صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 64 , از مجموع 64
Like Tree231تشکر

موضوع: D7000 یا 7D ؟!

كاربر همراه Benygh آواتار ها
    تشکر کرده
    771

سلام

ممنونم که در این بحث شرکت میکنید، دقت کنید که من در سال 2009 عضو این انجمن شده ام و از همان روز همیشه قصد داشتم که یک دوربین تهیه کنم ولی همیشه به دلایلی به تعویق می‌افتاده و نمیتونستم دوربین رو تهیه کنم و همیشه از دوربین دوستانم استفاده میکردم، به همین خاطر دوست دارم بهترین انتخاب رو انجام بدم.

نمیشه گفت که دوستانم تماما نیکونی و یا کنونی هستند و عملا تعصب خاصی ندارم ... بعضی ها D800، بعضی ها سری XXXD کنون داشتند.

من به عکاسی طبیعت، آسمان شب، حیات وحش و پرتره و کلا به صورت یک علاقه مند دوست دارم تمامی زمینه ها در بهترین حالت به همراه دوربینم تجربه کنم.

حالا چند سوال دارم از دارندگان 7D :

زو در فیلم برداری و فوکوس متداومی که نیکون ارائه میده رو این مدل داره ؟
    یک توضیح کامل در مورد فیلم برداری ممنون میشم بهم بدید.

در سایت DPReview در مقایسه متوجه شدم همانطوری که شما میگین این دو دوربین کلا در دو رده جدا هستند.

به هر حال در این مقایسه یک به یک کارایی نیکون در محیط های کم نور کمی و ایزو بالا کمی بهتر بوده، آیا این چیزی هست که بتونه آزار دهنده باشه ؟

و یا کیفیت نسبی بهتر RAW ...

در مورد امکانات (Features) هم اینجا اومده که نیکون بهتر عمل کرده، این موارد دقیقا چه چیزهایی هستند ؟

فرق فوکوس پوینت با کراس پوینتها چیه که نیکون در فوکوس پوینتها بالاتره و کنون در کراس پوینت ها ؟

و عمر باتری (و اگر ممکنه قیمت حدودی گریپ باتری رو هم بگید و مدلش رو).

باز هم ممنونم از همراهی شما
    ویرایش توسط Benygh : Saturday 17 November 2012 در ساعت 03:52
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

7دی فوکوس اوتو در حین فیلمبرداری نداره.اما خب چندان هم مهم نیست چون فوکوس اس ال آرها هنوز به سطح قابل قبولی نرسیده.در دنیای حرفه ای و جدی تر هم که اصلا فوکوس اوتو جایی نداره و فیلمبردار خودش مناطق مختلف فوکوس و ترتیب اون رو تایین میکنه.
    اگر مدام درحال عکاسی در مناطق کم نور باشید مثل عکاسی تئاتر برای مثال و از حساسیتهای بالا استفاده بکنید در اینجا این موضوع مهم میشه.در حساسیتهای پایین هم که مشکلی نیست.
    نقاط کراس نقاطی هستند که شما در اونها فوکوس AI SERVO دارید.که برای تعقیب سوژه های متحرک استفاده میشه.برای مثال پرنداگان در حال شکار،پرواز یا ورزشکاران در حال انجام حرکات ورزشی.7دی از این بابت ترکینگ واقعا بی نظیره در کراپدارها.تعداد نقاط فوکوس هم از پراکنش اونها مهمتر نیست.مهم پراکنش نقاط فوکوس هست و حساسیت و عملکرد اونها که چون 7دی همه نقاطش کراس هست اونهم با پراکندگی خوب برتری داره کاملا.
    Benygh، M. Beyrami، Walkman و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا Photogrampher آواتار ها
    تشکر کرده
    190

LCD چرخان مزیت بسیار مهم و بزرگیه. اما شخصاً رنگ های Nikon رو دلنشین تر و گرم تر میدونم و ضمناً مایلم رابط کاربری دوربینم بیشتر دکمه ای باشه تا به صورت لمسی.

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

دوست عزیز به گمانم شما 70D را با 7D اشتباه گرفته اید یک بار دیگر به عنوان تاپیک دقت کنید.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7