صفحه 48 از 49 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 486
Like Tree1782تشکر

موضوع: Nikon D7100 VS Canon 70D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سپاس از راهنمایی دوستان !
    مشکل من اینه که هر جفت عکاسی و فیلمبرداری برام مهمه ! عکاسی برای عشقی که داشتم و دارم و فیلمبرداری برای ساخت فیلمهای تبلیغاتی و کارم
    همه چیز روی کاغذ و تجربه با نیکون هست ، اما فقط همون مشکل فوکوس ( چون من تابحال با این دی7100 کار نکردم ) خیلی ترس رو زیاد کرده که برم سمتش !

یک بنده خدایی حرف جالبی زد گفت نیکون میاد عکسا رو زیبا نشون میده اما کانن عکسها رو واقعی نشون میده !
    خوب اگر اینطوری باشه بالاخره تمام عکسایی ک با دوربین گرفته میشه باید ادیت بشن اما باز احساس میکنم نیکون بیشتر برام دلبری میکنه خخخخ

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

اين تاپيك تركيد از بس بچه ها پست تكراري گذاشتن.
    اين دو بادي از زمان عرضه شون زمان زيادي گذشته و هر چي قرار بوده در باب مزايا و معايبشون عنوان بشه عنوان شده.
    ديگه خواهشا بيخيال شيد.
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamm6d نمایش پست ها
    سپاس از راهنمایی دوستان !
    مشکل من اینه که هر جفت عکاسی و فیلمبرداری برام مهمه ! عکاسی برای عشقی که داشتم و دارم و فیلمبرداری برای ساخت فیلمهای تبلیغاتی و کارم
    همه چیز روی کاغذ و تجربه با نیکون هست ، اما فقط همون مشکل فوکوس ( چون من تابحال با این دی7100 کار نکردم ) خیلی ترس رو زیاد کرده که برم سمتش !

یک بنده خدایی حرف جالبی زد گفت نیکون میاد عکسا رو زیبا نشون میده اما کانن عکسها رو واقعی نشون میده !
    خوب اگر اینطوری باشه بالاخره تمام عکسایی ک با دوربین گرفته میشه باید ادیت بشن اما باز احساس میکنم نیکون بیشتر برام دلبری میکنه خخخخ

ببین دوست عزیز این تردید و دودلی تقصیر شما نیست! کلأ ایرانی جماعت کمال گراست و دوست داره همه چی رو با هم و یکجا داشته باشه!

اول از همه نیاز سنجی کن ببین به کدومش بیشتر نیازمندی. عکاسی یا فیلمبرداری

در سطح میان رده هر دو دوربین برای عکاسی مناسب هستن. تنها تفاوت آنها در دینامیک رنج سنسورهاست که البته نیکون بهتر عمل کرده. از نظر نویز هر دو در یک رده هستن ولی اگه بخوای نقاط تیره یک عکس رو روشنتر کنی عکسهای نیکون نویز کمتری نسبت به کنون خواهند داشت. حالا بشین حساب کن ببین تو چند درصد از عکسات نیاز به روشن کردن نقاط تیره مثلأ تا 4 استاپ داری! آیا این تفاوت اونقدر برات مهم و کاربردیست که فیلمبرداری رو فدا کنی یا خیر؟
    البته ناگفته نمونه کنون هم عکس های بسیار باکیفیتی میگیره که نیاز به گفتن نداره. ضمن اینکه تنوع لنز با کیفیت بالا و قیمت مناسب در برند کنون بسیار بیشتره و شما انتخاب های بیشتری برای خرید دارید.

اگه فیلمبرداری هم جزیی از نیاز شماست و قراره که مثلأ 50/50 فیلم و عکس بگیری، جدای از فوکوس سریعتر کنون از صفحه تاچش هم واقعأ نمیشه گذشت! من خودم تا حالا دو بار تو مراسم فامیلی باهاش فیلم گرفتم که خیلی راحت بودم. فقط به این فکر میکردم که اگه صفحه تاچ نبود تعویض نقطه فوکوس چقدر سخت میشد!
    نهایتأ تصمیم با خودتان است. اگه می توانید با دوربین نیکون یکی از دوستان چند بار تست فیلم برداری انجام بدین شاید راحت تر از چیزی باشه که فکر میکنید وگرنه همون کنون رو بردارید.

امیدوارم انتخاب درستی انجام بدید!

یا حق
    naghli، davood و Mohamm6d تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

جدا از بحث فیلم ، واقعیت وقتی می بینم کانن امکانات داره ، عکسش ی مقدار فرق داره ( یعنی یکم از نیکون پایین تره ) وقتی تمام سایت ها و تمام بازخورد ها رو می بینم که نوشتن درکل نیکون بالاتره هراس دارم به هر دلیل کانن رو انتخاب کنم
    با این تفاسیر فک کنم من دوربین نگیرم بهتره چون خیلی از فیلمبرداری نیکون هراس دارم ! هرچند من خودم با فوکوس دستی مشکلی ندارم اما ... :D

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamm6d نمایش پست ها
    جدا از بحث فیلم ، واقعیت وقتی می بینم کانن امکانات داره ، عکسش ی مقدار فرق داره ( یعنی یکم از نیکون پایین تره ) وقتی تمام سایت ها و تمام بازخورد ها رو می بینم که نوشتن درکل نیکون بالاتره هراس دارم به هر دلیل کانن رو انتخاب کنم
    با این تفاسیر فک کنم من دوربین نگیرم بهتره چون خیلی از فیلمبرداری نیکون هراس دارم ! هرچند من خودم با فوکوس دستی مشکلی ندارم اما ... :D
    در بالاتر بودن 1 استاپی دینامیک رنج سنسور نیکون شکی نیست ولی این دلیل نمیشه که کنون دوربین خوبی نباشه.
    این یه استاپ هم بقدری در کاربری عادی گم شده که به چشم نخواهد اومد. بحث اصلی همونطور که خدمتتون عرض کردم جنبه روانی و ارتباط برقرار کردن با دستگاه هستش.
    وقتی در پردازش صاحب سبک شدید خواهید دید که از سنسورهای ضعیف تر از این هم میشه خروجی هایی به مراتب قوی گرفت.
    در ضمن از فیلمبرداری نیکون هراس نداشته باشید، کمی فوکوس کِشی که کار سختی نیست.
    naghli، Jalal Parsa و Mohamm6d تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    در بالاتر بودن 1 استاپی دینامیک رنج سنسور نیکون شکی نیست ولی این دلیل نمیشه که کنون دوربین خوبی نباشه.
    این یه استاپ هم بقدری در کاربری عادی گم شده که به چشم نخواهد اومد. بحث اصلی همونطور که خدمتتون عرض کردم جنبه روانی و ارتباط برقرار کردن با دستگاه هستش.
    وقتی در پردازش صاحب سبک شدید خواهید دید که از سنسورهای ضعیف تر از این هم میشه خروجی هایی به مراتب قوی گرفت.
    در ضمن از فیلمبرداری نیکون هراس نداشته باشید، کمی فوکوس کِشی که کار سختی نیست.
    من ایشون رو خیلی زحمت دادم توی این دو روز
    و ایشون هم با کمال ارامش ( چون من خیلی سوال میپرسم ) دقیق ترین راهنمایی رو کردن
    نهایت تصمیم من برای خرید همون کنون شد چون بقول دوست عزیزم Mahdi.A.Tabar نمیشه از بحث فیلمبرداری خیلی سریع عبور کرد که بعدش پشیمونم کنه
    بسیار سپاس ویژه از تمام دوستان که با صبر پاسخ دادن !
    Dariush Chegini، Amin.Zallaghi و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Ali_Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    1274

یک مقایسه بسیار خوب بین ایندو دوربین .جالبه

مقایسه nikon D7100 با کنون 70D
    Mohamm6d تشکر می‌کند.
    علی نوری
    ویرایش عکس آزاد است.
    Sony-H20 & D7100+18-140mm
    nouri.aminus3.com

كاربر جديد hamed_parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    56

سلام
    من واقعا گیچ شدم بین دو دوربین کنون 70 دی و نیکون 7200
    من تو این سبک عکس ها خروجی میخوام.ایا این دوربین ها کافیه برا این کارها؟؟
    یا میشه فرمت راو بگیرم بعد تو پی سی درست کنم(تا حدودی فوتوشاپ بلدم)

ممنون از شما سروران گرامی.منتظر پاسخ شما عزیزان هستم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام دوست عزیز من با هر سه دوربین عکس گرفتم اول روی لنزت برنامه داشته باش با هر سه دوربین میتونی از این بهتر خروجی بگیری راحتت کنم حتی با 1300dکنون هم میشه خروجی خوب گرفت ولی با لنز خوب
    Nima Sadigh و hamed_parsa تشکر می‌کنند.

كاربر جديد hamed_parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    56

دوربین چی پیشنهاد میکنین؟
    با چه لنزی؟

صفحه 48 از 49 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 آخرینآخرین