صفحه 134 از 166 نخستنخست ... 34 84 124 130 131 132 133 134 135 136 137 138 144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط :hamid: نمایش پست ها
    یعنی لنزهایی مثل سامیانگ که منوال هستند ، روی بدنه های موتور دار اتوفوکوس دارن ؟
    نه دوست عزیز. لنز های فوکوس دستی ٬ فقط به صورت دستی فوکوس می کنند. یعنی اون لنز سامیانگ فقط به صورت دستی فوکوس می کنه.

وقتی میگیم لنزی موتور فوکوس داره با وقتی می گیم لنزی آتو فوکوس هست فرق داره. توجه داشته باشید که یک لنز می تواند اتوفوکوس باشد اما موتور فوکوس خودکار نداشته باشد.

اونی که موتور داره ٬ بر روی همه دوربین ها فوکوس خودکار انجام میده (d7000 , d5100 , d3200 ,...) . اونی که موتور نداره فقط بر روی دوربین هایی که موتور فوکوس داخلی دارند ٬ فوکوس خودکار انجام میده. (d7000).
    Anoosh-Em و :hamid: تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

درود
    من تصمیم گرفتم این دوربین رو بخرم ولی خواستم قبلش چندتا سوال بپرسم،اول اینکه این که میگن این دوربین رکورد محدود 5 دقیقه در کیفیت 1080p داره،میخواستم بدونم آیا این موضوع درسته؟واگر هست میشه برطرفش کرد یا نه؟

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط desmound نمایش پست ها
    درود
    من تصمیم گرفتم این دوربین رو بخرم ولی خواستم قبلش چندتا سوال بپرسم،اول اینکه این که میگن این دوربین رکورد محدود 5 دقیقه در کیفیت 1080p داره،میخواستم بدونم آیا این موضوع درسته؟واگر هست میشه برطرفش کرد یا نه؟
    توانایی ضبط ۲۰ دقیقه ای داره این دوربین. اون مقدار مربوط به d90 در حداکثر کیفیت ۷۲۰ p هستش
    desmound تشکر می‌کند.

كاربر فعال sh.khani آواتار ها
    تشکر کرده
    11074

نقل قول نوشته اصلی توسط desmound نمایش پست ها
    درود
    درود شما دوربین عکاسی میخرید یا فیلمبرداری؟زیاد در مورد فیلم برداری حساسیت نشون نده.من خودم شخصن تا حالا با این دوربین و دوربین قبلیم فیلم برداری نکردمالبته این یک نظر و سلیقه شخصی است.
    aidin594، sajjad.v، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    شهرام خانی

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

چند تا سوال خدمت اساتید داشتم
    اول ایا در این دوربین قابلیتی هست که مثلا در مد M عدد دیافراگم و شاتر را به دوربین بدهیم و ISO را در صورت کمبود نور خودکار تغییر دهد .(یعنی چطوری ISO را روی اتومات بگذاریم؟)
    دوم ایا در دوربین قابلیتی هست که در حالت سلف تایمر بجای یک عکس چند عکس با فاصله زمانی مشخص مثلا 5 ثانیه بگیرد ؟(این را داره نمیدونم چجوری فعال کنم)
    سوم ایا در دوربین قابلیتی هست که در صورت گذاشتن روی سلف تایمر در زمان گرفتن عکس فوکوس را انجام دهد نه در زمان فشردن شاتر ؟چون در اون لحظه خودم در کادر حضور ندارم
    البته با کنترل این مرحله اخر را انجام میدهم میخواستم ببینم با سلف تایمر هم میشه؟
    iman sabbaghian تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

با سلام
    درمورد اول بله. ایزو را روی اتو بگذارید بقیه را خودتون انتخاب کنید.
    در مورد دوم بله. دوربین Tiime laps دارد. ولی زمانش اینقد که میگید آزاد نیست.
    کد HTML:
    http://3exposure.com/2011/08/19/nikon-d7000-the-time-lapse-shooters-friend/
    مورد سوم را بهتره بگم مطمئن نیستم ولی به احتمال قوی نه

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    چند تا سوال خدمت اساتید داشتم
    اول ایا در این دوربین قابلیتی هست که مثلا در مد M عدد دیافراگم و شاتر را به دوربین بدهیم و ISO را در صورت کمبود نور خودکار تغییر دهد .(یعنی چطوری ISO را روی اتومات بگذاریم؟)
    دوم ایا در دوربین قابلیتی هست که در حالت سلف تایمر بجای یک عکس چند عکس با فاصله زمانی مشخص مثلا 5 ثانیه بگیرد ؟(این را داره نمیدونم چجوری فعال کنم)
    سوم ایا در دوربین قابلیتی هست که در صورت گذاشتن روی سلف تایمر در زمان گرفتن عکس فوکوس را انجام دهد نه در زمان فشردن شاتر ؟چون در اون لحظه خودم در کادر حضور ندارم
    البته با کنترل این مرحله اخر را انجام میدهم میخواستم ببینم با سلف تایمر هم میشه؟

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

الان دوربینم همراهم نیست، ولی یادمه وقتی از time laps استفاده می کردیم، هر بار که میخواست عکس گیره فکوس هم می‌کرد!؟
    پ.ن:اگه تا من به دوربینم میرسم، کسی تایید نکرده بودم، امتحان میکنم و خبر میدم.

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

سلام
    یک عدد لنز vivitar 100-400 af دارم، اما بعد از سوار کردن روی بدنه D7000 به هیچ وجه کار نمی کنه اشکال از کجاست؟
    درحالیکه همین لنزو روی یک بدنه قدیمی نیکون تست کردم و به خوبی اتو فوکوسش کار می کرد.روی D7000 حتی در حالت دستی دکمه شاتر رها نمیشه!!!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    250

نقل قول نوشته اصلی توسط حسینی نمایش پست ها
    سلام
    یک عدد لنز vivitar 100-400 af دارم، اما بعد از سوار کردن روی بدنه D7000 به هیچ وجه کار نمی کنه اشکال از کجاست؟
    درحالیکه همین لنزو روی یک بدنه قدیمی نیکون تست کردم و به خوبی اتو فوکوسش کار می کرد.روی D7000 حتی در حالت دستی دکمه شاتر رها نمیشه!!!
    ّدیافراگم لنز رو ( F منوال روی لنز ) رو روی بسته ترین حالت ممکن قرار بدید
    مشکل حل میشه

DG.jpg
    Amir Abdolpanah، aidin594، s.m.hosaini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من به تازگی این دوربین رو خریدم ولی یه مشکلی تو عکسایی که دارایه جزئیات هستن برام پیش اومده
    وقتی عکس پرتره میگیرم لیاس شخص که داریه خطهایه راه راه هست به طور عجیبی بصورت منحنی در میاد
    ایا مشکلی داره دوربین؟یا برایه تنظیمات هست؟چیکار باید انجام بدم تا این مشکل حل بشه؟