صفحه 5 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 180
Like Tree708تشکر

موضوع: انتخاب بین Canon 6D و Canon 5D III

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

نقل قول نوشته اصلی توسط farid.ce نمایش پست ها
    ...من عکس های پرتره و منظره و معماری میگیرم...
    برای پرتره و منظره و معماری نیازی به برتری های 5D نسبت به 6D ندارید، 6D برای سبک هایی که فرمودید عالیه. 6D بخرید و باقی بودجه تون رو برای خرید لنزهای متفاوت پس انداز کنید.
    yaghoobi، K_NMT، usef و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    instagram: niazch

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

با سلام
    اتفاقا برای کار عروس و مجالس, یه برتری خیلی مهم در 6D هست...سبک بودن!...اصلا دست کم نگیرید قضیه رو...و به عنوان کسی که کار مجالس کم انجام نداده, عرض میکنم برتری سیستم فوکوس مارک 3 کاربردی در این ژانر نداره و در عوض دقت فوکوس بیشتر نقطه مرکزی در 6D در نور کم, حداقل در مجالس, بسیار مفید و کاربردیست :)
    yaghoobi، usef، alie و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    با سلام
    اتفاقا برای کار عروس و مجالس, یه برتری خیلی مهم در 6D هست...سبک بودن!...اصلا دست کم نگیرید قضیه رو...و به عنوان کسی که کار مجالس کم انجام نداده, عرض میکنم برتری سیستم فوکوس مارک 3 کاربردی در این ژانر نداره و در عوض دقت فوکوس بیشتر نقطه مرکزی در 6D در نور کم, حداقل در مجالس, بسیار مفید و کاربردیست :)
    ممکنه که تو عروسی های ايران که هيچ برنامه خاصی و لحظه حساسی نداره فکوس مهم نباشه
    اما تو اين ژانر در دنيا مهمترين چيز فکوس سريع و دقيق ، 6 دی جز نقطه مرکزی نقطه فکوس دقيقی نداره
    مگر اينکه فقط از اين نقطه استفاده کنيد و به قول عکاس ها اسنايپر باشيد
    yaghoobi، obsidiyan، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    ممکنه که تو عروسی های ايران که هيچ برنامه خاصی و لحظه حساسی نداره فکوس مهم نباشه
    اما تو اين ژانر در دنيا مهمترين چيز فکوس سريع و دقيق ، 6 دی جز نقطه مرکزی نقطه فکوس دقيقی نداره
    مگر اينکه فقط از اين نقطه استفاده کنيد و به قول عکاس ها اسنايپر باشيد
    به عنوان کسی که تجربه اینکار رو داره عرض میکنم که اینطور نیست...کی گفت فوکوس مهم نیست؟...یعنی شما فکر میکنید در مثلا عکاسی مجالس از فوکوس ممتد و Tracking استفاده مهمی میشه؟...عرض کردم سیستم فوکوس مارک 3 تو این ژانر کاربرد نداره...هنوز هم همینو میگم...باز هم میگم فوکوس نقطه مرکزی 6d در محیطهای کم نور از مارک 3 سریعتر و دقیق تر هست که این موضوع در عکاسی مجالس کاملا نمود پیدا میکنه...البته اصراری به تحمیل نظرم ندارم...صرفا حرفم بر اساس تجربه شخصی بود و مشخصات فنی دو محصول.
    ویرایش توسط K_NMT : Thursday 11 December 2014 در ساعت 13:13
    mh.noori تشکر می‌کند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

آقا ایمان سلام؛
    از این دوربین قسطی ها با این شرایط ویزه و خوب به ما نمیدن یه برکت و فیضی هم ما ببریم ؟! :(
    abolfazl 13 تشکر می‌کند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

lotfan komak konid modir sait mercy

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl 13 نمایش پست ها
    slam b dostan aziz man 15 toman daram va mikham dorbin begiram tasmim gereftam 6d begiram ba y lenz 70-200 f/2.8 ii usm k 7toman gheymateshe man taze sabtenam karadm nemidonam koja nazaramo benevisam hesab kardam age 6d ro begiram bain lenz mitonam llavazem janebiyam begiram ta 15 toman ama age 5d begiram bayad body bgiram k gheymatesh ba in lenzi k goftam mishe 15 toman va dg na lenz 24-105 ro daram va na lavazem janebiro hala chikar konam benazareton kheili asabam khord shode vasvas peyda kardam k lenzo zaef bardarm dorbino ghavi ya dorbino zaef bardarm lenzo ghavi
    سلام
    به فروم عکاسی خوش آمدید
    در این فروم باید به زبان فارسی تایپ کنید.
    در خصوص سوالتان، لطفاً پست های همین تاپیک را بخوانید. جواب سوالتان را خواهید یافت.
    yaghoobi، K_NMT، lamagra و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    93

سلام دوست عزیز..
    شما باید اولویتهاتون رو تعیین کنید، بعد تصمیم بگیرید..این ۲ دوربین جفتشون عالی هستند...اگر شما عکاسی در طبیعت و ورزشی براتون اولویت داره، انتخاب بهتر M3 هست، اما اگر مدلینگ و مجالس موردنظر شماست، 6d همون کار M3 روانجام میده....
    در خصوص لنز هم ، 70-200 F2.8 بینظیره اما F4 با Is هم در شارپنس و فوکوس مثل F2.8 میباشد. وقیمتش حدود ۴ تومنه...( برا استفاده در آتلیه، به نظر من F4 بهتره)
    به نظرم اگر بجای 24-105 بتونید 24-70 F2.8 II بگیرید، بهتره....

البته نظر دیگر دوستان رو هم در نظر بگیرید..

با تشکر
    abolfazl 13 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    به فروم عکاسی خوش آمدید
    در این فروم باید به زبان فارسی تایپ کنید.
    در خصوص سوالتان، لطفاً پست های همین تاپیک را بخوانید. جواب سوالتان را خواهید یافت.
    باسلام
    عذرمیخوام ولی من چند دفعه تمامی صفحات رو خوندم و دیدم زیاد از 6دی تعریف شده حتی تو مقایسه با 5دی 3 تو سایتی ک یکی از دوستان نمونه عکساشم گذاشته بود کیفیت عکسهای 6دی کم نویز تر و شارپ تر دیده میشد نسبت ب 5دی , ب نظر من تفاوت اصلی بین این دو دوربین فقط بدنه و تعداد نقاط فوکوسه در 5دی هست وهم چون مارک 2 چون پرسروصدا بود تو ایران همه 5دی 5دی میکنن چون مارک 3 چیزی جز ی اسم وبدنه و تعداد نقاط فوکوس چیزی دیگه در خودش نداره , این چیزی بود ک من تو این سایت بیشتر شاهدش بودم ,اگه اشتباه میکنم لطفا دوستان عزیز قانعم کنید ممنون از سایت خوبتون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط m_o_3586 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز..
    شما باید اولویتهاتون رو تعیین کنید، بعد تصمیم بگیرید..این ۲ دوربین جفتشون عالی هستند...اگر شما عکاسی در طبیعت و ورزشی براتون اولویت داره، انتخاب بهتر M3 هست، اما اگر مدلینگ و مجالس موردنظر شماست، 6d همون کار M3 روانجام میده....
    در خصوص لنز هم ، 70-200 F2.8 بینظیره اما F4 با Is هم در شارپنس و فوکوس مثل F2.8 میباشد. وقیمتش حدود ۴ تومنه...( برا استفاده در آتلیه، به نظر من F4 بهتره)
    به نظرم اگر بجای 24-105 بتونید 24-70 F2.8 II بگیرید، بهتره....

البته نظر دیگر دوستان رو هم در نظر بگیرید..

با تشکر
    سلام دوست عزیز یعنی من بجای خرید لنز 7تومنی این لنزی ک 4تومن هست رو با 5دی بگیرم کارمو ب صورت حرفه ای راه میندازه و اون لنزی ک فرمودید ؟؟؟

صفحه 5 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین