صفحه 44 از 59 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 431 تا 440 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

متن گفته ی ایشون به بنده:

"انشالله من 3 خردادجهت دوره به زاپن و کره جنوبی سفر دارم و بعد از ان به صورت رسمی خبر سرویس دی 600 را اعلام میکنم"

9 روز پیش
    kiavash، Moty و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    متن گفته ی ایشون به بنده:

"انشالله من 3 خردادجهت دوره به زاپن و کره جنوبی سفر دارم و بعد از ان به صورت رسمی خبر سرویس دی 600 را اعلام میکنم"

9 روز پیش
    واحتمالا براي رفع مشكل بايد علاوه برتميزكاري، يه چندتاپيچ هم ازدوربين باز شه!؟ معلوم نيست براي رفع اين مشكل چه قسمتي بايد بازشه( اگه نيازبه اينكارباشه؟، كه فك كنم هست) ولي اگه درروزهاي اول مراجعه نشه بهتره. كه يه مقدار در اين كار عزيزان خبره شوند.
    البته خبرخوبيه سرويس ورفع مشكل. وكسي هم نبايد بگه من بالكه هامشكلي ندارم ونميبرم دوربين رو براي سرويس ، چون معلوم نيست درادامه اين روند لكه سازي ودراينده كه شاتر به اعدادبالاتر ميرسه ،چه مشكلاتي پيش مياد؟(شايد هم پيش نياد ولي خوب احتمالش هست).
    lamagra، M.Nouri، illidan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    واحتمالا براي رفع مشكل بايد علاوه برتميزكاري، يه چندتاپيچ هم ازدوربين باز شه!؟ معلوم نيست براي رفع اين مشكل چه قسمتي بايد بازشه( اگه نيازبه اينكارباشه؟، كه فك كنم هست) ولي اگه درروزهاي اول مراجعه نشه بهتره. كه يه مقدار در اين كار عزيزان خبره شوند.
    البته خبرخوبيه سرويس ورفع مشكل. وكسي هم نبايد بگه من بالكه هامشكلي ندارم ونميبرم دوربين رو براي سرويس ، چون معلوم نيست درادامه اين روند لكه سازي ودراينده كه شاتر به اعدادبالاتر ميرسه ،چه مشكلاتي پيش مياد؟(شايد هم پيش نياد ولي خوب احتمالش هست).
    سلام
    این دوره را شرکت نیکون داره برگذار میکنه. بعید میدونم که مجددا اونها مشکل جدیدی ایجاد کنند. در هر صورت هرزمان ایشون برگرده، دراولین فرصتی که دوربین رو لازم نداشته باشم من میدم سرویس کنه. به نظر من قسمت مثبت این قضیه را باید دید و نگران پیچهای باز شده و ... نبود. اقای قاسمی در کار خودش وارده. به هرحال هرچیزی غیر از مرگ چاره داره .
    Dariush Chegini و darkness_land تشکر می‌کنند.
    Nikon D750

كاربر آشنا alisunny آواتار ها
    تشکر کرده
    71

به شدت منتظرم تا جناب قاسمی از خاور دور تشریف بیارن تا برای سرویس دوربین برم خدمتشون! ولی الان دوربین حدود 1000شات زده و تنها مقدار کمی ذره روغنی در گوشه بالای سمت چپ سنسور دیده میشه! اونم در دیاف های بالای 16! که چیز مهمی نیستن واقعا! به شدت از دوربین راضی ام در کل...ولی نکته ای که هست با هیچ روشی اعم از خشک و تر؛ نتونسم لکه ها رو پاک کنم! آیا دوستان راه خاصی بلدن؟!؟
    Nikon D600 + Nikon Macro 105mm VR + Nikon 70-200 f/2.8 VRII + Nikon 50 f/1.8G + Nikon 35-135 E + Nikon 18-35 ED

http://alikhorshidi.com/photography/

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط alisunny نمایش پست ها
    به شدت منتظرم تا جناب قاسمی از خاور دور تشریف بیارن تا برای سرویس دوربین برم خدمتشون! ولی الان دوربین حدود 1000شات زده و تنها مقدار کمی ذره روغنی در گوشه بالای سمت چپ سنسور دیده میشه! اونم در دیاف های بالای 16! که چیز مهمی نیستن واقعا! به شدت از دوربین راضی ام در کل...ولی نکته ای که هست با هیچ روشی اعم از خشک و تر؛ نتونسم لکه ها رو پاک کنم! آیا دوستان راه خاصی بلدن؟!؟
    بالاخره بشدت منتظريت يا ((چيز مهمي نيست واقعا )) به شدت ! از دوربين راضي هستيد اما(( باهيچ روشي اعم از خشك و تر نتونستم لكه ها رو پاك كنم )) ..... جونم اينهمه تناقض
    Amateur، Mehdi Ahmadi، lamagra و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا alisunny آواتار ها
    تشکر کرده
    71

