صفحه 135 از 166 نخستنخست ... 35 85 125 131 132 133 134 135 136 137 138 139 145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    سلام
    من به تازگی این دوربین رو خریدم ولی یه مشکلی تو عکسایی که دارایه جزئیات هستن برام پیش اومده
    وقتی عکس پرتره میگیرم لیاس شخص که داریه خطهایه راه راه هست به طور عجیبی بصورت منحنی در میاد
    ایا مشکلی داره دوربین؟یا برایه تنظیمات هست؟چیکار باید انجام بدم تا این مشکل حل بشه؟
    نوع لنز و
    نمونه با مشخصات اگزیف رو قرار بدید تا ببینیم مشکل چیه.
    ویرایش توسط aidin594 : Sunday 24 March 2013 در ساعت 15:04
    mahdi1367 تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    من به تازگی این دوربین رو خریدم ولی یه مشکلی تو عکسایی که دارایه جزئیات هستن برام پیش اومده
    وقتی عکس پرتره میگیرم لیاس شخص که داریه خطهایه راه راه هست به طور عجیبی بصورت منحنی در میاد
    ایا مشکلی داره دوربین؟یا برایه تنظیمات هست؟چیکار باید انجام بدم تا این مشکل حل بشه؟
    به نظر می آید مشکلی که می گوئید مربوط به پدیده موار (Moire) باشد. دوربین شما D7000 یا D7100؟
    mahdi1367 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    به نظر می آید مشکلی که می گوئید مربوط به پدیده موار (Moire) باشد. دوربین شما D7000 یا D7100؟
    دوربینم دی7000هست ولی این مشکل فقط تو ال سی دی دوربین حین دیدن عکس ها هست و وقتی به کامپیوتر منتقل میکنم و میبینم مشکل نداره!!!!
    این مشکل عادیه؟

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

دوربینم دی7000هست ولی این مشکل فقط تو ال سی دی دوربین حین دیدن عکس ها هست و وقتی به کامپیوتر منتقل میکنم و میبینم مشکل نداره!!!!
    این مشکل عادیه؟
    بله عادیه. به علت رزولوشن پایین مونیتور بدنه هستش. (به نوعی Moire هستش ولی نه اون Moiré که همه میگن)

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

این مشکل عادیه؟
    اگه فقط در lcd دوربین دیده می شود اهمیتی ندارد. نادیده بگیریدش.
    پی نوشت: با آیدین عزیز خط رو خط شدیم!
    aidin594 و mahdi1367 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا savalangh آواتار ها
    تشکر کرده
    261

پیش فرض D7000 firmware A: 1.03 / B:1.04

سلام
    خلاصه بعد از مدتها آپدیت جدیدی برای firmware دوربینمون اومد.
    چیز خاصی اضافه نشده بجز ساپورت لنزهای نیکور 800 میلیمتر، بقیه فقط ایراداتی بوده که رفع شدن، چقدر انتظار بهینه تر شدن برکتینگ رو داشتیم یا خیلی کمبودهای دیگه که قبلن تو سایتها و فرومهای مختلف کاربرها نوشته بودن.
    به هر حال، روش آپدیت را اگر یادتون رفته تو لینکی که اینجا میگذارم خیلی شفاف توضیح داده.
    لینک نیکون:
    کد:
    http://support.nikonusa.com/app/answers/detail/a_id/18287/~/d7000-firmware-a%3A-1.03-%2F-b%3A1.04
    اینم لیست موردهای اصلاح شده

Support for the AF-S NIKKOR 800mm f/5.6E FL ED VR has been added.
    Modifications enabled with this upgrade of firmware, release date November 10, 2011

An error where the card may not have been recognized when some memory cards were used has been addressed.
    The following issues occurred when the mode dial was rotated from U1 or U2 to another shooting mode or from another shooting mode to U1 or U2 when the power was off or when the exposure meters are off (Auto meter-off). These issues were resolved.
    A new folder is sometimes created despite the fact that the current folder does not yet contain 999 files and none of the files are numbered “9999”.
    The number of remaining exposures may not be displayed as specified in the settings.
    The setting for Role played by card in Slot 2 may change between Overflow, Backup, and RAW Slot 1- JPEG Slot 2.
    An issue where Battery info in the setup menu sometimes showed sufficient remaining charge even when the remaining charge for the AA batteries inserted in the MB-D11 battery pack was low has been resolved.
    An issue where a saved photo may not have been displayed properly when a movie was displayed in playback mode while saving the photo has been resolved.
    An issue where zoom in or zoom out may not have performed properly when the playback zoom in or playback zoom out button was pressed while in Live view has been resolved.
    The message displayed when the internal memory of the Wireless Transmitter WT-4 is formatted from the Format transmitter's memory under Device settings in Wireless transmitter of the camera’s setup menu was changed from Done to Built-in memory formatted.
    The message displayed when the internal memory of the Wireless Transmitter WT-4 is formatted from the Format transmitter's memory under Device settings in Wireless transmitter of the camera’s setup menu was changed from Done to Built-in memory formatted.
    sh.khani تشکر می‌کند.
    ساوالان

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام دوستان
    بنده یک d7000 با لنز کیت 18-105 رو تقریبا 8 ماه پیش گرفتم ، الان چند وقتی هست که عکس ها مثل قبل شارپ نیست ، امروز متوجه شدم که فکوس کمی دورتر از جایی که من مشخص میکنم گرفته میشه چند بار روی چند سو ژه ی مختلف امتحان کردم همینطور بود ، حالا میخوام بدونم این اشکال در باره ی لنز هست یا دوربین ؟ و چطور رفع میشه آیا خودم میتونم حلش کنم ؟ اگر خیر به کجا میتونم اعتماد کنم ؟ ، بعد هم اینکه این مشکل من آیا همون بک فکوس هست؟
    ممنونم از شما

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یک d7000 با لنز کیت 18-105 رو تقریبا 8 ماه پیش گرفتم ، الان چند وقتی هست که عکس ها مثل قبل شارپ نیست ، امروز متوجه شدم که فکوس کمی دورتر از جایی که من مشخص میکنم گرفته میشه چند بار روی چند سو ژه ی مختلف امتحان کردم همینطور بود ، حالا میخوام بدونم این اشکال در باره ی لنز هست یا دوربین ؟ و چطور رفع میشه آیا خودم میتونم حلش کنم ؟ اگر خیر به کجا میتونم اعتماد کنم ؟ ، بعد هم اینکه این مشکل من آیا همون بک فکوس هست؟
    ممنونم از شما
    دی 7000 تو منو گزینه af tune داره که شما میتونید خیلی راحت مشکل بک فوکوس یا فرانت فوکوس را باهاش از بین ببرید

کسی میتونه گزینه grid چجوری توش فعال میشه؟
    تا نقاط طلایی را همش بتونیم ببینیم؟
    mohammad bagher تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    دی 7000 تو منو گزینه af tune داره که شما میتونید خیلی راحت مشکل بک فوکوس یا فرانت فوکوس را باهاش از بین ببرید

کسی میتونه گزینه grid چجوری توش فعال میشه؟
    تا نقاط طلایی را همش بتونیم ببینیم؟
    ممنون برای پاسخ تون پس درواقع اشکال از دوربین هست ، راستی برای گرید به d2 در تنظیمات برید
    بعد از af tune چطور باید استفاده کرد دو کزینه داره save value و ddefult کدوم رو باید تغییر داد؟
    ویرایش توسط mohammad bagher : Wednesday 17 April 2013 در ساعت 19:46

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

دوستان لطفا تجربه و چگونگی استفاده بهتر از حالت Multiple exposure رو اگه دارین ممنون میشم به اشتراک بذارین.یعنی راهی وجود نداره که مثل حالت HDR خودکار خودش پشت سرهم عکس بگیره؟ چراکه استفاده از این حالت بدون استفاده از 3پایه و سوژه هایی که کمی متحرک هستند مثل ابر در آسمان کمی سخته.