صفحه 54 از 87 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahrAAm نمایش پست ها
    جدیدترین ورژن فریمورک نیکون D750 انتشار یافت .
    Nikon | Download center | D750 Firmware
    درود
    من این ورژن رو یک ماه پیش دانلود کرده بودم. ورژن 1.1
    M-Yousefi، M.Nouri، ShahrAAm و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

دوستان سلام
    ان شاالله قصد خرید را دارم.
    این لینک های چک شماره سریال هیچکدام باز نمیشوند. قضیه چیه؟

با فیل شکن هم امتحان کردم باز نشد
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

تشکر کرده
    6030

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ان شاالله قصد خرید را دارم.
    این لینک های چک شماره سریال هیچکدام باز نمیشوند. قضیه چیه؟

با فیل شکن هم امتحان کردم باز نشد
    خوب ظاهرا با گوشی امکان ورود به لینک نبود. با لپ تاپ صفحه مورد نظر باز شد و شماره سریال را چک کردم و پیغام Your camera is unaffected. Repair not necessary را جواب داد.
    yaghoobi، Majix، arefjoon و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

Unhappy راهنمایی جهت خرید d750با مشکلات اخیر این دوربین

با سلام و عرض ادب
    چند روزی هست که سخت درگیر تحقیق جهت خرید دوربین نیکون d750 هستم.در تهران که به فروشگاهها مراجعه کردم با چندین مورد عجیب برخورد کردم:1) شماره سریال لنز و بدنه کارتن و تجهیزات داخل کارتن با هم هماهنگی نداشتند 2) شماره سریال یک بدنه را اصلا سایت نیکون تایید نمی کرد (چنیین سریالی وجود ندارد) 3) بر روی کارتن سریالی وجود نداشت و فقط روی تجهیزات داخل کارتن سریال بود. و در نهایت اکثر سریالها با سری 5 و 6 شروع می شد و نکته مهم تر اینکه عموما دوربینها آک به نظر نمی رسیدند هر چند که بر چسب پلمپ شرکت بر روی آنها نصب بود ولی داخل پیچ پایه رنگ نداشتند و اثر بسته شدن پایه هم داخل آن مشهود بود ( در 2 مورد) و یا شستی که باعث باز شدن درب باطری میشود در زیر آن اثر خراش وجود داشت که مبنی بر باز و بسته شدن مکرر درب باطری دوربین شده است ؛ وجود داشت.
    خلاصه مطلب اینکه پس از بررسی دوربین ها ؛ در بازار تهران نتوانستم یک دوربین مطمئن تهیه کنم و به ناچار دست خالی و نا امید به شهرستان باز گشتم.
    یک مورد جدید هم که امروز بهش برخوردم : سریالی را یکی از فروشندگان برایم فرستاده ( از جمله 5201713 یا 5201706) که اینها به گفته فروشنده واردات جدید هست ولی سریال بر روی کارتن نداره - در سایت می زنه که مشکلی وجود نداره و با کمال تعجب بنده هر سریالی که به صورت فرضی و غیر واقعی وارد می کنم جواب می دهد که مشکلی وجود ندارد ( با هر بار ریلود نمودن) که این مورد هم مسئله مهمی هست.
    در نهایت دوستان عنایت نموده یک راهنمایی کامل و جامع در این مورد بفرمایید تا یک خرید مطمئن داشته باشم یا کلا از خرید این مدل و برند منصرف بشم.
    1) چه سری سریالی ساخت جدید هست و مشکل ندارد 2) عدم وجود سریال بر روی کارتن موردی ندارد 3) آیا عدم وجود رنگ در داخل پیچ پایه موردی ندارد
    در ضمن از روی سریال نامبر چگونه پی به سال و ماه ساخت این دوربین ببرم.با تشکر فراوان از سایت خوبتان
    M.Nouri و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

سلام الان بیش از 6 ماه هست که میخوام بخرم به خاطر همین مسائل فعلا دست نگه داشتم . از طرفی هم به جز 750 هیچ چیز دیگه ای نمیتونم انتخاب کنم چون خیلی تحقیق کردم
    studio sima تشکر می‌کند.

