صفحه 3 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 124
Like Tree273تشکر

موضوع: Sony DSLR-A900

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    10

پیش فرض پاسخ: معرفی Sony Alpha A900

اینم یه review خوب و بی طرفانه :
    nmroshan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    10

گویا NR خود دوربین چندان خوب عمل نمی کنه ... و با برنامه و پلاگینهای کاهنده نویز نتیجه خیلی بهتری میشه گرفت
    احتمالا وقتی نسخه نهایی firmware این دوربین عرضه بشه قسمت زیادی از مشکلات اش برطرف بشه

[IMG]http://*******.ws/files/xr85l62qp04gmtazvv2k.jpg[/IMG]

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    10

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نظر بنده در مورد این دوربین همان ها است که آرش عزیز فرمود.کاملا منصفانه ( به نظر بنده )

این دوربین همان است که باید میبود و نوید آن داده شده بود.با تغییراتی که در نهایت یک دوربین خوب را عرضه کرد.

یک موضوع دیگر در مورد این دوربین عکاسی با 11 مگاپیکسل به همراه لنز های کراپ دار است که به نظرم برای افرادی مثل بنده که اکثر لنزهایشان کراپ دار است باعث خوشحالی است.

از این دوربین مهم تر دو لنز جدیدی است که معرفی شده.

70-400 که از 100-400 کانن هم ارزان تر است و یقینا با کیفیت تر ( به دلیل جدید تر بودن )

و 16-35 معرف این بار با برند و ساختار زایس که بر روی دوربین فول فریم واقعا یک رویا است.
    nmroshan، Arash، farhad44 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

با سلام من الان تعدادی از فروم های خارجی را می خواندم خیلی ها این سوال راپرسیده بودند که ایا ارزششو دارد 3000 دلار بدی و24 مگا پیکسل نویز بخری .دوستانی که در زمینه نویز تجربه دارند ایا واقعا اینجوریه؟گفته شده که حتی در ایزوی 400-200 هم نویز بسیاری دیده میشه و این دوربین فقط به درد استودو با نور کافی می خوره.با تشکر
    مشخصات دوربين اغوا كننده است ولي من هم حقيقتش هرچه نمونه عكس ازش مي بينم پر از نويزه. خوب اينم مي تونه البته يك حسن باشه و اونم اينه كه خاطره ي Nikon D70 رو براي دوستداران نيكن زنده مي كنه ! :cool:

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

مشخصات دوربين اغوا كننده است ولي من هم حقيقتش هرچه نمونه عكس ازش مي بينم پر از نويزه. خوب اينم مي تونه البته يك حسن باشه و اونم اينه كه خاطره ي Nikon D70 رو براي دوستداران نيكن زنده مي كنه ! :cool:
    فرهاد عزیز فکر می کنم شما هم تحت تاثیر پروپاگاندای کنون قرار گرفته ای. اما دوستان دقت کنید که بخش اعظم جنجال های به پا شده بخشی از بازاریابی شرکت کنون است که مجبور است از این به بعد حضور یک رقیب قدرتمند دیگر را هم کنار خود بپذیرد. پروپاگاندای نیکون فعلاً فعال نشده چون A900 رقیبی در نیکون ندارد(اگر نگاه کنید می بینید آتش چندانی هم در فروم های نیکون به پا نشده است). درواقع اینهمه جنجال بر سر نویز یا سایر موارد (مثل کسالت آور بودن معرفی این دوربین) اغلب از این جهت است که به قول معروف این کالا را از چشم بیاندازند. هرچند که ضدتبلیغ در حوزه تخصصی هم در بلند مدت نمی تواند خیلی موثر باشد...
    منظور این نیست که این دوربین نویز کمی دارد یا در ایزوی 6400 عالی است. بلکه منظور این است که پروپاگاندای کنون به گونه ای عمل می کند که به جای مقایسه منصفانه و قرار دادن همه ویژگی ها روی دو کفه ترازو با برجسته سازی ضعف ها تاثیر خود را روی مخاطب بگذارد و ضعف را هم بیش از آنچه که هست بزرگ می کنند. من تجربه کار در شرکت های بین المللی را دارم و به خوبی با این ترفندها اشنا هستم. حتی شاید در همین سایت هم در مقیاس بسیار بسیار کوچکتر احساس کرده باشید که گاهی سعی می شود در جهت منافع تجاری در خوب نشان دادن یا بد نشان دادن یک دوربین اغراق شود و حالا باید آگاه بود که همین مساله در مقیاس بین المللی و به صورت برنامه ریزی شده وجود دارد و مطمئن باشید کمپانی ها هرگز از سایتهای مرجع به سادگی نمی گذرند. البته در حوزه تخصصی هم تبلیغ کردن خیلی دشوار است و هم ضد تبلیغ.

این دوربین در کمتر از 24 ساعت پربازدیدترین دوربین سایت dpreview شد و الان هم درصد بسیار بالایی از بازدید را به خود اختصاص داده درحالی که نیکون D90 پنج روز طول کشید تا اینهمه توجه را به خود جلب کند و در اغلب سایتها هم بحث های داغی را ایجاد کرده است و جالب اینجاست که ادعا می شود معرفی این دوربین کسالت آور بوده است!! کلاً نباید خیلی به این هیاهوی اولیه توجه کرد و من خیلی به آینده سونی امیدوارم مخصوصاً اینکه پشتوانه ارزشمندی مثل زایس را با خود دارد و تجربه ارزشمند مینولتا.

A900 هم روی کاغد بسیار هیجان آور است و باید دید در release نهایی و پس از تست های کاربردی بسته و به اینکه قرار است در کجا استفاده شود، خروجی آن چگونه خواهد بود
    Arash، حسام، FarhadBahramii و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: Sony DSLR-A900

سلام

جالب اينجاست كه من در اين دو روزي كه از معرفي اين دوربين مي گذره اينقدر خسته و بي حوصله و گرفتار بوده ام كه هنوز نرسيده ام حتا يك خط نوشته ( به غير از مشخصات فني از Dpreview ) در اينترنت راجع به اين دوربين بخوانم و فقط يك سري عكس گرفته شده توسط اين دوربين كه دوستان در اين تاپيك قرار داده اند رو ديده ام و فقط نظر خودم رو گفتم. البته اعتراف مي كنم كه من با توجه به سابقه ي اي كه نسبت به سوني دارم كمي شيطنت كردم

فكر كنم پروپاكاند كنن اينقدر قوي بوده كه از طريق امواج مايكر ويو من رو تحت تاثير قرار داده

( شوخي كردم به دل نگيريد )
    Arash، A_Maddah، Kaveh Ghobadi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

سلام
    این پست من هم آف تاپیک هست و هم نیست :::big grin:::
    البته خوندنش هم خالی از لطف نیست.
    مخصوصا قسمتهایی که زیرشو خط کشیدم
    این مترجمان و خبرگذاری ها چه خبرهایی که منتشر نمیکنند!

کد:
    http://i34.*******.com/30i99ab.jpg

[IMG]http://i34.*******.com/30i99ab.jpg[/IMG]
    nmroshan، Persian، A_Maddah و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

دوستان عزیز
    این عکس هایی که دارید می بینید قراره خیلی تغییر کنه...
    ویرایش جدید firmware این دوربین به زودی میاد - چون از قبل زمان معرفی دوربین اعلام شده بود سونی مجبور بود با این firmware معرفی کنه - و به زودی عکس های خیلی بهتری خواهیم دید
    Sony DSLR-A700 + VG-C70AM
    Carl Zeiss 16-80 F3.5-4.5, Sony 16-105 F3.5-5.6, Minolta 100-400 APO, Sony 50mm F1.4, Konica Minolta AF 28-75 F2.8, Minolta 75-300 F4.5-5.6

كاربر همراه msk888 آواتار ها
    تشکر کرده
    37

بالاخره...سونی هم بلهههههههههه...:)
    معرفی مختصر و مقایسه با آ 700
    http://www.dpreview.com/previews/SonyDSLRA900
    نمونه عکس ها:
    http://www.dpreview.com/gallery/sony...review_samples
    به نظرم سونی در طراحی بدنه هنوز خیلی راه پیش رو داره....
    Canon EOS 30D

صفحه 3 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین