صفحه 62 از 143 نخستنخست ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1430
Like Tree2430تشکر

موضوع: Nikon D90

كاربر جديد black_demented آواتار ها
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: Nikon D90

در لینک زیر ورژن جدید نرم افزار داخلی D90 ارائه شده، کسی از دوستان این رو امتحان کرده؟ میشه ازش استفاده کرد؟
    http://www.thepetitionsite.com/1/nikon-d90-firmware-update

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

درود
    من در حال حاظر d5000 دارم بنظرتون d90 ارزش اینو داره دوربینم رو بفروشم و d90 بگیرم؟

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaclimber نمایش پست ها
    درود
    من در حال حاظر d5000 دارم بنظرتون d90 ارزش اینو داره دوربینم رو بفروشم و d90 بگیرم؟
    خــــــیر !
    arash1988 و Ali Talebi تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaclimber نمایش پست ها
    درود
    چرا میخواهید D90 بگیرید؟ البته نه اینکه دوربین خوبی نباشه، من دارم و بسیار هم راضیم. اما:

اگر D5000 برایتان کافی است ولی میخواهید دوربین بهتری داشته باشید، دلیل عوض کردن دوربین کلا از بیخ (!) اشتباه است.
    اگر D5000 برایتان کافی نیست، با توجه به اینکه احتمالا زمان زیادی نیست که آن را تهیه کرده اید شاید بتوان گفت خریدتان اشتباه بوده. اما به طور قطع میتوان گفت آپگرید از D5000 به D90 اشتباه بزرگتری است!

در حالت دوم، من پیشنهاد میکنم با دوربینتان کار کنید و اگر واقعا نیاز به آپگرید داشتید، سراغ رده بالاتر بروید. اختلاف D5000 و D90 به آنقدر ضرر مالی ناشی از آپگرید نمی ارزد.
    Persian تشکر می‌کند.
    آرش شاهکار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام به همه. نمی دونم این سوال رو میشه اینجا مطرح کرد یا نه. من یه دوربین Nikon D90 دارم. فایلهای خروجی RAW در این دوربین با پسوند NEF هستند. وقتی عکسها رو در نرم افزار خود شرکت Nikon مشاهده می کنم عکسها با کیفیت عالی و تنظیمات درست نمایش داده می شن ولی وقتی برای ویرایش به Photoshop CS4 منتقل می کنم و توسط Adobe RAW باز می کنم تمام تنظیمات اونها اعم از Color management و Lighting اونها به هم می خوره. آیا راهی برای غلبه بر این مشکل وجود داره؟ آیا میشه از Plug-in خود Nikon در Photoshop استفاده کرد؟

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

نقل قول نوشته اصلی توسط black_demented نمایش پست ها
    در لینک زیر ورژن جدید نرم افزار داخلی D90 ارائه شده، کسی از دوستان این رو امتحان کرده؟ میشه ازش استفاده کرد؟
    http://www.thepetitionsite.com/1/nik...irmware-update
    در این سایت یک رای گیری کرده راجع به الزام آپگرید برای d90 و هیچ لینکی برای آپگرید نداره.
    Christ Melikian تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaz نمایش پست ها
    با سلام به همه. نمی دونم این سوال رو میشه اینجا مطرح کرد یا نه. من یه دوربین Nikon D90 دارم. فایلهای خروجی RAW در این دوربین با پسوند NEF هستند. وقتی عکسها رو در نرم افزار خود شرکت Nikon مشاهده می کنم عکسها با کیفیت عالی و تنظیمات درست نمایش داده می شن ولی وقتی برای ویرایش به Photoshop CS4 منتقل می کنم و توسط Adobe RAW باز می کنم تمام تنظیمات اونها اعم از Color management و Lighting اونها به هم می خوره. آیا راهی برای غلبه بر این مشکل وجود داره؟ آیا میشه از Plug-in خود Nikon در Photoshop استفاده کرد؟
    به نظرم گرفتن يک خروجي tif از عکستون در نرم افزار نيکون و کار کاردن برروي آن در فتوشاپ راه حل بدي نباشد.
    عليرضارضائي
    Nikon D90+18-105+SB600+Panasonic FZ18

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza77 نمایش پست ها
    به نظرم گرفتن يک خروجي tif از عکستون در نرم افزار نيکون و کار کاردن برروي آن در فتوشاپ راه حل بدي نباشد.
    ممنون از راهنمایی شما. منهم قبلا همین کار رو می کردم ولی می خوام بدونم آیا راهی نیست که بشه از Plugin شرکت Nikon بجای Adobe camera RAW در Photoshop استفاده کرد؟

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaz نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما. منهم قبلا همین کار رو می کردم ولی می خوام بدونم آیا راهی نیست که بشه از Plugin شرکت Nikon بجای Adobe camera RAW در Photoshop استفاده کرد؟
    خیر
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام بر همه. مدتیه که متوجه شدم در تمامی عکسهایی که D90 من می گیره یه نقطه قرمز رنگ هست که جاش در همه عکسها ثابته و در همه ISOها دیده میشه. آیا این همون Hot Pixel هست؟ چطور میشه برطرفش کرد؟

صفحه 62 از 143 نخستنخست ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 ... آخرینآخرین