صفحه 57 از 87 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 561 تا 570 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    خوب اینکه سوال نداره
    سریال را چک میکنید تمام
    بله همینطوره
    arefjoon تشکر می‌کند.
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

با سلام
    فرمایش دوستان صحیح شماره سریال را چک می کنیم و مشخص میشه .ولی مشکلی که در حال حاضر هست بعضی از بدنه ها شماره سریالشون 8 رقمیه ( چند جا استعلام گرفتم و شماره 8 رقمی به من دادند) که به گفته فروشنده ها تولید جدید هستند و شماره سریال لنز هم نیست ( با تاکید) .در سایت نیکون هم این شماره سریال 8 رقمی را قبول نمی کنه و در ایران هم کسی پاسخگوی این مورد نیست.حال با این شرایط می فرمایید چه باید انجام داد تا با خرید این دوربین به مشکل برنخوریم.چون بنده تصمیم دارم هر طوری شده فردا 1394/12/24 این دوربینو تهیه کنم.
    اساتید و دوستان صاحب نظر عاجزانه درخواست دارم راهنمایی کنید.با تشکر فراوان

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط studio sima نمایش پست ها
    با سلام
    فرمایش دوستان صحیح شماره سریال را چک می کنیم و مشخص میشه .ولی مشکلی که در حال حاضر هست بعضی از بدنه ها شماره سریالشون 8 رقمیه ( چند جا استعلام گرفتم و شماره 8 رقمی به من دادند) که به گفته فروشنده ها تولید جدید هستند و شماره سریال لنز هم نیست ( با تاکید) .در سایت نیکون هم این شماره سریال 8 رقمی را قبول نمی کنه و در ایران هم کسی پاسخگوی این مورد نیست.حال با این شرایط می فرمایید چه باید انجام داد تا با خرید این دوربین به مشکل برنخوریم.چون بنده تصمیم دارم هر طوری شده فردا 1394/12/24 این دوربینو تهیه کنم.
    به نیکون ایمیل بزنید.
    kiavash، mohem و studio sima تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا So heil آواتار ها
    تشکر کرده
    1040

با سلام
    سلام
    دوستان همه ی توضیحات رو دادن ، ولی به این نکات توجه کنید :
    روی جعبه ی دوربین دو تا برچسب میزنن که اگه دوربین با لنز کیت باشه هم برچسب دوربین موجود هست و هم برچسب لنز . گاها ممکنه برچسب یکی باشه و اونیکی نباشه یا اصلا برچسبی نباشه . (دوستان در این مورد صحبت کردن ) .

D3S_1372-box-end.jpg

شماره ی سریال دوربین در زیر خود بدنه موجوده ، اما چون فروشنده از خرید شما مطمئن نیست در نتیجه پلمپ جعبه ی دوربین رو باز نمیکنه که شماره سریال زیر دوربین رو برا شما بخونه . برا همین میگه که کد موجود روی جعبه کد دوربینه! و توضیح این موردم بهتون نمیده ! شایدم نمیدونه !

D3S_1384-bottom.jpg

در نتیجه برا اطمینان شخصا برید اونجا و با فروشنده شرط کنید که اگه جعبه رو باز کردی و کدش رو بررسی کردم و مشکل دار باشه نخواهم خرید . همین ! فروشنده های مطمئن راحت قبول میکنن .

مثال ملموس تر :

http://8pic.ir/images/bo0kb82b1ue2atexwo0i.jpg
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط So heil : Sunday 13 March 2016 در ساعت 15:58
    yaghoobi، M.Meghdari، kiavash و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط So heil نمایش پست ها
    سلام
    دوستان همه ی توضیحات رو دادن ، ولی به این نکات توجه کنید :
    روی جعبه ی دوربین دو تا برچسب میزنن که اگه دوربین با لنز کیت باشه هم برچسب دوربین موجود هست و هم برچسب لنز . گاها ممکنه برچسب یکی باشه و اونیکی نباشه یا اصلا برچسبی نباشه . (دوستان در این مورد صحبت کردن ) .

D3S_1372-box-end.jpg

شماره ی سریال دوربین در زیر خود بدنه موجوده ، اما چون فروشنده از خرید شما مطمئن نیست در نتیجه پلمپ جعبه ی دوربین رو باز نمیکنه که شماره سریال زیر دوربین رو برا شما بخونه . برا همین میگه که کد موجود روی جعبه کد دوربینه! و توضیح این موردم بهتون نمیده ! شایدم نمیدونه !

D3S_1384-bottom.jpg

در نتیجه برا اطمینان شخصا برید اونجا و با فروشنده شرط کنید که اگه جعبه رو باز کردی و کدش رو بررسی کردم و مشکل دار باشه نخواهم خرید . همین ! فروشنده های مطمئن راحت قبول میکنن .

مثال ملموس تر :

http://8pic.ir/images/bo0kb82b1ue2atexwo0i.jpg

با تشکر از پاسخگویی شما سرور گرامی.پس با این شرایط شماره سریال بدنه دوربین نیکون d750 هفت رقمی هست و اون شماره ای که فروشندگان اعلام می کنند و حتما از روی کارتن قرائت می کنند به طور قطع و یقیین باید شماره سریال لنز باشد.با تشکر مجدد
    در ضمن بنده اینطور از شماره سریال استنباط نمودم که هر چه شماره اول سریال هفت رقمی بیشتر باشد دوربین جدیدتر هست.
    ویرایش توسط studio sima : Sunday 13 March 2016 در ساعت 17:09
    So heil تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

با سلام
    امروز با کمک و راهنمایی دوست گرامی و ارجمند جناب So heil موفق شدم به صورت تلفنی این دوربین را با سریال تقریبا جدید ( اول سریال 86 اگه اشتباه نکنم) تهیه نمایم که در سایت نیکون هم موردی نداشت. قرار بر این شد که فردا برام ارسال بشه .به محضی که به دستم برسه حسابی مزاحم اساتید و دوستان عزیز می شوم .با تشکر از راهنمایی تمامی سروران گرامی
    So heil و mohem تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام لطفا یک نفر کمک کنه
    میخوام دوربین d750 نیکونم رو ریست فکتوری کنم ولی با دستور عمل خودش نمیشه خواهش میکنم کسی از دوستان اگه میتونه کمکم کنه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط mfp1364 نمایش پست ها
    سلام لطفا یک نفر کمک کنه
    میخوام دوربین d750 نیکونم رو ریست فکتوری کنم ولی با دستور عمل خودش نمیشه خواهش میکنم کسی از دوستان اگه میتونه کمکم کنه
    دو دکمه سبز روی دوربین را چند ثانیه با هم نگه دارید
    obsidiyan و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    دو دکمه سبز روی دوربین را چند ثانیه با هم نگه دارید
    انجام دادم نشد

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

با سلام
    امروز با کمک و راهنمایی دوست گرامی و ارجمند جناب So heil موفق شدم به صورت تلفنی این دوربین را با سریال تقریبا جدید ( اول سریال 86 اگه اشتباه نکنم) تهیه نمایم که در سایت نیکون هم موردی نداشت. قرار بر این شد که فردا برام ارسال بشه .به محضی که به دستم برسه حسابی مزاحم اساتید و دوستان عزیز می شوم .با تشکر از راهنمایی تمامی سروران گرامی
    تبریک میگم
    راضی بودین از خریدتون؟
    میشه بگن از کجا تهیه کردین؟
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

صفحه 57 از 87 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... آخرینآخرین