صفحه 15 از 87 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaAlishahi نمایش پست ها
    دوست عزيز لطف كنيد به عنوان روش درست اطلاع رساني، اندكي روشن تر ابتدا مشكل را توضيح دهيد و در صورت امكان نمونه اي از تصاوير با مشكل بگذاريد و سپس با قيد مرجع معتبر، مدل هايي از اين دوربين كه داراي اين مشكل هستند را معرفي كنيد.
    دوست عزیز من همیشه دقیق و کامل توضیح میدم در این مورد خاص سریع اطلاع رسانی کردم و وظیفه ای هم در این مورد ندارم در ادامه پست دوستان بود دقیقا مثل فایل اپلود شده در یو تیوب در لینکی که دوستان قرار داده بودند نور در زاویه خاصی بشکل هاله ای خطی روی عکس ظاهر می شه وقتی میگم تایید میشه نیاز به لینک فلان سایت که دوربین سال انتخاب کرده نیست بدنه خودم و دوربینی که در مغازه تست کردم با سریال 40 و 60 هزار هر دو این مورد رو دارند.
    usef، Moeen Salehi، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای تصمیم گیری عجله نکنید. مشکل D810 که یادتون هست و جریان جعبه ها با برچسب آبی. این مشکل هم شبیه اون هست. اگه مشکلی باشه در سری ساخت بعدی حتما رفع خواهد شد.
    میگن سالیکه نکوست از بهارش پیداست درست میگین شکی نیست مشکل در بدنه های جدید یواشکی حل میشه اونها که در امریکا .. خرید کردن گارانتی..حتی بدون ضرر پولشون پس میتونن بگیرند ولی در ایران یا با ضرر زیاد بدنه را باید فروخت یا چند ماه منتظر قطعه اصلاح شده صبر کنیم اقای قاسمی زحمت بکشن که شانس بیاریم مشکل کامل حل شود
    a.g g.a و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    دوست عزیز من همیشه دقیق و کامل توضیح میدم در این مورد خاص سریع اطلاع رسانی کردم و وظیفه ای هم در این مورد ندارم در ادامه پست دوستان بود دقیقا مثل فایل اپلود شده در یو تیوب در لینکی که دوستان قرار داده بودند نور در زاویه خاصی بشکل هاله ای خطی روی عکس ظاهر می شه وقتی میگم تایید میشه نیاز به لینک فلان سایت که دوربین سال انتخاب کرده نیست بدنه خودم و دوربینی که در مغازه تست کردم با سریال 40 و 60 هزار هر دو این مورد رو دارند.
    در اين فورام هيچ كسي وظيفه اي ندارد ولي بر حسب علاقه و عشق به دنياي عكاسي، دوستان اطلاعاتي را به اشتراك مي گذارند و به سوالات بقيه جواب مي دهند.
    منظور من اين هست كه شما به عنوان معدود نفراتي كه در ايران اين دوربين را تهيه كرده ايد و در ابن فورام حضور داريد اين تجربه خود را كمي روشن تر در اختيار بگذاريد. بسياري از افراد جستجو در اينترنت را مي دانند ولي وقتي اين تجربه به صورت يكي از اعضا گروه منتقل مي شود، مي توان ان را معتبرتر دانست و اندكي در باره ان تحقيق كرد.اين انتقال دقيق تر جربيات باعث مي شود نفرات ديگر هنگام تهيه اين مدل به اين نكات دقت كنند. اين فورام يكي از معتبرترين مراجع به زبان فارسي هست و انتقال اين تجربيات با شرح و تصوير بيشتر، كمك بسياري به بقيه مي كند

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

خودمونیم ها،نیکون توی هر بدنه یه مشکل جدید رو نمایی میکنه!
    شرمنده بابت آف تاپیک.
    yaghoobi، Amir Tavakoli، usef و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

میگن سالیکه نکوست از بهارش پیداست درست میگین شکی نیست مشکل در بدنه های جدید یواشکی حل میشه اونها که در امریکا .. خرید کردن گارانتی..حتی بدون ضرر پولشون پس میتونن بگیرند ولی در ایران یا با ضرر زیاد بدنه را باید فروخت یا چند ماه منتظر قطعه اصلاح شده صبر کنیم اقای قاسمی زحمت بکشن که شانس بیاریم مشکل کامل حل شود
    شما به عرایض بنده توجه نکردی. برای همینه که عرض می کنم فعلا عجله نکنید و دست نگه دارید. این مشکل اگه وجود داشته باشه برای کل دنیاست. از اون دوربینها برای کل دنیا از طرف کارخونه نیکون فرستاده شده. حالا فراخوان میدن که بیایین درستش کنیم. و تو سری ساخت بعد از دوربینهای اصلاح شده برای کل دنیا میفرستند. دقیقا مثل D810.

همیشه و همه جا گفته میشه که هر محصولی اعم از مکانیکی، الکترونیکی و ... روز اول که میاد بازار، فوری اقدام به خرید نکنید و کمی صبر کنید تا اگه عیب و ایرادی داشته باشه تو ریویوها مشخص بشه و مساله به کارخونه مربوطه ارجاع داده بشه. با تجربه ای که ار دوربینهای اخیر نیکون دیده ایم مثل مشکل D600، مشکل D810، بعید نبود که این دوربین هم مشکل دار باشه، پس شرط عقل اینه که احتیاط بیشتری در خرید دوربینهای نیکون داشت.

کسایی هم که صبر می کنند هیچ چیزی از دست نمیدند که هیچ، سود هم میکنند.
    obsidiyan، rezaAlishahi و tahers96i تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaAlishahi نمایش پست ها
    در اين فورام هيچ كسي وظيفه اي ندارد ولي بر حسب علاقه و عشق به دنياي عكاسي، دوستان اطلاعاتي را به اشتراك مي گذارند و به سوالات بقيه جواب مي دهند.
    منظور من اين هست كه شما به عنوان معدود نفراتي كه در ايران اين دوربين را تهيه كرده ايد و در ابن فورام حضور داريد اين تجربه خود را كمي روشن تر در اختيار بگذاريد. بسياري از افراد جستجو در اينترنت را مي دانند ولي وقتي اين تجربه به صورت يكي از اعضا گروه منتقل مي شود، مي توان ان را معتبرتر دانست و اندكي در باره ان تحقيق كرد.اين انتقال دقيق تر جربيات باعث مي شود نفرات ديگر هنگام تهيه اين مدل به اين نكات دقت كنند. اين فورام يكي از معتبرترين مراجع به زبان فارسي هست و انتقال اين تجربيات با شرح و تصوير بيشتر، كمك بسياري به بقيه مي كند
    گر صبر کنی زغوره حلوا سازم تک تک اشکالات این بدنه را به نیکون ایمیل کردم نیکون امریکا ریویو نوشتم انها هم تایید کردند در صفحه دی750 موجوده من که این ایراد 1 ساعت نشده اینجا مینویسم برای کسی هست که امروز قصد خرید داره شما عوض تشویق حالت انتقادی گرفتید عکس هم معلومه قرار میدم کمی صبر.
    kiavash، a.g g.a، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    خودمونیم ها،نیکون توی هر بدنه یه مشکل جدید رو نمایی میکنه!
    شرمنده بابت آف تاپیک.
    اگر كلمه Recall را به همراه هر برندي جستجو كنيد، به يك ليست بلند بالا مي رسيد. شركت ها در مرحله تست بسياري از ازمايشها را انجام مي دهند ولي در بعضي موارد تركيبي از استفاده هاي خاص (مانند مورد D810) ، در اين ازمايشها مشخص نمي شود و در ارايه عمومي و بالا رفتن تعداد استفاده كننده ها مشخص مي شود كه بلافاصله توسط recall اين موارد برطرف مي شود. بنابراين عاقلانه ترين كار براي ما ايراني ها كه در بسياري موارد از مزاياي اين recall ها به دور هستيم، اندكي صبر موقع خريد هر محصول جديد مي باشد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

گر صبر کنی زغوره حلوا سازم تک تک اشکالات این بدنه را به نیکون ایمیل کردم نیکون امریکا ریویو نوشتم انها هم تایید کردند در صفحه دی750 موجوده من که این ایراد 1 ساعت نشده اینجا مینویسم برای کسی هست که امروز قصد خرید داره شما عوض تشویق حالت انتقادی گرفتید عکس هم معلومه قرار میدم کمی صبر.
    دوست عزیز ممنون بابت حس مسیولیت و اطلاع رسانیتون
    ولی بخاطرادبیات اطلاع رسانی احساس میکنم یکم سوتفاهم شده که این در اصل مساله هیچ تاثیری نداره و واقعیتیه که هست و باید صبر کرد تا مشکلات برطرف بشه
    موفق باشید.
    aliii، doki و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

احتمالاً به زودی نيکون دی 760 رونمايی ميشه
    yaghoobi، Amir Tavakoli، m.daneshpayeh و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    253

1)اگر باید صبر کرد و دیگران مشکلات کشف کنند ما 5 ماه دیگه خرید کنیم که منطقی هم هست اینجا فقط از امکانات عکاسی صحبت کنیم.
    2)وقتی قیمت بدنه پایین اومد نوشتم 10 نفر تشکر کردند تو 4 تا پست که ایراد ها رو گفتم 5 نفر تشکر نکردند من میتونم ایراد ننویسم با 500تومان ضرر بفروشم دوربینم رو تا ایراد تابلو نشده دوربین رو بورس هست. ممکنه دوستان بخاطر تعصب یا شاید ضرر مالی خوششون نیاد به هر حال اینم از نمونه عکس وقتی حدود 20 درجه از منبع نور بالا یا پایین بیایید منبع نور نیمه بالای عکس ظاهر میشه بهمراه
    سایه کمی در کل بالای عکس در صورت استفاده از لنز تله همراه با هود خیلی کمتر میشه d750.jpg
    yaghoobi، nima_7878، usef و 29 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 15 از 87 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین