صفحه 2 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 65
Like Tree104تشکر

موضوع: ? canon 550D یا canon 7D ?

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

پیش فرض پاسخ: ? canon 550D یا canon 7D ?

سلام؛
    بقيه را نمي دانم.
    اما براي من فكوس 18 نقطه اي (در مقابل 9 نقطه اي) با قابليت انتخاب نقاط فكوس انعطاف پذيرتر (و احتمالا فكوس سريع تر و دقيق تر) و همچنين عكاسي پياپي بسيار سريعتر، سيلينگ بهتر، اندازه و وزن سنگين تر و LCD بالايي و غربيلك پشتي، خيلي بيشتر از اختلاف قيمت اين دو دوربين مي ارزد.
    A_Maddah، A. Mohammadi، Kasra.H و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛
    بقيه را نمي دانم.
    اما براي من فكوس 18 نقطه اي (در مقابل 9 نقطه اي) با قابليت انتخاب نقاط فكوس انعطاف پذيرتر (و احتمالا فكوس سريع تر و دقيق تر) و همچنين عكاسي پياپي بسيار سريعتر، سيلينگ بهتر، اندازه و وزن سنگين تر و LCD بالايي و غربيلك پشتي، خيلي بيشتر از اختلاف قيمت اين دو دوربين مي ارزد.
    با تشکر از جناب واحدی پور ولی فکر می کنم فوکوس 7 دی 19 نقطه ای هست.
    A. Mohammadi، Pooyan، navid1361 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Post پاسخ: ? canon 550D یا canon 7D ?

سلام به نظر من بهتر است به جای اینکه بین این دو مدل بمونید صبر کنید تا مدل جدید EOS 60D یا EOS 9D را خریداری نمایید.

كاربر همراه BERLANO آواتار ها
    تشکر کرده
    2760

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkhalighy نمایش پست ها
    سلام به نظر من بهتر است به جای اینکه بین این دو مدل بمونید صبر کنید تا مدل جدید EOS 60D یا EOS 9D را خریداری نمایید.
    بگذارید حداقل همون شایعش قوت بگیره، به بازار آمدنشان پیش کش، بعد خریدش رو به دوستان توصیه کنید :) تازه اگه همین امروزم معرفی بشن یه مدت طول میکشه تا تو ایران در دسترس قرار بگیره
    Kamal، hamedch67، M.Mobin و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    میلاد مطهری

Instagram
    Gears

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

سلام
    شايد اين مقايسه هاي غير همسان منطقي نباشه اما بهرحال تا canon و nikon هستند
    اين مقايسه هاي داخل برندي و خارج برندي خواهد بود

تو جستجوهام لينك زير رو ديدم گفتم شايد براي دوستمون كه بين اين 2 تا گير كرده مفيد باشه.

http://www.digitalrev.com/en/canon-e...u-5244-article

به نظرم اين كه بگيم كدوم بهتره مناسب نيست بايد بپرسيم كدوم مناسب تره! براي شما بسته به نيازتون
    من با handling سري rebel مشكل زيادي دارم اما وزن xx ها و x ها براي كار من نامناسب هست.

اگر شما مشكلي با جيب نداريد انتخاب ساده تر ميشه.:biggrin:

جناب بهين ناظم هم نكاتي رو در مورد 7d فرموده بودند كه من لينكشو يادم نيست

اين دوست عزيزي هم كه گفتند 60d و 9d بايد بگم 60d اگر همين ماه آپريل هم اگه معرفي بشه چند ماه طول مي كشه تا برسه ايران
    چند ماه هم واسه تعادل قيمت. همه اينها هم كه باشه مطمئنا از 7d مشخصات اسمي بهتري نخواهد داشت.
    9d همراه با پست 3567 بنده معرفي خواهد شد. پس انتظار زيادي نداشته باشيد.

كاربر آشنا rezabeigi آواتار ها
    تشکر کرده
    36

فکر میکنم بهتره با توجه به سطح کلاس دوربین بادی ها رو مقایسه کنیم....چون وضوح واضحات که کدوم ارزش بیشتری داره ... بابت اف تاپیک شرمنده
    canon 50 d
    18-200 canon
    sony h50 tele convertor 1.6 ,wideangle 0.6, flash hvl-15
    film slr yashica GS

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_farzam نمایش پست ها
    با درود و سپاس از عزیزانی که در این بحث شرکت کرده و ما را یاری دادند.
    آقای مهرداد کیانی عزیز.
    اگر محبت نموده و تفاوتهای دو دوربین را در تستی که انجام داده اید به تفصیل شرح دهید ممنون میشم.
    بقیه دوستان هم اگر اطلاع یا نظری در این ضمینه دارند خواهشا ما را بی نصیب از نظرات ارزشمندشان نگذارند.
    با سپاس بی پایان.
    فرزام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط artnature نمایش پست ها
    سلام دوستان

خوب من دوربین 7D CANON رو دارم و قبل از عید هم یک تست کوچک با 550D انجام دادم و به نسبت اصلا نمیتواند به 7D برسد و کاملا هم طبیعی است چون 550 از سری XXXD و 7D از سری XD CANON است و خود شرکت سازنده امکانات و کیفیت بیشتر رو مسلما در سری یک رقمی خود قرار میدهد
    سلام

به هر حال بهتر است بین سری سه رقمی و یک رقمی مقایسه نکنیم چون سری یک رقمی به نام حرفه ای تولید میشوند و کاملا برتری با آنها است

اما کیفیت بسیار بالا در ویزور به نسبت در 550
    کیفیت LCD بهتر در 7D
    ویزور 100 در صد در 7D ( واقعا لازم است )
    چشمی بزرگتر در 7D
    MASTER فلاش در 7D
    کیفیت عکس بهتر در 7D و کیفیت سنسور ( باید بیشتر بررسی شود ) اما فکر کنم باز هم برتری با 7D خواهد بود
    سیستم فکوس پیشرفته در 7D به نسبت 550
    Vahid، ali_farzam و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 7D

با سلام خدمت اساتید محترم یه سوالی رو اینجا مطرح میکنم که فکر میکنم جای مناسبی براش باشه و برای کسایی که مطالب این تاپیک رو مطالعه میکنن مفید باشه اونم اینکه من امروز ریویوی دوربین جدید کانن 550 دی رو که سایت dcresource امروز داده بود رو بررسی میکردم وقتی چند تا سمپل مشابه با 7 دی رو از این سایت در شرایط و تنظیمات یکسان دیدم به نظرم 550 دی رو از لحاظ رنگ و کنترل نویز بهتر دیدم میخواستم اساتید لطف کنن و اگه اون سمپل ها رو دیدن نظر مقایسه ای شونو حتما بدون تعصب اینکه این بدنه اصلا از 7 دی پایین تره یا اینکه یه قرید از 550 دی بالاتره رو فقط در مورد خروجیه عکس این دو بدنه بگن چون فکر میکنم اگه نظر من درست باشه کسایی که کیفیت ساخت براشون در درجه دوم اهمیت قرار داره و با یه قیمت پایین تر میتونن خروجیه عکس بهتر وامکانات مساوی رو داشته باشن خیلی مفید باشه . ممنون

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط rima نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید محترم یه سوالی رو اینجا مطرح میکنم که فکر میکنم جای مناسبی براش باشه و برای کسایی که مطالب این تاپیک رو مطالعه میکنن مفید باشه اونم اینکه من امروز ریویوی دوربین جدید کانن 550 دی رو که سایت dcresource امروز داده بود رو بررسی میکردم وقتی چند تا سمپل مشابه با 7 دی رو از این سایت در شرایط و تنظیمات یکسان دیدم به نظرم 550 دی رو از لحاظ رنگ و کنترل نویز بهتر دیدم میخواستم اساتید لطف کنن و اگه اون سمپل ها رو دیدن نظر مقایسه ای شونو حتما بدون تعصب اینکه این بدنه اصلا از 7 دی پایین تره یا اینکه یه قرید از 550 دی بالاتره رو فقط در مورد خروجیه عکس این دو بدنه بگن چون فکر میکنم اگه نظر من درست باشه کسایی که کیفیت ساخت براشون در درجه دوم اهمیت قرار داره و با یه قیمت پایین تر میتونن خروجیه عکس بهتر وامکانات مساوی رو داشته باشن خیلی مفید باشه . ممنون

دوست عزیز
    سلام
    تا اساتید بیایند و جواب دهند یک سئوال کوچک

خروجی مستقیم Jpeg و یا Raw پردازش شده.
    در مورد Jpeg که ....

در مورد RAW هم با چه سیستمی ، چه نرم افزاری با چه پروفایلی توسط چه کسی پردازش شده است ؟

همه این موارد باعث می شود نتوانیم راجع به خروجی مستقیم دو دوربین و تفاوت های آنها به راحتی بحث کنیم

پایدار باشید.
    M.Mobin و Vahid تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    دوست عزیز
    سلام
    تا اساتید بیایند و جواب دهند یک سئوال کوچک

خروجی مستقیم Jpeg و یا Raw پردازش شده.
    در مورد Jpeg که ....

در مورد RAW هم با چه سیستمی ، چه نرم افزاری با چه پروفایلی توسط چه کسی پردازش شده است ؟

همه این موارد باعث می شود نتوانیم راجع به خروجی مستقیم دو دوربین و تفاوت های آنها به راحتی بحث کنیم

پایدار باشید.
    تمامی موارد بالا توسط یک سایت و در شرایط یکسان و سوژه یکسان و به احتمال قوی یک شخص وابسته به سایت dcresource با تنظیمات برابر که از exif عکسها میشه بهش پی برد انجام شده واسه همین هست که میگم مقایسه کنن در ضمن این مورد شما به نظرم در صورتی صدق میکرد که ما از دو عکس متفاوت که با تنظیمات نا برابر و در شرایط نامساوی و توسط دو شخص مختلف و اماتور گرفته شده باشه صحبت کنیم . و در ضمن اگه فرمایش شما رو در نظر بگیریم دیگه اصلا نمیشه هیچ دوربینی رو با هم مقایسه کرد مثلا دیگه نمیشه گفت طبق نمونه عکسهای گرفته شده با 5 دی و د7ی نویز 5 دی از 7 دی کمتره !
    carlzeiss و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین