صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 255
Like Tree480تشکر

موضوع: Nikon D5200

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

[QUOTE=mostafa_1366;377313][QUOTE=mohammad-q;377308]سلام .برای من با شما فرق داره . من از شارژ دهیش راضی هستم

داداش واقعا دستت درد نکنه. فردا باید بیفتم دنبال شکایت از این دیجیکالای بی همه چیز.
    واقعا نارحتم!
    کاشکی ایران بودم و این مشکل شما رو حل میکردم...
    توی 3 سالی که تو دیجیکالا کار میکردم واقعا همچین موردی پیش نیومد.
    اگر هم مسئله ای بود سریع حلش میکردن.
    من حتی به بعضی از دوستانم که با این فروشگاه در ارتباط هستن تماس گرفتم و مسئله رو جویا شدم ولی همون تور که حدس میزدم مشکل از دیجی کالا نیست
    کلا این فروشگاه محصولات عکاسی رو از شرکت تامیین کننده میگیره (همون شرکت گارانتی کننده) و حتی بدون تغییر بسته بندی ، به مشتری میرسونه.
    حالا من یه احتمال دیگم میدم.
    باطری کلا دفعات اول شارژ واقعیش معلوم نمیشه و باید چندین بار پر و خالی بشه تا به حد اکثر شارژ برسه
    یکی دیگه این که : حتما فریمور دوربین رو آپدیت کنید حتی اگر آخرین ورژن هم هست باز هم آپدیتش کنید
    mostafa_1366 تشکر می‌کند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

سلام
    بنظر من این باتری با این عملکرد مشکل دار هست البته تقلبی بودن را کمی شک دارم و البته با تجربه مشابه در خرید دوربین با باتری تقلبی از همین فروشگاه باتری دوربین شما هم باید تقلبی باشد که متاسفانه معمولا باتری و شارژر جزو موارد گارانتی نیست و به سختی قابل پیگیری است.
    علی مهدی زاده

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

[QUOTE=47amir;377372][QUOTE=mostafa_1366;377313]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-q نمایش پست ها

واقعا نارحتم!
    کاشکی ایران بودم و این مشکل شما رو حل میکردم...
    توی 3 سالی که تو دیجیکالا کار میکردم واقعا همچین موردی پیش نیومد.
    اگر هم مسئله ای بود سریع حلش میکردن.
    من حتی به بعضی از دوستانم که با این فروشگاه در ارتباط هستن تماس گرفتم و مسئله رو جویا شدم ولی همون تور که حدس میزدم مشکل از دیجی کالا نیست
    کلا این فروشگاه محصولات عکاسی رو از شرکت تامیین کننده میگیره (همون شرکت گارانتی کننده) و حتی بدون تغییر بسته بندی ، به مشتری میرسونه.
    حالا من یه احتمال دیگم میدم.
    باطری کلا دفعات اول شارژ واقعیش معلوم نمیشه و باید چندین بار پر و خالی بشه تا به حد اکثر شارژ برسه
    یکی دیگه این که : حتما فریمور دوربین رو آپدیت کنید حتی اگر آخرین ورژن هم هست باز هم آپدیتش کنید
    خیلی ممنون به خاطر پیگیری امروز هم زنگ زدم ایده ال و هم به خود دیجیکالا هیچکدومشون هم قبول نکردند.همون طور که گفته بودید دوباره هم آپ دیت کردم ولی فکر نمیکنم مشکل حل بشه چون از فیک بودن باتری مطمئن هستم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط charli نمایش پست ها
    سلام
    بنظر من این باتری با این عملکرد مشکل دار هست البته تقلبی بودن را کمی شک دارم و البته با تجربه مشابه در خرید دوربین با باتری تقلبی از همین فروشگاه باتری دوربین شما هم باید تقلبی باشد که متاسفانه معمولا باتری و شارژر جزو موارد گارانتی نیست و به سختی قابل پیگیری است.
    با این کارا فقط اعتبار خودشون رو زیر سوال میبرن. من الان تو چن تا از انجمن های معروف در این باره تاپیک زدم و قضیه رو شرح دادم تا کاربرای دیگه هم بدونن چندتاییشون هم میخواستن از این سایت خرید کنن که پشیمون شدن. همین امروز دوست برادرم میخواست مدل 5300 رو از سایتشون بخره که بهش اطلاع دادم این کارو نکنه. ظاهرا برای کسایی که شهرستان هستند این کارو میکنن که طرف فرصت پیگیری نداشته باشه. چون یکی دیگه از بچه های تهران ک همین مدل رو قبل از عید ازشون خریده بود باتریش اصل بود.
    این بحث رو بهتره همینجا تموم کنیم چون مدیرای سایت ممکنه بخاطر بحب بی مرتبط به تاپیک پستها رو پاک کنن .فردا احتمالا زیاد برم ازشون شکایت کنم.
    47amir و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2646

امروز از سایت تماس گرفتن و گفتن که مدیریت تصمی گرفته که مشکل باتری من رو حل کنه و گفتن که باتری رو براشون بفرستم من هم این کارو کردم. ببینیم چی میشه.
    Dariush Chegini، 47amir و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

سلام دوستان
    راستش من تازه میخوام عکاسی و شروع کنم ! دیشب این دوربین و خریدم ! و زیاد هنوز بلد نیستم باهاش کار کنم ! کسی راهنمایی چیزی از این دوربین نداره بشه ازش استفاده کرد ؟
    یه مورد دیگه هم هست این که اکثر عکسام تار میشه ! یه تنظیم معمولی که بشه عکس معمولی گرفت فعلا و تار نشه چیه؟

كاربر همراه E.Fattahi آواتار ها
    تشکر کرده
    1252

نقل قول نوشته اصلی توسط salman1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من تازه میخوام عکاسی و شروع کنم ! دیشب این دوربین و خریدم ! و زیاد هنوز بلد نیستم باهاش کار کنم ! کسی راهنمایی چیزی از این دوربین نداره بشه ازش استفاده کرد ؟
    یه مورد دیگه هم هست این که اکثر عکسام تار میشه ! یه تنظیم معمولی که بشه عکس معمولی گرفت فعلا و تار نشه چیه؟
    بزن حالت P
    salman1 تشکر می‌کند.
    Samsung Nx2000
    Instagram

تشکر کرده
    2646

سلام دوستان
    برنامه auto iso دوربین خیلی میتونه به شما کمک کنه این قابلیت در حالت عادی غیر فعاله. برای فعال کردنش MENU --> SHOOTING MENU --> ISO sensivity settings گزینه Auto ISO sensivity control رو از حالت OFF خارج کنید و Maximum sensivity رو روی 1600 یا 3200 تنظیم کنید. که برای عکاسی با دوربین روی دست تو نور داخل خونه کافیه.
    درضمن وقتی داخل خونه دارید عکس میگیرید حتما باید لرزشگیر رو روشن کنید.
    اگر در حالت jpeg عکاسی میکنید High ISO NR رو هم فعال کنید.
    پ ن: باتری دوربین خودم هنوز نرسیده. به احتمال زیاد فردا میرسه ترسم از اینه که به جای باتری اصلی باتری متفرقه hanel که تو سایت خودشون دارن رو برام بفرستن اگه این کارو بکنن درجا باتری رو پس میفرستم.
    ویرایش توسط mostafa_1366 : Friday 11 July 2014 در ساعت 15:42
    salman1 تشکر می‌کند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    برنامه auto iso دوربین خیلی میتونه به شما کمک کنه این قابلیت در حالت عادی غیر فعاله. برای فعال کردنش MENU --> SHOOTING MENU --> ISO sensivity settings گزینه Auto ISO sensivity control رو از حالت OFF خارج کنید و Maximum sensivity رو روی 1600 یا 3200 تنظیم کنید. که برای عکاسی با دوربین روی دست تو نور داخل خونه کافیه.
    درضمن وقتی داخل خونه دارید عکس میگیرید حتما باید لرزشگیر رو روشن کنید.
    اگر در حالت jpeg عکاسی میکنید High ISO NR رو هم فعال کنید.
    پ ن: باتری دوربین خودم هنوز نرسیده. به احتمال زیاد فردا میرسه ترسم از اینه که به جای باتری اصلی باتری متفرقه hanel که تو سایت خودشون دارن رو برام بفرستن اگه این کارو بکنن درجا باتری رو پس میفرستم.
    ایشالا که باتری اصلی بفرستن براتون !
    خیلی ممنون خیلی بهتر شد اینجوری عکساش ! بازم تنظیم خاص دیگه ای داره ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    سلام بر همگی دوستان
    من هم تازه این دوربین را خریدم و دارم از نظرات دوستان استفاذه میکنم.
    من هم هیچی بلد نبودم ولی ناراضی هم نیستم.
    سن ام احساس میکنم یک خورده بالاست نسبت به دوستان و تجربیات آنها ولی سعی میکنم از علاقه هایم چیزی کم نشود.

تنها جیزی که بعد از خرید یکم اذیتم کرد 3x بودن زوم اینها در مقابل 50 برابر بودن دوربین های خیلی ارزانتر است.
    برای همین دنبال لنز هستم حداکثر تا یک تومان....

ممنون از همه
    اگر تونستم عکسهای قشم را براتون میگذارم...
    salman1 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکون 5200 نمایش پست ها
    سلام بر همگی دوستان
    من هم تازه این دوربین را خریدم و دارم از نظرات دوستان استفاذه میکنم.
    من هم هیچی بلد نبودم ولی ناراضی هم نیستم.
    سن ام احساس میکنم یک خورده بالاست نسبت به دوستان و تجربیات آنها ولی سعی میکنم از علاقه هایم چیزی کم نشود.

تنها جیزی که بعد از خرید یکم اذیتم کرد 3x بودن زوم اینها در مقابل 50 برابر بودن دوربین های خیلی ارزانتر است.
    برای همین دنبال لنز هستم حداکثر تا یک تومان....

ممنون از همه
    اگر تونستم عکسهای قشم را براتون میگذارم...
    سلام و تبریک بابت خرید این دوربین خوب به این دو دوست عزیز.

دوستان من جای شما باشم حتما دفترچه راهننمای فارسی این دوربین رو هم تهیه می کنم. به هیچ عنوان و تحت هیچ گونه شرایطی سعی نکنید که محتوای کتاب رو سریع بخونید و به پایان برسونید که در اینصورت چیزی عایدتون نمیشه. سعی کنید اون چیزی رو که کتاب گفته به صورت عملی هم تست کنید و کارآیی و نتیجه اون مورد رو درک کنید. اگر هم که زبان انگلیسیتون خوب هست می تونید همون دفترچه خودشم بخونید.

زمان هم مهم نیست که در چه مدت زمانی قراره این کتاب خونده بشه مهم یاد گرفتن صحیح و تمرین شماست.
    در مورد فرمایش دوستمون هم باید عرض کنم که درسته که لنز خریداری شده شما 55-18 هست و 3.6 برابر زوم دارد اما فراموش نکنید که شما یک لنز slr دارید که کیفیتش از لنزهای زوم که بر روی سایر دوربینهای کامپکت و سوپر زوم قرار داره بهتره.
    برای کاربر عزیز " نیکون 5200" لنز 105-18 پیشنهاد میشه که قیمتش در قشم هم کمتر از 800 -900 تومن خواهد بود. با زوم 5.8 برابر که کیفیت خوبی هم داره.

موفق باشید.
    salman1 تشکر می‌کند.

صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... آخرینآخرین