صفحه 50 از 74 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 736
Like Tree1309تشکر

موضوع: Nikon D5100

كاربر جديد m4hd1r آواتار ها
    تشکر کرده
    273

نقل قول نوشته اصلی توسط sm.ta نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوربین نیکون d5100 رو دارم توی قسمت نویزش به گیر خوردم ما جرا از این قراره که دوربین نیکون ما نویز خیلی بالایی داره ومنو به مشکل میندازه
    وهمچنین بگم که من قبلا با دوربین کنون eos450 کار کردیم و نسبت به این دوربین کیفیت بسیار بالایی داره!!!! چطور این امکان وجود داره که دوربین کنون ذکر شده از دوربین نیکون من کیفیتش بالا باشه؟؟؟!!!! اگه اینطوره بگید من با همون کار کنم یا اینکه راه حلی جلو پای من بزارید در ضمن من اصلا با این دوربین نیکون آشنایی ندارم بصورت مبتدی برام توضیح بدن روش درست کردن تنظیمات و نویزش رو توی آتلیه با استفاده فلش واینکه من برای بالا بردن کیفیتش یه لنز 105-18 هم روش نصب کردم ولی اصلا کیفیت عکسهای گرفته شده باهاش بیشتر نشد
    ممنون میشم برام یه توضیح جامع بدید
    اول بگید دوربین رو چند وقته دارید ؟ اگه دست دوم و قدیمیه ممکنه سنسورش کثیف باشه یا پیکسل سوخته داشته باشه
    دوما ایزو رو چک کید که روی پایین ترین حد (100) باشه
    --
    اگه یدونه عکس ازش بزارید احتمالا دوستان کمک بیشتری میتونن بکنن چون خود کلمه کیفیت رنج گسترده ای رو شامل میشه
    sm.ta تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    ممنونم از توجهتون
    دوربین نوهستش ودر اردیبهشت 91خریدمش ایزو قبلا روی 200 بودش ولی الان 100 کردمش ولی تغییری در کیفیت عکس ایجاد نشد وهمچنین توی حالت اتو هم کیفیت افتضاحه!!!!!

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

بهترین راه اینه که شما یک عکس رو که گرفتید ، بخشی از اون رو که به نظرتون افتضاحه رو ( همراه با اگزیف عکس ) در کراپ صددرصد اینجا آپلود کنید ، تا ببینیم که مشکل اش کجاست ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    بهترین راه اینه که شما یک عکس رو که گرفتید ، بخشی از اون رو که به نظرتون افتضاحه رو ( همراه با اگزیف عکس ) در کراپ صددرصد اینجا آپلود کنید ، تا ببینیم که مشکل اش کجاست ؟
    ممنون
    میشه بشتر توضیح بدی یعنی به چه صورت عکس رو براتو بزارم(اگزیف عکس وکراپ صددرصد)

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

یعنی اینکه یک تکه از عکستون رو ، با یک نرم افزار ویرایش ، ببرید بدون اینکه کوچکش کرده باشید ، و بدون اینکه اطلاعات روی عکس را با برنامه های دیگر پاک کرده باشید ، اینجا آپلود کنید .
    بهترین دوربین دنیا هم اگر به درستی ازش استفاده نشه ، نمیتونه به طور خودکار بهترین تصویر رو ارایه بده .
    پیشنهاد میکنم که اگر دفترچه دوربین اتان را مطالعه نکردی ، حتمن این کار رو بکنید . و همینطور در زمینه عکاسی با این دوربین مطالعه کنید.
    Anoosh-Em و imsi تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط sm.ta نمایش پست ها
    ممنون
    میشه بشتر توضیح بدی یعنی به چه صورت عکس رو براتو بزارم(اگزیف عکس وکراپ صددرصد)

درود

اگر دوربین 2 مگاپیکسلی یک موبایل عکسایی بده که از عکسایی که شمابا دوربین SLR تون گرفتید بهتر باشه ،
    ربطی به خوب و یا بد بودن دوربین مورد نظر نداره دوست عزیز ، این صرفا به آشنایی و توانایی شما در عکاسی مربوط میشه ،
    از دست هیچ کس به جز خودتان هم کاری بر نمیاد .روش آموزش و یادگیری رو جویا بشید زودتر به نتیجه میرسید ( که ربطی به این تاپیک هم ندارد)

پینوشت: البته فکر کنم دوربین ایشون روی Auto Iso هست ، در نتیجه اگه در جایی که نور کافی نیست عکسی بگیرن ،
    دوربین ایزو رو تا آخر بالا بکشه ( iso 25600 )در نتیجه نویز توی اون ایزو رو که قطعا هم زیاد هست احتمالا دیده اند

موفق باشید
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Sunday 10 February 2013 در ساعت 23:46
    masoudrejae، Hassan.K، AlirezaAkhlaghi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

دفترچه راهنمای فارسی برای این مدل هست؟
    اگه هست برای من قرار بدید
    ممنون

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

پیش فرض کمک میخوام

سلام دوستان
    منم بین خریدن این دو دوربین یعنی کنون 600دی و نیکون دی 5100ویک دوربین دیگه که نیکوندی3200هستش گیر کردم.
    عکسای با کیفیت برام خیلی مهمه و موضوعم نامشخصه اما بیشتر عکاسی از مناظر میکنم و از طرفی روزولیشن دی3200منو جذب خودش میکنه و یه طرف دیگه نامحدود بودن فیلمبرداری کنون منو سمت خودش میکشه و از یه طرف دیگه کیفیت بالاتر عکس و فیلم نیکون5100
    فیلمبرداری قدری برام مهم هستش اما نه حیاتی ولی بهش نیاز دارم
    از طرفی 5100امکانات بیشتر نسبت ب این دو دوربین داره ارائه میده و کارایی ای ک من میخوامو داره و منو بیشتر از همه دی5100ارضا میکنه.
    اما فیلمبرداری محدودش یکم تو ذوق میزنه
    اولین سوالم اینه که بین این سه تا دوربین شما کدومو با توجه ب نیاز های من بهم پیشنهاد میکنین؟
    دومین سوال اینه که آیا با دی5100 میشه بصورت اچ دی10دقیقه فیلمبرداری کردش؟
    سومین سوال اینه که لنز 18-55کیفیتش چطوره و از چه فاصله ای میشه رو سوژه های بسیار نزدیک فوکوس کرد؟

ممنون میشم ازتون.

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

سلام
    به اون سوالامون ک جواب ندادین اما جواباشو در آرودم
    حالا یه سوال جدید برام پیش اومد.
    حتما یه سری هاتون میدونین که دوربین های پاناسونیک از نوع حرفه ایش یه مد دارن به نام B ک با این مد هر چقد بخوای میتونی پرده ی شاتر رو باز کنی و نورگیری کنی(زمان نورگیری رو دستی تنظیم کنی)

میخواستم بدونم ک دوربین نیکون دی5100هم این قابلیت رو داره یا نه؟
    البته روی خود پیچ تنظیم دوربین ک همچین مودی وجود نداشت اما میخوام بدونم تو منو هاش یا با استفاده از ریموت میشه این کارو کرد یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدین((اگ زحمت نیست خصوصی))

كاربر همراه yohan_dan آواتار ها
    تشکر کرده
    1280

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام
    به اون سوالامون ک جواب ندادین اما جواباشو در آرودم
    حالا یه سوال جدید برام پیش اومد.
    حتما یه سری هاتون میدونین که دوربین های پاناسونیک از نوع حرفه ایش یه مد دارن به نام B ک با این مد هر چقد بخوای میتونی پرده ی شاتر رو باز کنی و نورگیری کنی(زمان نورگیری رو دستی تنظیم کنی)

میخواستم بدونم ک دوربین نیکون دی5100هم این قابلیت رو داره یا نه؟
    البته روی خود پیچ تنظیم دوربین ک همچین مودی وجود نداشت اما میخوام بدونم تو منو هاش یا با استفاده از ریموت میشه این کارو کرد یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدین((اگ زحمت نیست خصوصی))
    سلام
    بله مد Bulb در نیکون d5100 وجود داره، وقتی سرعت شاتر رو با گردونه کم میکنید بعد از سرعت 30 ثانیه در نهایت به مد Bulb می رسید
    imsi و mohammad.baruji تشکر می‌کنند.
    مهدی عبدلی

صفحه 50 از 74 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین