صفحه 9 از 74 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 736
Like Tree1309تشکر

موضوع: Nikon D5100

كاربر جديد 007bond آواتار ها
    تشکر کرده
    20

ایا لنز کیت این دوربین ارزش داره که نگه داشته بشه؟ یا خیر با توجه به خرید 105-18. { از نظر خودم یکم این سوال مورد داره اما همچنان مردد هستم.}
    رامتین

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط 007bond نمایش پست ها
    ایا لنز کیت این دوربین ارزش داره که نگه داشته بشه؟ یا خیر با توجه به خرید 105-18. { از نظر خودم یکم این سوال مورد داره اما همچنان مردد هستم.}
    با توجه به این که بازه لنز کیت در 18-105 نیز هست و از کیفیت پایینتری برخورداره فکر نمیکنم نگه داشتنش ارزش داشته با اشه گر اشتباه میکنم اساتید تصحیح کنن.

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط 007bond نمایش پست ها
    سلام
    میتوانید نگه دارید و به عنوان لنز معکوس جهت ماکروگرافی استفاده کنید ..
    M.Moghadam تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط 350 نمایش پست ها
    سلام
    میتوانید نگه دارید و به عنوان لنز معکوس جهت ماکروگرافی استفاده کنید ..
    البته فک میکنم دردسر های خاص خودش رو داشته باشه درسته؟
    بابت اف تاپیک عذر میخواهم

كاربر جديد ..hamed.. آواتار ها
    تشکر کرده
    981

با سلام خدمت اساتید
    بنده مدتیه قصد خرید یک SLR رو دارم بعد خوندن مطالب انجمن و در نظر گرفتن انتظاراتم و بودجه ام و همچنین علاقه ام به برند نیکون d5100 رو انتخاب کردم.
    اما چیزی شنیدم که حسابی نا امیدم کرده و اون این هست که نیکون در شب و نور کم نمیتونه فوکوس کنه. آیا درسته و اگه هست مربوط به مدل خاصیه یا همه مدلها.
    امیدوارم پاسختون منفی باشه چون به من به غیر از نیکون نمیتونم به برند دیگه ای فکر کنم.در ضمن اگه اینطوریه راه حلی داره یا نه.
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط ..hamed.. نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید
    بنده مدتیه قصد خرید یک SLR رو دارم بعد خوندن مطالب انجمن و در نظر گرفتن انتظاراتم و بودجه ام و همچنین علاقه ام به برند نیکون d5100 رو انتخاب کردم.
    اما چیزی شنیدم که حسابی نا امیدم کرده و اون این هست که نیکون در شب و نور کم نمیتونه فوکوس کنه. آیا درسته و اگه هست مربوط به مدل خاصیه یا همه مدلها.
    امیدوارم پاسختون منفی باشه چون به من به غیر از نیکون نمیتونم به برند دیگه ای فکر کنم.در ضمن اگه اینطوریه راه حلی داره یا نه.
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم.
    جل الخالق...آدم چه چیزها میشنوه که به نیکون نسبت میدن
    دوست عزیز
    یه چراغی رو بدنه دوربین هست که کمک کننده فوکوس (focus assistant) بهش میگن و زمانی که فعال باشه ، چنانچه نور محیط کم باشه روشن میشه تا با روشنایی خودش به سیستم فوکوس کم کنه
    در مورد نیکون یا در مورد هر دوربین دیگه چنانچه محیط خیلی تاریک باشه و سوژه دور،انقدری که با نور کمکی فوکوس روشن نشه،امکان فوکوس اتوماتیک وجود نداره و این به نحوه عملکرد اتوفوکوس برمیگرده که بر اساس اختلاف کنتراست در نقطه فوکوس استواره...اگر محیط انقدری تاریک باشه که اختلاف کنتراستی قابل تشخیص نباشه،هیچ دوربینی نمیتونه اتوفوکوس کنه

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط 007Bond نمایش پست ها
    میتونم بپرسم چرا و به چه خاطر میخواین این لنز رو عوض کنید؟ و برای استفاده در چه شاخه ای از عکاسی این لنز شما را مردد میکنه؟؟
    M. Beyrami و M.Moghadam تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد ..hamed.. آواتار ها
    تشکر کرده
    981

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    جل الخالق...آدم چه چیزها میشنوه که به نیکون نسبت میدن
    دوست عزیز
    یه چراغی رو بدنه دوربین هست که کمک کننده فوکوس (focus assistant) بهش میگن و زمانی که فعال باشه ، چنانچه نور محیط کم باشه روشن میشه تا با روشنایی خودش به سیستم فوکوس کم کنه
    در مورد نیکون یا در مورد هر دوربین دیگه چنانچه محیط خیلی تاریک باشه و سوژه دور،انقدری که با نور کمکی فوکوس روشن نشه،امکان فوکوس اتوماتیک وجود نداره و این به نحوه عملکرد اتوفوکوس برمیگرده که بر اساس اختلاف کنتراست در نقطه فوکوس استواره...اگر محیط انقدری تاریک باشه که اختلاف کنتراستی قابل تشخیص نباشه،هیچ دوربینی نمیتونه اتوفوکوس کنه
    ممنون از راهنماییتون.دوست عزیز منظورم در شرایطی که چراغ روی بدنه کمکی نمیکنه که در این حالت کنن این توانایی رو داره که فلاش ممتد میزنه تا فوکوس انجام بشه اما ظاهرا نیکون این توانایی رو نداره.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

ممنون از راهنماییتون.دوست عزیز منظورم در شرایطی که چراغ روی بدنه کمکی نمیکنه که در این حالت کنن این توانایی رو داره که فلاش ممتد میزنه تا فوکوس انجام بشه اما ظاهرا نیکون این توانایی رو نداره.
    من اطلاعی راجع به نحوه عملکرد کنون ندارم راستش...
    بعد هم برد فلاش که تا بی نهایت نیست که...اون فلاش ممتد هم که میگید چون پشت سر هم میزنه ، اگر جون فلاش کمتر از چراغ کمکی فوکوس نباشه خیلی بیشتر نیست
    بیشتر نمیدونم...یکی بگه ما هم بفهمیم

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

این چیزی که شما میگی رو من تا حالا نشنیده بودم
    کلا اگر سوژه مورد نظر شما خیلی دوره و نور هم خیلی ضعیف شما به راحتی اون رینگ فکوس رو یه کوچولو بچرخون تا به فکوس مورد نظرت برسی
    به همین راحتی
    من با این دوربین یه همچین مشکلی نداشتم تاحالا
    ..hamed.. تشکر می‌کند.
    Nikon D5100 + AF-S Nikkor 18-105mm 1:3.5-5.6 G ED + AF-S Nikkor 50mm 1:1.8 G + 8mm + Nissin Di622 M2 + Vanguard Alta 233 AP

صفحه 9 از 74 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... آخرینآخرین