صفحه 11 از 166 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

پیش فرض پاسخ : Nikon D7000

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_bmu نمایش پست ها
    يه سوال:
    اگه دي7000بياد قيمت دي 90از ايني كه هت هم افت ميكنه؟اگه بله ميه بگيد تا چند تومن امكان كم شدن داره؟

سلام

مطمئن باشید که قیمت D90 در ایران افت نخواهد کرد ، چون با آمدن D7000 در اواخر سال میلادی و قیمت احتمالا نجومی آن در ابتدا و از رده خارج شدن و تولید نشدن D90 و کم بودن آن در بازار باز هم در اواخر سال میلادی به احتمال زیاد قیمت D90 رشد صعودی خواهد داشت
    Anoosh-Em، Mehdi Rojaie و king4 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_bmu نمایش پست ها
    يه سوال:
    اگه دي7000بياد قيمت دي 90از ايني كه هت هم افت ميكنه؟اگه بله ميه بگيد تا چند تومن امكان كم شدن داره؟
    درود

بعید میدونم خود نیکون تا موقعی که آنرا تواید میکند بخواهد تغییری در قیمت D90 ایجاد کند ، با متوقف کردن تولیدش گرانتر میشود که ارزانتر نمیشود مثلا قیمت d300 همین الان از زمانی که آکبندش تولید میشد گرانتر شده است یا مثلا قیمت d200 که خیلی هم قدیمی هست همچنان بالاست. در نتیجه فکر مکینم این کمترین قیمتی است که d90 خواهد داشت چون از این به بعد سیر صعودی خواهد داشت.

موفق باشید

انوش
    calligrapher، S.M.Noorbakhsh، shenasi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

مخصوصا که d7000 و d90 در یک رده هم نیستند که مثلا با ورود d7000 بخواد قیمت d90 رو تحت الشعاع قرار بده

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    یک کراپ 100% از منطقه فکوس( البته اگر در نمایش ریسایز نشود)

فکر میکنم نویز این دوربین در ایزوی 3200 اش, مشابه نویز D60 در ایزوی 800 ش باشد :cool:

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    این دوربین دارای سیستم CLS است
    ولی فقط میتواند دو گروه A و B را کنترل کند !

نقل قول از سایت Nikon

نقل قول هایی از تاپیک 60D :)
    بدون شرح !
    خب این کار نیکون هم لج آدم رو در میاره :(
    امکانی که روی دی 90 فراهم بوده و روی این دوربین محدود شده , یا قضیه ریموت بیسیم که در D3100 برداشته شد, ولی در D7000 همچنان هست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadahmad نمایش پست ها
    و آیا کسی می داند تنظیمات دستی شاتر و دیاف و ایزو ، در مود فیلمبرداری برای این بدنه وجود دارد یا خیر؟
    “The rolling shutter is quite a bit better than we had seen in the previous cameras. There is manual exposure for shooting video.

The ISO and shutter speed can be adjusted while shooting. You need to set the aperture before entering Live View.

The microphone input has three levels of audio or auto levels, available through the menu.

ISO is awesome to 3200 and very usable above for photojournalism, weddings, live events, art, etc.

Great low light performance. Holds up for commercial to 1600-3200. Very usable for other applications at 6400. Same league as the D3 line.”

کد:
    http://blog.chasejarvis.com/blog/2010/09/nikon-d7000/
    ** راستی , این اولین باره که همزمان با معرفی دوربین , نیکون بروشور و میکرو سایتش رو در دسترس قرار نداده :confused:
    ostadahmad، Amir Tavakoli، Omid Sariri و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام به همه

یه سوال ؟ امکان داره D7000 با لنز کیت 85-16 ارائه بشه ؟ اصلا تا حالا دوربینی از نیکون بوده که با این لنز ارائه شده باشه؟

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام به همه

یه سوال ؟ امکان داره D7000 با لنز کیت 85-16 ارائه بشه ؟ اصلا تا حالا دوربینی از نیکون بوده که با این لنز ارائه شده باشه؟

درود

حالا تا دوستان برسند و پاسخ کاملتری بدهند بنده هم در حد بضاعتم مطلبی را خدمتتان عرض کنم.....
    بعید میدانم به صورت عمده بخواهند لنز 16-85 را به عنوان کیت روی دوربینی قرار دهند سابق بر این اگر اشتباه نکنم شنیده بودم که چند نمونه D90 را با این لنز به عنوان کیت دیده اند اما لنز کیت D90 همان 18-105 بود. البته هر لنزی بصورت کیت در کنار یک دوربین ارزانتر از قیمت همان لنز بصورت جدا گانه می افتد .حداقل در مورد 18-105 که اینگونه بود. ضمنا قیمت 16-85 جداگانه 650 هزار تومان است. اما اگر کسی بخواهد لنز خاصی را به غیر از کیت خود دوربین استفاده کند پک بدنه خالی را میتواند تهیه کند. و لنز مورد نظرش را هم جدا گانه تهیه کند.
    موضوع دیگر اینکه 18-105 هم لنز خوبی است و نزدیک به 16-85 باید دید برای شما رنج بیشتر اهمیت دارد یا کمی کیفیت ابتیکی بهتر نسبت به 18-105 این کمی را خودتان در ریو ویو ها بررسی کنید شاید نظر دیگری داشتید

موفق باشید

انوش
    nejadi، Amir Abdolpanah، Mehdi Rojaie و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط Logitech نمایش پست ها
    سلام

داشتم D90 رو ميخريدم!

ظاهرا مصلحت اين است دو سه ماهي صبر كنيم (منظورم افرادي مثل من كه قصد خريد اولين DSLR شون را دارند)
    خريد D90 الان نميتونه صحيح باشه؟
    سلام.
    خوب چرا نمی تونه صحیح باشه.مگه D90 همون دوربینی نیست که یکی دوماه پیش همه براش سر و دست میشکوندن؟درسته که دی 7000 ظاهرا و از لحاظ امکانات بدنه خیلی جذابیه.ولی شما ببین D90 اگه نیازهاتو براورده میکنه در خریدش شک نکن.وگرنه بعد از چند ماه که جانشین دی 300 اس معرفی شد مجبوری یه 2 ماه دیگه منتظر اون بمونی.

ببخشید دیگه خیلی خیلی اف تاپیک شد.
    Navid7h، shenasi و hmirzaei تشکر می‌کنند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

تمام تاپیک رو از اول تا اینجا خوندم...

بنظر من هم دوربین خوبی است. و کاملا ارزشمند. مشخصات ظاهری آن جوابگوی نیاز بسیاری از کاربران نیکون خواهد بود در اصل شرکت نیکون کاری رو باید انجام میداد که انجام هم داد. با دقت به قیمت هایی که برای این دوربین گفته شده قیمت مناسبی هم دارد.

اما چند مورد...

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    برای من که حرفه ای نیستم خیلی، این دوربین تقریبا همه نیازهامو براورده میکنه،وسوسه تغییر برند ذهنم رو درگیر کرده!(نسبت به 40d هم مگاپیکسل بیشتری داره که توی چاپ کمکم میکنه و مثل 40d بدنه منیزیمی و محکم داره و سیستم فوکوس 39 نقطه ای و امکان فیلمبرداری هر چند همه اینها رو 7d در اختیارم میزاره اما نسبت به قیمت مناسب تر و لنز با ارزشی مثل 18-105 فک کنم تهیه این دوربین عقلانی تر از 7d باشه)
    تعویض دوربین یا برند یک موضوع شخصی هم میتواند ارزیابی شود. ولی پیشنهاد من آنست مشخصات ظاهری این دوربین آنقدر با برند کانن فاحش نیست که نیازی به تعویض برند باشد. حال اگر صحبت از سیستم فکوس دوربین فول فریم D700 نیکون یا عدم نیاز به فیلم برداری فول اچ دی روی سنسور فول فریم عدم نیاز به مگاپیکسل بالا و ... بین دو دوربین 5DII یا D700 بود شاید تعویض برند منطقی بود آن هم به شرط و شروط نه این راحتی.

