صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 32 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 291 تا 300 , از مجموع 312
Like Tree681تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot HX100V

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

این دوربین اگه مموری رو به صورت NTFS فرمت کنیم پشتیبانی می کنه ؟ اینطوری میشه فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو هم ساپورت کنه

آیا میشه فرمت مموری کارت رو عوض کرد ؟
    توجه داشته باشید که مهم وسیله ای هست که قرار است روی رم اطلاعات را ذخیره کند .
    پس در نتیجه چون فرمت مورد پشتیبانی دوربین fat32 هست اینکار عملی نیست.
    برای تغییر فرمت رم هنگام فرمت کردن توسط کامپیوتر قسمتی برای تغییر فرمت وجود دارد
    ویرایش توسط M. Beyrami : Thursday 15 December 2011 در ساعت 00:11
    Miri تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

امروز برای عکاسی با این دوربین رفته بودم استادیوم بعد بازی یه موتوری اومد دو نفری دوربین رو ازم زدن رفتن...فقط بند کیفش تو دستم موند

خیلی مواظب دوربین هاتون باشید خیلی حروم زادن این دزدها سریع تیز میکنن اگه دست کسی ببین....ای خدا هنوز 6 ماه نشده بود خریده بودمش...
    ali_ghorbanzade، RBN1363، Mohammad 1985 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من این تایپیک رو تقریباً از اول صفحه تا نظر آقای بیرامی که آخرین بود به اضافه سایتهای حرفه ای (dp , dxo و....) عکاسی در مورد دو مورد دوربین hs20 , hx100 مطالعه کردم و حدود تقریباً 1 گیگ فیلم و عکس از هر دوتاشون چه از اعضای همین سایت که تو گالری بود و چه سمپلهایی که تو بقیه سایتها بود دانلود کردم , تمام امکاناتی که این دوربینها داره رو میشه با 350 تومان یه کامپکت xw10 یا xw9 و hx9 , hx7 سونی خرید فقط نسبت به hx100, hs20زومشون پائینتره و فوکوس دستیشون با یه دکمه (توی xw10) انجام میشه حتی من عکاسی ماکروگرافی هم باهاشون کردم اگه لازم شد و خواستید میزارم براتون. حالت ماکروشون 5 سانتیمتره که توی عکسایی که بچه ها تو این تایپیک از hx100 گذاشتند فکر می کنم لنزهای سری جدید خود سونی (Lens G) از کارلزایس بهتر باشه چون عکسای دو مدلی که گفتم خیلی بهتر از HX100 هستند واقعاً محشرند و مثل HX100 تو فیلمبرداری سه مگا نیستند و با رزولوشن کامل حین فیلمبرداری عکس میگیرند. من xw10 داشتم و با دوربینهای سری HDR-XXX جدید سونی تو محل کار که برای ضبط جلساتمون ازشون استفاده می کنم و قیمت هر کدومشون 1.6 و 1.4 میلیونه مقایسه کردم فقط به مقدار خیلی کمی از اونا فیلمهاش کم نورتره که اونم با دستکاری تنظیمات درست میشه وگرنه عکساشون محشرن. xw10 که داشتم به ال سی دی وصل کردم تا فیلمهاشو از طریق HDMI نشون بدم همه کفشون بریده بود البته الان یه HS20 دارم و تایپیک HS20 رو هم از اول تا آخر مطالعه کردم کیفیت کلی سریهای slr like خیلی فاحش نیستند زیاد وسواس نشون ندید و چیزیو بگیرید که دلتون روشه و وقتی گرفتید زیاد از انتقادهای دیگران در مورد دوربینتون ناراحت یا از دوربینتون دلزده و دلسرد نشید و از دوربینتون به اندازه خودش انتظار داشته باشید. به نظر بنده اگر خیلی شخص وسواس در مورد نویز و کراپ 100% و عکاسی ماکروگرافی و ... تله و دیگر فاکتورها داشته باشه فقط باید بره دنیال slr که اون هم نیازمند بودجه بالاست پس باید طی یک برنامه ریزی منظم شروع به پس انداز کنه اونجاست که باید تحقیق کنه وگرنه من خیلی احساس نمیکنم کارایی p500 , hs20 , hx100 , sx40 با هم در حدی باشه که یک مدل خروجی در حد slr و یا دیگری نداشته باشه. همشون نویز دارن و همشون هم تنها یک دوربین گنده slr like هستند که هیچ وقت به گرد ارزونترین slr موجود در بازار نمیرسند . از همه عزیزان که فکر کردند با خودشون این نظرات از مبحث خارجه عذرخواهی میکتم ولی احساس کردم تایپیک دیگه اشباع شده و نظرات به کاملترین حالت رسیده و نتیجه گیری خودمو با وقت گذاشتن حدود دو سه روز مطالعه نظرات عزیزان و به عنوان یک فیلمبردار و عکاس شاید آماتور هم نه بلکه مبتدی که از محضر عزیزان چیزای زیادی یاد گرفتم، گذاشتم. فقط برید از طبیعت زیبای الهی لذت ببرید و زیباییهایی که به نسبت شخصیت زیبای هر فرد متفاوته رو در قالب عکسهاتون به نمایش بگذارید و فقط در تایپیک ها به کسب تجربه در خصوص دوربینهاتون بپردازید. من در این تایپیکها خیلی کم دیدر مورد دوربینش خیلی دنبال کسب تجربه از هم قطارهاش که همون دوربین رو دارند باشه و بعضاً دنبال پائین آوردن و یا بالا بردن کلاس دوربینند. باز هم از همه عذر میخواهی میکنم
    Amirhosain، ehsan_1029، hkhaghani و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد SA2N آواتار ها
    تشکر کرده
    2

نومنه عکس های من با HX100v :

http://gallery.sa2n.com
    ghaffar، mandy، ehsan_1029 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

لنز دوربين hx100v من موقع تله و وايد كردن تق تق ميكنه.البته فرايند تغيير فوكال لنتش مداوم و يك نواخته ولي اون صدا اذيتم ميكنه. گارانتيش در حال اتمامه يا تموم شده.گفتم بدم گارانتي يا خرابترش ميكنن يا قطعات سالمشو عوض ميكنن يا تو رفت واومد خراب ميشه.چون غير ازصدا مشكل ديگه اي نداشت كاريش نكردم.نظر شما چيه؟
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    دوستانی که از مود زیر استفاده کردن می تونن بگن دستیابی بهش از چه ادرسی در دوربینه؟
    DSLR Speed . سونی یک مد فوکوس سریع در عرض 0.1 ثانیه را ادعا کرده.

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

یا احتمالا به دلیل بالا رفتن دمای سنسور ، مدت فیلم برداری به این مقدار محدود شده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

ببخشید این جور که من شنیدم این دوربین باید منوی فارسی هم داشته باشه...درسته؟

اگه آره...چرا دوربین من انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و فکر کنم اسپانیایی داره؟فارسیش کجاست؟!!!!

تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط fafajooon نمایش پست ها
    ببخشید این جور که من شنیدم این دوربین باید منوی فارسی هم داشته باشه...درسته؟

اگه آره...چرا دوربین من انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و فکر کنم اسپانیایی داره؟فارسیش کجاست؟!!!!
    آره فارسی داره ، شاید مال شما برای کشور های اروپایی هستش که اگه اینجوری باشه بنظرم بهتره :)
    fafajooon و danesh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط dragester1310 نمایش پست ها
    لنز دوربين hx100v من موقع تله و وايد كردن تق تق ميكنه.البته فرايند تغيير فوكال لنتش مداوم و يك نواخته ولي اون صدا اذيتم ميكنه. گارانتيش در حال اتمامه يا تموم شده.گفتم بدم گارانتي يا خرابترش ميكنن يا قطعات سالمشو عوض ميكنن يا تو رفت واومد خراب ميشه.چون غير ازصدا مشكل ديگه اي نداشت كاريش نكردم.نظر شما چيه؟
    ممنون
    اگه لنز روبه بالا باشه آره ، تقریبا لنز لغزش هم داره

صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 32 آخرینآخرین