میکردم در عرض 5 دقیقه یک خط باطری کم شد!

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    سلام
    چند سوال دارم از دوستانی که این دوربین رو دارند
    1-در هر باری که باطری دوربین فول شارژ باشه چند تا شات با دوربین می شه زد؟(به طور معمول با نگاه کردن به LCD و ...)
    2-در حالت کار با مد لایو ویو مصرف باطری اگر شارژ کامل باشد به طور میانگین چند دقیقه است؟
    3-در صورتی که باطری دوربین شارژ کامل باشه با فلاش چند تا عکس به صورت میانگین میتوان گرفت؟

یه سوال هم فنی بپرسم:بر فرض اگر یک دوربین جریان کشی داشته باشد و یا بلعکس باطری از کجا متوجه میتوان شد؟

یک توضیح هم بدم راجب سوالات و اینکه میدونم در دفترچه دوربین اینها ذکر شده اما به تجربه دوستان راجب این پرسشها بیشتر نیاز دارم از انجا که با دوربین 1000D و یا 30D که داشتم به صورت میانگین با هر بار شارژ باطری چیزی حدود 500 شات (خیلی بیشتر)میزدم ،اما با 50D با هر بار شارژ کامل باطری به صورت میانگین 200 یا 250 و نهایتا 300 شات میزنم و این در حالیه که از فلاش کمتر استفاده میکنم.و امروز هم وقتی از مد لایوویو دوربین فقط به صورت تستی استفاده میکردم در عرض 5 دقیقه یک خط باطری کم شد!
    کد:
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/E50D/E50DA6.HTM?r=16126618
    بر اساس استاندارد های CIPA حدود 670 شات.

و بر همان اساس به وسیله لایو ویو 170 شات.

البته همیشه 20% تا 30% کمتر از رقم اعلام شده بر اساس استاندارد CIPA را در نظر بگیرید.
    odesa تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

پس طبق این استاندارد آیا این عملکرد دوربین من اگر 300 شات را به طور میانگین در نظر بگیریم طبیعی است یل که خیر؟:confused:

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    پس طبق این استاندارد آیا این عملکرد دوربین من اگر 300 شات را به طور میانگین در نظر بگیریم طبیعی است یل که خیر؟:confused:
    خير طبيعي نيست. من از اول خريد دوربين تا به حال به طور متوسط حدود 800 شات با يك بار شارژ باتري گرفته ام. احتمالا باتري دوربينتان در حال رسيدن به پايان عمرش است.
    odesa تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

صفحه 41 از 60 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... آخرینآخرین