صفحه 41 از 59 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 401 تا 410 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

یه سوال دارم از کسانی که این دوربینو دارم.... خواهشا فقط به همین سوال جواب بدید و اینکه چه دوربین خوبیه رو بیخیال شید ... می خوام بدونم آیا این دوربین در کل عمر مفیدش این لکه ها و روغنهاش تموم میشه یا هر چند مدت یه بار باید سپردش دست تیغ تعمیرکار ؟ )( دلیل این سوال هم اینه که قصد تهیه فول فریم دارم ...)
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

هنوز انقدر عمر نكرده دست كسي ولي به هر حال اين روغن يه اندازه داره كه اون هم تمام ميشه بلاخره به شير فلكه وصل نيست
    KHAKSAR، Mehdi Rojaie، Viper و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    یه سوال دارم از کسانی که این دوربینو دارم.... خواهشا فقط به همین سوال جواب بدید و اینکه چه دوربین خوبیه رو بیخیال شید ... می خوام بدونم آیا این دوربین در کل عمر مفیدش این لکه ها و روغنهاش تموم میشه یا هر چند مدت یه بار باید سپردش دست تیغ تعمیرکار ؟ )( دلیل این سوال هم اینه که قصد تهیه فول فریم دارم ...)
    دوست عزیز اصلا به این موضوع اهمیت نده. باور کنید اینقدر که گندش کردن اهمیت نداره. من الان بالای 1200 شات باهاش گرفتم سر جمع 6 تا لکه اومده که همه کوچیکن به جز یکیش اون بزرگه رو هم فقط در دیاف های خیلی بسته میشه دید بقیه هم اصلا معلوم نیستن. طبق گفته نیکون این لکه ها بعد از 3000 شات شروع میکنن کم شدن. پاک کردن سنسور هم که نمیشه معادلش کرد با تیغ تعمیرکار کاری هست بسیار راحت که اگه خودتون هم بلد باشین می تونین انجام بدین.
    king4 و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط nimapix نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا به این موضوع اهمیت نده. باور کنید اینقدر که گندش کردن اهمیت نداره. من الان بالای 1200 شات باهاش گرفتم سر جمع 6 تا لکه اومده که همه کوچیکن به جز یکیش اون بزرگه رو هم فقط در دیاف های خیلی بسته میشه دید بقیه هم اصلا معلوم نیستن. طبق گفته نیکون این لکه ها بعد از 3000 شات شروع میکنن کم شدن. پاک کردن سنسور هم که نمیشه معادلش کرد با تیغ تعمیرکار کاری هست بسیار راحت که اگه خودتون هم بلد باشین می تونین انجام بدین.
    پس در واقع برطرف نشده ! ... مرسی جواب رو گرفتم ... پس دوستان هنوز به بالای 3000 تا شات نرسیدن
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

پس در واقع برطرف نشده ! ... مرسی جواب رو گرفتم ... پس دوستان هنوز به بالای 3000 تا شات نرسیدن

اینطور که شنیده شده روی سری های جدید این مشکل رفع شده اما مثل اینکه این سری جدید هنوز تو ایران نیست. سریال 8 که فکر کنم آخریش هست این مورد روش هنوز هست. اما یه نکته جالب اینه که با اینکه همه می دونن این دوربین این مورد رو داره و حتی فروشنده ها هم قبلش می گن قیمت تو بازار ثابت مونده اما رقیب کنونیش افت قیمت زیادی داشته.
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

فکرمیکنم انوش عزیز ( از مدیران سایت ) کاملا میتونن تو این مورد راهنمایی جامعی بکنن.
    یا حق

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

دوربین من سریالش با 8000 شروع میشه. با روشهایی که دوستان گفتند (دیاف خیلی بسته و عکس از تصویر کاغذ یا دیوار ) و افزایش کنتراست در فتوشاپ ، چند تا لکه دیده میشه که البته با همین روش خیلی دوربین های دیگه هم لکه دارند. اهمیت به این چیزا ندین.
    از عکاسی لذت ببرین.
    nimapix تشکر می‌کند.
    Nikon D750

كاربر آشنا eqbal آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط shetab2 نمایش پست ها
    دوربین من سریالش با 8000 شروع میشه. با روشهایی که دوستان گفتند (دیاف خیلی بسته و عکس از تصویر کاغذ یا دیوار ) و افزایش کنتراست در فتوشاپ ، چند تا لکه دیده میشه که البته با همین روش خیلی دوربین های دیگه هم لکه دارند. اهمیت به این چیزا ندین.
    از عکاسی لذت ببرین.
    درسته که دوربین خوبیه و نسبت به دی۸۰۰ قیمت مناسبی داره اما آدم حدود ۷ میلیون پول بی‌زبون بده به دوربینی که نقصی و مشکلی داره، خب زوره و این موضوع دائم روی مخ پیاده‌روی می‌کنه. در dpreview تاپیک در این مورد هست و ببینید چقدر شاکی داره این موضوع تا حدی که خیلی‌ها می‌گن دوربینو برگشت دادن و پولشون رو گرفتند.
    lamagra، obsidiyan و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط eqbal نمایش پست ها
    درسته که دوربین خوبیه و نسبت به دی۸۰۰ قیمت مناسبی داره اما آدم حدود ۷ میلیون پول بی‌زبون بده به دوربینی که نقصی و مشکلی داره، خب زوره و این موضوع دائم روی مخ پیاده‌روی می‌کنه. در dpreview تاپیک در این مورد هست و ببینید چقدر شاکی داره این موضوع تا حدی که خیلی‌ها می‌گن دوربینو برگشت دادن و پولشون رو گرفتند.
    این دیگه بستگی داره به میزان حساسیت شما . اگر حساسید حتما همین یه مورد کوچیک تو ذهنتون بر تمام فواید این دوربین غلبه می کنه. در خیلی از تاپیک ها هم بسیاری از افراد از کنار این موضوع بی اهمیت گذشتن. من خودم بالای 10 نفر از دوستان رو میشناسم که این دوربین رو دارن و هیچکدوم نه تنها اقدامی به تعویض نکردن راحت هم دارن باهاش کار می کنن و لذت می برن. متقاضی بازار این دوربین هم همچنان بالاست و ثبات قیمت این دوربین گواه بر این هست با اینکه همه این مورد رو دیگه رو این دوربین می دونند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط nimapix نمایش پست ها
    این دیگه بستگی داره به میزان حساسیت شما . اگر حساسید حتما همین یه مورد کوچیک تو ذهنتون بر تمام فواید این دوربین غلبه می کنه. در خیلی از تاپیک ها هم بسیاری از افراد از کنار این موضوع بی اهمیت گذشتن. من خودم بالای 10 نفر از دوستان رو میشناسم که این دوربین رو دارن و هیچکدوم نه تنها اقدامی به تعویض نکردن راحت هم دارن باهاش کار می کنن و لذت می برن. متقاضی بازار این دوربین هم همچنان بالاست و ثبات قیمت این دوربین گواه بر این هست با اینکه همه این مورد رو دیگه رو این دوربین می دونند.
    البته تو ايران هم نميشه دوربين رو پس داد و بايد يا کنار اومد يا با 15-20% ضرر فروخت
    اما تو فروم های خارجی خيلی ها پس فرستادن
    yaghoobi، lamagra، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

صفحه 41 از 59 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... آخرینآخرین