با دقت به لنز 105-18 اصلا تعویض برند منطقی نیست مگر یک سلیقه شخصی که بحثی است جدا. من فکر میکنم اگر بخاطر آن لنز تصمیم به تعویض گرفتید اندکی روی این موضوع فکر کنید

لنز 105-18 بارها عنوان شده که فقط در قبال مبلغ پرداختی ارزش خرید خواهد داشت آن هم برای فردی که از تجهیزات نیکون استفاده میکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Tavakoli نمایش پست ها
    سلام
    کاملترین مطلبی که در مورد سیلینگ بدنه ذکر شده ، در خود سایت نیکون هست:

All joints on the camera body have also been sealed to ensure a greater level of water and dust resistance.

ضد آب و ضد گرد و غبار!
    امیر جان این مطلب نقل قول شده از شما برگردان آن به فارسی به مفهوم ضد آب و ضد گردوغبار نیست.

ترجمه آن متن به معنای مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد وغبار معنی خواهد شد. و بطور کل زمانی این عبارت استفاده میشود هیچ تضمین 100% نیست صرفا همان مقاومت پذیری بیشتر ( که خود به عوامل دیگری بستگی خواهد داشت ) مفهوم خواهد داشت. حتی میتواند بین دو دوربین D7000 با دو مصرف کننده متفاوت در یک شرایط یکسان هم کارایی متفاوتی داشته باشد. این صحبت مربوط به این دوربین نیست هر جایی این عبارت بکار برده شد همین مفهوم را دارد.

===

نمونه عکسهای این دوربین رو دیدم خروجی همین عکسها مطلوب است، خروجی 16 مگاپیکسلی در شرایط نوری متعارف رو میتوان از آن انتظار داشت. آن نمونه عکس در ایزو 3200 یک خروجی منطقی بود نه خیلی خاص. البته معیار ارزیابی همان یک عکس بود برای ارزیابی بهتر میباید نمونه های بیشتری از آن دید.

من خاطرم هست زمانی که دوربین 40D و D90 به بازار آمده بود نظرات متفاوتی در مقایسه این دو دوربین گفته میشد آنجا صحبت از عدم نیاز به بدنه فلزی و سرعت شاتر بالا " "1/8000 دوربین 40D بود و اینجا اشاره به محاسن بدنه فلزی این دوربین در قیاس با نبود بدنه فلزی دوربین 60D :) و ....

نهایت آنکه از دید من دوربین ارزشمندی است

موفق باشید
    ME، Saeed61، Amir Tavakoli و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Haji Shahkaram آواتار ها
    تشکر کرده
    1206

جناب آقای قشقایی
    بنده واقعا خوشحال و خرسندم از اینکه میتوانم از نظرات ارزشمند شما استفاده کنم
    به شخصه نظرات شما را برای خودم کاربردی و بسیار منطقی میبینم و امید وارم سلامت
    وپایدار باشید و بنده ودوستان سایت بتوانیم از تجربیات و معلومات شما استفاده کنیم

یا حق
    nejadi و hosein.moonligh تشکر می‌کنند.
    «موفقيت» بدست‌آوردن چيزی است که دوست داری و «خوشبختی» دوست داشتن چيزی است که بدست‌آورده‌ای.
    محمد حسین حاجی شاه کرم

fkh
    fkh آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    80

ای کاش فقط یه lcd چرخان هم داشت انوقت دیگه کمبودی نداشت
    majidsaadat تشکر می‌کند.

صفحه 11 از 166 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 111 ... آخرینآخرین