صفحه 148 از 166 نخستنخست ... 48 98 138 144 145 146 147 148 149 150 151 152 158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

چراغ راهنمای فوکوس در شب(AF assist light) را فعال کنید مشکل حل میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    کلا فوکوس اش اصلا مالی نیست منم در شرایط کم نور نمیتونم خوب فوکوس کنم
    شما اول اون چراغ را بگذار روشن بشه بعد هم در شرایط کم نور فقط بانقطه فکوس وسط فوکوس کن و بعد دوباره کارد بندی کن .این تنها راهی بوده که به ذهن من رسیده حالا اگه کس دیگه راه دیگه داره
    ولی خداییش فوکوس اش تو شرایط کم نور داغونه
    M.Rasouli تشکر می‌کند.

كاربر همراه شهاب سیّافی آواتار ها
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز اون زائده برای مواقعی هست که باتری شما تموم شده باشه در این صورت یک منبع تغذیه که اندازش دقیقا عین باتری هست در محفظه باتری قرار می گیره که یک سیم بهش وصله و به برق وصل می شه و میتونین موقتا عکاسی کنین. اون زائده به خاطر همینه که اون سیم ار اونجا رد بشه. من الان 2 ساله این دوربین رو دارم و همچین مشکلی باهاش نداشتم. یه کم جاشو محکم تر کنین یا یه کم فشار بدین که خوب توی جاش جفتو جور بشه.
    احنتمالا پس مشکل از نحوه دست گرفتن منه مرسی. پس ننشونمش سر جاش.

خودم رو توی این لینک معرفی کردم
    http://forum.akkasee.com/f23/t275-40.html#post344715

تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rasouli نمایش پست ها
    ضمن سلام و احترام.
    من حدود دوماهی هست که این دوربین رو گرفتم و باهاش کار کردم.
    واقعا حرف نداره ... D:

یه سوال داشتم این که برای عکاسی در شب فکوس نمی کنه و وقتی هم فکوس نمی کنه به مراتب شات هم نمی زنه دیگه ...
    این می دونم که هنوز درست بلد نیستم با این دوربین کار کنم ... :)
    و علم از عکاسی کمه و این موضوع منو شب گذشته پیش دوستم که کنون 650 دی داشت خیت کرد
    البته بگم که حالت فکون من روی area 9 نقطه بود و built-in AF-assist illuminator هم خاموش بود ولی باز هر کاری کردم فکوس نکرد ولی دوربین اون فکوس کرد و عکس ازم کرفت.

دوستان و اساتید گرامی لطفا در مورد فکوس در شرایط نوری ضعیف با این دوربین رو کمی در بارش صحبت کنند.
    با سپاس فراوان
    یه راه بهتر هم هست که دیگه این مشکل رو نداشته باشی! یه لنز دیاف باز بخر واسه شب! من d90 داشتم تا همین هفته پیش و یه لنز 50mm f1.8D که قیمتشم ارزونه. تو نور کم فقط با اون عکس میگرفتم. هم خیلی خوب عکس میگیره هم خوب فوکوس میکنه! البته ناگفته نمونه که کلا من از 18-105 استفاده نمیکردم! بخاطر شارپنس و بوکه بالای لنز 50. الانم که d7000 خریدم لنز 50 رو رد کردم و یه 35mm f1.8 DX گرفتم چون یکم وایدتره و بیشتر به کار میاد. البته نگذریم ازین مساله که دو برابر اون 50 پولشو دادم . و فکر کنم کلا دیگه 18-105 رو ببوسم بذارم تو جعبش!
    M.Rasouli تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

با دروود فراوان... پس از سالها کم کاری دوباره به این فروم عالی برگشته ام ... یک کمک لطفا.... چند کتاب راهنما به جز دفترچه دوربین راجع به نیکون d7000 lمی خواهم .. برای دانلود ترجیحا pdf با تشکر فراوان

از لینک های قبلی نتونستم دانلود کنم ممنونم از راهنمایی شما دوست عزیز
    ارش پورشجاعي
    panasonic fz 5
    arashtak@yahoo.com

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    یه راه بهتر هم هست که دیگه این مشکل رو نداشته باشی! یه لنز دیاف باز بخر واسه شب! من d90 داشتم تا همین هفته پیش و یه لنز 50mm f1.8D که قیمتشم ارزونه. تو نور کم فقط با اون عکس میگرفتم. هم خیلی خوب عکس میگیره هم خوب فوکوس میکنه! البته ناگفته نمونه که کلا من از 18-105 استفاده نمیکردم! بخاطر شارپنس و بوکه بالای لنز 50. الانم که d7000 خریدم لنز 50 رو رد کردم و یه 35mm f1.8 DX گرفتم چون یکم وایدتره و بیشتر به کار میاد. البته نگذریم ازین مساله که دو برابر اون 50 پولشو دادم . و فکر کنم کلا دیگه 18-105 رو ببوسم بذارم تو جعبش!

نظر جناب سیافی کاملا درسته که با لنز دیاف باز مشکلی در شرایط نوری کم نداشته باشین. شما حتما حتما AF Assist Illuminator رو در حالت ON قرار بدید. من خودم با لنز 18-105 و حتی توی بسته ترین دیاف (5.6) در شرایط نوری کم به کمک همین AF Assist Illuminator عکاسی کردم و هیچ مشکلی چه از نظر فوکوس یا کیفیت عکسها نداشتم.

امیدوارم مشکلتون حل بشه.
    Malekzadeh، M.Rasouli و شهاب سیّافی تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    حتی با لنزهای دیاف باز هم در نور کم اشکال فوکوس پیش میاد. البته در شب که نور نباشه حتما باید یک منبع نوری حداقل برای فوکوس بکار بره.
    M.Rasouli و شهاب سیّافی تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    286

دوستان شاید یکم بیربط باشه اما ترکیب این لنز 35mm f1.8 DX و D7000 واقعا فوق العادست. اول از همه که قیافه دوربین رو مثل سری قدیم ها داغون نمیکنه. البته یکم سلیقه ایه این موضوع. دوم ازین که بگذریم چندروز قبل جاتون خالی ماسوله بودم. تو نور کم هم گرگ و میش و هم شب با نور های مصنوعی خیلی کم، فوق العاده بود عکسشون. هم اینکه خیلی سریع و دقیق فوکوس میکرد و هم اینکه با ایزو 1600 بدون کوچکترین اثری از نویز عکس میگرفت. کلا با توجه به اینکه تو فاصله زمانی کم از D90 به D7000 اومدم فرق خیلی زیادی رو تو کیفیت عکاسی این دو دوربین حس میکنم و حدسم اینه که این فرق بخاطر لنز 35 نیست چون لنز قبلیم هم همین دیافراگم رو داشت. در کل اما بعنوان یک آماتور علاقه مند و پیگیر به دوستان پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان تجربه عکاسی با لنزهای پرایم دیاف باز رو از دست ندید.
    Malekzadeh، Digital Lover، sina gh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

از نمونه عکسهاتون میشه چند تائی به نمایش بگذارید ؟
    شهاب سیّافی تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    286

DSC_7285.jpgDSC_7336.jpg
    اولی ساعت 6.15 بود هوا هم ابری. دومی هم تو شب بود توی بازار. البته شاید اگه اونجا بودین بهتر درکش میکردین چون من هیچ شباهتی بین صحنه ای که میدیدم و عکس توی ال سی دی پیدا نمیکردم از لحاظ نوری

عکس اول ایزو 640 دیافراگم 1.8 و شاتر 1/25
    عکس دوم ایزو 1600 دیافراگم 1.8 و شاتر 1/125
    Digital Lover، amir.komeily و Amin.S تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    286

دوستان یه سوال! شما که این دوربین رو دارین تو روز هم پیش میاد بد فوکوس کنه؟؟؟ من خیلی از عکسهام فوکوسشون اصلا خوب نیست! با اینکه تک نقطه ای فوکوس میکنم! :| D90 اصلا ازین سوتی ها نمیداد!!!!