صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 65
Like Tree104تشکر

موضوع: ? canon 550D یا canon 7D ?

كاربر آشنا ali_farzam آواتار ها
    تشکر کرده
    63

پیش فرض پاسخ: ? canon 550D یا canon 7D ?

با درود.
    یک سوال واسم پیش اومده!! فیلمبرداری این دو بدنه که دقیقا هم مثل هم هست, وقتی لرزشگیری مانند چیزی که در هندی کم ها هست در این دو بدنه وجود ندارد,با این حساب فقط روی سه پایه میشه فیلمبرداری کرد؟؟؟؟؟ اونهم با Manual focus ؟؟؟؟ یعنی تقریبا کارایی چندانی ندارد.اگر من اشتباه می کنم یا لرزشگیر برای این دو بدنه در مود فیلمبرداری وجود دارد دوستان عرض بنده را اصلاح نمایند.
    اگر لرزشگیر ندارد از دوستان خواهش می کنم واسه من توضیح دهند که قابلیت فیلمبرداری در D-SLR ها به چه کار می آید و اصلا به چه دردی می خورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(اگه این طور باشه در خرید 50D شک نمیکنم و همین هفته می خرمش.اونم به جای اینکه 700 تومان اضافه به 7D بدم 50D+15-85+70-200f4 is میخرم).
    اگر عزیزان کاربرد فیلمبرداری در D-SLR ها را شرح دهند ممنون میشم.
    با سپاس.
    فرزام.

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

فکر می کنم برای لرزش هر چند نمی دونم لرزش در این دوربین چقدر هست وسایلی وجود داره نمونه اون هم
    ساخت یک فیلم بود از یه عکاس با 7d که الان لینکش رو ندارم
    چیزی که برای من فیلمبرداری با این دوربین ها رو جذاب میکنه سنسور بزرگترو عمق میدان بیشتر در مقابل
    دوربین های فیلمبرداری معمولی هست
    ali_farzam تشکر می‌کند.
    علی اسلامیان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض پاسخ: دوربین های شارپ؟

با سلام
    میخواستم از دوستان بفرمایند در 550 دی هم ایا مثل 500 دی موقع فوکوس لنز صدای فوکوس یا همون نویزش رو فیلم می افته و همونجوری ضبط میشه یا این اشکال در 550 دی حل شده ممنون. در ضمن همین قضیه رو در مورد 7 دی هم اگه بفرمایید ممنون میشم.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_farzam نمایش پست ها
    با درود.
    یک سوال واسم پیش اومده!! فیلمبرداری این دو بدنه که دقیقا هم مثل هم هست, وقتی لرزشگیری مانند چیزی که در هندی کم ها هست در این دو بدنه وجود ندارد,با این حساب فقط روی سه پایه میشه فیلمبرداری کرد؟؟؟؟؟ اونهم با Manual focus ؟؟؟؟ یعنی تقریبا کارایی چندانی ندارد.اگر من اشتباه می کنم یا لرزشگیر برای این دو بدنه در مود فیلمبرداری وجود دارد دوستان عرض بنده را اصلاح نمایند.
    اگر لرزشگیر ندارد از دوستان خواهش می کنم واسه من توضیح دهند که قابلیت فیلمبرداری در D-SLR ها به چه کار می آید و اصلا به چه دردی می خورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(اگه این طور باشه در خرید 50D شک نمیکنم و همین هفته می خرمش.اونم به جای اینکه 700 تومان اضافه به 7D بدم 50D+15-85+70-200f4 is میخرم).
    اگر عزیزان کاربرد فیلمبرداری در D-SLR ها را شرح دهند ممنون میشم.
    با سپاس.
    فرزام.
    سلام:

پیشنهاد میدهم تاپیک 5DII را مرور بفرمایید. اگر نظرتان عوض نشد به احتمال بسیار زیاد تعدیل خواهد شد. :)

در آنجا لینک هایی هست خودتان نمونه کارهای مورد نظر را ببینید. بعضی از آنها واقعا زیباست. حتما سر بزنید. یک پشت صحنه از یک کار هم آنجا بود...

فیلم ها را ببینید، جواب سوالات شما داده خواهد شد.

موفق باشید
    Chik و ali_farzam تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط rima نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم از دوستان بفرمایند در 550 دی هم ایا مثل 500 دی موقع فوکوس لنز صدای فوکوس یا همون نویزش رو فیلم می افته و همونجوری ضبط میشه یا این اشکال در 550 دی حل شده ممنون. در ضمن همین قضیه رو در مورد 7 دی هم اگه بفرمایید ممنون میشم.
    سلام
    نمیدونم هیچ یک از اساتید نیستن که به این سوال حقیر بتونن پاسخ بدن . قبلا که من یه پست زده بودم و با اینکه گفته بودم نظرات شخصیمه و ممکن اشتباه باشه دوستان جوابهای ده سطری برام زدن و محکومیت پشت سره محکومیت اونم صرفا واسه بیان نظرات شخصیم که بر گرفته از چندین سایت تخصصی عکاسی بود و هر کسی نمیخواست میتونست توجه نکنه!.
    در ضمن فکر کنم این پست من اف تاپیک باشه ولی خواهشا قبل از انتقال اجازه بدید دوستان پاسخ سوال منو بدن بعد مشکلی نیست و در ضمن اگه واسه پاسخ سوال من مرجعی رو هم واسه مطالعه بود معرفی کنین ممنون میشم.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

یا این اشکال در 550 دی حل شده ممنون. در ضمن همین قضیه رو در مورد 7 دی هم اگه بفرمایید ممنون میشم
    این موضوع ربطی به بدنه ندارد

مربوط به لنز است و مشکل نیست یا خرابی یا هر چیزه دیگه!!!

کسانی که به صورت حرفه‌ای با این دوربین‌ها فیلم‌برداری می‌کنند از فکوس دستی و از میکروفون اکسترنال استفاده می‌کنند.
    artnature و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.
    .

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

از چه لنزي استفاده مي كرديد كه صدا داشت ؟

اگر از لنزهاي با موتور اولتراسونيك (USM) استفاده كنيد فكر نمي كنم هيچ نويز يا صداي اضافه اي داشته باشيد.
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

اگر از لنزهاي با موتور اولتراسونيك (USM) استفاده كنيد فكر نمي كنم هيچ نويز يا صداي اضافه اي داشته باشيد.
    البته این لنزها هم در حالت فوکوس اتومات صدای کمی دارند و چون میکروفون اینگونه دوربین ها حرفه ای نیست و چسبیده به بدنه دوربین، هر نویزی رو ضبط میکنه که با استفاده از میکروفون اکسترنال این نویزها و صداهای مزاحم برطرف میشه حتی با لنزهای معمولی
    artnature و Anoosh-Em تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

لنزها(ی عکاسی) با توجه به ساختارشان برای فکوس ضربه‌های خیلی ظریفی می‌زنند که در حالت عادی حس نمی‌شه اما موقع فیلم‌برداری تأثیرش مشهوده.
    .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پس با توجه به فرمایشات اساتید من اینجوری دستگیرم شد که این مشکل ضبط صدای نویز رو همه اس ال ار ها حتی 7 دی و 5 دی مارک دو موقع استفاده از میکروفن داخلی دارن و دلیلش استفاده از لنز هایی که موتور اولتراسونیک ندارن . پس بدین ترتیب لنزی که روی 550 دی(18-55) و 7دی (18-135) هست به درد فیلم برداری نمیخوره؟

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین