صفحه 63 از 166 نخستنخست ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 73 113 163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

مانند 18-55 با 58م م ولنز 18-105 با 67 م م
    مثلا لنز 18-55 که در دوربین Canon 550D هست با لنز 18-105 که در دوربین D90 استفاده شده است در نورگیری یکسان نیستند
    نکته ای که وجود دارد. (اگر اشتباه نکرده باشم)، گشودگی دیافراگم عدد بی بعدی است و به دهانه لنز ها ربطی ندارد. پس تا اینجا نتیجه می شود که دیاف 5.6 در همه لنز ها یک مقدار نور را از خود رد می کند.

نکته بعدی در مورد این جمله این است که 18-105 در انتهای بازه خود 5.6 است، و در 55 مم مسلما کمتر. با این تفاسیر اگر روی فوکال 55 تست شود در حالت اتومات تا حدی قضیه به نفع دی7000 است.

نکته بعدی ممکن است این دوستمان فوکال ها را در نظر نگرفته باشد، یعنی تست روی فوکال 105 در مقابل 55 که به علت مینیمم سرعت های انتخابی متفاوت خواهند بود.

نکته بعدی این است که الگوریتم های نورسنجی دوربین ها با هم بسیار فرق می کند و ممکن است با یک کادر دو عکس با نورسنجی های مختلف داشته باشیم و ...

در انتها هم باید عرض کنم، چه میل به ایزوی بالا داشته باشد یا نداشته باشد. برای کسی که می خواهد کمی جدی تر در عکاسی کار کند. استفاده از ایزوی بالا جز موارد بسیار نادری همچون عکاسی خبری ضرورتی ندارد.

شاد باشید ...
    Pooyan، kiavash، NetNegar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    نکته ای که وجود دارد. (اگر اشتباه نکرده باشم)، گشودگی دیافراگم عدد بی بعدی است و به دهانه لنز ها ربطی ندارد. پس تا اینجا نتیجه می شود که دیاف 5.6 در همه لنز ها یک مقدار نور را از خود رد می کند.
    شاد باشید ...
    آيا واقعا f 5.6 در يك دوربين كامپكت با f5.6 يك لنز slr يكي است ؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    آيا واقعا f 5.6 در يك دوربين كامپكت با f5.6 يك لنز slr يكي است ؟
    فوکال لنت بر قطر گشادگی دیافراگم ( اگر اشتباه نکرده باشم باز) یک عدد بی بعد است. که می تواند از تقسیم بی نهایت جفت بر هم به دست آید. پس از نظر ریاضی جواب شما بله است.

یادم می آید دوستان صحبت های دقیقی در این مورد، در تاپیکی در مورد لنز Voigtlander 50mm ƒ0.95 انجام داده بودند.
    shabab و NetNegar تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

درود :
    شرکت نیکون در تاریخ 26اپریل2011 مطابق (5/2/90) ، فریموریر 1.02 برای دوربین D7000 را ارائه کرد. شرکت نیکون همچنین چندی پیش آپدیت 1.01 را برای این دوربین منتشر کرده بود ، . با نصب FirmWare ورژن 1.02 روی دوربین نیکون D7000 این مشکلات برطرف خواهد شد :

1- رفع مشکلات مربوط به کاهش نویز

2- رفع مشکلات پخش فیلم های فیلمبرداری شده توسط این دوربین.

3- رفع مشکلات پردازش عکس های RAW با نرم افزار های Nikon Capture NX2 و Nikon View NX2

ضمنا" داونلود این Firmwareنیز از لینک زیر مقدور خواهدبود:
    http://support.nikonusa.com/app/answ...VvV21zaw%3D%3D
    Anoosh-Em، arzm، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام ، بالاخره یک D7000 به همراه 105-18 و 24-10 خریداری شد...!
    یک مشکلی دارم، اینکه بعضی مواقع که دوربین رو خاموش می کنم Control Panel که بالای دوربین هست خاموش نمیشه..! یا اینکه بعد از مثلا یک دقیقه خاموش میشه..!!
    ممکنه دوربین مشکلی داشته باشه...!؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Najafian نمایش پست ها
    با سلام ، بالاخره یک D7000 به همراه 105-18 و 24-10 خریداری شد...!
    یک مشکلی دارم، اینکه بعضی مواقع که دوربین رو خاموش می کنم Control Panel که بالای دوربین هست خاموش نمیشه..! یا اینکه بعد از مثلا یک دقیقه خاموش میشه..!!
    ممکنه دوربین مشکلی داشته باشه...!؟
    درود