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    بالاخره بشدت منتظريت يا ((چيز مهمي نيست واقعا )) به شدت ! از دوربين راضي هستيد اما(( باهيچ روشي اعم از خشك و تر نتونستم لكه ها رو پاك كنم )) ..... جونم اينهمه تناقض
    اصن خوبه ما بیایم تاپیک 6D هی اشکال بگیریم ازش!؟!
    درضمن موفق شدم پاک کنم ذرات رو! طی یک عملیات از دیشب تا امروز!
    در کل کاملا از D600 راضی ام؛ و ازونجایی که چندین ماه 60D داشتم، قطعا نیکون رو ترجیح میدم!
    ولی بیایم بیخیال شیم و باهم دوست باشیم! هم نیکون خوبه، هم کنون خوبه، اصن سونی هم خوبه، پنتکس هم خوبه!
    viva_utopia تشکر می‌کند.
    Nikon D600 + Nikon Macro 105mm VR + Nikon 70-200 f/2.8 VRII + Nikon 50 f/1.8G + Nikon 35-135 E + Nikon 18-35 ED

http://alikhorshidi.com/photography/

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط alisunny نمایش پست ها
    اصن خوبه ما بیایم تاپیک 6D هی اشکال بگیریم ازش!؟!
    درضمن موفق شدم پاک کنم ذرات رو! طی یک عملیات از دیشب تا امروز!
    در کل کاملا از D600 راضی ام؛ و ازونجایی که چندین ماه 60D داشتم، قطعا نیکون رو ترجیح میدم!
    ولی بیایم بیخیال شیم و باهم دوست باشیم! هم نیکون خوبه، هم کنون خوبه، اصن سونی هم خوبه، پنتکس هم خوبه!
    اين دوربين اين مشکل رو داره و تا 4-5000 شات کار نکنه اين روند ادامه داره
    اگر شما بخوای هر 1000شات تا چند روز با سنسور کلنجار بری به فيلتر های روی سنسور آسيب ميزنی و مشکل جدی واسه دوربينت پيدا ميشه
    شما که خيلی هم راضی هستی فعلاً با فتوشاپ کار کن بعد از 5000 شات ببر سرويس شرکت که رايگان هم هست رو انجام بده ، حداقل اگر اونجا چيزيش بشه خودشون مجبورن تقبل کنند
    lamagra، kiavash، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1
    M.Rahimizadeh تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

یادم میاد شرکت visible dust چند محلول مختلف برای رفع لکه ها و ذرات داشت از جمله محصولی دارد که مخصوص لکه های پایه روغنی و ذرات چرب بکار میرود . اگر اشتباه نکنم و حافظه یاری کند درب این محلول قرمز رنگ هست ولی نمیدونم الان با این شرایط ارزی اصلا پیدا میشه یه نه
    Camera sensor cleaning — Arctic Butterfly sensor brush, loupe, swabs, liquids
    viva_utopia و Majix تشکر می‌کنند.
    محمد سعدی

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    یادم میاد شرکت visible dust چند محلول مختلف برای رفع لکه ها و ذرات داشت از جمله محصولی دارد که مخصوص لکه های پایه روغنی و ذرات چرب بکار میرود . اگر اشتباه نکنم و حافظه یاری کند درب این محلول قرمز رنگ هست ولی نمیدونم الان با این شرایط ارزی اصلا پیدا میشه یه نه
    Camera sensor cleaning — Arctic Butterfly sensor brush, loupe, swabs, liquids

تمیز کردن سنسور با محصول Visible Dust
    calligrapher، kiavash و viva_utopia تشکر می‌کنند.

صفحه 44 از 59 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... آخرینآخرین