صفحه 65 از 143 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1430
Like Tree2430تشکر

موضوع: Nikon D90

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

پیش فرض پاسخ: Nikon D90

درود

جناب آقای اهورا

دوست خوبمان آقا سیامک هم در مورد پیغامی خطای مورد نظر ( که البته مشکل ایشان بیشتر از این پیغام خطا بود و داشتن اشکال فنی دلیل بر مشکل دار بودن همه 18-105 ها نیست! ) که ممکن است با داشتن لنز 18-105 ( نه D90 )که بیش از یکی دو بار در کل مدتی که آنرا خواهید داشت بیشتر نخواهد بود ( اگر اصلا اتفاق بیفتد) ، توضیحات لازم را در این خصوص علاوه بر من و دیگر دوستان در چند صفحه قبل دادند ، اما بنده و دیگر دوستان بر این موضوع تاکیید داریم که 18-105 یک لنز خوب است. و کسی تا حالا احساسی غیر از این نداشته . اماتصمیم گیرنده خود شما هستید.

اگر میل به کنکاش و کسب تجربه و مطالعه دارید از ابتدای این تاپیک پست ها رو مطالعه کنید و فقط به 2 پست آخر بسنده نکنید.

فقط یک خواهش از شما دارم ، اگر قسمت شد و D90 رو با لنز 18-105 انتخاب کردید، تجربه و احساس واقعی خود را بعد از کار کردن با آن در همین تاپیک بگذارید خصوصا نظر خودتان را در خصوص نظری که الان دارین که باعث شده پست 639 رو بدین.

با سپاس

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Monday 18 January 2010 در ساعت 11:28
    shamim19 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Ahura آواتار ها
    تشکر کرده
    25

سپاس فراوان

كاربر همراه
    تشکر کرده
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK™ نمایش پست ها
    دوست عزیز من همین ارور اف رو اینجا مطرح کردم , باید بگم که این ایراد اصلا ربطی به دوربین نداره و کاملا مربوط به لنز و خط تولید اون هستش , برای بعضی ها ممکنه فقط یکی دوبار مشاهده بشه و برای بعضی ها مثل من ممکنه هر از چندگاهی مشاهده بشه , همچین چیز خیلی مهمی هم نیست که بخوای خودتو ناراحت کنی با یه تکون خیلی کوچیک ارور برطرف میشه و نیازی به باز کردن لنز هم نیست هر چند ممکنه شما دوربینو بخری و اصلا این ارور رو مشاهده نکنی ;)
    ثانیا این ارور مربوط به لنز 18-105 هستش , اگه خیلی رو این قضیه حساس بودی میتونی فقط بادی دی 90 رو با یه لنز دیگه خریداری کنی یا حتی با لنز کیت 18-200

در ضمن از اونجایی که خیالتونو راحت کنم که این ارور اف چندان چیز مهمی نیست کافیه پست زیر رو بخونید که جناب آقای قاسمی مسئول تعمیرگاه مرکزی دوربین در پاسخ سوال من راجب همین مشکل بیان کردن :
    http://www.akkasee.com/forum/showpos...2&postcount=77
    برگشتیم سر بحث خط تولید لنز 18-105!!!
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    ارمن هاروطونیان Armen Haroutunian
    Nikon D90 18-105mm vr /Nikon 50mm f1.8/Nikon 85mm f1.8/Nikon sb800/Nikon sb700

كاربر همراه SIAMAK™ آواتار ها
    تشکر کرده
    1340

نقل قول نوشته اصلی توسط Arm2 نمایش پست ها
    برگشتیم سر بحث خط تولید لنز 18-105!!!
    ای بابا انگار هنوز جنگ ادامه داره :biggrin:
    آقا ما تسلیم شدیم رسما , بنده کلا همه چی رو تکذیب میکنم , هیچ لنز 18-105 ی مشکل نداره و فقط یکی مال من مورد داره یکی مال آرش شاهکار :)
    خط تولید ؟ نه بابا کدوم خط تولید ؟ شما دیدی ؟ من دیدم ؟ نه !!! پس بیخیال اصلا هیچ مساله ای وجود نداره
    آرش جان بیا بریم لنزامونو از برج میلاد بندازیم پایین تا این مشکل هم به طور کامل برطرف بشه :biggrin:
    a6l3i تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

ارور اف مربوط میشه به ارتباط لنز با بدنه و معمولا از جانب لنز ناشی میشود در اوایل که من دی 90 گرفته بودم دو بار این مشکل به 105-18 بوجود آمد با باز کردن لنز و بستن دوباره به بدنه مشکل برطرف شد و دیگر مشکلی نداشتم
    چند روز پیش با دو تن از دوستان رفته بودیم عکاسی یکی از دوستان که کانن دی 400 داره گفت دوربین من خراب شد...
    نباید به طرف خورشید عکاسی میکردم سنسور دوربینم سوخت :biggrin::biggrin:
    نیگا کردم دیدم همین ارور را میده لنز را باز کردم پین های لنز را با دستمال کاغذی تمیز کردم دوباره جا زدم درست شد :)

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

ای بابا انگار هنوز جنگ ادامه داره :biggrin:
    آقا ما تسلیم شدیم رسما , بنده کلا همه چی رو تکذیب میکنم ,
    .................................................. ....................................... :biggrin:
    درود

سیامک جان ، نه جنگی وجود داره و نه تسلیم شدنی

اشتباه شما این است. که این چیزی را که در اینترنت و سایتهای خارجی خواندید را دقیقا همانی میدانید که برای شما اتفاق افتاده. و این نادرست است. کسی منکر معیوب بودن لنز شما نیست. اما دیگر دوستانی که که ممکن است سالی یکبار این اتفاق برایشان رخ دهد و یا در اثر باز کردن و بد بستن لنزشان این پیغام را دیده اند یکی ندانید را با خود یکی ندانید. اینها دو چیز کاملا متفاوتند. خود من هم 2 بار این پیغام را دیدم ( در طی کل مدتی که آن لنز را داشتم و نه روی D90 روی D300 که البته مهم نیست حالا روی هر بدنه ای ). و در اینترنت آنرا بیان کردم اما مال من مشکل نبود و فرموده بودید لنزتان کلا شل است و اگر با یک انگشت فشارش دهید درست میشود. و از ابتدا که آنرا خریدید به همین صورت بوده. که قطعا اگر در موقع خرید متوجه میشدید لنز سالمی نصیب شما میشد.

درثانی شما هم که قرار شده آنرا ببرید تعمیر گاه مرکزی تا مجانی درستش کنند. اما نمیبرید. و بجای آن این بنده خداهایی را که به جهت آشنایی با D90 وارد این تاپیک میشوند را قبل از اینکه این محصول را بشناسند دلزده میکنید.

بحث خط تولید که بلکل بی پایه و اساس است. کافی است از دیگر دوستان که این لنز را دارند بپرسید، تا متوجه شوید.

با روشن بودن کامل همه قضایا امیدوارم باز دوباره شاهد مطرح شدن سوال تکرار دیگری توسط شخصی دیگر که آیا این موضوع صحت دارد؟ نباشیم .

موفق باشید

انوش
    siamak77، Saadat، Armen H و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1340

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

سیامک جان ، نه جنگی وجود داره و نه تسلیم شدنی

اشتباه شما این است. که این چیزی را که در اینترنت و سایتهای خارجی خواندید را دقیقا همانی میدانید که برای شما اتفاق افتاده. و این نادرست است. کسی منکر معیوب بودن لنز شما نیست. اما دیگر دوستانی که که ممکن است سالی یکبار این اتفاق برایشان رخ دهد و یا در اثر باز کردن و بد بستن لنزشان این پیغام را دیده اند یکی ندانید را با خود یکی ندانید. اینها دو چیز کاملا متفاوتند. خود من هم 2 بار این پیغام را دیدم ( در طی کل مدتی که آن لنز را داشتم و نه روی D90 روی D300 که البته مهم نیست حالا روی هر بدنه ای ). و در اینترنت آنرا بیان کردم اما مال من مشکل نبود و فرموده بودید لنزتان کلا شل است و اگر با یک انگشت فشارش دهید درست میشود. و از ابتدا که آنرا خریدید به همین صورت بوده. که قطعا اگر در موقع خرید متوجه میشدید لنز سالمی نصیب شما میشد.

درثانی شما هم که قرار شده آنرا ببرید تعمیر گاه مرکزی تا مجانی درستش کنند. اما نمیبرید. و بجای آن این بنده خداهایی را که به جهت آشنایی با D90 وارد این تاپیک میشوند را قبل از اینکه این محصول را بشناسند دلزده میکنید.

بحث خط تولید که بلکل بی پایه و اساس است. کافی است از دیگر دوستان که این لنز را دارند بپرسید، تا متوجه شوید.

با روشن بودن کامل همه قضایا امیدوارم باز دوباره شاهد مطرح شدن سوال تکرار دیگری توسط شخصی دیگر که آیا این موضوع صحت دارد؟ نباشیم .

موفق باشید

انوش
    ممنون از توضیحاتت انوش جان
    قصدم اصلا کش دادن موضع نیست ولی با اون جمله که مشخص کردم مخالفم , من نگفتم لنز شل هستش و یه انگشت میزنم درست میشه !! اگه شل باشه که دیگه هیچی اینهمه بحث و ... بیخوده معلومه خود لنز معیوبه ولی اون زمانی که ارور میداد گاه با فشار کوچکی بر لنز ارور برطرف میشد گاه با خاموش روشن کردن مجدد و گاه با ...
    این جمله رو هم بزرگ مبزنم اینجا که این بحث هایی که شده مربوط به دوربین معیوب من هستش شمایی که داری اینو میخونی و قصد خرید d90 یا لنز 18-105 رو داری بدون که این مشکل تو دوربینهای دیگه نیست و فقط مال من معیوبه , خیالت از هر لحاظ راحت باشه ( حالا بماند که مشکل لنز منم حل شد ! )
    farhadi و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

این بحث هایی که شده مربوط به دوربین معیوب من هستش شمایی که داری اینو میخونی و قصد خرید d90 یا لنز 18-105 رو داری بدون که این مشکل تو دوربینهای دیگه نیست و فقط مال من معیوبه , خیالت از هر لحاظ راحت باشه ( حالا بماند که مشکل لنز منم حل شد ! )
    من هم یک زمانی با D60 و 55-18 این مشکل! را یکی دو بار تجریه کردم. بهتره این مشکل رو به مشکل کثیف شدن و اثر انگشت روی فیلتر لنز تشبیه کنیم. به نظر من هم اصلا مهم نیست.
    احتمالا برای خیلی از دوربینها پیش می آید. حتی همانطور که دوستمان فرمودند برای 400D هم اتفاق افتاده.
    کیفیت دوربینهای موجود در بازار (علی الخصوص D90 و لنزهای ارزشمندی مثل 105-18) خیلی بالاتر از این حرفهاست که بخواد بحث اشتباه در خط تولید و خراب بودن دوربین و ... پیش بیاد.
    Anoosh-Em و A.Mazaheri تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1340

علی جان بحثی نداره اصلا , من اشتباه کردم همون اول سوالمو اینجا مطرح کردم بعد رفته رفته قضیه کش پیدا کرد در صورتی که قضیه اصلا مهم نیست , ولی خب از یه طرفی هم خوب شد من با حوصله نشستم سر دوربین و مشکل لنز و اون ارور برطرف شد , از غروب تا حالا هر بلایی سرش آوردم دیگه ارور نداد که نداد در صورتی که قبلا تا دستش میزدم ارور میداد :biggrin:
    دوستانی که مثل من این مشکلو دارن یا داشتن , یکبار کانکتور لنز رو خوب تمیز کنن و با دقت لنز رو جا بزنن چون دفعات قبل با سهل انگاری جا میزدم ( کلا دوبار لنز رو در آوردم و جا زدم ) هی ارور میداد و من هم توجهی نمیکردم و میگفتم مربوط به خود لنزه بیخیال
    ولی اینبار دیگه خدا رو شکر مشکل کاملا برطرف شد
    Ali Talebi تشکر می‌کند.

كاربر جديد choobin آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من یه سوال داشتم نمیدونم به بحث ربط داره یانه، من میخواستم d90 بگیرم اما بخاطر اینکه جنس بدنش پلاستیکی بود و اینکه ایزوش از 200 شروع میشه منصرف شدم، میخواستم ببینم اینا مهمه؟
    a6l3i تشکر می‌کند.

صفحه 65 از 143 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 ... آخرینآخرین