صفحه 67 از 143 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1430
Like Tree2430تشکر

موضوع: Nikon D90

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

پیش فرض پاسخ: Nikon D90

نقل قول نوشته اصلی توسط raffi نمایش پست ها
    با سلام
    .
    البته در مورد نویز ریداکشن تا انجا که من می دونم در دی 300 و دی 80 در فایلهای خام نیز بالای ایزوی 400 نویز ریداکشن فعال می شود و شما نمی تونید ان را کاملا از کار بندازین .

Woww دی 80 چنین چیزی نداره تا در هر ایزویی فعال بشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به همه
    ببخشید که اینگونه بحث دوستان رو قطع میکنم ،اما من بعد از 5 سال خوردن نون و نمک Canon بالاخره امروز نمکدون شکستم و البته بعد از 6 ماه تحقیق و زیر و رو کردن تمام دوربین های موجود در بازار ایران (زیر 1،600) تصمیم به خرید Nikon D90 گرفتم .
    لطفا من رو هم نیکونی بدونید .
    naser_55r تشکر می‌کند.

كاربر آشنا farhadi آواتار ها
    تشکر کرده
    206

سلام خدمت دوستان و اساتيد . چندي پيش موضوع canon500D or Nikond5000 رو باز كردم و پس از دنبال كردن بحث و مطالعه تايپيكها و مقالات و كارباfuji s1500 سرانجام امروز موفق شدم D90Nikon از نور نگار با قيمت 1190 ( با لنز كيتش)تهيه كنم.البته بدون بيمه چون دوستان فرمودند كارائي چنداني نداره . خواستم از همه دوستان و سايت عكاسي تشكر كنم واميدوارم بيشتر از كمكهاتون بهره بگيرم.
    ضمنا هنوز قسمت عاقل مغزم دچار !!! هست كه پول زبون بسته رو چرا دادم به اين كار:biggrin:
    يه شخصي هم از شيراز اومده بود و براي خانومش اين دوربين رو خريد ( يه وقت به خانومها بد نگذره ) البته اميدوارم از بچه هاي سايت نباشه
    a6l3i تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Sam5154 آواتار ها
    تشکر کرده
    48

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اساتيد . چندي پيش موضوع canon500D or Nikond5000 رو باز كردم و پس از دنبال كردن بحث و مطالعه تايپيكها و مقالات و كارباfuji s1500 سرانجام امروز موفق شدم D90Nikon از نور نگار با قيمت 1190 ( با لنز كيتش)تهيه كنم.البته بدون بيمه چون دوستان فرمودند كارائي چنداني نداره . خواستم از همه دوستان و سايت عكاسي تشكر كنم واميدوارم بيشتر از كمكهاتون بهره بگيرم.
    ضمنا هنوز قسمت عاقل مغزم دچار !!! هست كه پول زبون بسته رو چرا دادم به اين كار:biggrin:
    يه شخصي هم از شيراز اومده بود و براي خانومش اين دوربين رو خريد ( يه وقت به خانومها بد نگذره ) البته اميدوارم از بچه هاي سايت نباشه
    مبارکه!
    قیمت بیمه اش رو هم پرسیدین؟ خارج از نورنگار هم قیمتشو میدونین؟ و یه سوال دیگه گارانتیش مال کجاست؟نیکونگرش؟یا نورنگار؟

راستی اون قسمت عاقل مغز رو خیلی بهش اهمیت ندین] یه خورده بهش رو بدی ممکنه از گرسنگی هم آدمو به کشتن بده
    ویرایش توسط Sam5154 : Sunday 24 January 2010 در ساعت 19:42
    hesamjm و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا farhadi آواتار ها
    تشکر کرده
    206

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam5154 نمایش پست ها
    مبارکه!
    قیمت بیمه اش رو هم پرسیدین؟ خارج از نورنگار هم قیمتشو میدونین؟ و یه سوال دیگه گارانتیش مال کجاست؟نیکونگرش؟یا نورنگار؟

ممنون - گارانتي نورنگار هستش. بيمه هم معمولا 5/2 % ميره رو قيمت - نيكونگرش با گارانتي تعميرگاه مركزي+بيمه كارآفرين = 1270
    Sam5154 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام ،قیمت این دوربین با لنز کیتش توی شیراز و با گارانتی آهو نگار 1.160.000 هست ،چرا اینقدر گرونتر گرفتید شما ؟!

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.khoshnoud نمایش پست ها
    سلام ،قیمت این دوربین با لنز کیتش توی شیراز و با گارانتی آهو نگار 1.160.000 هست ،چرا اینقدر گرونتر گرفتید شما ؟!

درود

نسبت به چی گرون گرفتند؟ اگر اسمش درست گفته باشم ، آهو نگار؟!! دوست عزیز گارانتی های مختلفی هست که هر کدام باعث میشه قیمت ارزان بشه یا گران ، اما گارنتی های معتبر نیکون زیاد نیستند.
    اما در بازار شما معمولا نیکون را با این گارانتی ها پیدا میکنید یا نیکو نگرش که گرانترین است و ارزانترین ایده ال هست . من خودم نیکو نگرش رو گرفتم . اما الان ترجیحا دیگه نه از نیکو نگرش خواهم گرفت چون همیشه 100 هزار تومان گرانتر از بقیه هست و نه از شرکتهای ناشناخته ای که مثل قارچ سبز میشودند و از جاروبرقی میفروشند تا اتو و یا دوربین.

جناب فرهادی مبارک باشد امیدوارم علاوه بر عکسهای بزرگ و جایزه بر، بتوانید لحظات خوشی را با آن برای همیشه ابدی کنید.

موفق باشید

انوش
    siamak77، alie، arash1988 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه siamak77 آواتار ها
    تشکر کرده
    1310

به نظر من هم گران نگرفته اند.
    در بازار محصولات الکترونیک، بخصوص دوربین و لوازم مرتبط که اغلب ما آشنایی بیشتری با آنها داریم این نوع اختلاف قیمتها کاملاً طبیعی است.
    یکی دو شب پیش آقای حسینی لیست عجیب و غریبی از قیمتهای g10 و g11 منتشر کردند که از دو سه مغازه مختلف تهیه شده بود.
    g11 در یکی از مغازه ها 60 هزارتومان گرانتر از آن یکی بود .
    از این اتفاقات همیشه میفتد. ضمن اینکه در خیلی از موارد فروشنده هایی که دوربین را کمی ارزانتر از همتایان خود به شما میدهند موقع فروش لوازم جانبی ( مموری و کیف و... ) حسابی از خجالتتان در می آیند.

جناب فرهادی مبارکتان باشد.
    Anoosh-Em، Ali Talebi و farhadi تشکر می‌کنند.
    سیامک سلیمانی
    فتوبلاگ

Nikon D90 l AF-S 18-200 VR Nikkor

كاربر آشنا Mohamad Beik آواتار ها
    تشکر کرده
    159

سلام
    قربان مبارک باشه تبریک میگم امیدوارم با دوربین جدید ما رو هم تحویل بگیرید

راستی اولین ثبت در چه زمانی در سایت رویت میشه
    در ضمن ما صبح یادمان رفت از شما شیرینی بگیریم انقدر که عجله داشتیم .
    farhadi تشکر می‌کند.
    علی محمد بیک

كاربر آشنا Sam5154 آواتار ها
    تشکر کرده
    48

اتفاقا منم فکر میکنم خیلی خوب گرفتن. من از چند تا فروشگاه که قیمت گرفتم حدود 1250 بود. و حتی تا 1320 هم دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak77 نمایش پست ها
    از این اتفاقات همیشه میفتد. ضمن اینکه در خیلی از موارد فروشنده هایی که دوربین را کمی ارزانتر از همتایان خود به شما میدهند موقع فروش لوازم جانبی ( مموری و کیف و... ) حسابی از خجالتتان در می آیند.

جناب فرهادی مبارکتان باشد.
    اینو کاملا تایید میکنم. کلا هیچ ارزونیی بی مورد نیست.در مورد دوربین ندیدم ولی بعضی ها هم به شرط خرید لوازم لوازم جانبی ارزونتر میدن.

صفحه 67 از 143 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 ... آخرینآخرین