صفحه 5 از 74 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 736
Like Tree1309تشکر

موضوع: Nikon D5100

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

NetNegar تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

dpreview در رابطه با كيفيت خروجي عالي اين دوربين تعبير جالبي كرده و اونو " گرگي در پوستين ميش" توصيف كرده :

In general though, judged on its own merits the D5100 is a satisfying camera, and as far as image quality is concerned it is most definitely a wolf in sheep's clothing. Both in still imaging and video, the detail resolution and noise performance are up there with the best of its competition

پي نوشت : اين ضرب المثل مال ما بوده رفته تو فرهنگ اونا يا برعكس؟
    Anoosh-Em، M.Rasouli، sodeq و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    124

سلام

ریویویی دیگر:

http://www.photographyblog.com/revie..._d5100_review/

Anoosh-Em، Hassan.K و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

سلام
    مدیریت محترم
    سوای بحثها و ارائه مشخصات و امکانات ، همونطور که دوستان گفتن باید عکساشو ببینیم
    خب من هم یه عکس گذاشتم ، عکس رو برداشتید !! ، و تو پست بعدیم که گفتم مشخصاً در ایزو 800 نویز داره ، این پستم رو هم حذف کردید !!! خب تاپیک 5100 تنها برا تعریف کردن که نیست ! اگه اشکالاتی هم هست باید معلوم بشه .
    امیدوارم که برداشتم ازین حذفها اشتباه باشه .
    M.Rasouli تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiidham نمایش پست ها
    سلام
    مدیریت محترم
    سوای بحثها و ارائه مشخصات و امکانات ، همونطور که دوستان گفتن باید عکساشو ببینیم
    خب من هم یه عکس گذاشتم ، عکس رو برداشتید !! ، و تو پست بعدیم که گفتم مشخصاً در ایزو 800 نویز داره ، این پستم رو هم حذف کردید !!! خب تاپیک 5100 تنها برا تعریف کردن که نیست ! اگه اشکالاتی هم هست باید معلوم بشه .
    امیدوارم که برداشتم ازین حذفها اشتباه باشه .

عکس رو بذارم دومرتبه یا قید 5100 و بحث در مورد عکس رو بزنم

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

هر چقدر دوست دارید از دوربین انتقاد کنید اما نه با روشهای غیر علمی. رویکرد این تالار گفتگو، حرفه‌ای و جدی است.
    اگر با روش علمی و دقیق بررسی دوربین آشنایی ندارید، فعلا بجای نوشتن، بیشتر بخوانید و بیاموزید.
    تمام پستهای غیر فنی، غیر دقیق و غیر علمی بدون تذکر حذف می شوند. در صورت تکرار، کاربر از تالار اخراج خواهد شد.
    Kaveh Ghobadi، R.Asgari، lamagra و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    هر چقدر دوست دارید از دوربین انتقاد کنید اما نه با روشهای غیر علمی. رویکرد این تالار گفتگو، حرفه‌ای و جدی است.
    اگر با روش علمی و دقیق بررسی دوربین آشنایی ندارید، فعلا بجای نوشتن، بیشتر بخوانید و بیاموزید.
    تمام پستهای غیر فنی، غیر دقیق و غیر علمی بدون تذکر حذف می شوند. در صورت تکرار، کاربر از تالار اخراج خواهد شد.
    خودتونم میدونید که هیچ چیز جای تجربه رو نمیگیره .
    فروشنده قبل از اینکه دوربین 5100 رو بهم تحویل بده چند تا عکس گرفت و وبیشترشم فلاش زد و ساعت 1:20 ظهر بود و چراغهای داخل مغازه هم روشن بود فروشنده چک قبول نکرد و من هم حافظه رو بردم تا سه روز دیگه با پول نقد بیام ، تو خونه دیدم عکسها همشون( بجز یکی که ایزوش 100 بود) نویز دارن و یکیشو اینجا گذاشتم بقیه هم ببینند و اظهار نظر کنند .
    حالا نمیدونم غیر علمی چیه ؟! من حدود دو ماه منتظر این دوربین بودم و چون از اومدنش ناامید شده بودم بچه های تاپیک "چه دوربین و لنزی بخرم" رو با مشاوره هام خسته کردم .
    ما اگه با راهنمائیهای دوستان اهل فن دوربین مناسبی بخریم با دیدن هر عکسش دعاشون میکنیم ولی البته عکس این قضیه هم صادقه !
    من عکس رو گذاشتم مشخصاتشم که هست ، بذارید متقاضیان این دوربین ببینند ، چرا حذفش میکنید ؟ چرا ناراحت میشید ؟ این دوربین هنوز هم جزء اولویتهای خریدمه !

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiidham نمایش پست ها
    خودتونم میدونید که هیچ چیز جای تجربه رو نمیگیره .
    فروشنده قبل از اینکه دوربین 5100 رو بهم تحویل بده چند تا عکس گرفت و وبیشترشم فلاش زد و ساعت 1:20 ظهر بود و چراغهای داخل مغازه هم روشن بود فروشنده چک قبول نکرد و من هم حافظه رو بردم تا سه روز دیگه با پول نقد بیام ، تو خونه دیدم عکسها همشون( بجز یکی که ایزوش 100 بود) نویز دارن و یکیشو اینجا گذاشتم بقیه هم ببینند و اظهار نظر کنند .
    حالا نمیدونم غیر علمی چیه ؟! من حدود دو ماه منتظر این دوربین بودم و چون از اومدنش ناامید شده بودم بچه های تاپیک "چه دوربین و لنزی بخرم" رو با مشاوره هام خسته کردم .
    ما اگه با راهنمائیهای دوستان اهل فن دوربین مناسبی بخریم با دیدن هر عکسش دعاشون میکنیم ولی البته عکس این قضیه هم صادقه !
    من عکس رو گذاشتم مشخصاتشم که هست ، بذارید متقاضیان این دوربین ببینند ، چرا حذفش میکنید ؟ چرا ناراحت میشید ؟ این دوربین هنوز هم جزء اولویتهای خریدمه !
    درود
    شما رو ارجاع می دم به نظر استاد عزیزم جناب کاوه قبادی :

ببینید تست های که اغلب ارائه می شوند هیچ کدام در شرایط یکسان نیستند و سندیت ندارند.یک سری تست ها که توسط نرم افزار های شرکت imatest انجام می شود تا حدود زیادی به واقعیت نزدیک تر هستند مثل فتوزون و .... .هر سایتی که یک سری سمپل در شرایط نوری و تجهیزات غیر یکسان قرار دهد قابل استناد نیست.
    www.imatest.com
    اکثر سایت های معتبر از نرم افزار های imatest استفاده می کنند که تا حدودی علمی و کاربردی است.برخی هم که لابراتوآر های اختصاصی دارند ( مثل DP ) و برخی هم که یک سیستم دیگر دارند مثل DXO که واقعا تست های علمی و مستندی انجام می دهند.چرا که تاثیر نور محیطی و ابزار های جانبی ( لنز و ...) را به حداقل می رسانند.
    مقایسه ابزار شرایط و مراحل بسیار پیچیده ای دارد و به راحتی نمی توان قضاوت کرد.
    امیدوارم حالا که با چند و چون مقایسه و نیز با کیفیت مراجع مختلف آشنا شدین ، از این به بعد پست های معتبر تری رو از شما شاهد باشیم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود
    شما رو ارجاع می دم به نظر استاد عزیزم جناب کاوه قبادی :

امیدوارم حالا که با چند و چون مقایسه و نیز با کیفیت مراجع مختلف آشنا شدین ، از این به بعد پست های معتبر تری رو از شما شاهد باشیم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    ممنون پسر پارسی
    پستهای من اعتباری به سایت نمیده اما بعنوان یک شنونده خوب میتونم سخنور و عکاسی چون شما رو بر سر شوق بیارم ، من فکر میکنم کلاً کسائی که به این سایت مراجعه میکنند دوستدار هنر عکاسی هستند و من به چشم یک هنرمند بهشون نگاه میکنم و بهشون احترام میگذارم ، اگه اشکالی نداره عکس رو تو پیغام خصوصی براتون میفرستم .
    متشکرم.
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

سلام
    این سایت مقایسه همه جانبه و جالبی رو بین D90 و D5100 انجام داده ، خوبه که ببینید http://snapsort.com/compare/Nikon-D5100-vs-Nikon_D90
    با همین سایت EOS 60D و حتی D7000 رو هم با D5100 مقایسه کنید ، فکر میکنم نتایج ، مشتاقان 5100 رو ارضا میکنه.
    ramink2 تشکر می‌کند.

صفحه 5 از 74 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ... آخرینآخرین