صفحه 6 از 13 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 123
Like Tree55تشکر

موضوع: بر سر دوراهی : Canon 30D یا اینکه Nikon D80

amirsooki
    Guest

پیش فرض پاسخ: بر سر دوراهی : Canon 30D یا اینکه Nikon D80

سلام
    وقتی بحث خرید دوربین در این سایت میشود ، همیشه یاد تلاش خودم می افتم برای خرید دوربین.
    یک نکته که همه فکر میکنم قبولش دارند : وقتی دوربین را خریدید به تنها چیزی که فکر نمیکنید دوربین های رقیب است.
    30d عکسهای زیبایی میگیرد . عکسهایی پر و با رنگهای گرم . D80 هم گزینه های زیادی دارد که در این رده نمی شود به راحتی از آن گذشت . عکسهایش هم انصافا خوبست .. ( هرچند که از رنگهای D70 بیشتر خوشم می آید ) اما بهترین پیشنهاد اینست که " به دنبال لنزهای مورد نیاز خود در دو برند بگردید ، هر کدام شما را بیشتر راضی میکرد ، بدنه مربوط به آن برند را بخرید " مطمئن باشید دوربین خوبی خواهد بود.
    موفق باشید

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki نمایش پست ها
    اما بهترین پیشنهاد اینست که " به دنبال لنزهای مورد نیاز خود در دو برند بگردید ، هر کدام شما را بیشتر راضی میکرد ، بدنه مربوط به آن برند را بخرید " مطمئن باشید دوربین خوبی خواهد بود.
    امير اينجاي حرفت رو قبول ندارم. امضا ها رو نگاه كن اكثر دوستان كنوني سيگما دارن .پس بد نيست به لنزهاي سيگما هم براي كنون نگاه كنيد البته اگر پول خريد لنزهاي خوب كنون را نداريد

اصولا
    با خريد دوربينهاي نيكون هزينه هاي بعدي كاهش پيدا ميكنه مثلا

D80, D200 و D70 داراي كمندر هستند و قابليت مستر شدن رو خود دوربين دارن اما 30D نه و بايد يه كمندر بخريد نمي دونم چند دلاره ؟؟؟؟
    فلاشهاي نيكون بسيار ارزونتر هستن با همان كيفيت حتي شايد هم بهتر SB-600 و SB-800 و كيت R1C1 دليل اين مدعا
    ريموت ها ي نيكون ارزونتر هستن
    لنزهاي متوسط نيكون هم كيفيت بهتري دارن هم ارزونتر هستن اصولا اگر قصد خريد لنز متوسط براي كنون داريد به سمت سيگما كشيده مي شويد.

اما دوست من شما لنزهاي سري L دسترسي داريد لذا اصلا بحث نيكون را نكنيد چون دچار اشتباه شديد و واسه رسيدن به اون كيفيت بايد تقريبا هم اندازه خرجي كه داداشتون براي خريد لنزهاش كرده شما هم در برند نيكون خرج كنيد كه عاقلانه نيست
    اما بحث بهتر و بدتر بودن رو نكنيد كه جاش اينجا نيست
    لپ كلام رو هم آقايان غفاري و سوكي گفتند
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

ظاهرا سایت نورنگار لنز کیت 30d رو درست نوشته چون در سایت یکی از فروشگاه های آلمان لنز کیت رو نوشته 17-85.
    یعنی نورنگار با این لنز دوربین رو 1200000تومن میده؟ اگه اینطور باشه که بدنه میشه چیزی در حدود 700تومن.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

باباجان!
    چه بحثي ميكنيد!
    30دي 2 تا كيت داره...
    يكي با 18-55 معروفتر!
    و يكي بEF-S 17-85MM f4-5.6 IS USM معروف....

اما اينجا عموما با 18-55 و يا بصورت بدنه خالي وارد ميشه و به فروش ميرسه...

