صفحه 114 از 166 نخستنخست ... 14 64 104 110 111 112 113 114 115 116 117 118 124 164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

امروز دوربین به شونم بود که در کمال تعجب بندش از جای گیره باز شد و خورد زمین
    بعدش که تست کردم خوشبختانه مشکلی ندیدم
    ولی هودش از جاش در اومده بطوری که نصفش سر جاشه و نصف اش اومده عقب بطوری که اگه لنز را بخوام رو واید 18 بگذارم نمیشه و گیر میکنه به پلاستیک هود
    حالا چجوری درش بیارم هر چی زور زدم البته به طوری که به لنز صدمه نرسه هود از جاش در نمی یاد
    چاره چیه؟من یکم حساسم اگه یک چیزی خراب باشه تا درستش نکنم و یا خرابترش نکنم ول کن نیستم الان میبینم رو 18 نمیشه گذاشت میره رو اعصابم

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    امروز دوربین به شونم بود که در کمال تعجب بندش از جای گیره باز شد و خورد زمین
    بعدش که تست کردم خوشبختانه مشکلی ندیدم
    ولی هودش از جاش در اومده بطوری که نصفش سر جاشه و نصف اش اومده عقب بطوری که اگه لنز را بخوام رو واید 18 بگذارم نمیشه و گیر میکنه به پلاستیک هود
    حالا چجوری درش بیارم هر چی زور زدم البته به طوری که به لنز صدمه نرسه هود از جاش در نمی یاد
    چاره چیه؟من یکم حساسم اگه یک چیزی خراب باشه تا درستش نکنم و یا خرابترش نکنم ول کن نیستم الان میبینم رو 18 نمیشه گذاشت میره رو اعصابم
    با توجه به اینکه هود خاری هستش،احتمال داره جا خورده باشه ! بهر حال افتادن بهش ضربه ای زده دیگه!
    لنز رو از روی دوربین باز کنین و بعد هر زورآزمایی خواستین واسه باز کردن هود بکنید که به کانتکتهای لنز یا بدنه آسیبی نرسه!اینطوری شاید حتا بشه چندتا ضربه خیلی آروم هم به هود زد تا از جا در بیاد!
    اگر هم در نمیاد دیگه باهاش کشتی نگیرید!در اولین فرصت ببرید تعمیرگاه مرکزی دوربین تا این کار رو واستون انجام بدن!
    توصیه ام هم اینه که در بستن بند دوربین یه تجدید نظری بفرمایید
    انشالله که مشکلی نیست و زود حل میشه
    یا حق

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام در حالت LV و دستي ديافراگم كار نمي كند آيا بايد اينطور باشد يا دوربين من مشكل دارد لطفا چك كنيد و بگويد. سپاس فراوان

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط poor52 نمایش پست ها
    سلام در حالت LV و دستي ديافراگم كار نمي كند آيا بايد اينطور باشد يا دوربين من مشكل دارد لطفا چك كنيد و بگويد. سپاس فراوان

در حالت لیو ویو فقط دیافراگم در لنز هایکه رینگ دیافراگم دارند به صورت دستی قابل تغییر هست دوربینتون درسته
    masoudrejae و poor52 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

البته جواب دقیق تر اینه که در لنز هایی که رینگ دیافراگم ندارند با وارد شدن به live view دیافراگم قفل میشه و تغییر نمی‌کنه...
    بنابرین اگه نیاز به تغییر دیافراگم دارید باید از live view خارج بشید و بعد از تعیین دیافراگم دوباره به live view برگردید...
    ahmad.abaee، milad0099 و poor52 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    97

سلام
    برای نیکون خودم یک باطری گریپ خریداری کردم، ولی کار نمیکنه، باطری درسن نصب شده و از حالت قفل خارج شده، دوربین باطری را شناخته و در آن علامت bp ظاهر شده
    آیا تنظیمات خاصی داره؟
    دوم اینکه میشه همزمان هم از باطری دوربین و باطری گریپ استفاده کرد؟
    قیمت250 نورنگار

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

آیا خود باطری رو چک کردید که شارژ باشه ؟
    شما میتونید هم از باتری درون خود دوربین و هم گریپ استفاده کنید . دقت کنید که درست سوکتها جا خورده باشد و پیچ گریپ را درست محکم کرده اید .
    اگر مشکل همچنان باقی است حتما از جایی که خریداری کردید پیگیری کنید . شاید مشکل از گریپ باشد.
    ویرایش توسط کوروش : Thursday 24 May 2012 در ساعت 16:11
    alizo1383@yahoo تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    97

ممنون دوست عزیز
    باطری شارژ داره و سیستم دوربین، گریپ رو میشناسه
    ولی کار نمی کنه

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

خب باز خوبه که از جای معتبری خرید کردید و احتمال متفرقه بودن گریپ رو خیلی کم میکنه . به نظرم بهترین کار اینه که در نخستین فرصت به اونجا مراجعه کنید . در حالت کلی دوربین باید بتونه به طور همزمان هر دو باطری رو بشناسه . البته من خودم باطری خود دوربین رو در آوردم تا هر بار نیاز به باز و بسته کردن باتری نداشته باشم و این تعویض رو در داخل گریپ انجام میدم .
    alizo1383@yahoo تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2579

سلام دوستان

من فتوشاپ ۵ را نصب کردم همراه ACR اما بازم نمیتونه فایلهای خام دوربینم را بشناسه و باز کنه (سیستمم مک هست ) باید تنظیمات خاصی انجام بدم ؟

شاد باشید
    میم مطهر
    وقتی میشود دنیایی را در نگاهی گنجاند . . .