صفحه 133 از 166 نخستنخست ... 33 83 123 129 130 131 132 133 134 135 136 137 143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

سلام دوستان من این دوربین رو گرفتم و الان یه مشکلی دارم
    تو لایو ویو که میرم نمیتونم سرعت رو پایین تر از 30 بیارم
    ولی وقتی movie setting رو off میکنم درست میشه ولی خوب تصویر فکر میکنم auto iso میشه و روشن میشه
    ولی وقتی عکس میگیرم عکس تاریکه
    ویرایش توسط oktay50000 : Sunday 13 January 2013 در ساعت 01:16

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط oktay50000 نمایش پست ها
    سلام دوستان من این دوربین رو گرفتم و الان یه مشکلی دارم
    تو لایو ویو که میرم هر کاری میکنم تصویر روشنه و وقتی عکس میگیرم عکس تاریک میوفته
    لایو ویو تصویر رو با توجه به تنظیمات نمیده مثلا تصویر روشنه و خوبه فرق نداره من ایزو رو 100 بزارم یا 5000
    ولی وقتی میگیرم عکس با اون تنظیم ایزو میوفته
    ایا گزینه ای هست که بشه manual exposure رو تو لایو ویوو فعال کرد که وقتی دیافو میبندم یا باز میکنم بهم نشون بده؟
    سلام
    چون اصول نورسنجی این دوربینها Open aperture هست،چه در مد لایوویو و چه از ویزور،تغییرات دیافراگم به خود دیاف اعمال نمیشه،مگه اینکه کلید بازدید عمق میدان رو فشار بدید.
    تغییرات دیاف به نورسنج اعمال میشه و بر اساس نورسنجیه که میشه فهمید تنظیمات درسته یا منجر به عکس Over یا Under میشه

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    سلام
    چون اصول نورسنجی این دوربینها Open aperture هست،چه در مد لایوویو و چه از ویزور،تغییرات دیافراگم به خود دیاف اعمال نمیشه،مگه اینکه کلید بازدید عمق میدان رو فشار بدید.
    تغییرات دیاف به نورسنج اعمال میشه و بر اساس نورسنجیه که میشه فهمید تنظیمات درسته یا منجر به عکس Over یا Under میشه
    سلام
    دوربین های کانن تنظیمی دارند که تاثیر اپرچر، ایزو و سرعت شاتر را در لایو ویو شبیه سازی می کند و اگر این تنظیم فعال شود، تصویری که در لایو ویو دیده میشود همان است که در عکس ثبت می شود. اگر دوربین های نیکون هم چنین تنظیمی داشته باشند، مشکل دوستمان حل می شود.
    ارادتمند
    ahmad.abaee و iman sabbaghian تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    دوربین های کانن تنظیمی دارند که تاثیر اپرچر، ایزو و سرعت شاتر را در لایو ویو شبیه سازی می کند و اگر این تنظیم فعال شود، تصویری که در لایو ویو دیده میشود همان است که در عکس ثبت می شود. اگر دوربین های نیکون هم چنین تنظیمی داشته باشند، مشکل دوستمان حل می شود.
    ارادتمند
    سلام
    دي٧٠٠٠ هم نتيجه نورسنجي را مستقيم در لايوويو نشان ميدهد اما وقتي تنظيمات فيلم برداري روي منوال باشد سرعت شاتر در لايوويو زير ١/٣٠ نمي رود.
    الان با موبايل آنلاين هستم و امكان جستجو ندارم ، خاطرم هست كه در صفحات قبل در موردش صحبت شده بود.
    sina gh، کوروش، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    یک بار این سوال را کردم لطفا اونایی که گریب هنل خریدن چک کنن .وقتی گریب رو دوربین وصله حتی در زمان هایی که دوربین خاموشه گویا مصرف باتری داره.به این صورت که وقتی گریپ وصله باتری برای من زودتر تموم میشه.مثلا امروز سه خونه پره چند روز تو کمد هست بعد دوباره برش میدارم برای عکاسی یا شده دو خونه باتری .یا اینکه بعد از چند تا عکس میشه دو خونه باتری . در حالت بدون گریپ این مشکل را ندارم.برای کس دیگری هم این اتفاق افتاده؟ایا چون باتری همون باتری نیکون هست این اتفاق می افته و اگه از باتری هنل دی 7000 استفاده کنم این مشکل برطرف میشه؟
    سلام دوست عزیز
    منم تازگی گریپ خریدم و مشکل drain رو دارم
    ایا راهی پیدا کردید شما ؟؟

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط oktay50000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم تازگی گریپ خریدم و مشکل drain رو دارم
    ایا راهی پیدا کردید شما ؟؟
    تنها راهی که پیدا کردم اینه که گریپ را باز کنم و عطاش را به لقاش ببخشم
    مشکل کم شدن شارژ در زمان هایی که استفاده نمیکنیم را شاید بشه با در اوردن باتری حل کرد اما در زمان هایی هم که دوربین روشنه مصرف باتری به طرز قابل ملاحظه ای افزایش پیدا میکنه .پیشنهاد میکنم اصلا این گریپ خریداری نشود بیخود نیست قیمتش افزایش پیدا نکرده .من که فعلا انداختمش یک گوشه تا یک راهی پیدا کنم
    Nima Sadigh، sh.khani و marypm تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

سلام
    d7000 گیرباکس داره رو بدنش؟
    یعنی میشه لنز vivitar 100-400 رو که Af داره روش سوار کرد؟
    Af روی بدنه D5100 که کار نکرد به علت عدم گیرباکس هیدرولیک

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Blindless نمایش پست ها
    سلام
    d7000 گیرباکس داره رو بدنش؟
    یعنی میشه لنز vivitar 100-400 رو که Af داره روش سوار کرد؟
    Af روی بدنه D5100 که کار نکرد به علت عدم گیرباکس هیدرولیک

درود

لنز Vivitar مورد نظر مانت نیکون است؟ اگر مانت نیکون باشد خوب روی نیکون ها بسته میشود ، اما اگر خود لنز دارای موتور focus نباشد ، روی بدنه هایی از نیکون که موتور focus در خود بدنه نیست ، Auto Focus نخواهند داشت ، از جمله همان D5100 که تست کرده اید ، اما D90 و بالاتر درون بدنه ها موتور focus وجود دارد از جمله D7000 مورد نظر شما. و لنز هایی که قابلیت Auto Focus را دارند اما درون لنز موتور فوکاس ندارند ، از موتور Focus بدنه استفاده خواهند کرد.
    persian.boy، sh.khani و shahbazi تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

لنز Vivitar مورد نظر مانت نیکون است؟ اگر مانت نیکون باشد خوب روی نیکون ها بسته میشود ، اما اگر خود لنز دارای موتور focus نباشد ، روی بدنه هایی از نیکون که موتور focus در خود بدنه نیست ، Auto Focus نخواهند داشت ، از جمله همان D5100 که تست کرده اید ، اما D90 و بالاتر درون بدنه ها موتور focus وجود دارد از جمله D7000 مورد نظر شما. و لنز هایی که قابلیت Auto Focus را دارند اما درون لنز موتور فوکاس ندارند ، از موتور Focus بدنه استفاده خواهند کرد.
    بله vivitar 100-400 مانت نیکون هست و AF درون خودش دارد اما به همان دلیل که گفتم روی D5100 کار نکرد.پس روی D7000 جواب می دهد!؟

كاربر همراه :hamid: آواتار ها
    تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

یعنی لنزهایی مثل سامیانگ که منوال هستند ، روی بدنه های موتور دار اتوفوکوس دارن ؟