صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 180
Like Tree708تشکر

موضوع: انتخاب بین Canon 6D و Canon 5D III

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

ش
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl 13 نمایش پست ها
    باسلام
    عذرمیخوام ولی من چند دفعه تمامی صفحات رو خوندم و دیدم زیاد از 6دی تعریف شده حتی تو مقایسه با 5دی 3 تو سایتی ک یکی از دوستان نمونه عکساشم گذاشته بود کیفیت عکسهای 6دی کم نویز تر و شارپ تر دیده میشد نسبت ب 5دی , ب نظر من تفاوت اصلی بین این دو دوربین فقط بدنه و تعداد نقاط فوکوسه در 5دی هست وهم چون مارک 2 چون پرسروصدا بود تو ایران همه 5دی 5دی میکنن چون مارک 3 چیزی جز ی اسم وبدنه و تعداد نقاط فوکوس چیزی دیگه در خودش نداره , این چیزی بود ک من تو این سایت بیشتر شاهدش بودم ,اگه اشتباه میکنم لطفا دوستان عزیز قانعم کنید ممنون از سایت خوبتون
    سلام دوست عزیز یعنی من بجای خرید لنز 7تومنی این لنزی ک 4تومن هست رو با 5دی بگیرم کارمو ب صورت حرفه ای راه میندازه و اون لنزی ک فرمودید ؟؟؟
    من مشکلم سر خرید لنز تله 70-200 7تومنیه وگرنه میتونم 5دی بگیرم چون بودجه ام فقط 15 تومنه
    دوستان من بودجه ام 15 تومنه و میخوام ببینم شما چه نظری میدید

1> 6دی بگیرم با ی لنز 70-200 f/2.8 usm ii هفت تومانی با لوازم جانبیش 15 تومن

2>5دی بگیرم با ی لنز 70-200 f/4 is usm چهار تومانی با لوازم جانبیش 15 تومن آیا سایز فیلتر و تعدد usm تفاوتی آنچنان زیاد ایجاد نمیکنه

لطفا کمک کنید بنده دوروز دیگه میخوام خرید کنم واقعا ب کمکتون نیاز دارم

2>5دی بگیرم با ی لنز 70-200 f/4 is usm چهار تومانی با لوازم جانبیش 15 تومن آیا سایز فیلتر و تعدد usm تفاوتی آنچنان زیاد ایجاد نمیکنه

سلام من بیشتر عکاسی اسپورت خارجی دارم از عروس داماد عکاسی از افراد در نقاط مختلف توریستی مثلا مشتریم بهم زنگ میزنه ازم ی ژورنال حرفه ای میخواد تو جاهای مختلف ک من میخوام از فواصل مختلف از مدل عکس بگیرم و یا ماهی یکی دو دفعه عکس ورزشی هم میگیرم از مسابقات استانی و شهرستانی فوتبال
    واس اتلیه نمیخوام بیشتر کارم واس عکس از مدل هست یا مشتریانی ک دوسدارن عکس در طبیعت داشته باشن تا اتلیه همش همین بود و خودمم خیلی دنبال کیفیت هستم ولی 15 تومن بیشتر ندارم مشکلمم همینه
    سلام من بیشتر عکاسی اسپورت خارجی دارم از عروس داماد عکاسی از افراد در نقاط مختلف توریستی مثلا مشتریم بهم زنگ میزنه ازم ی ژورنال حرفه ای میخواد تو جاهای مختلف ک من میخوام از فواصل مختلف از مدل عکس بگیرم و یا ماهی یکی دو دفعه عکس ورزشی هم میگیرم از مسابقات استانی و شهرستانی فوتبال
    واس اتلیه نمیخوام بیشتر کارم واس عکس از مدل هست یا مشتریانی ک دوسدارن عکس در طبیعت داشته باشن تا اتلیه همش همین بود و خودمم خیلی دنبال کیفیت هستم ولی 15 تومن بیشتر ندارم مشکلمم همینه
    برای این کارایی ک گفتم ب نظرتون کدوم گزینه بهتره واس کارم البته هرازگاهی هم دوسدارم کار موزیک هم انجام بدم ک از این موضوع هم نمیشه غفلت کرد یا فیلم کوتاه که این کار موزیکمم هم اولوییت اخره
    نقل قول نوشته اصلی توسط azari kei نمایش پست ها
    یک نگاهی به 24-70 & 70-200 تامرون بندازید که جمعش میشه زیر 8 تومن و تقریبا" 3 تومن بودجه میمونه برای تجهیزات دیگه

سلام دوست عزیز من
    ببخشید اما با این روش که شما پیش گرفته اید فقط به شلوغ شدن تاپیک کمک می کنید و به نتیجه رسیدن خودتون رو سخت می کنید
    دوست عزیزم بهتر است که راهنمایی های دوستان و اساتید رو بخونید و بعد در یک پست سوالات مجددی رو برای شما پیش میاد رو بپرسید
    تا دوستان و اساتید بتونن به خوبی راهنمایی کنند !

درمورد انتخاب دوربین انتخاب سخت نیست اگر تعداد نقاط فکوس و داینامیک بیشتر و جنس بدنه و ... براتون مهمه که مارک 3
    برای 200-70 2.8 is ii (برعکس شده ) که صدالبته بسیار جذاب و دست داشتنی است باید بگم دوستانی که استفاده کرده اند
    برای زمان طولانی عکاسی از وزن زیاد اون سخن گفتند و حتی تعدادی دست به تعویض لنز ذکر شده را زده اند !

دوست عزیز متوجه نشدم برای فیلم برداری 200-70 برای شما مهمه ؟
    بهتره که ژانر های مورد علاقه خود را به یک الی دو مورد کاهش دهید تا بشود بهتر راهنمایی کرد !

از مدیران مهترم معذرت میخوام بابت چندین نقل قول انجام شده در یک پست !

M.B.P
    Guest

یعنی برای عکاسی از مجالس هیچ فرقی بین کیفیت و جنس تصویر این دو دوربین نیست؟
    من هم زیاد عکس های گرفته شده به وسیله این دو بدنه رو دیدم و به نظرم جنس تصویر این دو با هم متفاوت هست
    abolfazl 13 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    ش

سلام دوست عزیز من
    ببخشید اما با این روش که شما پیش گرفته اید فقط به شلوغ شدن تاپیک کمک می کنید و به نتیجه رسیدن خودتون رو سخت می کنید
    دوست عزیزم بهتر است که راهنمایی های دوستان و اساتید رو بخونید و بعد در یک پست سوالات مجددی رو برای شما پیش میاد رو بپرسید
    تا دوستان و اساتید بتونن به خوبی راهنمایی کنند !

درمورد انتخاب دوربین انتخاب سخت نیست اگر تعداد نقاط فکوس و داینامیک بیشتر و جنس بدنه و ... براتون مهمه که مارک 3
    برای 200-70 2.8 is ii (برعکس شده ) که صدالبته بسیار جذاب و دست داشتنی است باید بگم دوستانی که استفاده کرده اند
    برای زمان طولانی عکاسی از وزن زیاد اون سخن گفتند و حتی تعدادی دست به تعویض لنز ذکر شده را زده اند !

دوست عزیز متوجه نشدم برای فیلم برداری 200-70 برای شما مهمه ؟
    بهتره که ژانر های مورد علاقه خود را به یک الی دو مورد کاهش دهید تا بشود بهتر راهنمایی کرد !

از مدیران مهترم معذرت میخوام بابت چندین نقل قول انجام شده در یک پست !
    سلام من همچنان منتظر جوابهاتون هستم شما فرض کنید من عکاسی ژورنال انجام میدم یعنی 1ژانر پس حالا شما بگید کدوم گزینه مناسب کار من هست از همه عذر میخوام ولی اگه نظرتون رو بفرمایید بنده دیگه مزاحم نمیشم

2>5دی بگیرم با ی لنز 70-200 f/4 is usm چهار تومانی با لوازم جانبیش 15 تومن

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

سلام دوست عزیز،

به نظر من گزینه 2 گزینه بهتری هست چرا که لنز 200-70 f/4 در کل شارپتر از f/2.8 هست مگه اینکه عکاسی نجومی و شب هم مد نظرتون باشه که اونموقع f/2.8 بیشتر به دردتون خواهد خورد. سایز فیلتر تاثیری در کیفیت عکس نداره و اندازه دهنه لنزتون هر چقدر باشه باید بر اساس اون سایز فیلتر بگیرید. بزرگ بودن و کوچک بودن دهنه لنز هم تاثیری در کیفیت تصویر نداره.

موفق باشید
    abolfazl 13 تشکر می‌کند.

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط M.B.P نمایش پست ها
    یعنی برای عکاسی از مجالس هیچ فرقی بین کیفیت و جنس تصویر این دو دوربین نیست؟
    من هم زیاد عکس های گرفته شده به وسیله این دو بدنه رو دیدم و به نظرم جنس تصویر این دو با هم متفاوت هست
    دوست عزیز من هر کس نظری دارد و البته بنده در حدی نیست که نظر قطعی و آخر دهم اما به نظر من هیچکس نمیتواند از روی
    دیدن عکس های خام دوربین هم رده بتواند تشخیص دهد که با چه بدنه ای گرفته شده است ، شما قبل از ویرایش دیده اید یا
    بعد از آن ؟ به نظر بنده اگر شخصی علاقه به گرفتن عکس از مجالس بصورت پوزیشن آزاد (اسم رو خودم انتخاب کرده ام ) به نحوی
    که پوزیشن خاصی انتخاب نشود و در حین رفتار حضار عکس ها گرفته شوند و پویا بودن عکس ها برای ساخت آلبوم مهم باشد پس
    سیستم فکوس مارک 3 به کمک خواهد آمد و بسیار مفید خواهد بود !
    درمورد کیفیت تصاویر به نظر من مارک 3 به دلیل ثبت جزیات بیشتر در ایزوهای بالا و بعد از برطرف کردن نویز به وسیله نرم افزار
    چیزی از 6d کم نخواهد آورد ! (کانلا نظر شخصی است !)

سلام من همچنان منتظر جوابهاتون هستم شما فرض کنید من عکاسی ژورنال انجام میدم یعنی 1ژانر پس حالا شما بگید کدوم گزینه مناسب کار من هست از همه عذر میخوام ولی اگه نظرتون رو بفرمایید بنده دیگه مزاحم نمیشم

2>5دی بگیرم با ی لنز 70-200 f/4 is usm چهار تومانی با لوازم جانبیش 15 تومن
    دوست عزیز نه شما مطب آمده اید و نه بنده دکتر هستم که بخواهم نسخه قطعی بپیچم برای شما
    اما راهنمایی لازم انجام شده و شما با جمع بندی یه انتخاب باید برسید دوست من

مارک 3 : فکوس سریع + تعداد نقاط فکوس زیاد + سیلینگ عالی + داینامیک رنج بالا تر و ...
    6ِِD : وضعیت نویزی بهتر در فایل خام + سبکتر بودن + ارزانی + نقطه مرکزی فکوس سریع + وای فای داخلی و کار آمد

اما لنز 2.8 لزه گیر دار تنها ایراد آن وزن به مراتب سنگین تر آن است نسبت به مدل های دیگر

دوست عزیز بازهم تکرار مکررات بود ، اما امید وارم به نتیجه مطلوب برسید که همانا انتخابی معقولانه خواهد بود ، انتخابی که روح عکاسی شما رو ارضا بکنه !

از اساتید پوزش میطلبم که نظرات بعضاً عجیب می دهم !

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

چرا راهنمایی نمکنید دوستان , سوالات بندرو پاک میکنید اگه سایت مشکلی داره اعلام کنید

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

چون پست شما ربطی به اين تاپيک نداره
    توی تاپيک 5 دی 3 سؤال کنيد
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان وهمکاران گرامی.
    من میخوام 6D کنون بگیرم. چه جور دوربینیه؟؟ کسی داره راضیه؟؟ ارزش خرید داره؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط navidcg نمایش پست ها
    با توجه به سبک سوال شما خیر توصیه نمی کنم هر دوربینی بر اساس کاربری باید انتخاب شود
    برای راهنمایی در مورد خرید دوربین از اینجا استفاده کنید
    Niaz تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط navidcg نمایش پست ها
    دورد و خوش آمد گویی
    قبلا با چه دوربینی کار کرده اید ؟
    چند وقته عکاسی میکنید ؟
    سقف بودجه شما چقدر است ؟
    ژانر عکاسی شما چیست ؟
    چقدر دانش عکاسی دارید ؟

ارزش خرید داشتن یا نداشتن یه دوربین، مستلزم جواب دادن به این سوالاته.
    چه بسا برای کسی خرید همچین دوربینی، عامل پیشرفت که نخواهد شد هیچ، عامل سرخوردگی از عکاسی نیز بشه.
    darkness_land و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین