صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 255
Like Tree480تشکر

موضوع: Nikon D5200

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIS نمایش پست ها
    معلومه که دوربین خوبی هست تو دیجی کالا یه فیلم نقد در موردش هست و اینکه بهترین دوربین تو رده خودش در سال اگه اشتباه نکنم 2013 شناخته شده( البته نقدهای ماها اکثرا تعریف کردنه )
    درسته که اینجا همه 5200 هستن ولی فکر کنم قبلا نیکونی باشن
    یه خورده امیدوار شدم
    آخه از خریدم دلسرد شدم،بچه ها هم ریاد ازش مطلب ننوشتن
    پس شما تایید می کنین تو سایت DPreview این دوربین 76 گرفته و 5200 امتیاز 78 گرفته. منم فکر کردم اختلاف قیمت 100 تا 200 تومن ارزش نداره ولی بجاش می تونم این پولو یه لنز بهتر بخرم.

كاربر آشنا ALIS آواتار ها
    تشکر کرده
    75

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa.yey نمایش پست ها
    یه خورده امیدوار شدم
    آخه از خریدم دلسرد شدم،بچه ها هم ریاد ازش مطلب ننوشتن
    پس شما تایید می کنین تو سایت DPreview این دوربین 76 گرفته و 5200 امتیاز 78 گرفته. منم فکر کردم اختلاف قیمت 100 تا 200 تومن ارزش نداره ولی بجاش می تونم این پولو یه لنز بهتر بخرم.
    البته 5200 از نظر رده یه نیمچه رده ای از 3300 بالاتره اونم به خاطر امکانات بیشتره ( البته این امکانات در 3300 هم میسره ولی با کمی پیچیدگی بیشتر مثلا عکاسی تایم لپس در 5200 هست ولی در 3300 باید با ریموت کنترل این کار انجام شود و ...) اصلا کلا 5xxx از 3xxx یه رده بالاتره ولی بین این دو رده اختلاف ناچیزه
    البته نباید نادیده گرفت که 3300 جدیدتره و دارای پردازنده جدید تری نیز میباشد و فیلتر Low Pass از سنسور آن حذف گردیده و کسانی که بدون فیلتر Low Pass عکاسی کرده اند هم ادعا دارند که کیفیت تصویر از نطر شارپ بودن بهتر است
    به نظر من که انتخاب درستی کردی
    mostafa.yey، Mojtaba.T و farshidbaharloo تشکر می‌کنند.
    کسی نیست تو تنهایی

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

سلام دوستان
    من اخیرا یه دوربین D3300 خریدم. اولین تجربه DSLR خودمه و بین 3300 و 5200 مونده بوده که بعد از کلی تحقیق تو سایت های خارجی و یوتیوب و خوندن نقد ها با توجه به اینکه تاریخ معرفی 3300 نیز جدیدتر بود 3300 و پردازشگر جدیدتر، خریدم. به نظر شما 3300 دوربین خوبیه؟ آخه تو این سایت زیاد راجع به 3300 بحث نشده.(شرمنده که اینجا پست زدم آخه نمی تونم تاپیک جدید ایجاد کنم و میدونم که اینجه همه طرفدار 5200 هستند و از این مدل تعریف می کنند!!!)
    دوست عزیز شک نکنید که بهترین دوربین رو در رده خودش خریدید. مبارکتون باشه.

فقط توصیه من برای گرفتن عکسهای بهتر اینه که حتما دفترچه اش رو مطالعه بفرمایید تا به کنترل ها و تنظیمات دوربین تسلط کافی داشته باشید و بتونید استفاده بهینه از دوربین داشته باشید.

لنزتون 55-18 هست؟
    mostafa.yey تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز شک نکنید که بهترین دوربین رو در رده خودش خریدید. مبارکتون باشه.

فقط توصیه من برای گرفتن عکسهای بهتر اینه که حتما دفترچه اش رو مطالعه بفرمایید تا به کنترل ها و تنظیمات دوربین تسلط کافی داشته باشید و بتونید استفاده بهینه از دوربین داشته باشید.

لنزتون 55-18 هست؟
    خیلی خوشحالم
    واقعا حالم گرفته بود تا جایی که زنگ زدم از جایی که دوربین رو خریدم و گفتم که می خوام پسش بدم و طرف گفت 30 درصد کم می کنم چون نیم روز استفاده کردی!!!!!قابلیت تایم لپس زیاد به کارم نمیاد و اون قابلیتهایی wifi , gps که داره.
    لنزی که دارم خود کیتشه یعنی 18-55 ولی می خوام یه لنز 55-300 واسش بخرم
    تو تنظیمات وارد نیستم دارم سعی می کنم یاد بگیرم.
    یه سوال : عکاسی تو شب بهترین تنظیمات چیه؟ تو عکاسی به نویز بیش از اندازه حساسم. دوربین قبلیم که فوجی HS20 بود رو به همین دلیل فروختم

تشکر کرده
    75

خیلی خوشحالم
    واقعا حالم گرفته بود تا جایی که زنگ زدم از جایی که دوربین رو خریدم و گفتم که می خوام پسش بدم و طرف گفت 30 درصد کم می کنم چون نیم روز استفاده کردی!!!!!قابلیت تایم لپس زیاد به کارم نمیاد و اون قابلیتهایی wifi , gps که داره.
    یه سوال : عکاسی تو شب بهترین تنظیمات چیه؟ تو عکاسی به نویز بیش از اندازه حساسم. دوربین قبلیم که فوجی HS20 بود رو به همین دلیل فروختم
    داری فوجی تو با این مقایسه میکنی ( فرق پژو پارس با اسپورتج اونم نیوش )
    در عکاسی در شب بستگی داره به سوژه که متحرکه ثابته میشه از فلاش استفاده کرد یا نمیشه و ....
    در ضمن اون فوجی فکر کنم رو 800 نویزش مشخصه ولی 3300 تا 1600 هم بسختی میشه نویز دید که اونم اگه raw عکس بگیری میشه حذفش کرد
    کلا اگه دنبال کیفیت تصویر خیلی بالا هستی یا یه لنز ثابت با دیافراگم باز بگیر که تو عکاسی در نور کم هم خیلی بکارت میاد یا لنزهایی که کیفیت بالایی دارن و قالبا هم رنج زوم کمی دارن مثل 16-85
    اگه به زوم بالا نیاز داری که دیگه بحثش جداست
    ویرایش توسط ALIS : Saturday 9 August 2014 در ساعت 22:58
    mostafa.yey و farshidbaharloo تشکر می‌کنند.
    کسی نیست تو تنهایی

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

خیلی خوشحالم
    همونطور که دوستمون هم اشاره کردند سنسور های دو دوربین اصلا در یک رده نیستند چه برسه به اینکه بخواییم رفتار نویزی اونها رو مورد بحث و بررسی قرار بدیم.

برای عکاسی شب مهمترین عامل داشتن یک لنز با دیاف باز هست که باعث میشه عکسهای شارپ و بدون نویزی داشته باشید.

شما اول باید ژانر عکاسیتون رو مشخص کنید و بینید قراره از چه سوژه هایی عکاسی کنید. آیا سوژه هاتون سوژه های تله هستند یا پرتره یا به عکاسی منظره و طبیعت علاقه دارید؟ لنزهایی هستند که به لنزهای همه کاره معروفند مثل 105-18 یا مثلا 85-16 که واقعا کیفیت منحصر به فرد و شارپنس مثال زدنی داره.

برای عکاسی هم در شب انواع و اقسام لنزها با دیاف باز هست. اما همونطور که عرض کردم شما اول باید ژانرتون رو مشخص کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد.

با این لنزتون هم میشه عکاسی شب انجام داد منتها دوربین حتما باید روی سه پایه باشه و تا حدودی ایزو رو هم افزایش بدید.
    farshidbaharloo تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

داری فوجی تو با این مقایسه میکنی ( فرق پژو پارس با اسپورتج اونو نیوش )
    در عکاسی در شب بستگی داره به سوژه که متحرکه ثابته میشه از فلاش استفاده کرد یا نمیشه و ....
    در ضمن اون فوجی فکر کنم رو 800 نویزش مشخصه ولی 3300 تا 1600 هم بسختی میشه نویز دید که اونم اگه raw عکس بگیری میشه حذفش کرد
    کلا اگه دنبال کیفیت تصویر خیلی بالا هستی یا یه لنز ثابت با دیافراگم باز بگیر که تو عکاسی در نور کم هم خیلی بکارت میاد یا لنزهایی که کیفیت بالایی دارن و قالبا هم رنج زوم کمی دارن مثل 16-85
    اگه به زوم بالا نیاز داری که دیگه بحثش جداست
    دوست من،بنده واسه لنز حداکثر بودجه ای که می تونم پرداخت کنم 800-900 تومنه و می خوام هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم مکمل این لنز باشه. نظر شما چه لنزیه؟

تشکر کرده
    75

دوست من،بنده واسه لنز حداکثر بودجه ای که می تونم پرداخت کنم 800-900 تومنه و می خوام هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم مکمل این لنز باشه. نظر شما چه لنزیه؟
    البته 55-300 بهترین مکملی هست که با این قیمت میشه پیدا کرد البته مکمل جهت داشتن رنج زوم وسیع
    در غیر اینصورت 18-105 از کیفیت بالاتری برخورداره و به پول شما هم میخوره
    میتونی بحث مربوط به لنز رو در http://forum.akkasee.com/f61/t5944.html دنبال کنی
    farshidbaharloo تشکر می‌کند.
    کسی نیست تو تنهایی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

البته 55-300 بهترین مکملی هست که با این قیمت میشه پیدا کرد البته مکمل جهت داشتن رنج زوم وسیع
    در غیر اینصورت 18-105 از کیفیت بالاتری برخورداره و به پول شما هم میخوره
    میتونی بحث مربوط به لنز رو در http://forum.akkasee.com/f61/t5944.html دنبال کنی
    چطور این لنز بهتره- این لنز 18-105 هست- لنز کیت که 18-55 روا داه و اون لنز هم 55 تا 300 رو داره پس شامل 18-105 هم میشه!!!!

تشکر کرده
    75

چطور این لنز بهتره- این لنز 18-105 هست- لنز کیت که 18-55 روا داه و اون لنز هم 55 تا 300 رو داره پس شامل 18-105 هم میشه!!!!
    بحث های مفصلی در این سایت در این مورد شده
    لنز 18-105 دارای کیفیت اپتیکی بالاتری نسبت به 18-55 و 55-300 هست و کیفیت ساخت بهتری هم داره
    ata_m3 و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.
    کسی نیست تو تنهایی

صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... آخرینآخرین