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط studio sima نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    چند روزی هست که سخت درگیر تحقیق جهت خرید دوربین نیکون d750 هستم.در تهران که به فروشگاهها مراجعه کردم با چندین مورد عجیب برخورد کردم:1) شماره سریال لنز و بدنه کارتن و تجهیزات داخل کارتن با هم هماهنگی نداشتند 2) شماره سریال یک بدنه را اصلا سایت نیکون تایید نمی کرد (چنیین سریالی وجود ندارد) 3) بر روی کارتن سریالی وجود نداشت و فقط روی تجهیزات داخل کارتن سریال بود. و در نهایت اکثر سریالها با سری 5 و 6 شروع می شد و نکته مهم تر اینکه عموما دوربینها آک به نظر نمی رسیدند هر چند که بر چسب پلمپ شرکت بر روی آنها نصب بود ولی داخل پیچ پایه رنگ نداشتند و اثر بسته شدن پایه هم داخل آن مشهود بود ( در 2 مورد) و یا شستی که باعث باز شدن درب باطری میشود در زیر آن اثر خراش وجود داشت که مبنی بر باز و بسته شدن مکرر درب باطری دوربین شده است ؛ وجود داشت.
    خلاصه مطلب اینکه پس از بررسی دوربین ها ؛ در بازار تهران نتوانستم یک دوربین مطمئن تهیه کنم و به ناچار دست خالی و نا امید به شهرستان باز گشتم.
    یک مورد جدید هم که امروز بهش برخوردم : سریالی را یکی از فروشندگان برایم فرستاده ( از جمله 5201713 یا 5201706) که اینها به گفته فروشنده واردات جدید هست ولی سریال بر روی کارتن نداره - در سایت می زنه که مشکلی وجود نداره و با کمال تعجب بنده هر سریالی که به صورت فرضی و غیر واقعی وارد می کنم جواب می دهد که مشکلی وجود ندارد ( با هر بار ریلود نمودن) که این مورد هم مسئله مهمی هست.
    در نهایت دوستان عنایت نموده یک راهنمایی کامل و جامع در این مورد بفرمایید تا یک خرید مطمئن داشته باشم یا کلا از خرید این مدل و برند منصرف بشم.
    1) چه سری سریالی ساخت جدید هست و مشکل ندارد 2) عدم وجود سریال بر روی کارتن موردی ندارد 3) آیا عدم وجود رنگ در داخل پیچ پایه موردی ندارد
    در ضمن از روی سریال نامبر چگونه پی به سال و ماه ساخت این دوربین ببرم.با تشکر فراوان از سایت خوبتان
    درود بر شما
    از فروشگاه های معروف پایتخت هم پیگیر شدین؟
    در رابطه با رنگ داخل پیچ پایه اولین بار هستش که چنین چیزی رو میشنوم
    اگر دوستان در این رابطه اطلاعاتی دارند مارو بی نصیب نذارن

موفق باشید
    studio sima تشکر می‌کند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر آشنا So heil آواتار ها
    تشکر کرده
    1040

نقل قول نوشته اصلی توسط studio sima نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    سلام
    من حدودا 3 ماه پیش از برج بهار تهران و از یکی از باسابقه ترین فروشگاهها این دوربین رو خریدم .
    قبل از خرید خود فروشنده تاکید داشت که حتما باید شماره سریال تست بشه تا مشکلی پیش نیاد.
    سریال روی بدنه و یکی از سریال های روی جعبه (سریال 7 رقمی ) برای من شبیه هم هستن و البته جعبه هم پلمپ شرکت گارانتی دهنده رو داشت .
    محتویات هم یکسان بود . باطری نباید خط خوردگی داشته باشه .
    شماره سریالی هم که من خریدم با 8 شروع میشد و سری جدید بود و اصولا سری جدیدتر باید از 8 به اون ور باشه ! سری های قدیمی این دوربین مشکل داشتن که مربوط به شماره سریال های قدیمی میشه . مثل یکسری با 2 شروع میشن (عدد 7 رقمی باشه ) ! مثل 2020200 که تو سایت هم میزنه مشکل داره .چون سری ساخت اکتبر و نوامبر 2014 این مشکل رو داشتن مشخصا شماره سریال ها باید نزدیک هم باشن و اصولا شماره سریال های جدید نباید مشکلی داشته باشن. البته در هر صورت باید شماره سریال چک بشه .

اون مورد رو که میگید داخل پیچ سه پایه رنگ داشته باشه ، در مورد دوربین های تعمیری توسط نیکون هست . یعنی دوربین اون مشکل معروف رو داشته و توسط خود نیکون تعمیر شده که اون رو با یک رنگ ( سیاه ) داخل پیچ پایه نشون دادن. در این لینک در این مورد توضیح داده .
    Please note that even if a camera's serial number identifies it as one affected by this issue, a black dot inside the tripod socket on the bottom of the camera, like that shown in the photo below, indicates that the measures to resolve this issue as indicated below have already been applied.
    بهتره که خریدتون رو از فروشگاههای معتبر انجام بدید که احیانا بعدا دچار مشکل نشید.
    سریال هم اصولا روی کارتن باید وجود داشته باشه ( دو تا سریال هست که سریال 7 رقمی مد نظر باید باشه )
    amir.komeily، naghli، Mahdi.A.Tabar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

سلام
    مشکلات d750 در سری های اولش بوده که حدود دو سال از عرضه آنها گذشته و بعیده کسانی که جنس نو میارن و فروش بالایی دارن جنسهای مشکل دار و قدیمی داشته باشند. در مورد شماره سریال روی جعبه باید عرض کنم که یک عدد چسبی هست و مهم نیست. (به راحتی و با کمترین امکاناتی قابل تغییر)
    پیشنهاد میکنم نمونه فایل عکس دوربین رو با نرم افزارهای مخصوص کنترل کنید. هم شمارنده شاتر و هم سریال دوربین و سریال لنز داخلش هست. سریال دوربین رو با پشت دوربین چک کنید که اگر مغایر بود یعنی تقلب و ....
    در مورد نقطه داخل جای سه پایه که نشانه سالم بودن دوربین هست، ظاهرا این مسئله در زمانی رخ داد که نیکون مشکل رو تشخیص داد و اونو حل کرد و چون همزمان دوربین های مشکل دار هم داخل بازار بود این نشونه رو گذاشت. اما الان بعد از نزدیک به دو سال دیگه همچین کاری نمیکنه. از فروشنده معتبر بخرید هرچند مقداری گرون تر اما ارزش داره.
    در مورد تاریخ ساخت دوربین و فهمیدنش از روی سریال دوربین ، من اطلاعی ندارم اما شماره سریال باتری دوربین تاریخ ساخت داره و قطعا باید جدید باشه.
    Mahdi.A.Tabar و studio sima تشکر می‌کنند.
    Nikon D750

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

والا ما تیرماه حدودا از باب همایون خریدیم و این مشکلات حاد و مزمن و... رو ندیدیم و خیلی هم مهم نبود. تنها چیزی که چک کردیم این بود که شماره سریال روی دوربین قدیمی نباشه.
    که نبود!

تشکر کرده
    6030

سلام
    بنده از بندر سفارش دادم، که شماره سریال 880xxxx است. که سایت نیکون بدون مشکل اعلام میکرد.
    (عدد سریال فرضی که با 850xxxx شروع میشد را سایت نیکون مشکل دار اعلام میکرد)
    M-Yousefi، amir.komeily، Mahdi.A.Tabar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 54 از 87 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ... آخرینآخرین