صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 312
Like Tree681تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot HX100V

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    بله میشه ولی باید فاصلتون به اندازه ی کافی از جسم زیاد باشه تا دوربین بتون درست روی جسم فوکوس کنه ولی کلا در حالت واید (کمترین میزان زوم ) نتیجه خیلی بهتر و جسم با وضوح بشتری در عکس ظاهر میشه

من دوربین رو ندارم هنوز اما فکر میکنم اگر اتوماتیک فوکوس نکرد، میشه از فوکوس دستی دوربین بهره جست. درست میگم؟

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبا نمایش پست ها
    من دوربین رو ندارم هنوز اما فکر میکنم اگر اتوماتیک فوکوس نکرد، میشه از فوکوس دستی دوربین بهره جست. درست میگم؟
    معمولا اگه دوربین نتونه تو حالت اتوماتیک فوکوس کنه در حالت دستی هم نمیتتونه فوکوس کنه مگر این که میزان زوم رو کم کنید ویا فاصلتونو از جسم زیاد کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    107

دوستان من با این دوربین رو تنظیمات اتوماتیک عکس که می گیرم چهره فرد مورد نظر خیلی پر رنگ و براق (رنگ پوست خیلی کرم میشه و نور فلش هم روی صورت معلوم میشه)هست.مشکلم کجاست؟؟؟؟
    لطفا اساتید راهنمایی کنند.مرسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    107

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_1029 نمایش پست ها
    دوستان من با این دوربین رو تنظیمات اتوماتیک عکس که می گیرم چهره فرد مورد نظر خیلی پر رنگ و براق (رنگ پوست خیلی کرم میشه و نور فلش هم روی صورت معلوم میشه)هست.مشکلم کجاست؟؟؟؟
    لطفا اساتید راهنمایی کنند.مرسی
    دوستان الان که تست می کنم عکس رو وقتی با کامپیوتر نگاه میکنم درست هست ولی وقتی با خود دوربین نگاه می کنم یا دوربین رو به ال سی دی وصل می کنم عکس رو خیلی پر رنگ و براق نشون میده. لطفا راهنمایی کنید. مرسی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    معمولا اگه دوربین نتونه تو حالت اتوماتیک فوکوس کنه در حالت دستی هم نمیتتونه فوکوس کنه مگر این که میزان زوم رو کم کنید ویا فاصلتونو از جسم زیاد کنید
    تو حالت دستی دیگه فوکوس نمی کنه بلکه فوکوس می کنند. فوکوس دستی که تشخیصش به عهده عکاس هست نه دوربین. هر وقت که بهترین تصویر بدست آمد فوکوس شده است. البته بعضی دوربینها راهنمای فوکوس دارند.
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    107

دوستان الان که تست می کنم عکس رو وقتی با کامپیوتر نگاه میکنم درست هست ولی وقتی با خود دوربین نگاه می کنم یا دوربین رو به ال سی دی وصل می کنم عکس رو خیلی پر رنگ و براق نشون میده. لطفا راهنمایی کنید. مرسی
    دوستان خواهشن راهنمایی کنید. مرسی

كاربر جديد ghaffar آواتار ها
    تشکر کرده
    50

دوستان خواهشن راهنمایی کنید. مرسی
    اینکه در ظاهر عکس از ال سی دی یا ال ایی دی کامپیوتر با ال سی دی دوربین عکاسی تفاوت است شکی نیست.
    ولی اینطور که من از نوشته های شما برداشت کردم اگر عکس را از روی همان هارد کامپیوترتان ببینید با زمانی که از روی همان کامپیوتر عکس را از مموری دوربین نگاه کنید تفاوت باشد چیز عجیبی است.
    اصولا عکس های سونی شدت رنگش نسبت به دوربین های دیگر بیشتر است. ضمنا نحوه ی تنظیم دوربین (اتوماتیک یا SCN یا ... ) برای عکاسی هم در عکس تغییر ایجاد می کند.
    توضیحات بیشتر و تخصصی بر عهده ی اساتید محترم بخش
    ehsan_1029 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    107

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaffar نمایش پست ها
    اینکه در ظاهر عکس از ال سی دی یا ال ایی دی کامپیوتر با ال سی دی دوربین عکاسی تفاوت است شکی نیست.
    ولی اینطور که من از نوشته های شما برداشت کردم اگر عکس را از روی همان هارد کامپیوترتان ببینید با زمانی که از روی همان کامپیوتر عکس را از مموری دوربین نگاه کنید تفاوت باشد چیز عجیبی است.
    اصولا عکس های سونی شدت رنگش نسبت به دوربین های دیگر بیشتر است. ضمنا نحوه ی تنظیم دوربین (اتوماتیک یا SCN یا ... ) برای عکاسی هم در عکس تغییر ایجاد می کند.
    توضیحات بیشتر و تخصصی بر عهده ی اساتید محترم بخش
    دوست عزیز من وقتی از روی هارد کامپیوتر یا با کامپیوتر از روی مموری دوربین می بینم تصویر درست است ولی اگر با خود دوربین نگاه کنم یا دوربین رو به ال ای دی وصل کنم یا عکس ها رو روی فلش بریزم و فلش رو به ال ای دی وصل کنم عکس خیلی پر رنگ و براق هست . در ضمن من از مد اتوماتیک برای گرفتن عکس استفاده کردم.
    مرسی از جوابت
    اساتید عزیز لطفا راهنمایی کنند. مرسی

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

دوست عزیز من وقتی از روی هارد کامپیوتر یا با کامپیوتر از روی مموری دوربین می بینم تصویر درست است ولی اگر با خود دوربین نگاه کنم یا دوربین رو به ال ای دی وصل کنم یا عکس ها رو روی فلش بریزم و فلش رو به ال ای دی وصل کنم عکس خیلی پر رنگ و براق هست . در ضمن من از مد اتوماتیک برای گرفتن عکس استفاده کردم.
    مرسی از جوابت
    درود
    شاید اشکال از LEDیه ؟ مطمئنید تنظیمات رنگی تلویزین درسته ؟ بنده ابتدا گمان کردم مشکل از کابله (کابل سه رنگ معمولا تصویر رو به نسبت HDMI خراب می کنه) ولی وقتی گفتین LED با رابط USB (فلش) هم تصاویر رو متفاوت نشون میده ، بنده نظرم عوض شد . پیشنهاد می کنم تنظیمات تلویزون رو بازبینی کنید ، تصویر رو روی تلویزیون های دیگه هم ببینید و تصویر دیگری از هارد سیستمتون انتخاب کنید و روی تلویزون نمایش بدید . اینجوری اگه اشکال از مانیتور باشه ، خودشو نشون میده .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    ehsan_1029 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    42

مرسی از جوابت
    اون بیشتر به تفاوت کنتراست و میزان نمایش واقعی رنگها در صفحه نماشهای مختلف داره
    ----------------------
    امروز رفتم این دوربین رو بگیرم قحطی شده بود !!! قیمتها هم پرت بود از 640 تا 670 !!! دو سه هفته پیش 590 گیر آوردم نخریدم !!!!! برج بعد ببینیم چی میشه بگیرم !
    ehsan_1029 تشکر می‌کند.

صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... آخرینآخرین