مبارک باشد ، فکر نمیکنم خاموش نشود چون در حال کار بوده است اگر چند لحظه صبر کنید خاموش میگردد.
    منتها اگر دوباره قبل از اینکه فرصت لازمه را به دوربین بدهید روشنش کنید ، ممکن است فکر کنید اصلا خاموش نمیشه. این را برسی کنید اگر غیر از این بود پیگیری کنید.
    من یک D300s امانتی دستم رسیده بود اینگونه بود یعنی بعد از چند ثانیه بعد از خاموش کردن LCD بالایی هم خاموش میشه اما نه همیشه فقط در زمانی که حجم بالایی عکس گرفته بودم و دوربین هنوز فرصت ذخیره آنرا به دلیل پایین بودن سرعت مموری پیدا نکرده بود اصلا در این مواقع در کتابچه ذکر شدهخ که دوربین را خاموش نکنید

پی نوشت : عدد تعداد عکس هایی که میشود گرفت که بله ، حتی اگرر مموری را هم در بیاوریم در دوربینهای مختلف پیغامی یا آیکونی مبنی بر نداشتن مموری هم در همان صفحه نمایش داده میشود ان صفحه فقط در زمانی کاملا محو میگردد که باتری در دوربین نباشد جناب کرمی به نکته جالبی اشاره کردید فکر نمیکردم منظورشان این بوده باشد !
    موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Friday 6 May 2011 در ساعت 01:26
    hmirzaei، omid mohebbi، Reza Najafian و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه farhad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    872

با سلام
    به طور کامل خاموش نمیشود و همیشه عدد تعیین مقدار عکسی که میشود گرفت نمایش داده میشود.
    ولی در دوربین بنده به محض خاموش کردن این گزینه نمایان میشود.
    Reza Najafian و NetNegar تشکر می‌کنند.
    فرهاد کرمی
    Nikon D610 -Nikon 12-24 F/4 & Nikon 24-120 F/4 N & Nikon AF-s 300 f/4 & AF Nikon 80-200 f/2.8 D speedlight 600 & TC14

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

ممنونم از دوستان عزیز...
    ولی در دوربین من همیشه نه ولی اکثر مواقع بعد از اینکه off میکنم control panel کلاً خاموش نمیشه...!!! بعد از یک دقیقه خودش خاموش میشه...! کلی حالم گرفته شده، نمیدونم اشکالش سخت افزاریه یا نرم افزاری.. با آپدیت حل میشه..؟!
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من برای اولین بار میخوام دوربین dslr بگیرم بعد از تحقیق و مشورت و در نظر گرفتن امکاناتم به دو گزینه d90 و d7000 رسیدم .از دوستان عزیز و عکاسان محترم میخوام که منو راجع به انتخاب بین این دو دوربین با ذکر دلایل راهنمایی کنن.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordi behesht نمایش پست ها
    سلام
    من برای اولین بار میخوام دوربین dslr بگیرم بعد از تحقیق و مشورت و در نظر گرفتن امکاناتم به دو گزینه d90 و d7000 رسیدم .از دوستان عزیز و عکاسان محترم میخوام که منو راجع به انتخاب بین این دو دوربین با ذکر دلایل راهنمایی کنن.
    درود

دوست عزیز ، دلیل نمیخواهد چون در تمامی پارامتر ها D7000 بر D90 برتری دارد ،
    اگر بودجه خرید آنرا را دارید D7000 گزینه بهتری هست و شکی هم نیست.

میتوانید خروجی دو دوربین مورد نظر را هم اینجا مقایسه کنید:

کد:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/Camera-Sensor/Sensor-rankings/Sheet-view

موفق باشید

انوش
    vbigdeli و NetNegar تشکر می‌کنند.

صفحه 63 از 166 نخستنخست ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 73 113 163 ... آخرینآخرین