صفحه 110 از 143 نخستنخست ... 10 60 100 106 107 108 109 110 111 112 113 114 120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1430
Like Tree2430تشکر

موضوع: Nikon D90

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

بهتر بود در انتخاب جمله ها دقت می کردید. ایشون حق دارند سوالشون را در اینجا مطرح کنند مگر این که مال شخصی کسی باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز قرار نیست اگر دوربین کسی مشکلی پیدا کرد (یا کامل خراب شد و یا اصلا از اول خراب بود و یا هر حالت دیگر که من جا انداختم...... ) آنوقت همه به دنبال آن عیب در دوربین خود بگردند!
    یا مثلا اگر شما مریض شدید .. خدای ناکرده ، منهم به دکتر مراجعه کنم! ( چون هر دو انسان هستیم )

عجیب است اگر این عیب قبلا در دوربین ایشان بوده و تا کنون متوجه آن نشده باشند ، پس باید بتازگی خراب شده باشد.( اگر عکسهایی که میگیریم فوکاس نباشد چیزی نیست که کسی متوجه نشود ) بهر روی اگر آقای قدوسی فکر میکنند دوربینشان مشکلی دارد بهتر است به تعمیرگاه مراجعه کنند نه اینکه فراخوان بدهند تا همه به دنبال این عیب در دوربین خود باشند.
    با این کار من نمیدوانم چه نتیجه ای میخواهند بگیرند اما آنچه مسلم است باعث نمیشود دوربینشان درست شود اگر مشکلی داشته باشد.

بهر حال تعداد D90 داران در سایت که بسیار سرد و گرم چشیده هم هستند و حسابی به این دوربین اشراف دارند کم نیست ، و این موضوع برای آنها معنی دیگری دارد ، اما این باعث میشود کاربرانی که تجربه و شناخت کمتری دارند ، به اشتباه بیفتند
    من اصلا اعتقاد ندارم اتوموبیل بنز بهترین است ( چون خیلی بهتر از آن هم هست و این فقط یک مثال است ) اما حداقل کمپانی شناخته شده ای هست که همه به خوش نامی و مرغوبیت آنرا میشناسد اما اگر به مرکز خدمات و تعمیرگاه مجاز آن مراجعه کنید کلی مدل خراب آنرا میبینید که برای رفع عیب مراجعه کرده اند آیا با دیدن آنها کسی خواهد گفت که بنز اتوموبیل بدی است بخاطر این نمونه ای خرابی که الان اینجاست؟!! خیر طبیعی است که در آن مکان فقط بنز های خراب را ببینید این را برای مبتدی هایی گفتم که ممکن است با دیدن پست جناب قدوسی از واقعیت دور گردند.

موفق باشید

انوش

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.Q نمایش پست ها

شما سابقه ی .......

مشکل شما این است که

کمی متین
    باشید.امیدوارم دیگر با شما برخوردی نداشته باشم و مطمئنا نخواهم داشت.
    .

درود

فکر میکردم برخورد مسولانه ای دارید ، نه اینکه به خودتان اجازه دهید من را مورد نقد قرار دهید و توهین هم بکنید.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

آف تاپیک!

سلام

خاطرم هست لنز 85 نسخه دو کانن با دوربین 40D باطری به سرعت خالی میشد. حدود 30 الی 40 شات. من دنبال این موضوع در اینترنت گشتم بطور کل لنزهایی از این دست تجربه استفاده کنندگان مخصوصا با این بادی زیاد نبود. در یک فروم فردی به این مشکل اشاره کرده بود و مدتی هم از آن پست گذشته بود. من در همان تاپیک مجدد این موضوع رو مطرح کردم در چند فوروم دیگر هم مطرح کردم بحث های زیادی شد خیلی ها که این لنز رو نداشتن با بدنه های دیگر چک کردند یا مجدد بررسی کردند و این موضوع مدتی بحث شد. من تو سایت کانن امریکا در قسمت بررسی ها دقیقا به ایراد این لنز در ترکیب با 40D اشاره کردم که حدودا چند ساعتی رو سایت بود و حذف شد :)

نتیجه نهایی. شرکت کانن در یکی از آپدیت های خود مشکل این لنز رو در ترکیب با دوربین 40D حل کرد. تست کردم و نتیجه کار درست بود. قصد من این نیست بگویم من این کار رو انجام دادم صحبت روی این موضوع است که اشاره به ایرادات یا نکاتی از این دست در اینترنت مسلما مفید خواهد بود و شرکت های معتبر قطعا پیگیر رفع ایرادات خود. اشاره به ایرادات مخصوصا اگر آن ایراد بین چند استفاده کننده مشترک باشد کار درستی است. آنچیزی که نادرست هست اینست که کدورتی این میان بین دوستان باشد

موفق باشید
    A_Maddah، yasin-m، Daruosha و 23 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

سلام

بعضی مواقع ناخواسته شرایطی بین دوستان پیش میاد که سایر کاربران از اینکه پست زدن یاموضوعی رو مطرح کردن پشیمون میشن.
    دیشب بعد از پست آقای قدوسی عزیز با علاقه فراوان شروع به تست کردم با اطلاعاتی که قبلا توی همین فروم و بعضی جاهای دیگه راجع به کنترل مشکل فوکوس کسب کرده بودم.
    با مطرح کردن نتیجه موضوع امیدوار بودم سایرین نیز تجربه خود رو بیان کنن که پس دیدن چند پست اخیر علاقه ام رو به ادامه بحث از دست دادم.
    چیزی گه باعث شد این پست رو ارسال کنم فرمایشات شیرین آقای قشقایی بود.
    با تشکر از ایشان و همگی دوستان که به هر نحو در این فروم برای یاد دادن و یاد گرفتن تلاش می کنن
    vbigdeli، QashQai، aidin594 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

دوستان من فکر می کنم این بحث ها بسیار مفید باشه و در آینده مرجع برای بسیاری از دوستان.
    من هم در گذشته با فوکوس این دوربین مشکل داشتم و این باعث شد من بارها به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنم .من یه تستی با d90 انجام می دادم که در نهایت front focus داشتم . و از تو سایت خودمون مطلبی را پیدا کردم و فهمیدم که تست من از پایه اشتباه بوده و زاویه دوربین کلید کار بوده مثل عکس زیر .
    به هر حال هر کس نظری داره و من فکر می کنم منظور دوست خوب ما جناب آنوش این بوده یه جوری این موضوع بیان نشود که کسانی که این دوربین را دارند یا می خواهند این دوربین را تهیه کنند دچار استرس بشوند و یا فکر کنند این موضوع شایع است و یا لاینحل.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

زاویه ای انتخابی شما 45 درجه بوده؟
    بنده با زاویه 30 درج تست کردم عکاسی از خط کش مدرج فلزی .
    مشکلی از لحاظ فوکوس دقیق روی درجه انتخابی وجود نداشت یعنی در فوکوس کامل بود.
    فقط در برنامه ViewNX وقتی گزینه Focus point رو فعال می کنم منطقه فوکوس نمایش داده شد در این نرم افزار به اندازه خیلی جزئی با نقطه ای که من فوکوس را رویی اون انجام داده بودم تفاوت داشت.
    با لنز 105-18 در فوکال 105
    لنز با تله بیشتر برای تست در دسترس نبود.
    زاویه تست 45 با 30 (15 درجه اختلاف) میتونه روی نتیجه خیلی موثر باشه؟
    مشکل front focus دوربنتون رو چه جوری حل کردین؟
    بعد از اصلاح تفاوت چشمگیر بود؟
    شاهین اکبری تشکر می‌کند.

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

عذر میخواهم که دیر جواب دادم.منهم رو فوکال 200 چک کردم.آقای قاسمی گفتند که مشکلی نداره و وقتی این pdf رو خواندم فهمیدم کلا تست من اشتباه بوده.تا بعد از ظهر متن کامل رو برای شما قرار می دهم که اساتید هم نگاهی بکنن و نظر خودشون رو به ما هم بگن.
    M-Yousefi تشکر می‌کند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام.حمید جان این مسئله front focus که یادت باشه تو ماشین بهش اشاره کردی و تست کردی!ایراد از

تست شما نبود,دوربین باید بتونه تو هر زاویه ای فوکوس درست رو انجام بده.درسته که تست باید با زاویه 45

درجه انجام بشه اما اگه شما از یک سوژه با زاویه تندتر از 45 (تا جایی که یادم هست) عکس بگیری باز هم

نباید مشکلی باشه...من بعد از ادجاست بادی این مشکل را ندارم(البته باز باید خودت تست کنی مطمئن

بشی;))
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر جديد warn آواتار ها
    تشکر کرده
    0

درود
    من تازه عضو شدم
    به شدت نياز به منوال nikon d90 البته فارسيشو دارم!
    من فعلا سفر هستم و موقع خريد هم فروشنده نداشت كه بخرم!!!
    اگه كسي داره لطف كنه در اختيار من قرار بده
    با تشكر

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

به شدت نياز به منوال nikon d90 البته فارسيشو دارم!
    من فعلا سفر هستم و موقع خريد هم فروشنده نداشت كه بخرم!!!
    اگه كسي داره لطف كنه در اختيار من قرار بده
    میفرمائید فارسیش رو دارید پس دنبال منوال انگلیسی میگردید ؟
    اگه انگلیسی نیازتون هستش که توی سایت نیکون باید موجود باشه و یا با یه سرچ کوچک توی نت میتونید پیدا کنید.
    majid.sh تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/