صفحه 25 از 32 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط xperia نمایش پست ها
    درسته ولی 5200 هم از نظر پردازنده و خصوصیات تو همون نسل بوده و ویژگی های بارز سخت افزاری توش نداره
    به گواهی تستهای آزمایشگاه DXO نویز و دینامیک رنج D5200 حتی از D7100 هم اندکی بهتر است. ضمن اینکه این D5200 سنسور فکوس و نورسنج جد بزرگوارش D7000 رو به ارث برده که امتیاز بزرگی برای این دوربین محسوب میشود.

پ ن: نتایج این سایت فقط مربوط به خروجی سنسور بوده و به باقی امکانات دوربینها کاری ندارد وگرنه امکانات بدنه D7100 کجا و D5200 کجا.
    Dariush Chegini و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

سلام به همه اساتید
    من یه دوربین 3200 گرفتم چند هفته پیش.خیلی بلاها سرش آوردم الان میخوام با لنزی که روش داره ریورس مایکرو بگیرم.واسه اینکه ریورس کنم لنز رو یا باید از تبدیل استفاده کنم یا اینکه کلا دلو جیگر لنز رو بریزم بیرون کانکتوراشو جا به جا کنم
    ولی چون فعلا نمیتونم لنز دیگه ای بخرم نمیخوام کانکتورای لنزو دربیارمو جابه جا کنم.میخوام از تبدیل استفاده کنم.تبدیلشو پیدا کردم ولی نمیدونم چجوری باید بدون اتصال کانکتور عکس بگیرم؟چون وقتی لنز متصل نباشه دوربین عکس نمیگیره باید چیکارش کنم؟ممنون از راهنمائیتون پیشاپیش

تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaam نمایش پست ها
    سلام به همه اساتید
    من یه دوربین 3200 گرفتم چند هفته پیش.خیلی بلاها سرش آوردم الان میخوام با لنزی که روش داره ریورس مایکرو بگیرم.واسه اینکه ریورس کنم لنز رو یا باید از تبدیل استفاده کنم یا اینکه کلا دلو جیگر لنز رو بریزم بیرون کانکتوراشو جا به جا کنم
    ولی چون فعلا نمیتونم لنز دیگه ای بخرم نمیخوام کانکتورای لنزو دربیارمو جابه جا کنم.میخوام از تبدیل استفاده کنم.تبدیلشو پیدا کردم ولی نمیدونم چجوری باید بدون اتصال کانکتور عکس بگیرم؟چون وقتی لنز متصل نباشه دوربین عکس نمیگیره باید چیکارش کنم؟ممنون از راهنمائیتون پیشاپیش
    سلام
    لازم نیست دل وروده لنز رو بیرون بریزید چون برای نیکون فایده ای نداره با این کار هم نمیتونید دیافراگم رو کنترل کنید. سیستم کنترل دیافراگم نیکون و کنون با هم فرق میکنه. برای نیکون همین تبدیل ساده بهتره.
    بله چون ارتباط الکترونیکی لنز و بدنه قطع شده نورسنج دوربین غیر فعاله و ناچارا فقط میتونید تو مود M عکس بگیرید. فقط حواستون باشه لنزهای نیکون وقتی از بدنه جدا میشن دیافراگمشون کاملا بسته میشه برای اینکه دیافراگم رو باز نگهدارید یه تیکه کاغذ یا هر چیز دیگه لای اهرم دیافراگم بزارید تا باز بمونه وگرنه سوژه خیلی تاریک میشه.
    rasaam تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    سلام
    لازم نیست دل وروده لنز رو بیرون بریزید چون برای نیکون فایده ای نداره با این کار هم نمیتونید دیافراگم رو کنترل کنید. سیستم کنترل دیافراگم نیکون و کنون با هم فرق میکنه. برای نیکون همین تبدیل ساده بهتره.
    بله چون ارتباط الکترونیکی لنز و بدنه قطع شده نورسنج دوربین غیر فعاله و ناچارا فقط میتونید تو مود M عکس بگیرید. فقط حواستون باشه لنزهای نیکون وقتی از بدنه جدا میشن دیافراگمشون کاملا بسته میشه برای اینکه دیافراگم رو باز نگهدارید یه تیکه کاغذ یا هر چیز دیگه لای اهرم دیافراگم بزارید تا باز بمونه وگرنه سوژه خیلی تاریک میشه.
    خیلی خیلی از راهنمائیتون ممنونم.اون یه تیکه که فرمودین باید کاغذ بزارم لای اهرم چجوری باید این کارو کنم؟اصن نمیدونم اهرمش کجاست خیلی آماتورم

تشکر کرده
    2646

خیلی خیلی از راهنمائیتون ممنونم.اون یه تیکه که فرمودین باید کاغذ بزارم لای اهرم چجوری باید این کارو کنم؟اصن نمیدونم اهرمش کجاست خیلی آماتورم
    اینجا توی عکس مشخصه. اون زبونه رو که خط قرمز دورشه وقتی حرکت بدین دیافراگم باز میشه یه چیزی بذارین پشتش که برنگرده سر جاش.

hrmf، rasaam و davood تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

سلام به همه اساتید
    در تکمیل فرمایشات مصطفی جان، و در مورد جمله تون که مشخص کردم؛ متصل نبودن لنز دلیلی بر ثبت عکس نیست. فکر میکنم سیستم فوکوس شما در حالت Af-S هست که در این حالت تا زمانی که فوکوس انجام نشده باشه قادر به ثبت عکس نیستید ( البته در تنظیمات دوربین میشه این مورد رو کنسل کرد )

nikon-d3200-single-servo-af.jpg
    rasaam و davood تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    در تکمیل فرمایشات مصطفی جان، و در مورد جمله تون که مشخص کردم؛ متصل نبودن لنز دلیلی بر ثبت عکس نیست. فکر میکنم سیستم فوکوس شما در حالت Af-S هست که در این حالت تا زمانی که فوکوس انجام نشده باشه قادر به ثبت عکس نیستید ( البته در تنظیمات دوربین میشه این مورد رو کنسل کرد )

nikon-d3200-single-servo-af.jpg
    با تشکر از توضیحتون.رفتم تنظیمات رو نگاه کردم همون دستی بود فوکوسش ولی فقط روی منوال بدون لنز عکس میگیره.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

بازم سلام خدمت اساتید بزرگوار.بازم به یه مشکلی برخوردم اینکه قبلا وقتی از چشمی دوربین استفاده میکردم و فوکوس دستی بود نقطه مرکزی فوکوس یاب قرمز میشد و فوکوس روی مرکز حساس بود(منظورم اون چراغ سبزیه که موقع فوکوس بودن روشن میشه)ولی الان چند روزه که به جای نقطه مرکزی ، نقطه بالایی روشن میشه و نمیدونم چیکار کنم که برگرده نقطه مرکزی!! و سوال دیگه اینکه نمیشه درحالت دستی از همه نقاط فوکوس استفاده کرد؟ ممنونم

تشکر کرده
    2646

بازم سلام خدمت اساتید بزرگوار.بازم به یه مشکلی برخوردم اینکه قبلا وقتی از چشمی دوربین استفاده میکردم و فوکوس دستی بود نقطه مرکزی فوکوس یاب قرمز میشد و فوکوس روی مرکز حساس بود(منظورم اون چراغ سبزیه که موقع فوکوس بودن روشن میشه)ولی الان چند روزه که به جای نقطه مرکزی ، نقطه بالایی روشن میشه و نمیدونم چیکار کنم که برگرده نقطه مرکزی!! و سوال دیگه اینکه نمیشه درحالت دستی از همه نقاط فوکوس استفاده کرد؟ ممنونم
    من هم چند وقت پیش مثل شما این مشکل رو با D5200 داشتم. شاید تنظیمات دوربین من با دوربین شما متفاوت باشه ولی به هر حال مینویسم. ابتدا دکمه (i) رو فشار بدین تا صفحه نمایش روشن بشه در این حالت با استفاده از کلید چهار جهته نقطه مورد نظر رو انتخاب کنید. دقت کنید فقط باید صفحه اصلی روشن باشه لازم نیست یکی از تنظیمات رو انتخاب کنید. احتمالا قبلا تو این حالت حواستون نبوده و نقطه رو جابجا کردین.
    خیر در حالت دستی فقط از یه نقطه میشه استفاده کرد.

d3200.jpg
    rasaam، خزان و davood تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان
    من چند روزیه ک این دوربینو خریدم فقط دو تا مشکل دارم باهاش
    اول اینکه تنظیم دیافشو پیدا نمیکنم!و برای عوض کردن دیاف اول ب مودAمیرم اونجا عوضش میکنم و دوباره میزارم روحالت دستی ممنون میشم کمکم کنید
    مشکل دومم اینه که چون زیاد عکس میگیرم باتری زود تموم میکنم میخواستم بدونم وسیله ای هست که بشه باهاش از باتری قلمی استفاده کرد؟بجز بعضی از گریپ ها
    ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحه 25 از 32 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... آخرینآخرین