صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 124
Like Tree273تشکر

موضوع: Sony DSLR-A900

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

پیش فرض پاسخ: Sony DSLR-A900

چیزی که برای من عجیب هست این هست که این دوست ما بعد از مدتی اومدن و بی مقدمه شروع کردن در جاهای مختلف به نوعی از سونی تعریف کردن که ظاهرا اکثریت دوستانی که سونی ندارن کلی ضرر کردن و از کفشون رفته!
    سونی هم در آینده قصد داره کل بازار رو در دست بگیره!
    جالب هم هست که باز خودشون فرمودن که اگر بخوان دوباره دوربین بخرن کنون میخرن!
    قطعا نمیشه گفت که ایشون با این نوع تعریف میخوان کسب درآمد کنن!
    ولی دلیل این نوع طرفداری و این دلایل عجیب رو هم نمیتونم متوجه بشم!
    nalibre تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

جناب مبين با بنده پدر كشتگي داريد يا با سوني
    تو تاپيك سوني بايد در مورد سوني حرف زد و نقدو تعريف كرد تو تاپيك سيگما اگه ديده باشيد(چقر وقت آزاد داريد ميشينيد postهاي بنده رو مطالعه مي كنيد) من كلي از يه لنز تعريف كردم اگه بدي خوبي داره بايد گفت
    اينكه دلايل بنده عجيبه مي تونيد منطقي مثل دوستان راهنماييم كنيد
    من تو كدوم جمله گفتم اونايي كه سوني ندارن كلي ضرر كردن يا از كجا حدس زدين من اومدم واسه كسب درآمد
    يا اين حرفها تاپيك به بيراهه ميره خواهش مي كنم بجاي حرف زدن در مورد بنده در مورد اين دوربين اظهار نظر بفرماييد
    نيايد من جواب شما رو ميدادم چون تاپيك جاي بحث بين من وشما نيست
    ممنون ميشم جوابي كه داريد به صورت منطقي به ايميلم بفرستيد
    ویرایش توسط behzad225 : Monday 24 August 2009 در ساعت 14:37 دلیل: غلط املايي
    aidin594 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

اين تاپيك داره به بيراه ميره
    http://www.photoclubalpha.com/2008/1...se-comparison/

مقايسه عكسهاي RAW d3xبا a900اگرچه با توجه به قيمتشون منصفانه نيست با توجه به سنسور مشابه تفاوتهاي زيادي از لحاظ دايناميك رنج باهم دارن
    يه نقل قول از نويسنده سايت
    The purpose of this article is not to trash the Alpha 900’s performance, though some will see it that way and insist that some alternative processing method would work miracles with the 900. There is some truth in that; the A900 files may work better with a completely different de-Bayer strategy, and so for that matter may the Nikon files.

اينم يه نقد از سوني اونايي كه مخالف خريد سوني هستن بخونن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

يه مقايسه بين لنزهاي سوني وكنن
    به ظاهر تفاوت قيمت 10 تا 20درصدي دارن ولي اگه مايل باشيد مي تونم لينك هاي مقايسه شده رو براتون بذارم
    [اينم يه لينك براي فلاش هاي سوني با قيمتشون
    واينم يه مقايسه بين شارپنز لنز سيگما با يه لنز كنن كه فقط واسه دست كم نگرفتن سيگما گذاشتم

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=378&Camera=9&Sample=0&FLIComp=0&APIComp=0&LensComp=109&CameraComp=9&SampleComp=0&FLI=0&API=1
    با وجود اينكه قيمت اين لنز سري Lدوبرابر سيگما هستش ولي بسيار شارپتر هست
    ویرایش توسط farhad44 : Monday 24 August 2009 در ساعت 15:38 دلیل: حذف لينك سايت تجارتي و تگ كد
    aidin594 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

من مدت ها بود به اين تاپيك سر نزده بودم و بنابر اين با ديدن چند پست آخر تحريك شدم وقت بذارم و وسط روز 3 صفحه ي آخر رو پشت سر هم بخوانم (چشم مدير عامل شركتمون روشن ! ).

از ديد يك كاربري كه همه ي اين صحبتا رو يك سره مي خونه و به صورت تدريجي در جريان نبوده موضوع كاملا روشن و بديهيه.

مسئله طرفداري از كنن و نيكن يا سوني نيست. مسئله برداشت هاي شخصي ايه كه گاه خنده دار به نظر مياد. اينكه فروش سوني به خاطر بد گفتن هاي ما يا حتا فيل اسكي پايين اومده از اون حرف ها بود. به قول امروزي ها توهيني بود به شعور عكاسان حرفه اي. يعني مثلا كسي كه سال ها كار عكاسي كرده يا به اندازه ي كافي سواد عكاسي داره به جاي اينكه بره امكانات خودش و نيازشو بسنجه و بر اساسش دوربين هاي موجود در بازارو ببينه و مقايسه كنه مياد از روي بدگويي سايت ها تصميم مي گيره ؟ مثلا جديدا توي يكي از تاپيك ها يك ريويوي گروهي لينك داده شده بود كه در نهايت آلفا 700 نسبت به D300 و 50D برتر تشخيص داده شده بود ولي آيا اين همه ي قضيه است و سوني به اندازه ي كافي تجهيزات جانبي با نرخ مناسب براي پشتيباني داره كه كسي بر اساس اين ريويو كنن و نيكن رو كنار بزنه و به سمت سوني بره ؟

من هم معتقدم در چند سال آينده احتمالا سوني نقش متفاوتي رو در بازار دوربين هاي ديجيتال عكاسي بازي خواهد كرد ( يادمه روزي يه مطلب طنز همينجا نوشتم كه روزي فرزندان ما ها ( مشخصا خودم و كاوه قبادي ) دارند در مورد برند دوربين ها اظهار نظر مي كنند و .... ) ولي فعلا هنوز اون روز نيومده.
    Arash، Kaveh Ghobadi، partow و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

دوستان لطف کنند فقط موارد فنی را مورد بحث قرار دهند.
    مدیران اگر به این نتیجه برسند که کاربری مشغول تبلیغات است نه تنها پستها را پاک خواهند کرد بلکه دسترسی کاربر به تالار گفتگو را هم مسدود خواهند کرد.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

تعجب میکنم چرا برخی دوستان تا این حد تعصبی به قظیه نگاه میکنند
    اصلا این تعصب بی مورد چه معنی داره
    بر فرض مثال من همین الان نیکون D90 دارم خیلی هم ازش راضی هستم اگه امروز بخوام دوربینمو آپدیت کنم میرم سراغ D700
    اگه امکان انتخاب بیشتری داشتم(تغییر برند و مشکلات لنز و..) مطمعنا 5D mark II میگرفتم
    امروز اگر بخوام کار آتلیه انجام بدم و مشکل(مالی و غیره) در انتخاب نداشته باشم سونی 900 را انتخاب میکنم از هر نظر هم که حساب کنی انتخاب برتری است برای این کار حداقل!

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad225 نمایش پست ها
    جناب مبين با بنده پدر كشتگي داريد يا با سوني
    تو تاپيك سوني بايد در مورد سوني حرف زد و نقدو تعريف كرد تو تاپيك سيگما اگه ديده باشيد(چقر وقت آزاد داريد ميشينيد postهاي بنده رو مطالعه مي كنيد) تو تاپيك سيگما هم من كلي از يه لنز تعريف كردم اگه بدي خوبي داره بايد گفت
    اينكه دلايل بنده عجيبه مي تونيد منطقي مثل دوستان راهنماييم كنيد
    من تو كدوم جمله گفتم اونايي كه سوني ندارن كلي ضرر كردن يا از كجا حدس زدين من اومدم واسه كسب درآمد
    يا اين حرفها تاپيك به بيراهه ميره خواهش مي كنم بجاي حرف زدن در مورد بنده در مورد اين دوربين اظهار نظر بفرماييد
    نيايد من جواب شما رو ميدادم چون تاپيك جاي بحث بين من وشما نيست
    ممنون ميشم جوابي كه داريد به صورت منطقي به ايميلم بفرستيد
    اولا اگر به دقت صحبت های من رو خونده بودید متوجه میشدید که من گفتم نمیشه گفت شما به قصد کسب درآمد تشریف اوردین اینجا!
    در ثانی،کجای صحبتهای من نسبت به برند سونی بد گفته شد که بخوام با اون پدرکشتگی داشته باشم!؟من گفتم کیفیت سونی پایین هست؟ سونی بد هست!؟
    بحث بر سر مزیت نسبی تولیدات هربرند هست که خریدار رو به خرید تشویق میکنه!
    اتفاقا این بحث ها فکر میکنم چون درباره خرید یک دوربین رده بالای slr در برند سونی هست،جای اون دقیقا همینجا هست به نظر من!
    به قول قدیمیا مشک آن است که ....!اگر محصولات هر برندی بتونه هم از لحاظ قیمت،قدرت،کیفیت و قطعات جانبی دیگه احتیاج به اینجور تبلیغات عجیب نداره و خود مشتریها بعد از یه مدت میرن سراغش!
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

بهزاد عزیز
    گمان می‌کنم یکبار گفتم باز تکرار می‌کنم.
    یکی از مشکلات بزرگ سونی در کشور ما قیمتهای عجیب محصولات عکاسی این برند است.
    خوبه که مقایسه ای از قیمتهای این برند با برندهای دیگر در بازار تهران به ما بدید.
    لیست تعداد زیادی از لنزهای سونی رو نوشتم و قیمتهاش رو خواستم فقط به این دلیل بود.

در مورد سیگما هم فراوان بحث شده.
    تک و توک! لنزهای ارزشمندی در این برند وجود داره. اما این لنزها هم از کنترل کیفیت و گاه از مشکلات دیگری مثل ضعف در فوکوس رنج می‌برند.
    A_Maddah، yasin-m، farhad44 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

جناب ارش از تذكرتون ممنونم :)
    كاملا حرفاتونو قبول دارم من هم بخاطر اين دوربين تغيير برند نميدم چون دلايل زيادي براش دارم كه دلايل شما كاملا منطقيه واينكه بنده با 10لنز مانت كنن وبدنه اي كه بخوام بفروشمش يك سوم قيمت خريدم نميخرن.وباكلي لوازم ديگه كه منحصرا ساخته شده براي كنن هست.
    من اگه چيزي گفتم درباره اين مدل سوني بوده اگه ازين مدل تعريفي كردم دليلش اين نيست كه مدير فروش سوني هستم بلكه هدف من بيان نقاط قوت اين مدل هست
    من تو تاپيك هاي ديگه از برندهاي ديگه تعريف كردم ولينكهايي رو قرار دادم ولي تا اين حد برخورد نشده بود
    من خوشحال ميشم فقط بحث فني داشته باشيم

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین