صفحه 4 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 87
Like Tree158تشکر

موضوع: انتخاب بین Canon 60D و Canon 600D

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

یک سوال دیگر این 9 نقطه cross type فوکوس که در 60D هستش و در 600D فقط در نقطه مرکزی فوکوس به این حالت عمل می کنه چی هستش؟ کاراییش چی هست؟
    سلام.کراس یعنی شما میتوانید با آن نقاط فوکوس پیوسته Al servo داشته باشید.در 60دی تمام این نقاط کراس هستند و در 600دی فقط نقطه ی مرکزی.
    در کل سری xxd از لحاظ سرعت فوکوس وضعیت خوبی دارند و همچنین نسبت به سری xxxd با توجه به نقاط فوکوس یکسان.منظور اینکه فقط به تعداد نقاط اکتفا نکنید.

این مد بالب هم به عنوان یک آپشن خنده دار جداگانه!روی غربیلک 60دی اضافه شده...در اکثر دوربین ها شما در مد تقدم شاتر(در کانن TV و در نیکون S) بعد از زمان 30s به حالت بالب میرسید.

در کل با این اختلاف قیمت خرید 600دی -به نظر من- اصلا منطقی نیست.هر چند قیمت دوربین ها نجومی افزایش پیدا کردند و همین 60دی تا 1450 هم رسید!در حالی که دوستان تا 1070 هم خریدند.من هم اسفند ماه 1150 خریدم.
    yaghoobi، M. Beyrami، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر همراه
    تشکر کرده
    78

سلام
    حال به نظر شما تهیه 60D+18-55 منطقی تره یا 600D+18-135
    ممنون

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

حال به نظر شما تهیه 60D+18-55 منطقی تره یا 600D+18-135
    سلام. 18-135 رو فراموش کن غیر از رنج جذاب و مانت فلزی تقریبا فرقی با 18-55 نداره.اگه لنز نسبتا خوب با قیمت مناسب میخوای بگرد و یه 17-85 دست دوم پیدا کن وگرنه همون 18-55 رو بگیر که بعدا نخوای 18-135 رو با ضرر بفروشی
    رضا آدینه

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

17-85 لنز قابل توصیه‌ای نیست!
    mojtaba79 تشکر می‌کند.
    .

كاربر همراه maany_A آواتار ها
    تشکر کرده
    218

نقل قول نوشته اصلی توسط m-morteza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از دوستی شنیدم 60D در ایزو های بالا عکسهای بهتری نسبت به 600D میگیره صحت داره؟
    سلام دوست عزیز
    سنسور 18 مگاپیکسلی مورد استفاده در 60D و 600D دقیقاً مشابه هستند....
    7D هم دقیقاً از همین سنسور استفاده میکند و تفاوت ما بین خروجی دوربین ها بسیار اندک و نا محسوس است و آن هم مرتبط با Image Processing است که با گذست زمان به روز شده و خروجی های بهتری میدهد....
    چه بسا دوربین هایی که با سنسور یکسان اما جدیدتر عرضه میشوند ممکن است JPEG Engine کارآمدتری داشته باشند...
    طبیعتاً آن اختلاف نا محسوس در فایل های RAW مشاهده نخواهد شد....
    موفق باشید
    BraveKnight تشکر می‌کند.

My Lovely Pentax gear
    NikonD7000+18-105+50f/1.8D+Tokina100f/2.8 Macro+Samyang85f/1.4+35f/1.8G

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

سلام
    من خودم موقع خرید خیلی بین این ۲تا شک داشتم ولی اخر با استفاده از راهنمایی های دوستان ۶۰ دی رو گرفتم و الانم خیلی راضیم . بنظرم همون مانیتور کوچیک بالای دوربین بخاطر اینکه کاراییش و راحت تر کرده کلی میرزه و بدنه خییلی خوشدستیم داره مخصوصا اگه با لنز سنگین بخواین کار کنین .
    BraveKnight و mmazhar_55 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا ye_nafar_dige آواتار ها
    تشکر کرده
    10

خوش دست بودن این دو بدنه کاملاً سلیقه ای هستش، اگر دست بزرگی دارید 60D مناسب تره، در غیر این صورت 600D مناسب خواهدبود. تفاوت عمده ی این دو دوربین همین سایزشون هست و بس که سایز بزرگ = وزن بیشتر = حمل سخت تر.

برای خرید خودم پس از تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که امکانات 60D به اندازه ی تفاوت قیمتش ارزش خریدن نداره که اصل ماجرا حسگر این دو دوربین ارزشمند هستش که در هر دو یکسانه.

پیشنهاد من به دوستان اینه که تنها ملاک رو روی راحتی کار با دوربین قرار بدن که ارگونومي کدوم یکی براشون راحت تره؛ برای بنده 600D بسیار خوش دست تر و راحت تر بود.

در مورد لنز هم پیشنهاد می کنم مدتی با لنز کیت 55-18 کار کنن تا سبک کاری خودشون رو پیدا کنن و هم پس انداز برای لنز بهتر. همونطور که یکی از دوستان گفتن لنز 55-18 به نسبت قیمت یکی از بهترین لنزهای canon هستش که واقعاً ارزشمنده.
    بعد از این برای کاربرد عمومی لنز نسبتاً واید 85-15 رو پیشنهاد می کنم که وا قعاً معرکه هست (خودم به توصیه ی دوستان این انجمن خریداری کردم).

با احترام.
    yaghoobi، maany_A و BraveKnight تشکر می‌کنند.
    ارادتمند؛ «علی»

Canon EOS Rebel T3i (EOS 600D) with EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II Lens Kit
    Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM Lens

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

17-85 لنز قابل توصیه‌ای نیست!
    بله صحیح میفرمایید همچین چیز دندون گیری نیست ولی از هدر دادن پول واسه 18-135 نو خیلی خیلی بهتره با بودجه های کم انتخاب بدی نیست . 18-135 رو که خودم دارم با 18-75 هم کار کردم . به نظرم 17-85 بهتره هم usm داره هم اون پنجره نمایش عمق میدان (اسمش صحیحش رو دوستان بفرمایند) کیفیت عکساش هم بهتره از هر نظر (به نظر من)
    رضا آدینه

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-ngg نمایش پست ها
    بله صحیح میفرمایید همچین چیز دندون گیری نیست ولی از هدر دادن پول واسه 18-135 نو خیلی خیلی بهتره با بودجه های کم انتخاب بدی نیست . 18-135 رو که خودم دارم با 18-75 هم کار کردم . به نظرم 17-85 بهتره هم usm داره هم اون پنجره نمایش عمق میدان (اسمش صحیحش رو دوستان بفرمایند) کیفیت عکساش هم بهتره از هر نظر (به نظر من)
    اختلاف کیفیت تصویر این دو لنز جذابتر از رنج بهتر 135 - 18 نیست . در این رنج قیمت انتخابها خیلی فرقی ندارند.بخصوص دو مورد فوق.
    reza-ngg تشکر می‌کند.
    امیر گروسی

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

نقل قول نوشته اصلی توسط ye_nafar_dige نمایش پست ها
    خوش دست بودن این دو بدنه کاملاً سلیقه ای هستش، اگر دست بزرگی دارید 60D مناسب تره، در غیر این صورت 600D مناسب خواهدبود. تفاوت عمده ی این دو دوربین همین سایزشون هست و بس که سایز بزرگ = وزن بیشتر = حمل سخت تر.

برای خرید خودم پس از تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که امکانات 60D به اندازه ی تفاوت قیمتش ارزش خریدن نداره که اصل ماجرا حسگر این دو دوربین ارزشمند هستش که در هر دو یکسانه.

با احترام.
    با این منطق 600d حتی انتخاب بهتری از 7d هستش چون سنسور باز هم مشترکه.
    شاید انتخاب شما برای شما مناسب تر باشه ولی این نسخه عمومی نیست و یاداوری میکنم تفاوت این دو دوربین بیش از فقط سایز و اندازه اونهاست . شرایط سیلینگ ؛ جنس بدنه ؛ ارگونومی حرفه ای تر و فوکوس پیشرفته تر و...........
    برعکس نظر شما باید بگم با این تفاوتها و اختلاف قیمت مشخص 60d خرید خیلی بهتریه . البته برای کسی که برتریهاش رو استفاده کنه.
    BraveKnight، lamagra، M.Barani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

صفحه 4 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین