صفحه 20 از 32 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 312
Like Tree681تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot HX100V

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

بنده هم این دوربین را خریدم و البته نتایج حاصل از این دوربین بسیار عالیست . موقع خرید با فروشنده شرط کردم که اگر از کار این دوربین راضی نباشم اون رو براش پس ببرم ولی پس مدتی کار کردن باهاش نظرم کاملا عوض شد واقعا عالی کار کرده نسبت به hx1 که قابل مقایسه نیست . بنده قبل از این fz35 داشتم درسته که کیفیت عکس ها به اون نمیرسه ولی با توجه به این که این دوربین حسگر cmos داره فکر نمیکردم به این خوبی عکس بگیره (هرچند که جزئیات عکس از بین میرود حتی در ایزو های پایین ) ولی در حد و اندازه ی یک دوربین slr like واقعا خوب کار شده.بنده اون رو به همه ی افرادی که قصد خرید دوربین در این رده رو دارند پیشنهاد میکنم.
    ویرایش توسط mandy : Sunday 17 July 2011 در ساعت 06:07
    vishtasp، ghaffar، شاهین اکبری و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    بنده هم این دوربین را خریدم و البته نتایج حاصل از این دوربین بسیار عالیست . موقع خرید با فروشنده شرط کردم که اگر از کار این دوربین راضی نباشم اون رو براش پس ببرم ولی پس مدتی کار کردن باهاش نظرم کاملا عوض شد واقعا عالی کار کرده نسبت به hx1 که قابل مقایسه نیست . بنده قبل از این fz35 داشتم درسته که کیفیت عکس ها به اون نمیرسه ولی با توجه به این که این دوربین حسگر cmos داره فکر نمیکردم به این خوبی عکس بگیره (هرچند که جزئیات عکس از بین میرود حتی در ایزو های پایین ) ولی در حد و اندازه ی یک دوربین slr like واقعا خوب کار شده.بنده اون رو به همه ی افرادی که قصد خرید دوربین در این رده رو دارند پیشنهاد میکنم.
    سلام
    مبارک باشه. اگه میشه چند عکس با کراپ 100درصد تو ایزوهای 400 و 800 از این دوربین بذارید
    با تشکر
    ویرایش توسط ehsan+ : Sunday 17 July 2011 در ساعت 13:01
    ali6803 و mrif100 تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد ghaffar آواتار ها
    تشکر کرده
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar_s نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    اگه بتونی یکی تو فضای باز یعنی نور خورشید بدون زوم و با 30 زوم از یه سوزه
    یکی هم از چهره یا یه عکس کلوز اپ با فلش و بدون فلش که مسلما بدون فلش ایزوی بالایی داره
    و ویرایش هم نداشته باشن
    اگه این کارو الان واسم انجام بدی کمک بزرگی کردی چون همین الان قصد سفارش دادنشون رو دارم
    شرمنده. رفته بودم مسافرت
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali6803 نمایش پست ها
    دوستان و اساتید عزیز برای ثبت عکس ورزشی مخصوصا فوتبال باید روی این دوربین روی چه مدی عکاسی کرد که عکسها خوب در بیاد ممنون اگه تو ضیح بدهید
    راستش من امتحان نکردم ولی اگر اتوماتیک بخوای روی SCN بعدش آخرین حال یعنی Advanced Sport Shooting
    اگر هم بخوای می تونی روی حالت S و سرعت شاتر بالا بگیری که در این حالت دیافراگم اتوماتیک تنظیم میشه
    mrif100 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

مبارکه.اگه هنوز fz35 رو هم داری چندتا سمپل مقایسه ای نویز و جزئیات و زوم بگذاری خیلی خوب میشه.
    mrif100 تشکر می‌کند.
    FD master

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    مبارکه.اگه هنوز fz35 رو هم داری چندتا سمپل مقایسه ای نویز و جزئیات و زوم بگذاری خیلی خوب میشه.
    fz35 رو که دیگه ندارم ولی عکس ازش زیاد دارم . ی مشکلی هست و اون این که من بلد نیستم چه جوری میشه سمپل گذاشت در کراپ 100 و چه ایزو ها یی مد نظر شما هست ولی کیفیت عکس fz35 واقعا بالاتر بود یعنی اگه مثلا در کراپ 80 تازه جزعیات از دست می رفت . در این دوربین درکراپ 50 جزعیات از دست میره
    vishtasp تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4538

نه لطفش به این بود که تو یک شرایط نمونه ها رو بذارید. تو فتوشاپ در قسمت navigator عکس را روی زوم 100 درصد قرار بدید و بعد قسمت نه چندان بزرگی از آن را با ابزار برش
    ( crop tool ) ببرید و با نامی جدید ذخیره کنید.این شد کراپ 100 بعد هم که میتونید عکس رو آپلود کنید و در تالار نمایش دهید.
    Miri تشکر می‌کند.
    FD master

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

fz35 رو که دیگه ندارم ولی عکس ازش زیاد دارم . ی مشکلی هست و اون این که من بلد نیستم چه جوری میشه سمپل گذاشت در کراپ 100 و چه ایزو ها یی مد نظر شما هست ولی کیفیت عکس fz35 واقعا بالاتر بود یعنی اگه مثلا در کراپ 80 تازه جزعیات از دست می رفت . در این دوربین درکراپ 50 جزعیات از دست میره
    سلام
    اگه میشه توی ایزو 400 به بالا کراپ 100 درصد بذارید
    با تشکر
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    4538

البته کامپکتهای این روزا گاهی ایزو 100 شون هم آدم رو متعجب میکند از بس این مگاپیکسلها بدون پشتوانه رفته بالا...
    ehsan+ تشکر می‌کند.
    FD master

تشکر کرده
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    نه لطفش به این بود که تو یک شرایط نمونه ها رو بذارید.
    جناب اکبری
    در اینجا
    http://www.digitalversus.com/duels.p...&p2=9661&ph=27
    امکان مقایسه ی انواع و اقسام دوربین های مختلف هست از کراپ صددرصد گرفته تا ... شرایط هم طبق ادعای سایت در محیط سربسته و با نور مصنوعی و یکسانه
    البته من نتونستم fz35 را از بین مدل ها پیدا کنم به جاش fz45 رو انتخاب کردم.
    از منوی بالایی امکان انتخاب مارک دوربین و مدل آن است و از منوی وسطی بالای نمونه عکس امکان انتخاب انواع عکس و شرایط مختلف و البته با ایزوهای مختلف رو میشه دید.
    ولی به گفته ی شما لطفش به اینه که آدم خودش دو عکس یکسان از دو دوربین مختلف بگیره
    شاهین اکبری و S_Neyshaburi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    DSC00749.jpg ISO100.jpg ISO200.jpg ISO400.jpg ISO800.jpg
    فایل اصلی با ایزو100 که برای آپلود در برنامه فتوشاپ اندازه اش 640×480 شده و برای وب با کاهش حجم ذخیره شده.
    فایل کراپ صددرصد به ترتیب ایزو 100-200-400-800
    تمام عکس ها بر روی حالت P گرفته شده. تنظیم سرعت و دیافراگم اتوماتیک
    توضیح اینکه سوژه کاملا ثابت نبود و به علت وزیدن باد، شاخ و برگ درخت نخل در حال حرکت بود. آسمان هم پر از گرد و غبار و در نور و گرمای شدید ظهر جنوب ایران
    شاهین اکبری، ehsan+، mrif100 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 20 از 32 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ... آخرینآخرین