صفحه 113 از 166 نخستنخست ... 13 63 103 109 110 111 112 113 114 115 116 117 123 163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    ممنون
    خوب اگه اونجوری باشه هر بار بخواهیم باتری داخل دوربین را شارژ کنیم باید گریپ را باز کنیم درسته؟اگه اینجوری باشه که خیلی سخت میشه
    اخه من یک سری گریپ ها دیدم دو تا جای باتری داشتن
    من در پست شماره 1090 همین تاپیک در این مورد نکته ای رو نوشته بودم که اینجا همون رو دوباره تکرار میکنم :

"باطری گریپ دوربین d7000 فقط یک باطری میخوره . باطری دیگر را باید در خود بادی بزنید. و همزمان می توانید از هر دو باتری استفاده کنید . این بستگی به خود شما دارد که ترجیح بدهید که به دلیل نیاز بیشتر به باطری هر دو رو استفاده کنید یا نه ؟ اما دو نکته :
    1- باطری گریپ علاوه بر این ، برای افزایش ارگونومی دوربین نیز به کار برده می شود و به خصوص هنگام کادربندی عمودی و استفاده از دکمه شاتر دوم .
    2- باز و بسته کردن مداوم باتری گریپ کاری است که قدری به حوصله نیاز دارد و برای دراز مدت میتواند در صورتیکه با بی حوصلگی و یا با سرعت و سرسری انجام شود ، باعث ایجاد مشکلاتی در سوکت های اتصال و پیچ باز و بسته کردن و شل شدن آن گردد . بنابراین پیشنهاد شخصی من این است که از باتری یدک خود هنگام استفاده کنید که باتری داخل گریپ تخلیه شده و آن را در همان گریپ تعویض کنید . این عمل بیشتر از چند ثانیه زمان نمی برد و وقفه زیادی در عکاسی شما ایجاد نمی شود .
    با این حال نحوه و نوع استفاده شما از آن اختیاری است ."
    faridz، masoudrejae، Anoosh-Em و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

یک مدل باتری گریپ دیگه برای دی 7000 اومده

Hahnel HN-D7000
    یکی از سایت ها هم زده قیمتش را 100 تومن
    توضیحاتش هم این است
    باطری گریپ برای دوربن نیکون D7000 ساخت شرکت هنل ایرلند
    قابلیت استفاده با باطری EN-EL15 یا 6 عدد باطری قلمی
    دارای کنترل راه دور مادون قرمز
    مشابه باطری گریپ نیکون MB-D11

به نظرتون این بهتره یا MB-D11
    اختلافشون که طبق قیمت همون سایت چیزی حدود 200 هزار تومنه
    iman sabbaghian تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    یک مدل باتری گریپ دیگه برای دی 7000 اومده

Hahnel HN-D7000
    یکی از سایت ها هم زده قیمتش را 100 تومن
    توضیحاتش هم این است
    باطری گریپ برای دوربن نیکون D7000 ساخت شرکت هنل ایرلند
    قابلیت استفاده با باطری EN-EL15 یا 6 عدد باطری قلمی
    دارای کنترل راه دور مادون قرمز
    مشابه باطری گریپ نیکون MB-D11

به نظرتون این بهتره یا MB-D11
    اختلافشون که طبق قیمت همون سایت چیزی حدود 200 هزار تومنه
    محصولات هنل بسیار با کیفیت و خوش قیمت هستند و در مقام مقایسه گاهی باتری های هنل بهتر از باتری های اورجینال دوربین ها جواب داده است.اگر اختلاف قیمت 200 هزار تومانی دارد و اگر وسواس برند ندارید در خرید اش شک نکنید.
    masoudrejae، jebrahim، lamagra و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

یکی از دوستان این گریپ هنل رو بتازگی تهیه کرده اند و رضایت دارند ، امتیاز آن ارزان بودن هست

از آنجاییکه که این دوربین دارای سیلینگ هست یکی از مواردی که باید در این مورد مورد توجه قرار داد ،

وضعیت سیلینگ با بکار گیری گریپ متفرقه هست که باید دید به چه صورت خواهد بود اصلا دارد یا خیر

موفق باشید

انوش
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

بنظرم قیمت گریپ اورجینال خود نیکون (سیصدهزار تومن) هم با توجه به قیمت میانگین 240$ در سایتهای فروش فرنگی،خوبه و اگر اصل باشه ارزش خرید داره !

جداً قیمتهاش پایینه هااااااااااااا!همین هنل رو هم توی نت من کمتر از 129$ در امریکا پیدا نکردم!سایتهای اروپایی هم حدود 100 یورو قیمت گذاشته بودن!
    81AzbILK-DL._AA1500_.jpg81M4RONbuyL._AA1500_.jpg81S4IGApVrL._AA1500_.jpg81CcCp5h6xL._AA1500_.jpg
    ویرایش توسط ahmad.abaee : Friday 4 May 2012 در ساعت 13:21
    farhad_k، Mr.vAhiD.DI و iman sabbaghian تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

باتری مارک هنل اش هم هست به قیمت 70 تومن
    ولی نمیدونم چرا شکلش فرق میکنه
    اورجینالش چند هست؟

كاربر آشنا savalangh آواتار ها
    تشکر کرده
    261

سلام
    خيلي خوبه كه از ماركهاي معتبر تجهيزات تهيه بشه، ولي فكر كنم براي چيزهايي مثل گريپ، ميشه يكم تخفيف داد :)
    من گريپ Neewer را براي D7000 از آمازون تهيه كردم به قيمت 20 پوند كه مثل اينكه الان گرونش كرده، البته بعد از خوندن نظرات كاربران مختلف تو سايت nikonians و نظرات مختلف تو Amazon و Ebay.
    بنظرم گريپ خوبيه، خيلي شبيه اصلشه و كاملن محكم و قابل اعتماده، تمام كليدهاي لازم رو داره و مثل اصلش، دو تا خشاب براي باتري اصلي و باتري قلمي داره،( اين خشاب باتري قلمي هم خيلي عاليه، آدم دسترسي به شارژر نداشته باشه حسابي به داد ميرسه) به اضافه اينكه فكر نكنم بجز اصل نيكونش بقيه متفرقه ها هيچكدومشون بدنه منيزيومي داشته باشن.
    اتصال سه پايه هم ظاهرن محكمه (امتحانش كردم تو حالت پرتره و افقي) و من ميتونم بهش اعتماد كنم، از كامنتهاي مردم هم تو سايتهاي مختلف فهميدم كه اكثرشون به اين گريپ نسبت به بقيه مدلهاي متفرقه اعتماد بيشتري دارن(استحكام).
    خلاصه اينكه زندگي با اين گريپ خيلي شيرينتر شده دوربين خيلي بهتر تو دستام كه يكم بزرگه جا ميشه براي حالت پرتره هم كه ديگه كاملن معلومه.
    براتون چند تا از عكسهاشو ميذارم، شايد بعضي از دوستان يا وارد كننده ها بتونن از توليد كننده اصلي براي بقيه هم وارد كنن.

41tm9WG5V3L.jpg41wrck2KuuL.jpg418m40iuwCL.jpg
    jebrahim، Saeed Barikani و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.
    ساوالان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

من عذرخواهی میکنم که سیوال بسیار ابتدایی میپرسم تا الان همیشه با فرمت jpeg با دوربینم که d7000 عکس گرفتم امروز برای اولین بار تو تنظیمات دوربین فرمت تغییر دادم به NEF(RAW) و حجم عکسها هرکدوم به 17 - 18 مگ رسیده ولی نه با نرم افزار AC/DC باز میشن نه با فوتوشاپ در حالی که قبلا با d90 مشکلی نداشتم علت چی هست ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط mani25 نمایش پست ها
    من عذرخواهی میکنم که سیوال بسیار ابتدایی میپرسم تا الان همیشه با فرمت jpeg با دوربینم که d7000 عکس گرفتم امروز برای اولین بار تو تنظیمات دوربین فرمت تغییر دادم به NEF(RAW) و حجم عکسها هرکدوم به 17 - 18 مگ رسیده ولی نه با نرم افزار AC/DC باز میشن نه با فوتوشاپ در حالی که قبلا با d90 مشکلی نداشتم علت چی هست ؟
    احتمالا از ورژن قدیمی فوتوشاپ استفاده می کنید که فایل های خام رو تشخیص نمی ده!
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

همانطور که جناب ابراهیمی فرمودند به دلیل جدید تر بودن دوربین شما در مقایسه با نسخه فتوشاپی که استفاده میکنید چنین میشود البته در واقع فتوشاپ با ACR یا Adobe Camera Raw آنرا باز میکند که برای باز کردن آن باید ورژن ACR شما حداقل 6.4 باشد( میتوایند ACR را جداگانه آپدیت کنید ) که فقط در فوشاپ Cs5 قابل نصب است. و خصوصا در برنامه Capture NX 2 خود نیکون ورژن 2.2.7 و بالاتر قادر به شناساسی فایلهای Raw دوربین D7000 هستند.

برای عکس دیدن هم بهتر است از خیر AC/DC ! بگذرید و از برنامه Zoner Photo Studio 14 استفاده کنید که بسیار بهتر است

موفق باشید

انوش
    M-Yousefi، masoudrejae، mani25 و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.