صفحه 42 از 83 نخستنخست ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 411 تا 420 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfweb نمایش پست ها
    نه متاسفانه

سئوال دیگه
    پیش می یاد
    یکی دوجا نوشته بود آبرنگی می شه
    این تاپیک هم که همه فوجی باز
    پیش خودم فکر کردم کی بهتر از شما دوستان می تونه جواب بده

سپاس
    کیفیت عکس خوبی داره اما بهترین کسی که میتونه نظر بده خودتون هستید .در کل این آبرنگی (اگه باشه)در کراپهای 100 درصد مشخص میشه که تقریبا برای کاربران معمولی بدون کاربرد هست.
    اگه تنظیمات دوربین درست اعمال نشه اثر تخریبی روی عکس میذاره
    ermia83، persian.boy و Miri تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    نمیدانم با جوایز جهانی TIPA آشنایی دارید یا خیر. آمار زیر نمونه ای از جوایز اعطایی به فوجی در 6 سال اخیر است. فکر نمیکنید با این همه دوربین سونی و نیکون و الیمپوس و کنون نمیایند به دوربین آبرنگی فوجی جایزه جهانی بدهند؟

Fujifilm FinePix S3 Pro ------------------------2005
    Fujifilm FinePix F30 ----------------------------2006
    Fujifilm FinePix Z5fd ---------------------------2007
    Fujifilm FinePix S100FS -----------------------2008
    Fujifilm Super CCD EXR -----------------------2009
    Fujifilm FinePix F200EXR ----------------------2009
    Fujifilm FinePix REAL 3D Technology -----2010
    Fujifilm FinePix HS10 ---------------------------2010
    Fujifilm FinePix X100 ----------------------------2011

منبع :
    خیلی نمیشه به این جوایز جهانی TIPA اعتماد کرد مثلا SONY HX1 این جایزه رو گرفت ولی ایا با اون کیفیت بد عکس واقعا حقش بود یا بنده خودم T7 SONY داشتم اونم این جایزه رو گرفته بود ولی واقعا کیفیت عکساش پایین بود . این جایزه معمولا به دوربین هایی داده میشه که امکانات بالایی دارند و دیگه به این کار نداره که این امکانات با چه کیفیتی ارائه میشه
    همون HS10 که با رنگ قرمز مشخص کردید از نظر سایت معتبر dp از fz35 ,sx20 امتیاز کمتری رو کسب کرده بود با این که این دو دوربین ( fz35 ,sx20 ) یک سال قبل فوجی ارائه شده بودنند
    ویرایش توسط mandy : Thursday 4 August 2011 در ساعت 16:05

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

انتخاب TIPA هیچ ربطی به امتیاز سایت DP ندارد. ضمنا اختلاف زمانی در امتیاز دهی تاثیر خواهد گذاشت.
    persian.boy و Miri تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

خوبی ی سایت DP اینکه که سمپل و نمونه های عکس دوربینای مختلف رو در شرایط مساوی می زاره و با دیدن اونا مشهوده که کیفیت عکس کدومشون بهتره!
    mandy تشکر می‌کند.
    امید بنی اسدی
    "Silence, and Deeper silence, When crickets hesitate"

تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    انتخاب TIPA هیچ ربطی به امتیاز سایت DP ندارد. ضمنا اختلاف زمانی در امتیاز دهی تاثیر خواهد گذاشت.

به dp هم که کاری نداشته باشیم باز این سوال پیش میاد که SONY HX1 با اون کیفیت بد عکسش که زبانزد چه جوری این جایزه رو گرفت

تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    به dp هم که کاری نداشته باشیم باز این سوال پیش میاد که SONY HX1 با اون کیفیت بد عکسش که زبانزد چه جوری این جایزه رو گرفت
    اول اینکه این بحث به این تایپیک مربوط نیست و بهتره در تایپیک دیگه دنبال بشه.
    باید دید در زمان سونی hx1 اون رو با چه دوربینی سنجیدن و کلا ملاک برای اهدای جوایز تنها نویز عکس نیست و قطعا امکانات و تکنولوژی و...مهم هستند.
    persian.boy تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    اخرش دوربینم از گارانتی امد تعویضش کردن.... کیفیت عکس هاش واقعا خوبه ( البته باید بدونین که چه طور تنطیمش کنین که بهترین خروجی رو بده بازم همان جریان عکاس مهمه نه دوربین پیش میاد) خلاصه تا حالا 1000 شات گرفتم و واقعا راضی ام مخصوصا از عکس هایی که از ماه گرفتم ..... به نطر من عادلانه نیست که که این دوربینو با دوربین دیگه ای مقایسه کنین ... چون دست عکاس رو خیلی باز برای تنطیمات دستی باز می زاره این وقعا عالیه ... کنون 30 ایکس و سونی مطمعنا در حد مقایسه با این دوربین نیستن
    حالا بگذریم یه سوال داشتم جریان autorotate pb توی تنطیمات چیه؟ من خیلی تست کردم نه در حالت پلی بک نه در حالت دوربین چیزی رو نمی چرخونه .... برای دوربین خراب قبلی که فرستادم گارانتی فک کنم به چرخش دوربین انعطاف نشان میداد و لی الان انعطافی نداره؟ جای خاصی کار میکنه؟ لازم به ذکر است که electoronic level که مال ترازی هست به خوبی کار میکنه

تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط syst3m نمایش پست ها
    سلام
    کنون 30 ایکس و سونی مطمعنا در حد مقایسه با این دوربین نیستن
    چرا؟

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

سلام
    واقعا راضی ام مخصوصا از عکس هایی که از ماه گرفتم ... کنون 30 ایکس و سونی مطمعنا در حد مقایسه با این دوربین نیستن
    این نظر شماست و کاملا محترمه اما در مورد عکسبرداری از ماه باید بگم که این یه موردو دیگه نگید چون عکسایی که با Sx30 میشه از ماه گرفت رو فوجی هیچوقت نمی تونه بگیره.
    در مورد اطمینان شما از بهتر بودنش هم باید بگم که همانطور که گفتید بستگی به عکاسش و تنظیماتی که به دوربین میده داره، تنظیمات من روی دوربینم هم حجم ، هم کیفیت و هم کم شدن نویز رو در بر داشته و بسیار هم راضی هستم
    mandy تشکر می‌کند.
    امید بنی اسدی
    "Silence, and Deeper silence, When crickets hesitate"

تشکر کرده
    1367

سلام
    اخرش دوربینم از گارانتی امد تعویضش کردن.... کیفیت عکس هاش واقعا خوبه ( البته باید بدونین که چه طور تنطیمش کنین که بهترین خروجی رو بده بازم همان جریان عکاس مهمه نه دوربین پیش میاد) خلاصه تا حالا 1000 شات گرفتم و واقعا راضی ام مخصوصا از عکس هایی که از ماه گرفتم ..... به نطر من عادلانه نیست که که این دوربینو با دوربین دیگه ای مقایسه کنین ... چون دست عکاس رو خیلی باز برای تنطیمات دستی باز می زاره این وقعا عالیه ... کنون 30 ایکس و سونی مطمعنا در حد مقایسه با این دوربین نیستن
    حالا بگذریم یه سوال داشتم جریان autorotate pb توی تنطیمات چیه؟ من خیلی تست کردم نه در حالت پلی بک نه در حالت دوربین چیزی رو نمی چرخونه .... برای دوربین خراب قبلی که فرستادم گارانتی فک کنم به چرخش دوربین انعطاف نشان میداد و لی الان انعطافی نداره؟ جای خاصی کار میکنه؟ لازم به ذکر است که electoronic level که مال ترازی هست به خوبی کار میکنه
    اگه منظورتون گزینه چرخش اتوماتیک هست و قتی دوربین رو عمودی میگیرید صفحه 90 درجه میچرخه و خط افقی هم با اون چرخیده و تراز جدید رو نشون میده
    persian.boy و mohsendm تشکر می‌کنند.

صفحه 42 از 83 نخستنخست ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ... آخرینآخرین