صفحه 8 از 13 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 124
Like Tree273تشکر

موضوع: Sony DSLR-A900

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض پاسخ: Sony DSLR-A900

Nikon D3X and Sony Alpha 900 CF Performance Comparison

نتایج جالبه!
    قابل توجه نماینده سونی در خاورمیانه :::big grin:::

کد:
    http://masterchong.com/v3/media-storage/nikon-d3x-and-sony-alpha-900-cf-performance-comparison.html
    FarhadBahramii، Kaveh Ghobadi و rezafh تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

Smile پاسخ: Sony DSLR-A900

طبق آخرين اخبار قيمت من چند جا شنيدم سوني اين دوربين شاهكارو 2000دلار زده وخيليا با اين قيمت گرفتن
    با اختلاف قيمتي كه با كنن 5d markllداره و پرفورمنس وساخت هميشه برتر سوني نويت به مقايسه ميرسه كه كنون با لايو ويو و قابليت فيلمبرداري اين تفاوت رو توجيه ميكنه ولي واقعا شما به عنوان يه عكاس حرفه اي كه خريدار فول فريم هستيد چقدر از لايو ويو و قابليت فيلمبرداري كه بيشتر شبيه سرگرميه استفاده مي كنيد تا تفاوت 600 دلار كه هم قيمت تقريبي يه دوربين نيكون d5000يا يه لنز عالي ماكرو سيگما است رو بپردازيد.
    در ضمن تا ايزو 800با 3ميليون پيكسل اضافه آيا كنن حرفي براي گفتن داره
    چند درصد از عكساتون با ايزو بالاي 800ميگيرين
    آيا عكسهاي ايزو بالاي كنن قابليت چاپ بالا دارن
    من منتقد كنن نيستم ولي در نظر داشته ياشيد كه سوني 2ساله وارد اين بازار شده و اگه اين دوربينو با اين قيمت نمي داد محال بود كنن اين دوربين رقيبو يا اين امكانات به اين قيمت بده.
    سوني دو سال ديگه براحتي با سنسورهاي جديد exmor r شعار كم نويز بودن رو كه كنن داره ازش مي گيره و در نظر داشته باشيد كه با اين قيمت يه 5d ميتونيد بگيريد حالا چنتا مقايسه از 5d با اين دوربين بذاريد

كاربر جديد talarha آواتار ها
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها

اما بعد از حدود یکسال و آپدیت این دوربین به فریم ور 4 از نظر نویز این دوربین از دو دوربین قبلی بخصوص در ایزو های بالا عملکرد بسیار بالاتری داشت که این عامل باعث شد که چند سایت یک بار دیگر تست های نویز این دوربین را با فریم ور 4 منتشر کنند.
    جناب قبادی
    آیا این کاهش نویز با ارتقای فریم ور در مورد سایر مدل های آلفا مثلا آلفا 200 هم ممکنه رخ بده؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad225 نمایش پست ها
    طبق آخرين اخبار قيمت من چند جا شنيدم سوني اين دوربين شاهكارو 2000دلار زده وخيليا با اين قيمت گرفتن
    با اختلاف قيمتي كه با كنن 5d markllداره و پرفورمنس وساخت هميشه برتر سوني نويت به مقايسه ميرسه كه كنون با لايو ويو و قابليت فيلمبرداري اين تفاوت رو توجيه ميكنه ولي واقعا شما به عنوان يه عكاس حرفه اي كه خريدار فول فريم هستيد چقدر از لايو ويو و قابليت فيلمبرداري كه بيشتر شبيه سرگرميه استفاده مي كنيد تا تفاوت 600 دلار كه هم قيمت تقريبي يه دوربين نيكون d5000يا يه لنز عالي ماكرو سيگما است رو بپردازيد.
    در ضمن تا ايزو 800با 3ميليون پيكسل اضافه آيا كنن حرفي براي گفتن داره
    چند درصد از عكساتون با ايزو بالاي 800ميگيرين
    آيا عكسهاي ايزو بالاي كنن قابليت چاپ بالا دارن
    من منتقد كنن نيستم ولي در نظر داشته ياشيد كه سوني 2ساله وارد اين بازار شده و اگه اين دوربينو با اين قيمت نمي داد محال بود كنن اين دوربين رقيبو يا اين امكانات به اين قيمت بده.
    سوني دو سال ديگه براحتي با سنسورهاي جديد exmor r شعار كم نويز بودن رو كه كنن داره ازش مي گيره و در نظر داشته باشيد كه با اين قيمت يه 5d ميتونيد بگيريد حالا چنتا مقايسه از 5d با اين دوربين بذاريد
    دوست عزیز ممنون میشم منبع اون موردی که تو صحبتهاتون رو برجسته کردم بدونم!
    در ضمن فیلمبرداری با کیفیت بسیار بالای این دوربین کنون رو که حتی میشه باهاش کلیپهای حرفه ای رو تولید کرد رو اصلا نمیشه در حد سرگرمی دونست!
    بلکه داشتن قابلیت قیلمبرداری اونهم روی یک dslr با کیفیت بالای لنز و همچنین امکانات دیگر این دوربینها یک مزیت بزرگ برای مصرف کننده هست!
    در مورد استفاده از ایزوهای بالا هم وقی که شما تو نور کم مجبور باشید که از سرعتهای بالا برای عکاسی استفاده کنید در این دوربین به راحتی حتی با ایزوی بالای 800 میتونید عکسهایی با نویز بسیار کم بگیرید!
    در حالی که اگر بخواهید به جای استفاده از ایزوی بالاتر،دیافراگم بازتری داشته باشید باید برای هر لنز مبلغ بسیار زیادی رو هزینه کنید!
    در مورد مقایسه قیمت 5D MKII هم با قیمت بایک نیکون دی 5000 به همراه لنز سیگما (()) قطعا کسی در این سطح میخواد خرید کنه قطعا هم به اندازه کافی شناخت نسبت به دوربینهای دیگه داره و هم به هیچ عنوان همچین مقایسه رو حتی در فکر خودش هم نمیاره(مقایسه یک دوربین فول فریم و بسیار حرفه ای با یک دوربین انتری لول به همراه یک لنز با برند دورجه دو!!)
    اگر دوربینهای مثل 5d mkii و یا نیکون دی 700 و یا دوربینهای دیگه در اون حدود قیمت انقدر مشتری دارن به خاطر اسم کنون و یا نیکونی روی اونها هست نیست!قطعا به خاطر کیفیت،امکانات و لنزها و سایر قطعات و دیگر اونها هست!
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

Smile پاسخ: Sony DSLR-A900

بايد عكاسي رو با فيلمبرداري قاطي نكنيم ممكنه كنن بخواد mp3 پليري رو دوربيناش بذاره كه آي پاد به پاش نرسه البته اينجوري كه شما مي گيد اصلا تصوير برداري كار نكرديد و وسيله اي كه عكسهاي پشت سر هم ميگيره رو با كيفيت بهتر دستگاه تصوير برداري مي دونيد.فردا هم مي خواهيد بگوييد bbcدوربيناشو بذاره كنر و كنن 5dبگيره.اونايي كه كليپ مي سازن فقط وفقط واسه سرگرميه خودشونه وهيچ كاربرد پروفشنال نداره
    شما منظور منو متوجه نشديد منظورم اينه كه كدوم عكاسيه كه ايزو 6400كننونو در ابعد بزرگ چاپ كنه بهتره منطقي باشيد بالاي 800خيلي استفاده كمي داره بخصوص اينكه بخواي يه دوربين شاهكارو بخاطر ايزوي 6400نقد كني خب من اگه بخوام لرزه گير و كيفيت فوق العاده ال سي دي و سرعت بسيار بالاي سوني كه آقاي قبادي فرمودنو با قيمت پايينتر اسمشو پرفورمنس يا راندمان نذارم چي بگم
    شما اينهمه دوست عزيز كاوه قبادي رو بخاطر طرفداريش محكوم مي كنيد بي توجه يه چيزايي كه مي نويسن و براش زحمت كشيدن.توصيه مي كنم دوربين هاي تصوير برداري رو با اين سرگرمي مقايسه نكنيد وحداقل به تاپيك هاي مرتبط سري بزنيد كه دوستان تصوير بردار مطالب بسيارجالبي نوشتن.لايو ويو هم كه يه تفننه كه من باتوجه به مصرف بالاي باطري بعيد ميدونم كسي براش 100دلار اضافي بده .

تشکر کرده
    13646

بايد عكاسي رو با فيلمبرداري قاطي نكنيم ممكنه كنن بخواد mp3 پليري رو دوربيناش بذاره كه آي پاد به پاش نرسه البته اينجوري كه شما مي گيد اصلا تصوير برداري كار نكرديد و وسيله اي كه عكسهاي پشت سر هم ميگيره رو با كيفيت بهتر دستگاه تصوير برداري مي دونيد.فردا هم مي خواهيد بگوييد bbcدوربيناشو بذاره كنر و كنن 5dبگيره.اونايي كه كليپ مي سازن فقط وفقط واسه سرگرميه خودشونه وهيچ كاربرد پروفشنال نداره
    شما منظور منو متوجه نشديد منظورم اينه كه كدوم عكاسيه كه ايزو 6400كننونو در ابعد بزرگ چاپ كنه بهتره منطقي باشيد بالاي 800خيلي استفاده كمي داره بخصوص اينكه بخواي يه دوربين شاهكارو بخاطر ايزوي 6400نقد كني خب من اگه بخوام لرزه گير و كيفيت فوق العاده ال سي دي و سرعت بسيار بالاي سوني كه آقاي قبادي فرمودنو با قيمت پايينتر اسمشو پرفورمنس يا راندمان نذارم چي بگم
    شما اينهمه دوست عزيز كاوه قبادي رو بخاطر طرفداريش محكوم مي كنيد بي توجه يه چيزايي كه مي نويسن و براش زحمت كشيدن.توصيه مي كنم دوربين هاي تصوير برداري رو با اين سرگرمي مقايسه نكنيد وحداقل به تاپيك هاي مرتبط سري بزنيد كه دوستان تصوير بردار مطالب بسيارجالبي نوشتن.لايو ويو هم كه يه تفننه كه من باتوجه به مصرف بالاي باطري بعيد ميدونم كسي براش 100دلار اضافي بده .
    بله من اصلا تصویر برداری کار نکردم،علاقه ای هم ندارم که کار کنم!ولی نمیدونم شما چه علاقه ای دارید که بدون هیچ مقدمه و بحثی و کاملا نگهانی و بی بهانه تشریف اوردین اینجا و شروع کردین به تبلیغات برای سونی!
    اگر سونی محصولی بسازه که با هر برنده دیگه ای قابل رقابت باشه احتیاج به تبلیغ شما نداره و خود مشتریها و حتی خود من قطعا به سراغ اون خواهند رفت!
    اون دوبینی که شما میفرمایید mp3 پلیر هم ممکنه روش بذارند اگر شناخت کافی ازش داشتید میدید که حتی فلاش روی خود بدنه هم روش نداره چه برسه به چیزی که شما فرمایش فرمودین!
    عدد ایزوی بالا به تنهایی مهم نیست!الان خیلی از دوربینهای زیر یک ملیون تومان هم تا ایزو 12800 رو دارن!مهم همون کم نویز بودن تصویر در ایزوهای بالا هستش!

میتونید اگزیف این عکس رو ببینید!

iso 6400

کد:
    http://www.prophotonut.com/2008/09/20/canon-5d-mk2-high-iso-pictures/
    شما هم ظاهرا خیلی با دوربینهای عکاسی آشنا نیستید وگر نه به این دوربین و قابلیت اون سرگرمی نمیگفتید!
    کسی هم آقای قبادی رو محکوم نکرده تا اونجایی که من میدونم!
    در مورد چاپ هم شما به شخصه فکر میکنید چند دهم درصد از عکسایی که کلا گرفته میشه به چاپ میرسه که کلا انقدر روی اون تاکید میکنید؟؟(که اگر هم برسه قطعا مشکلی نخواهد داشت حتی با ایزوهای بالاتر از 800)

شما چرا فکر میکنید کسانی که 5d mkii میخرن این دوربین رو به خاطر فیلمبرداریش میخرن؟
    یعنی اگر این دوربین قابلیت فیلمبرداری نداشت کسانی که الان این دوربین رو دارن اون رو نخریده بودن؟
    شاید فیلمبرداری آخرین چیزی باشه که یک عکاس حرفه ای برای خرید به اون توجه می کنه!
    در ضمن داشتن چنین قابلیتی چه اشکالی برای این دوربین میتونه داشته باشه که شما انقدر روش تاکید میکنید؟

فکر نمیکنم لرزه گير و كيفيت فوق العاده ال سي دي و سرعت بسيار بالا رو بشه به حساب پرفرمنس گذاشت!اینها جزء مشخصات کمی هستند و نه کیفی!
    تازه اگر موارد فوق در این دوربین به پای موارد مشابه در دوربینهای سایر رقبا برسه!
    من خودم هیچ تعصبی روی کنون ندارم و حتی اگر در زمان خرید دوربین بین دوربین نیکون دی 60 و مدل رده بالاتر اون اختلاف زیادی نبود دوربین نیکون رو خریداری میکردم!
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinn نمایش پست ها
    فکر نمیکنم لرزه گير و كيفيت فوق العاده ال سي دي و سرعت بسيار بالا رو بشه به حساب پرفرمنس گذاشت!اینها جزء مشخصات کمی هستند و نه کیفی!!
    سلام
    کیفیت فوق العاده LCD شاید تجملی باشه(تاکید میکنم شاید) ولی لرزش گیر و مخصوصا سرعت بالا جزو امتیازات هر مارکی است.
    جمله بالا رو به حساب طرفداری یک مارک خاص نگذارید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

من يه كنن 30d دارم و به كنن خيلي علاقمندم و هدفم تبليغ سوني نيست به هيچ عنوان ولي اينقد رو كاربرد خيلي كم اين ايزو بالا پا فشاري كردن كه انگار دوربين هاي قبلي مثل nikon d1xكه ايزو بالاتر از 800نداشتن يه عيب خيلي بزرگ بوده براشون.بازم تاكيد مي كنم نمي گم ايزو بالا داره يا نداره ميگم كاربرد زيادي نداره شما هر عكسي رو كه ميگيريد بايد به نيت چاپ باشه.تا ايزو 800هردو دوربين تفاوت زيادي ندارن اگرچه كنن تو ايزو بالا خيلي خوبه ولي تا ايزو 800 تفاوتي هم باشه تفاوت پيكسلها جبران كنندس(اون سه ميليون پيكسل )بريد تو سايت فوتو دات نت يا گالري دي پرويو ببينيد چند درصد از بهترين عكسا ايزوي بالاي 800 دارن اگه بيشتر از 10درصد بود من يه لنز مجاني بهتون ميدم.
    منم اگه پول گيرم بياد وبخام خرج بدنه بكنم حتما كنن مي گيرم ولي اينجور كوبيدن شركتي مثل سوني كه از لحاظ تكنولوژي اگه بالاتر از كنن نياشه باهاش برابري ميكنه درست نيست.
    من اگه بخوام طراحي وب بكنم و كارامو چاپ نكنم حداكثر رزولوشن مورد استفاده من 2ميليون پيكسله پس چه نيازي به اينهمه مگا پيكسل دارم تازه اون 2ميليون پيكسل اصلا به كارم نمياد.
    من سالها اين فرومارو ميخوندم ولي اولين باره كه موفق شدم نظري بدم اينو هم دليل بر تيليغ ندونيد
    طرفداراي كنن به جاي حمايت از يه محصول جديد وپيشرفته اينقد تبليغ منفي كردن كه سوني رو پشيمون كردن از توليدش .
    در زمينه ال سي دي بايد بگم اصلا تجملي نيست چون وقتي تو نور محيط باز دوربينمو مي بينم كه كاملا تاريكه حسرت يه يه ال سي دي خوبو ميخورم كه حداقل خطاهاي فو كوسمو ببينم.
    خوشحال مي شم به جاي اينكه منو تجزيه تحليل كنيد وببينيد كي اومدم وچي جواب ميدم حرفامو ببينيد
    ویرایش توسط behzad225 : Saturday 22 August 2009 در ساعت 17:50 دلیل: اشتباه تايپي

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

كه انگار دوربين هاي قبلي مثل nikon d1xكه ايزو بالاتر از 800نداشتن يه عيب خيلي بزرگ بوده براشون.
    نمی‌دونم اون موقع عیب بوده یا نه... چون دوربینهای دیگر هم با آن مگاپیکسل آش دهان سوزی نبودند.
    اما ایزوهای بالای دوربین های فعلی یقینا و یقینا ویژگی بسیار مثبت و مهم و قابل توجهی برای بسیاری از عکاسان به حساب میاید.

طرفداراي كنن به جاي حمايت از يه محصول جديد وپيشرفته اينقد تبليغ منفي كردن كه سوني رو پشيمون كردن از توليدش .
    والا من که ندیدم سونی از تولید دوربین پشیمان شده باشه... ولی اگر با حرف من و شما بخواد پشیمان بشه همان بهتر که زودتر بشه.

این دوربین سونی دوربین بسیار مناسبی است برای عکاسان طبیعت و عکاسان صنعتی و عکاسان مد و فشن. کلا کسانی که در زیر نور زیاد عکاسی می‌کنند و نیاز به مگاپیکسل بالا با قیمت مناسب دارند.

هر کسی هم با توجه به این دانش و نیاز چنین دوربینی رو بخره خرید مناسبی خواهد داشت.
    Persian، farhad44، FARID و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    13646

من يه كنن 30d دارم و به كنن خيلي علاقمندم و هدفم تبليغ سوني نيست به هيچ عنوان ولي اينقد رو كاربرد خيلي كم اين ايزو بالا پا فشاري كردن كه انگار دوربين هاي قبلي مثل nikon d1xكه ايزو بالاتر از 800نداشتن يه عيب خيلي بزرگ بوده براشون.بازم تاكيد مي كنم نمي گم ايزو بالا داره يا نداره ميگم كاربرد زيادي نداره شما هر عكسي رو كه ميگيريد بايد به نيت چاپ باشه.تا ايزو 800هردو دوربين تفاوت زيادي ندارن اگرچه كنن تو ايزو بالا خيلي خوبه ولي تا ايزو 800 تفاوتي هم باشه تفاوت پيكسلها جبران كنندس(اون سه ميليون پيكسل )بريد تو سايت فوتو دات نت يا گالري دي پرويو ببينيد چند درصد از بهترين عكسا ايزوي بالاي 800 دارن اگه بيشتر از 10درصد بود من يه لنز مجاني بهتون ميدم.
    منم اگه پول گيرم بياد وبخام خرج بدنه بكنم حتما كنن مي گيرم ولي اينجور كوبيدن شركتي مثل سوني كه از لحاظ تكنولوژي اگه بالاتر از كنن نياشه باهاش برابري ميكنه درست نيست.
    من اگه بخوام طراحي وب بكنم و كارامو چاپ نكنم حداكثر رزولوشن مورد استفاده من 2ميليون پيكسله پس چه نيازي به اينهمه مگا پيكسل دارم تازه اون 2ميليون پيكسل اصلا به كارم نمياد.
    من سالها اين فرومارو ميخوندم ولي اولين باره كه موفق شدم نظري بدم اينو هم دليل بر تيليغ ندونيد
    در زمينه ال سي دي بايد بگم اصلا تجملي نيست چون وقتي تو نور محيط باز دوربينمو مي بينم كه كاملا تاريكه حسرت يه يه ال سي دي خوبو ميخورم كه حداقل خطاهاي فو كوسمو ببينم.
    خوشحال مي شم به جاي اينكه منو تجزيه تحليل كنيد وببينيد كي اومدم وچي جواب ميدم حرفامو ببينيد
    فکر میکنم بحث تاپیک داره به بیراه میره!
    این که شما فرمودین

منم اگه پول گيرم بياد وبخام خرج بدنه بكنم حتما كنن مي گيرم
    من رو یاد کار خودمون انداخت!
    خیلی از مشتریها میان میگن فلان مدل رو ندارید؟رنگ صورتی یا قمر این مدل رو ندارید؟
    ما میگیم نه!
    ولی وقتی هم که این مدل و یا اون رنگها رو از نوت بوکها میاریم باز هیشکی نمیخره!میان میگن اِ!این مدل رو اوردین؟خیلی خوبه!میگن به به!چه رنگ قشنگی هست این صورتی و قرمزه!ولی باز همشون رنگ مشکی رو انتخاب میکنن!

من که ندیدم کسی اینجا سونی رو کوبیده باشه!اگر هم سونی از ساخت مدلی پشیمون شده باشه قطعا به دلیل به قول شما کوبیدن دیگران نبوده!
    من هم یادم نمیاد شما رو تجزیه و تحلیل کرده باشم!فقط نظر شخصی خودم رو گفتم که قطعا میتونه درست هم نباشه!
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 8 از 13 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین