صفحه 16 از 41 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    ]

متاسفانه من هم که از همون شرکت دوربین رو تهیه کردم از همون مموری 2 sandisk استفاده میکنم، اما خوشبختانه تا بحال با چنین مشکلی برخورد نکردم ولی منم فکر میکنم بهتر با یک مموری اصل تست کنید!!! راستس شما کارت گارانتی رو گرفتید؟؟؟
    این کارت گارانتی من هم معضلی هست واسه خودش !!! :::big grin:::
    قرار بوده تازه دیروز حاضر بشه که منم فعلا وقت ندارم که برم !!!

البته من آخرش نفهمیدم منظورشون از حاضر شدن کارت گارانتی چی بوده و هست. ولی اینو فهمیدم که خوب بلدند مردم رو به بازی بگیرند.
    من هم از صمیم قلب امیدوارم حرف آرش عزیز درست باشد !
    ویرایش توسط Maziar-H50 : Wednesday 28 May 2008 در ساعت 00:27

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    31

من هنوز منتظر عكس ها هستم
    jini عزيز
    شیوایی سخن ، پاسداري از ميراث كهن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط kamarikan نمایش پست ها
    من هنوز منتظر عكس ها هستم
    jini عزيز
    متاسفانه در منجیل دوربین در حالی که روی سه پایه بود بر اثر وزش باد شدید به پایین سقوط کرد و حالا هم لنز شدیداً آسیب دیده و هم دوربین روشن نمی شود. این چهارمین دوربینی است که سر چنین مسائلی از بین می رود. این H50 اما خیلی زود از دست رفت. امان از این باد منجیل... حالا هم اگر تعمیرش کنم احتمال دارد کارایی اولیه را دیگر نداشته باشد چون مجبورم به همین تعمیرگاههای داخلی ارجاع بدهم و اگر یکی دیگر بخرم باید قید A300 که مدتهاست منتظرش هستم را بزنم...جالب اینجاست به اندازه قیمت دوربین هم لوازمش را خریده ام...
    پس فعلاً H50 در کار نیست که بتوانم با آن عکس بگیرم. ببخشید اگر شرمنده شما شدم. اما دوست عزیز این دوربین آنقدر رضایت بخش بود که اگر دوباره یک SLR-Like بگیرم همین H50 انتخابم خواهد بود.
    راستی کسی پیشنهادی برای این دوربین ندارد؟
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    متاسفانه در منجیل دوربین در حالی که روی سه پایه بود بر اثر وزش باد شدید به پایین سقوط کرد و حالا هم لنز شدیداً آسیب دیده و هم دوربین روشن نمی شود. این چهارمین دوربینی است که سر چنین مسائلی از بین می رود. این H50 اما خیلی زود از دست رفت. امان از این باد منجیل... حالا هم اگر تعمیرش کنم احتمال دارد کارایی اولیه را دیگر نداشته باشد چون مجبورم به همین تعمیرگاههای داخلی ارجاع بدهم و اگر یکی دیگر بخرم باید قید A300 که مدتهاست منتظرش هستم را بزنم...جالب اینجاست به اندازه قیمت دوربین هم لوازمش را خریده ام...
    پس فعلاً H50 در کار نیست که بتوانم با آن عکس بگیرم. ببخشید اگر شرمنده شما شدم. اما دوست عزیز این دوربین آنقدر رضایت بخش بود که اگر دوباره یک SLR-Like بگیرم همین H50 انتخابم خواهد بود.
    :confused:نه یعنی به همین زودی پرپر شد:( اگر خواستید دوربین دیگه ای تهیه کنید و این لوازم رو نمیخواستید در مورد لوازم لطف کنید یه خبری به من بدید!! اما فکر میکنم بتونید تعمیر کنید دوربین رو.یعنی نمیشه؟؟؟ اگر بفرستید دبی چی؟؟؟
    JiNi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

به نظرم آرش جان به سمت DSLR ها کوچک کوچ کنید بهتر است.دوربین هایی با حداقل وزن و بهترین کیفیت برای شما ...

مثل دوربین هایی از سیستم 3/4 که وزن بسیار کم و لنز های بسیار کوتاهی دارند با قیمت های خوب...

برای H50 عزیز متاسفم.اما تعمیرکاران ایرانی هم آدم های بدی نیستند.یک سری به مجله عکس این ماه بیاندازید.آدرس یک تعمیرکار جدید در آن دیده شد ( متاسفانه به مجله دسترسی ندارم و در سفر هستم )

اما تعمیرگاه مرکزی هم انسان های خوبی هستند.
    faryadi، MMahyar و JiNi تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

به نظرم آرش جان به سمت DSLR ها کوچک کوچ کنید بهتر است.دوربین هایی با حداقل وزن و بهترین کیفیت برای شما ...

مثل دوربین هایی از سیستم 3/4 که وزن بسیار کم و لنز های بسیار کوتاهی دارند با قیمت های خوب...
    اتفاقاً حالا که این اتفاق افتاده بد نیست که به راههای دیگر هم فکر کنم. راستش بعد از خرید لوازم H50 شک کردم که شاید بهتر باشد این مبالغ را روی یک SLR و لوازمش سرمایه گذاری کنم. البته کماکان وجود SLR-Like را ضروری می دانم چون واقعاً نمی شود همه جا SLR دست گرفت یا آن را با خود حمل کرد ولی مثلاً از طرفی نمی شود طی روز لب ساحل بدون فیلتر پلاریزه عکس گرفت( و سه پایه و باطی یدکی و ...) و لز طرفی یک میلیون خرج کردن برای SLR-Like هم کمی آزاردهنده است چون ماندنی نیست این لوازم...شاید بهتر باشد هر دوی اینها در اختیار باشد و SLR-Like نقش یک دوربین دم دستی را داشته باشد و در مواقع دیگر از SLR استفاده کرد. باید بیشتر فکر کنم...ممنون از راهمایی.

برای H50 عزیز متاسفم.اما تعمیرکاران ایرانی هم آدم های بدی نیستند.یک سری به مجله عکس این ماه بیاندازید.آدرس یک تعمیرکار جدید در آن دیده شد ( متاسفانه به مجله دسترسی ندارم و در سفر هستم )
    بله...یک دسته(اندک) تعمیرگاهها هستند که دزد هستند و بلد نبوده اند از دیوار مردم بالا بروند تعمیرگاه زده اند اما تعمیرگاههای خوب و تخصصی هم هست همینجا که به نظرم در مجموع کیفیت کارشان پایین تر از کیفیت کار تعمیرکاران مستقر در دبی نیست بعلاوه اینکه منصف تر هستند...تنها مشکل این است که ظاهراً لنر باید عوض شود که هنوز وارد ایران نشده است.
    نه یعنی به همین زودی پرپر شد اگر خواستید دوربین دیگه ای تهیه کنید و این لوازم رو نمیخواستید در مورد لوازم لطف کنید یه خبری به من بدید!! اما فکر میکنم بتونید تعمیر کنید دوربین رو.یعنی نمیشه؟؟؟ اگر بفرستید دبی چی؟؟؟
    بله به همین زودی و برای همین هم ناراحت شدم....شما مثل من بی احتیاطی نکنید و سعی کنید همیشه از لنز محافظت کنید. به هر حال در هر شرایطی امکان وارد شدن ضربه وجود دارد. اگر هم قرار شد SLR بگیرم حتماً لوازم را به شما و سایر دوستان می دهم.
    آرش

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

.آرش جان در حال حاضر دوربین هایی هستند با وزنی حدود 400 گرم و لنز هایی زیر 500 گرم که کار شما را کاملا راه میاندازد و نهایتا دو لنز 500 گرمی و یک دوربین 400 گرمی مشکل را بر طرف می کند.

حتی لنز هایی مثل 18-200 و یا 18-250 برای شما کاملا کافی است.

و بعد اینکه ادم هر چقدر بر ریو DSLR خرج کند برایش باقی می ماند و در آینده قابل استفاده خواهد بود.اما بر روی Slr Like زیاد صرفه ندارد.

بنده جدیدا نظرم بر این است یک DSLR خوب به همراه بقیه لوازم و لنز ها+ یک دوربین کامپک ( که به تازگی یک Canon SD1000 خریدم )+ یک Sigma DP1 ( یا اگر روزی پولش را داشتم به آرزوی دیرین ام را عملی کنم و یک لایکا M8 بخرم ) + یک دوربین 135 با کیفیت ( که آن را هم بتازگی یک Mamiya نازنین خریدم و یک مینولتا و یک سیگما داشتم ) + یک مدیوم! ( که در فکرش هستم! ) همه کارها را راه می اندازد!!!
    Behnam_703، faryadi و JiNi تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    .آرش جان در حال حاضر دوربین هایی هستند با وزنی حدود 400 گرم و لنز هایی زیر 500 گرم که کار شما را کاملا راه میاندازد و نهایتا دو لنز 500 گرمی و یک دوربین 400 گرمی مشکل را بر طرف می کند.

حتی لنز هایی مثل 18-200 و یا 18-250 برای شما کاملا کافی است.
    و بعد اینکه ادم هر چقدر بر ریو DSLR خرج کند برایش باقی می ماند و در آینده قابل استفاده خواهد بود.اما بر روی Slr Like زیاد صرفه ندارد.

بنده جدیدا نظرم بر این است یک DSLR خوب به همراه بقیه لوازم و لنز ها+ یک دوربین کامپک ( که به تازگی یک Canon SD1000 خریدم )+ یک Sigma DP1 ( یا اگر روزی پولش را داشتم به آرزوی دیرین ام را عملی کنم و یک لایکا M8 بخرم ) + یک دوربین 135 با کیفیت ( که آن را هم بتازگی یک Mamiya نازنین خریدم و یک مینولتا و یک سیگما داشتم ) + یک مدیوم! ( که در فکرش هستم! ) همه کارها را راه می اندازد!!!
    راستش فکر می کنم بهتر است SLR نگیرم که برایم کار یک SLR-Like را بکند. SLR را برای امکانات خودش می خواهم و SLR-Like را هم برای کارکردها و امکانات خودش. در واقع اگر SLR بگیرم خیلی فکر وزنش را نخواهم کرد و بیشتر به کیفیت و عملکردش بها خواهم داد. A300 هم به نسبت قیمت و کیفیت و امکاناتش خیلی برایم جذاب بود. (البته به وقت خرید حسابی مراحم شما و سایر دوستان خواهیم شد در تاپیک های مربوطه)؛ در واقع جمع بندی آخر شما را خیلی می پسندم. پول هم چیز خوبی است...

اما جداً H50 هم دوربین خیلی خوبی است. یکی از سریع ترین دوربین هایی بود که تاحالا دست گرفته بودم و عکاسی با آن هم خیلی لذت بخش بود. معمولاً عکاسی را برای تفریح انجام می دادم اما این دوربین تشویقم می کرد به عکاسی غیر تفریحی...امیدوارم تصور نشود که بحث سر این است که H50 بگیریم یا یک SLR. این بحث تنها به دلیل شرایط پیش آمده بود و H50 دوربین با ارزشی است که در آینده هم می تواند مکمل بسیار خوبی برای یک SLR باشد.
    آرش

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

سلام
    آرش جان واقعا ناراحت شدم بخاطر این موضوع .امیدوارم هر جه زودتر آلفا 300 را بگیری حالا این اتفاق برای H50 افتاد اگر این مورد برای یک DSLRگران قیمت رخ میداد که خیلی بدتر بود. انشا الله که دیگر از این اتفا قات برایت پیش نیاید.
    JiNi تشکر می‌کند.

كاربر جديد امیر خدامی آواتار ها
    تشکر کرده
    6

من هم دیروز یه H50 خریدم:)
    اولین مشکلی که دارم اینه که :
    داخل جعبه یک حلقه برای نصب روی لنز هست که روی اون افتابگیر نصب میشه
    روی این حلقه یه علامته که از اونجا شروع میکنیم برای پیچوندن که روی بدنه نصب بشه
    وقتی هم که پیچ سفت میشه همون علامت باید روبروی علامت روی بدنه قرار بگیره
    مشکل من اینه که این علامت حدودا 45 درجه جلوتر میره و همین باعث میشه که وقتی افتابگیر رو وصل میکنی دو لبه بلند افتابگیر سر جای خودش قرار نمیگیره و از توی ال سی دی که نگاه میکنی لبه های افتابگیر معلومه
    راهی هست که این مقدار اضافی که میپیچه زودتر سفت بشه؟؟؟؟؟؟؟
    امیدوارم خوب توضیح داده باشم
    SONY DSC H50

صفحه 16 از 41 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین