صفحه 17 از 87 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

سلام
    بعنوان کسی که برند نیکون رو دوست دارم و حدود 5 سال از محصولات این برند بدون هیچگونه مشکل فنی استفاده کردم ، باید بگم واقعا متاسفم!
    D600 با برتری هایی که نسبت به 6D داره میتونست فروش خیلی بیشتری نسبت به الان داشته باشه ولی اون مشکل پاشیدن روغن پیش اومد! و مطمئنا حتی کسانی که الان آپدیت این دوربین یعنی D610 رو میخرن بازم نگرانی دارن! چون خاطره D600 میاد توی ذهنشون!
    برای D800 و D810 هم مشکلاتی بوجود اومد که از حوصله این تاپیک خارجه!

و حالا D750!
    وقتی نیکون سری D7xx رو پس از 4-5 سال آپدیت کرد و D750 رو ساخت پیش خودم گفتم مطمئنا این یکی بدون عیب خواهد بود! و فروش خیلی بالایی خواهد داشت. و نیکون میتونه با ارائه یک دوربین بی عیب و نقص که خاطره D700 رو زنده میکنه ، ذهنیت مشتری در مورد مشکلات چند دوربین اخیرش رو برطرف کنه. و نظر مشتریانی که 36 مگاپیکسل براشون زیاده یا توان خرید D810 رو ندارن و از طرفی از سری D6xx دل چرکین شدن رو جلب کنه.
    ولی حالا....
    نیکون بدجور با اعتبار و آبروی خودش داره بازی میکنه!
    هیچی بدتر از بی اعتمادی مشتری نسبت به یک برند نیست!
    yaghoobi، Amin Zarif، M-Yousefi و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaAlishahi نمایش پست ها
    این مشکلات گاه جزعی و گاه عمده از قدیم در بسیاری از محصولات بوده است. تنها تفاوتی که کرده است با افزایش اطلاع رسانی از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی، طیف بیشتری از استفاده کننده ها در جریان این اشکالات قرار می گیرند. به عنوان مثال مسئله ای که در مورد نیکون D810 بود، شاید ۹۹.۹ درصد استفاده کننده ها حتی یک بار با آن مواجه نمی شدند چون در یک مد خاص اتفاق می افتد، ولی با افزایش اطلاع رسانی ، بسیاری رفتند و این مسئله را چک کردند و کمپانی هم در سریع ترین زمان ممکن این موضوع را بر طرف کرد.
    مطمئن باشید از این به بعد بیشتر از این مسایل خواهیم شنید چون اطلاع رسانی قوی تر شده است.
    مشکلات همیشه می تواند باشد و مهم این است که شرکت اصلی چگونه با این موضوع بر خورد کند و با چه سرعتی عکس العمل انجام دهد.

شما که می گویید اطمینان خود را از نیکون از دست داده اید، آیا بعد از مشکل نشت نور در دوربین Canon 5D Mark III، از دوربین کنون دست برداشتید و مدل دیگری از کنون نخریدید؟؟؟
    بهتر است به جای این تعصبات مارک و مدل و .... از این جریان ازاد و سریع اطلاعات استقبال کنیم زیرا در نهایت ما استفاده کننده ها سود می بریم و به هنر عکاسی بپردازیم.

فقط جهت یاداوری به همین نکته در Canon 5D Mark III اشاره می کنم:

رفرنس از سایت کنون :
    Canon U.S.A. : Support & Drivers : Consumer & Home Office
    ببینید من مسئله رو شلوغ نمیکنم.خیلی راحت خدمتتون عرض میکنم:
    مشکلات سخت افزاری دوربینهای نیکون در این سالها خیلی زیاد بوده و هست و در تعداد خیلی زیاد هم اتفاق افتاده.برای مثال تقریبا تمامی دی600 های موجود در بازار مشکل روغن پاشی داشتند.متاسفانه این مشکل در دی610 هم کاملا رفع نشد... یا همین مشکل الان دی750 در تعداد بالا.یا مشکلات دی800 و دی810 همینطور دی7100 .
    این مشکلات جزئی(که در مورد نیکون اصلا دیگه جزئی نیست) در سایر برندها خیلی خیلی کمتر بوده.باور بکنید اونهایی که دوربین کنون خریدند هم به ابزار اطلاع رسانی دسترسی داشتند و دارند!
    در جواب سوالتون هم باید بگم اگر از کنون هم چندین دوربین خراب ببینیم اعتمادم رو از دست میدم.
    در جواب خط آخرتون هم باید بگم وقتی من رو نمیشناسید،وقتی نمیدونید کاربر چه برندهایی بودم و هستم و اصلا چه دیدگاهی دارم نسخه تعصب برای من نپیچید!
    مطمئن باشید اطلاعات بنده هم در مورد دوربین دیجیتال هم در مورد تولید یک محصول اون قدر هست که این مسائل ساده رو راحت تحلیل بکنم.
    ویرایش توسط lamagra : Friday 28 November 2014 در ساعت 17:09
    yaghoobi، Amir Tavakoli، Amin Zarif و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    ببینید من مسئله رو شلوغ نمیکنم.خیلی راحت خدمتتون عرض میکنم:
    مشکلات سخت افزاری دوربینهای نیکون در این سالها خیلی زیاد بوده و هست و در تعداد خیلی زیاد هم اتفاق افتاده.برای مثال تقریبا تمامی دی600 های موجود در بازار مشکل روغن پاشی داشتند.یا همین مشکل الان دی750 در تعداد بالا.یا مشکلات دی800 و دی810 همینطور دی7100 .
    این مشکلات جزئی(که در مورد نیکون اصلا دیگه جزئی نیست) در سایر برندها خیلی خیلی کمتر بوده.باور بکنید اونهایی که دوربین کنون خریدند هم به ابزار اطلاع رسانی دسترسی داشتند و دارند!
    در جواب سوالتون هم باید بگم اگر از کنون هم چندین دوربین خراب ببینیم اعتمادم رو از دست میدم.
    در جواب خط آخرتون هم باید بگم وقتی من رو نمیشناسید،وقتی نمیدونید کاربر چه برندهایی بودم و هستم و اصلا چه دیدگاهی دارم نسخه تعصب برای من نپیچید!
    مطمئن باشید اطلاعات بنده هم در مورد دوربین دیجیتال هم در مورد تولید یک محصول اون قدر هست که این مسائل ساده رو راحت تحلیل بکنم.
    من با مراجعه به امضا شما اين مطلب را گفتم. يعني با توجه به مشكلي كه در مورد كنون 5D III گزارش شد، شما اعتمادتان از اين برند برنگشته و در همين راستا استفاده مي كنيد.
    بعضي از اين مشكلات كه شما مي گوييد دقيقا مصداق هاي و هوي هست. مثلا در مورد نيكون D7100. به شخصه خود من و چندي از دوستان از اين مدل استفاده مي كنند و كوچكترين مشكلي ندارند. يا در مورد نيكون D810 بعضي نمونه هاي اوليه مشكلي داشتند كه حتي شايد در استفاده يك كاربر، يك بار هم با آن برخورد نمي كرد.. ولي به هر حال تمام موارد حل شد.
    وقتي به طور قاطع مي گوييد تمام مدلهاي جديد فول فريم نيكون مشكل جدي داشتند، ايا اين قضاوت بر اساس منطق و آمار و تحقيق هست يا احساس و عشق و علاقه به برندي ديگر ؟؟؟
    در كشورهاي ديگر اين مسايل به سادگي با recall و يا تعويض دوربين حل مي شود ولي در ايران به علت فراهم نبودن اين بستر، تنها راه عجله نكردن در خريد هر محصول جديد از هر برندي هست.
    اين روزها recall ها يك امر بسيار بديهي و طبيعي است. كسي كمپاني تويوتا، جي ام، نيسان، اپل، ..... را براي انجام recall زير سوال نمي برد و اين مسايل كاملا طبيعي مي باشند و نشان از تعهد اين شركت ها نسبت به مشتري هاي خود مي دانند.
    مطمئن باشيد اين مشكل نيكون d750 بلافاصله حل مي شود و بر اساس تحليل منابع و مجلات معتبر حرفه اي در زمينه عكاسي يكي از پر فروش ترين محصول عكاسي سال خواهد بود. از جمله اين منابع مجله Popular Photograhy كه اين دوربين را به عنوان دوربين سال معرفي كرده است.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

من بيشتر ريويوهايي را كه لينك داده شده بود را خواندم، يك تعدادي گفته بودند اين مشكل را داشته اند ، و يك نعدادي در پاسخ گفته اند چنين مشكلي نداشته اند، براي قضاوت و نتيجه گيري كمي زود است.
    ضمن اينكه براي دليل اين مشكل علتي ذكر شده كه در دست بررسي توسط ديگران است و اگر به حلقه فوكوس مربوط باشد و اعلام شود ، رفع كردنش بسيار ساده است.
    نخست كه من از جناب علي مي خواهم عكسي از رينگ فلزي روي بدنه اينجا بگذارند كه با رينگ هاي ديگر مقايسه شود،
    دوم اينكه ايشان مي توانند اندكي تا مشخص شدن مشكل صبر كنند و نيازي به فروش دوربين ندارند.
    چون در نهايت مي توانند رينگ را عوض كنند. اگر اين مشكل باشد.
    ضمن اينكه در همه بدنه ها چنين مشكلاتي هست.
    لازم باشه ميشه فهرست شون رو اينجا ارايه داد.
    aliii، peacekeeper، rezaAlishahi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

دوستان عزیز حالا تکلیف چیست چون من واقعا نیاز به خربد ابن دوربین دارم و نمیتونم صبر کنم ،به نظرتون زمان خرید تست کنم ؟ یا بخرم بعدا بفرستم دوبی یا جایی واسه رکال کردن

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

کمی صبر کنیم!
    مشکلات اخیر تولیدات نیکون به قدری زیاد بوده که اگر یک دوربین بدون مشکل هم تولید کند باز کاربران یک ایراد از آن پیدا میکنند
    این مشکلات باعث زیر ذره بین رفتن تولیدات جدید شده
    بهتر است کمی صبر کنیم تا موضوع روشن شود.
    yaghoobi، M.Meghdari، M.Nouri و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

دوستان مشکل D600 به طور کامل در D610 حل شده و مورد روغن پاشی به کل در این دوربین منتفیه و موردی گزارش نشده. عکاسهای به نام و مطرح هم تست کرده اند و نتیجه رو تایید کردند.

در مورد 750 این مشکل در تمامی دوربینها وجود نداره. تو یکی از ریویوها این مشکل برای کسی پیش اومده و با عوض کردن دوربین ( از همان فروشگاه ) مشکلش حل شده.

اندکی صبر، سحر نزدیک است.
    Moeen Salehi و rezaAlishahi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

دوربین تقدیم دوستی که علاقه زیادی به دیدن مرتب اقای قاسمی دارند شد .ساده ترین مشکلی که در بدنه های نیکون وجود داشت دوستان اشاره نکردند و حتی این رو دیگه کن راکول هم بهش اشاره کرده بود و از لحظه تولید هم قابل تشخیص!! عدم کالیبره بودن ال سی دی بدنه های دی600 دی800 دی4 !
    حتی دی 610 نیکون به خودش زحمت نداد لا اقل بعد 1 سال در دی 610 این مورد کامل حل کنه پارسال 2 روز بعد از خرید دی610 برای این مورد خدمت اقای قاسمی بودم 3 ساعت پیگیری ایشون با نیکون اسیا دوستان شخصی ...نتیجه این شد:
    بطور کامل این مسئله در دی4 هم حل نمیشه با ارائه دی4اس دی810 دی750 ال سی دی ها عوض شدن با امکان تغییر رنگ مانیتور نکته جالب اینجاست نیازی به این امکان نیست چون ال سی دی ها کاملا کالیبره هستند! ! با این ایرادات نیکون یاد جمله ای از اقای قاسمی افتادم مهندسین و سیستم نیکون دوستانه تر نرم افزار و...در اختیار قرار میدهند وبه ایرانی ها نزدیکترند ولی کنون کمی جدی تر سخت و منظم ومقرراتی هستند خوب فکر کنم این موارد تو خروجی محصولات هم تاثیر داشته
    yaghoobi، Amin Zarif، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوستان مشکل D600 به طور کامل در D610 حل شده و مورد روغن پاشی به کل در این دوربین منتفیه و موردی گزارش نشده. عکاسهای به نام و مطرح هم تست کرده اند و نتیجه رو تایید کردند.
    متاسفانه سه نفر از دوستانم در این مدت 610 خریدند و هر سه مشکل روغن دارند.یکی از این 3 مورد رو خودم باهاش کار کردم.به شدت دی600 نیست اما این مشکل وجود داره.
    yaghoobi، nejadi، KHAKSAR و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    متاسفانه سه نفر از دوستانم در این مدت 610 خریدند و هر سه مشکل روغن دارند.یکی از این 3 مورد رو خودم باهاش کار کردم.به شدت دی600 نیست اما این مشکل وجود داره.
    عقیل عزیز ،
    البته من تا جایی که با دوستانم در ارتباطم و هنرجویان ، هیچکدوم چنین مشکلی رو دیگه گزارش نکرده اند با اینکه بارها می پرسم ...
    به نظرم آنچه دوستان شما اشاره کرده اند لکه های رایج گرد و غبار است و به اشتباه روغن برداشت کرده اند وگرنه لکه روغن چیزی نیست که شدت داشته باشه یا کم باشه ... روغن نه به سادگی پاک میشه و اثرش هم کاملن به جا می مونه مگر با پاک کردن دو سه باره سنسور ...

و این اشتباه بارها و بارها در همین تاپیک دوربین D7100 توسط کاربران قید شده که تصور می‌کنند که این دوربین نیز مشکل روغن‌پاشی دارد که چنین نیست ...
    و به نظرم همانطور که دوستان هم گفتند ، کمی حساسیت کاربران و یا حتی کسانی که این دوربین ها را ندارند ولی حساسیت خرید دارند ، به این موضوع پا داده ...
    و در تاپیک D7100 (و حتی همین تاپیک ) هر از چند پست یکی می پرسد که این دوربین مشکل روغن‌پاشی ندارد ؟؟!!!
    با اینکه بارها و بارها پاسخ داده شده...
    Persian، lamagra، Moty و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 17 از 87 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 ... آخرینآخرین