صفحه 13 از 49 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 486
Like Tree1782تشکر

موضوع: Nikon D7100 VS Canon 70D

كاربر آشنا eqbal آواتار ها
    تشکر کرده
    16

Samanhp
    در مورد تاچ اسکرینش، من با توجه به ویدیوهایی که دیدم انتظار تاچ اسکرین معرکه‌ای از نظر حساسیت و دقت (هر دو فاکتور مهم‌اند) ندارم. یک نکته‌ی منفی تاچ‌اسکرین هم ایجاد کثیفی و چربی (ناشی از پوست انگشت) بر روی ال‌سی‌دی است که باید دائم بفکر پاک کردنش باشی.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

به نظر میاد نیکون هم داره کم کم ال سی دی چرخان جی پی اس و وای فای داخل رو به مدلهاش اضافه میکنه. مثل 5300
    ای کاش 7100 هم اس سی دی لمسی و چرخان و وای فای داخلی داشت

این قابلیت سینک شدن وای فای کنون 70D با گوشی های آیفون واقعا کارائی داره.شما میتونی از دوربین فاصله بگیری و هم زمان نمایش جزئیات رو در گوشی خودت و یا تبلت نگاه کنی و عکس بگیری.مثل تصویر زیر

نمایش همون تصویر در ایفون و منتظر برای شکار کردن عکس:

An example of what I saw using the Canon EOS Remote app on my iPhone 4s. The app -- which is also available for Android phones -- gives you not only remote shutter release, but also Live View, exposure control and image playback.

Of course, shooting like this, the Dual Pixel AF wasn't always perfect. According to the EXIF on this photo, it was taken just 5 seconds earlier than the shot shown above. The bird zoomed into the frame quickly, and for the first sequence of shots, the AF was just slightly off, but the 70D quickly adjusted, as shown in the previous screenshot.

به سادگی نمیشه از این امکانات کنون هم گذشت...
    همین کیت وایرلس رو برای نیکون بخوایم تهیه کنیم نزدیک با 400 تومنی هزینه داره و صفحه نمایش اینجوری هم نداره.
    yaghoobi، saeed2vfx، Kane و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3379

Canon 70D versus Nikon D7100 at ISO 1600

canon eos 70D AT ISO 1600 NIKON D7100 AT ISO 1600
    yaghoobi و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    به سادگی نمیشه از این امکانات کنون هم گذشت...
    همین کیت وایرلس رو برای نیکون بخوایم تهیه کنیم نزدیک با 400 تومنی هزینه داره و صفحه نمایش اینجوری هم نداره.
    البته خیلی هم صفحه لمسی روی یک slr کاربردی نیست که بخواهید خیلی روی این نکته سخت بگیرید.تنظیمات سرعت ودیاف و ... که با دکمه های دوربین راحتتره وبدون برداشتن نگاه از چشمی هم حتی خیلی مواقع انجام میشودوسایر تنظیمات و... هم مگر چقدرتغییرمیکند که با صفحه لمسی راحتترباشید؟
    اما درمورد سینک شدن با تبلت, الان برنامه های زیادی برای سینک شدن کامل دوربین با تبلت وگوشی هست. که البته یک گیرنده wifi برای مدل نیکونی باید تهیه کرد.ولی خوب 400 هزار نیست .خیلی کمترازاین هاست.
    MEHRDAD.D، eqbal و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanhp نمایش پست ها
    دوستان منم تا چند روز دیگه دوربین می خرم و دقیقا ما بین این 2 دوربین گیر کردم.

البته کار اصلی من تصویربرداری هست و فیلم کوتاه می سازم. و فیلمبرداری برام اولویت داره...

فعلا روی 70D بیشتر اصرار دارم که به نظرم گزینه بهتریه برای کار من.

نظر شما دوستان و متخصصان چیه؟
    دوست عزیز کنون همیشه ثابت کرده که تو فیلمبرداری بهتر از نیکون عمل می کنه حتی کنون دوربینی داره به اسم EOS 1D C که فقط مخصوص فیلمبرداری هستش. یادمه 2 سال بیش که بین نیکون D7000 و کنون 60D مونده بودم که کذوم رو انتخاب کنم تو ریویوها می دیدم که فیلمبرداری کنون بهتر هست. در واقع کنون وقت زیادی رو نسبت به نیکون روی کیفیت و فوکوس فیلمها میذاره و از این بابت همیشه کنون بهتر بوده و هست و به احتمال زیاد در آینده باز هم بهتر از نیکون خواهد بود. بنابر این تو انتخابتون شک نکنید که 70D گزینه کاملا مناسبی برای شما می باشد. و تا سالها می تونید کارتون رو بدون کوچکترین مشکلی انجام بدید مخصوصا اینکه از سیستم سنسور Dual Pixel AF بهره می بره که قطعا روی کیفیت فیلمهاش هم نسبت به مدلهای قبلی تاثیر مثبتی خواهد داشت.
    MEHRDAD.D و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط eqbal نمایش پست ها
    Samanhp
    در مورد تاچ اسکرینش، من با توجه به ویدیوهایی که دیدم انتظار تاچ اسکرین معرکه‌ای از نظر حساسیت و دقت (هر دو فاکتور مهم‌اند) ندارم. یک نکته‌ی منفی تاچ‌اسکرین هم ایجاد کثیفی و چربی (ناشی از پوست انگشت) بر روی ال‌سی‌دی است که باید دائم بفکر پاک کردنش باشی.
    من خودم طرفدار lcdهای ثابت هستم و بسیاری از عکاسان هم با lcd ثابت راحتترند. چون سالیان سال باهاش کار کردند و بهش عادت کردند. همونطوری که خودتون میدونید تکنولوژی لمسی مشکلات خاص مربوط به خودشو داره.
    یک مثال می زنم. تصور کنین که شما بخواهید از سوژه ای عکس بگیرید که فقط زمان خیلی کمی در اختیار دارید و باید سریع تنظیمات دوربین رو انجام یدید. از شانس شما lcd حرکت انگشتان شما رو تشخیص نمی ده یا با کندی دستورات رو می گیره و باید چند بار امتحان کنید تا عمل کنه مشکلی که در موبایلها و تبلت ها هست. در این صورت میبینید که سوژه محل رو ترک کرده و شما دیگه به اون دسترسی ندارید در حالیکه با دکمه های مکانیکی می تونستید در عرض چند ثانیه تنظیم رو انجام بدید و عکستون رو بگیرید. همون طوری هم که اشاره کردید ضریب اطمینان touch screen کمتره و خیلی نمیشه بهش اعتماد کرد.

صفحه چرخان هم برای عکاسی ماکرو عالی هست و همچنین در زوایایی که بدن انسان نمیتونه کشش و انعطاف مناسب رو داشته باشه و در موقعیت مناسب قرار بگیره بیشتر به کار می یاد.
    MEHRDAD.D، eqbal و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    من خودم طرفدار lcdهای ثابت هستم و بسیاری از عکاسان هم با lcd ثابت راحتترند. چون سالیان سال باهاش کار کردند و بهش عادت کردند. همونطوری که خودتون میدونید تکنولوژی لمسی مشکلات خاص مربوط به خودشو داره.
    یک مثال می زنم. تصور کنین که شما بخواهید از سوژه ای عکس بگیرید که فقط زمان خیلی کمی در اختیار دارید و باید سریع تنظیمات دوربین رو انجام یدید. از شانس شما lcd حرکت انگشتان شما رو تشخیص نمی ده یا با کندی دستورات رو می گیره و باید چند بار امتحان کنید تا عمل کنه مشکلی که در موبایلها و تبلت ها هست. در این صورت میبینید که سوژه محل رو ترک کرده و شما دیگه به اون دسترسی ندارید در حالیکه با دکمه های مکانیکی می تونستید در عرض چند ثانیه تنظیم رو انجام بدید و عکستون رو بگیرید. همون طوری هم که اشاره کردید ضریب اطمینان touch screen کمتره و خیلی نمیشه بهش اعتماد کرد.

صفحه چرخان هم برای عکاسی ماکرو عالی هست و همچنین در زوایایی که بدن انسان نمیتونه کشش و انعطاف مناسب رو داشته باشه و در موقعیت مناسب قرار بگیره بیشتر به کار می یاد.
    ال سی دی لمسی يک آپشن اضافست شما مجبور نيستی ازش استفاده کنی ، ميتونيد از دکمه ها استفاده کنيد
    yaghoobi، m.daneshpayeh، saeed2vfx و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4532

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    ال سی دی لمسی يک آپشن اضافست شما مجبور نيستی ازش استفاده کنی ، ميتونيد از دکمه ها استفاده کنيد
    به نظر من یک آپشن اضافه نیست! یک آپشن فوق العاده اس !!

تصور اینکه با لمس هر نقطه از تصویر ، فوکوس در اون نقطه تنظیم بشه... برای منکه نیمی از مشکلات عکاسی و فیلمبرداریم ، مشکل فوکوس بوده ، یک مزیت فوق العادس !!!

البته متوجه منظورتون شدم که میشه از کلیدها هم استفاده کرد
    yaghoobi، Amin Zarif، Samanhp و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    34

من کلا به تاچ کاری ندارم حتی خیلی خوشحالتر می شدم اگه این 70 دی تاچ نداشت. چون می ترسم بعدا دردسر بشه. کل تنظیمات رو با کلیدهای بدنه انجام می دیم.

فقط می خوام بدونم که تاچ مشکل ساز نیست؟ ما کاریش نداریم اونم کاری به ما نداشته باشه دیگه
    محمد رنجبر تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3379

باید دید تاچ این دوربین از چه نوعی هست.
    اگه صفحه خازنی باشه که از اتصال 2 ورقه ال سی دی بهم تاچ شکل میگیره که اصلا خوب نیست.
    ولی اگر از نمونه لمس حرارتی باشه مثل گوشی های امروزی فوق العادست و مشکلی هم براش پیش نمیاد.
    کسی اطلاع از نوع صفحه تاچ داره ؟
    ولی فوکوس با تاچ کردن ال سی دی واقعا فوق العادست.
    saeed2vfx، Samanhp و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

صفحه 13 از 49 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین