صفحه 151 از 166 نخستنخست ... 51 101 141 147 148 149 150 151 152 153 154 155 161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

نقل قول نوشته اصلی توسط freep نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    میخوام یه D7000 دست دوم بخرم . چه چیزایی از دوربینو تست کنم که خیالم از سالم بودنش تخت باشه ؟
    یا تشکر
    تعداد شات، فوکوس، فلاش سرخود، هات شو، وضعیت پیچها و لاستیک های بدنه، دارا بودن جعبه و انطباق شماره سریال ها.
    فاکتور خرید اولیه رو بخواهید.
    همچنین فاکتور برای خودتان با درج شماره سریال.

كاربر همراه شهاب سیّافی آواتار ها
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    به نظر من firmware دوربین رو آپدیت کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.
    دیگه دادم رفت گارانتی! پناه بر خدا

خودم رو توی این لینک معرفی کردم
    http://forum.akkasee.com/f23/t275-40.html#post344715

تشکر کرده
    286

دوستان میبخشین من هر سوال بیربطی رو اینجا میپرسم! منوهای فلاش d7000 خیلی پیچیدست. کسی میتونه منو برای استفادش راهنمایی کنه؟ فایلی راهنمایی سایتی؟ من فعلا فقط مود فلاش رو rear یا slow میزارم. اما گاها ناراضیم. میخوام تنظیمات دوربینو بیشتر بشناسم! زبانم خوبه اما از رو راهنمای منو ها به نتیجه ای نرسیدم

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    دوستان میبخشین من هر سوال بیربطی رو اینجا میپرسم! منوهای فلاش d7000 خیلی پیچیدست. کسی میتونه منو برای استفادش راهنمایی کنه؟ فایلی راهنمایی سایتی؟ من فعلا فقط مود فلاش رو rear یا slow میزارم. اما گاها ناراضیم. میخوام تنظیمات دوربینو بیشتر بشناسم! زبانم خوبه اما از رو راهنمای منو ها به نتیجه ای نرسیدم
    جناب شهاب سیّافی، یک آموزش تصویری تو سایت های ایرانی گذاشتن که نزدیک 3 تا 4 گیگابایته ( اگه اشتباه نکنم ) و واقعا آموزش خوبی در مورد کار با این دوربینه. واقعا روون توضیح میده. اگه پیدا نکردین امر کنین پ.خ براتون لینک بفرستم.
    این سایت هم در کنار سایت های دیگه خیلی خوبه:
    Everything D7000
    Helping you to learn your Nikon D7000
    البته چند سایت دیگه سراغ داشتم که منو رو عالی توضیح داده بودند که الان که نگاه کردم این جزشون نبود. به محض پیدا کردن براتون پ.خ میکنم
    ویرایش توسط amir.komeily : Monday 2 December 2013 در ساعت 22:52
    شهاب سیّافی تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    جناب شهاب سیّافی، یک آموزش تصویری تو سایت های ایرانی گذاشتن که نزدیک 3 تا 4 گیگابایته ( اگه اشتباه نکنم ) و واقعا آموزش خوبی در مورد کار با این دوربینه. واقعا روون توضیح میده. اگه پیدا نکردین امر کنین پ.خ براتون لینک بفرستم.
    این سایت هم در کنار سایت های دیگه خیلی خوبه:
    Everything D7000
    Helping you to learn your Nikon D7000
    البته چند سایت دیگه سراغ داشتم که منو رو عالی توضیح داده بودند که الان که نگاه کردم این جزشون نبود. به محض پیدا کردن براتون پ.خ میکنم
    خیلی ممنون. فعلا فقط با همین فلاشه درگیرم
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

سلام دوستان
    یه جورایی قصد خرید این دوربینو داشتم میخواستم چن تا سوال بپرسم از شما
    تا حالا دوربین حرفه ای نداشتم...میخواستم ببینم این دوربین با این همه تنظیمات پیچیده ای که داره برای من میتونه خوب باشه یا نه؟(قدرت یادگیری بالایی دارم)
    یه سوال دیگه
    کیفیت JPGاین دوربین خوب و خوش رنگ و لعاب هستش؟
    من زیاد با فتوشاپ بلد نیستم کار کنم....آیا کار کردن با فایل رRAWکه هیچ تجربه ای ازش تو فتوشاپ نداشتم و بلد نیستم برام امکان پذیره؟
    بعدش تو حالت bulbe(اگ درست نوشته باشم) تا چند دقیقه یا چند ساعت میشه نوردهی داشت به سنسور؟
    حداکثر ظرفیت نردهی سنسورش چقده؟
    من چالوس زندگی میکنم میخواستم بپرسم سیلینگ این دوربین در حدی هستش که بدون پوشش خاصی زیر بارون و رطوبت اینجا عکاسی کرد؟
    برای عایقبندی لنز کیت این دوربین چه راهی پیشنهاد میکنین؟
    ببخشید سوالام زیاد بود
    ممنونم از همتون

موفق باشید
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

تا حالا دوربین حرفه ای نداشتم...میخواستم ببینم این دوربین با این همه تنظیمات پیچیده ای که داره برای من میتونه خوب باشه یا نه؟(قدرت یادگیری بالایی دارم)
    گزینه بسیار ایده آلیه... آموزش تصویری کاملی هم تو سایت های ایرانی برای دانلود گذاشتن که اگه دانلود کنین تقریبا بعید میدونم مشکلی تو تنظیمات داشته باشین
    کیفیت JPGاین دوربین خوب و خوش رنگ و لعاب هستش؟
    من که بسیار راضیم
    من زیاد با فتوشاپ بلد نیستم کار کنم....آیا کار کردن با فایل رRAWکه هیچ تجربه ای ازش تو فتوشاپ نداشتم و بلد نیستم برام امکان پذیره؟
    هم امکانپذیره هم با شرکت در کلاس پردازش فایل‌های خام (RAW) خیالتون راحت میشه
    بعدش تو حالت bulbe(اگ درست نوشته باشم) تا چند دقیقه یا چند ساعت میشه نوردهی داشت به سنسور؟
    هر چقدر باطری دووم بیاره! ( هنوز بعد شات زدن، باید کلی زمان برای پروسس دوربین کنار بذارین! )
    حداکثر ظرفیت نوردهی سنسورش چقده؟
    بستگی به شرایط عکاسی شما داره ولی نیازی به نوردهی چند ساعتی ندارین... برای چه کاری؟
    من چالوس زندگی میکنم میخواستم بپرسم سیلینگ این دوربین در حدی هستش که بدون پوشش خاصی زیر بارون و رطوبت اینجا عکاسی کرد؟
    جنس بدنه این دوربین عالیه... بدون پوشش زیر بارون؟ قبلا دوستان هم در این مورد راهنمایی کرده بودن اجازه بدین پیدا کردم براتون پ.خ میکنم
    ببخشید سوالام زیاد بود
    خدا ببخشه
    ارادت داریم
    ویرایش توسط amir.komeily : Wednesday 4 December 2013 در ساعت 12:40
    aidin594 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    گزینه بسیار ایده آلیه... آموزش تصویری کاملی هم تو سایت های ایرانی برای دانلود گذاشتن که اگه دانلود کنین تقریبا بعید میدونم مشکلی تو تنظیمات داشته باشین

من که بسیار راضیم

هم امکانپذیره هم با شرکت در کلاس پردازش فایل‌های خام (RAW) خیالتون راحت میشه

هر چقدر باطری دووم بیاره! ( هنوز بعد شات زدن، باید کلی زمان برای پروسس دوربین کنار بذارین! )

بستگی به شرایط عکاسی شما داره ولی نیازی به نوردهی چند ساعتی ندارین... برای چه کاری؟

جنس بدنه این دوربین عالیه... بدون پوشش زیر بارون؟ قبلا دوستان هم در این مورد راهنمایی کرده بودن اجازه بدین پیدا کردم براتون پ.خ میکنم

خدا ببخشه
    ارادت داریم
    سلام دوست عزیز
    ممنون از وقتی که صرف کردین
    یادگیری رو میشه باهاش کنار اومد
    خدا کنه همین باشه
    ببینید دوست عزیز اینجا جاش نیست از این حرفا زدش اما بازم یه لایی میکشم...منPCرو از آن و آف و کپی پیست شروع کردم و الان یه PCرو عیب یابی و تعمیر میکنم..
    فقط یه سرنخ از موضوعی که میخوام دنبال کنم بهم بدن بقیشو یاد میگیرم
    حالت بالب رو برای عکاسی از رد ستاره ها میخوام چون روستای اجدادیمون شبای تابستون فوقالعاده قشنگه
    آره بدون پوشش چون شما خودتون خبر از آب و هوای اینجا دارین که...7000برای همچین شرایطی ایده آل هستش و مقاوم در برابر آب و رطوبت هستش یا نه؟؟؟(برای لنز چیکار میشه کرد و چی دارن برای محافظت؟)
    بازم ممنون از شما دوست عزیز

و حالا یه سوال دیگه...
    من فیلمبرداری هم گاهی میکنم اما نه برای کارای حرفه ای بلکه برای کارهای عمومی و خانوادگی
    کیفیت و تنظیمات فیلمبرداری این دوربین خوب هستش؟
    از نظر کیفیت راضی میکنه آدمو؟(یقینا از اس ال آر لایک ها و کامپکت ها که بهتره؟؟نه؟؟)
    ضمنا سنسور این دوربین دارای یه فیلتر بود که اسمشو یادم نمیاد
    اما یه سری ها میگن این فیلتر باعث کاهش جزئیات تصویر میشه
    آیا این موضوع واقعیت داره عزیزان؟

موفق باشید
    marypm تشکر می‌کند.
    Instagram

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از وقتی که صرف کردین
    یادگیری رو میشه باهاش کنار اومد
    خدا کنه همین باشه
    ببینید دوست عزیز اینجا جاش نیست از این حرفا زدش اما بازم یه لایی میکشم...منPCرو از آن و آف و کپی پیست شروع کردم و الان یه PCرو عیب یابی و تعمیر میکنم..
    فقط یه سرنخ از موضوعی که میخوام دنبال کنم بهم بدن بقیشو یاد میگیرم
    حالت بالب رو برای عکاسی از رد ستاره ها میخوام چون روستای اجدادیمون شبای تابستون فوقالعاده قشنگه
    آره بدون پوشش چون شما خودتون خبر از آب و هوای اینجا دارین که...7000برای همچین شرایطی ایده آل هستش و مقاوم در برابر آب و رطوبت هستش یا نه؟؟؟(برای لنز چیکار میشه کرد و چی دارن برای محافظت؟)
    بازم ممنون از شما دوست عزیز

و حالا یه سوال دیگه...
    من فیلمبرداری هم گاهی میکنم اما نه برای کارای حرفه ای بلکه برای کارهای عمومی و خانوادگی
    کیفیت و تنظیمات فیلمبرداری این دوربین خوب هستش؟
    از نظر کیفیت راضی میکنه آدمو؟(یقینا از اس ال آر لایک ها و کامپکت ها که بهتره؟؟نه؟؟)
    ضمنا سنسور این دوربین دارای یه فیلتر بود که اسمشو یادم نمیاد
    اما یه سری ها میگن این فیلتر باعث کاهش جزئیات تصویر میشه
    آیا این موضوع واقعیت داره عزیزان؟

موفق باشید
    اين دوربين درمقابل رطوبت تاحدودي مقاوم هست. درحدي كه درباران نم نم باشيد نه اينكه مثله گجت ضداب انتظار داشته باشيد. براي لنزهم كه معمولا فيلتراستفاده ميشه. كيفيت فيلمبرداريش هم عاليه وكمبودي ازنظركيفيت فيلمبرداري نداره. اون قضيه سنسور هم نيكون فقط در مدلهاي جديد فيلتر lowpass رو حذف كرده وهيچكدام ازمدلهايي كه تاكنون بوده بدون فيلترنبودندو اون روفراموش كنيد،چون چيزي نيست كه دركارهاي غيرحرفه اي بخواهيد بهش فكركنيد وتاثيرش ملموس باشه.
    marypm تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    اين دوربين درمقابل رطوبت تاحدودي مقاوم هست. درحدي كه درباران نم نم باشيد نه اينكه مثله گجت ضداب انتظار داشته باشيد. براي لنزهم كه معمولا فيلتراستفاده ميشه. كيفيت فيلمبرداريش هم عاليه وكمبودي ازنظركيفيت فيلمبرداري نداره. اون قضيه سنسور هم نيكون فقط در مدلهاي جديد فيلتر lowpass رو حذف كرده وهيچكدام ازمدلهايي كه تاكنون بوده بدون فيلترنبودندو اون روفراموش كنيد،چون چيزي نيست كه دركارهاي غيرحرفه اي بخواهيد بهش فكركنيد وتاثيرش ملموس باشه.
    سلام دوست عزیز
    ممنون از لطفتون
    اتفاقا جزئیات عکس خیلی خیلی برای من مهمه
    واقعا تاثیر داره فیلتر lowpassیا نه؟

موفق باشید
    Instagram