صفحه 61 از 166 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 111 161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

نیکون برای دوربین D7000 جایزه TIPA 2011 awards را بدست آورد

کد:
    http://www.tipa.com/english/award-details.php?iId=2755&sAward=Best+D-SLR+Advanced
    Today TIPA announced their 2011 awards for best photographic and imaging products. Nikon D7000 is the Best Advanced DSLR and the Coolpix P300 is Best General Camera.

دیگر محصولات نیکون که در 20 سال گذشته جایزه TIPA awards را بدست آورده اند:

کد:
    http://nikonrumors.com/2011/04/21/nikon-gets-two-tipa-2011-awards.aspx

موفق باشید

انوش
    Daruosha، Kaveh Ghobadi، vbigdeli و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

خب فرمور جدید این دوربین هم در سایت نیکون قرار گرفت،لیست تغییرات و اصلاحات از این قرار است :

Noise reduction processing is now performed with shutter speeds slower than 1 s (previously 8 s) when On is selected for Long Exp. NR in order to reduce the bright spots that occur with shooting still images at slow shutter speeds.
    An issue that prevented the opening of movies recorded with the D7000 in certain movie editing software applications has been resolved.
    When the camera was connected to a television via the A/V cable and a movie was played back, playback was normal the first time but when the movie was played two or more times, the sound was played back at extremely low volume and seemed to play intermittently. This issue has been resolved.

When white balance for RAW images created using the camera’s image overlay function was fine tuned with Capture NX 2 or ViewNX 2, the images acquired a magenta cast. This issue has been resolved.
    An issue that caused 0.00” to be displayed for heading information when the GP-1 GPS unit was connected to the camera has been resolved so that ---.-- is now displayed.
    When Viewfinder virtual horizon was the role assigned to the Fn button or the preview button and the applicable button was pressed, errors in the virtual horizon indicator were displayed. This issue has been resolved.
    The following errors in Help displays have been resolved.

لینک دانلود»»
    https://nikoneurope-en.custhelp.com/...ail/a_id/49208
    Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em، aidin594 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحید بیگدلی

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

با سلام

دوستان آيا تفاوتي بين نوع بسته بندي هاي فروش d7000 وجود داره؟

مثلا يه سري بادي رو از لنز و با باكس هاي مجزا ميفروشن و برخي ديگه بادي رو به همراه كيت 18-105 ميفروشن

كدوم بهتره؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanlive نمایش پست ها
    با سلام

دوستان آيا تفاوتي بين نوع بسته بندي هاي فروش d7000 وجود داره؟

مثلا يه سري بادي رو از لنز و با باكس هاي مجزا ميفروشن و برخي ديگه بادي رو به همراه كيت 18-105 ميفروشن

كدوم بهتره؟
    منظورتون واضح نیست ۲ نوع بسته بندی داریم بادی که جعبه طلایی هست و کیت که جعبه مشکی هست که لنز کیت تا جایکه من دیدم جعبه سفید هست که داخل جعبه مشکی کیت قرار داره حالا اگه بادی با جعبه طلایی خرید کنید و به جای لنز کیت ی لنز با جعبه سفید بدهند باید 50t ارزونتر بدهند(۱۸-۱۰۵) چون لنزه کیت دوربین دیگه ای که بدنش رو با جعبه فروختند و لنزش رو زیره قیمت برداشته اند به شما دارند میدهند ولی اگه لنزی با جعبه طلایی +بادی با جعبه طلایی قیمتی برابر با کیت جعبه مشکی داشت خریده مناسب تری هست
    hamid_rabbi، NetNegar و persianeyes تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

سلام بر اساتید
    لطفا میشه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم فرمور جدید d7000 روی دوربینم آپدیت کنم.
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz radin نمایش پست ها
    سلام بر اساتید
    لطفا میشه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم فرمور جدید d7000 روی دوربینم آپدیت کنم.
    فایل از سایته نیکون دانلود کنید از حالت زیپ در بیارید فایل bin رو داخل sd بدون قرار دادن تو فولدر,در داخل حافظه کپی کنید حافظه را داخل slot ۱ قرار میدهید به منو دوربین رفته در قسمت firmware روی update ok میزنید
    ازتون میپرسه شما yes میزنید دقت کنید دوربین باتریش شارژ باشه به دگمه ها موقع update دست نزنید چند دقیقه زمان میبره در آخر sd فایل بین را فرمت کنید
    کد HTML:
    http://www.nikonsupport.eu/europe/Firmware/D7000/En/dslr_win_en.html
    ویرایش توسط aliii : Saturday 30 April 2011 در ساعت 15:31
    NetNegar و persianeyes تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

فایل رو از سایت نیکون down کردم فقط کمی نگرانم . ممکنه موقع آپگرید کردن مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری برای دوربین پیش بیاد؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz radin نمایش پست ها
    فایل رو از سایت نیکون down کردم فقط کمی نگرانم . ممکنه موقع آپگرید کردن مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری برای دوربین پیش بیاد؟
    بله ممکنه پیش بیاد ولی اگه درست انجام بشه احتمالش بسیار کمه ۱-۲% خود من تو هیچ دوربینی به مشکل بر نخوردم d7000 رو هم ۲ بار update کردم
    behrooz radin و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

ممنون از راهنمایی .update کردم مشکلی هم پیش نیومد.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

دوستان توی سایت dpreviewبرای d7000 فیلم برداری 1280 x 720p (30, 25, 24fps ذکر کرده ولی من توی منوی دوربینم فقط 24 و 25 فریم دارم و از 30 فریم خبری نیست کسی میدونه داستان چیه ؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

صفحه 61 از 166 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 111 161 ... آخرینآخرین