مثلا دي 200 هم 2 تا پك رسمي به بازار اومده... با 18-70 و 17-55 2.8
    ولي اينجا من بصورت كيت اين دوربين رو نديدم!
    در حقيقت اون چيزي به بازار ما مياد كه در كوتاه ترين زمان به فروش برسه....
    مثلا شما چند نفر رو ميبينيد كه 30 دي با 17-85 داشته باشن؟ هستن ولي كم ! عموما از لنزهاي ديگه استفاده ميكنن...
    در مورد دي 200 هم همينطوره... 17-55 خيلي گران هست و 18-70 كمي ارزان! (يعني كسي كه دي 200 ميخره ميتونه لنزهاي بهتري هم خريداري بكنه...)
    اما در مورد دي 70 و دي 80؟
    تا دلتون بخواد اين دوربينها رو بصورت كيت ميبينيد.... چون عموما همه اين دوربين ها رو بصورت كيت ميخوان....

و يقينا اگر در سايت نورنگار 30 دي كيت به قيمت 1.2 ميليون قرارداده شده؟ منظور 18-55 بوده... اگر غير از اين هست؟ به علت اشكالاتيست كه اين يك هفته در اين سايت بوجود اومده! همچين تخفيفي نه در ايران وجود داره و نه در هيچ جاي ديگر دنيا!
    كساني هم كه ميخوان مطمئن بشن يه تماس بگيرن و اينجا شايعه پراكني نكنن! و بازار رو به تلاطم نياندازند!

"نکته! :
    این نوشته یکبار توسط اینجانب ادیت گردید!"
    ویرایش توسط Arash : Tuesday 16 January 2007 در ساعت 00:20
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    باباجان!
    چه بحثي ميكنيد!
    30دي 2 تا كيت داره...
    يكي با 18-55 معروفتر!
    و يكي با 18-85 اي اس معروف....

اما اينجا عموما با 18-55 و يا بصورت بدنه خالي وارد ميشه و به فروش ميرسه...

مثلا دي 200 هم 2 تا پك رسمي به بازار اومده... با 18-70 و 17-55 2.8
    ولي اينجا من بصورت كيت اين دوربين رو نديدم!
    در حقيقت اون چيزي به بازار ما مياد كه در كوتاه ترين زمان به فروش برسه....
    مثلا شما چند نفر رو ميبينيد كه 30 دي با 18-85 داشته باشن؟ هستن ولي كم ! عموما از لنزهاي ديگه استفاده ميكنن...
    در مورد دي 200 هم همينطوره... 17-55 خيلي گران هست و 18-70 كمي ارزان! (يعني كسي كه دي 200 ميخره ميتونه لنزهاي بهتري هم خريداري بكنه...)
    اما در مورد دي 70 و دي 80؟
    تا دلتون بخواد اين دوربينها رو بصورت كيت ميبينيد.... چون عموما همه اين دوربين ها رو بصورت كيت ميخوان....

و يقينا اگر در سايت نورنگار 30 دي كيت به قيمت 1.2 ميليون قرارداده شده؟ منظور 18-55 بوده... اگر غير از اين هست؟ به علت اشكالاتيست كه اين يك هفته در اين سايت بوجود اومده! همچين تخفيفي نه در ايران وجود داره و نه در هيچ جاي ديگر دنيا!
    كساني هم كه ميخوان مطمئن بشن يه تماس بگيرن و اينجا شايعه پراكني نكنن! و بازار رو به تلاطم نياندازند!
    آرش جان سلام
    فکر کنم امشب زیاد سرحال نیستی.

اولا ۱۸-۸۵ نه ۱۷-۸۵
    دوما این مشکل سایت نورنگار هیچ ربطی به اشکالات این یک هفته نیست ۸ ماه است این اشکال وجود دارد
    سوما کسی شایعه پراکنی نکرده دوستان چون در سایت نورنگار این کیت را دیدن این برداشت را کردند و هیچ منظوری نبوده گناه ما این است که فقط یک سایت در ایران قیمتها را دارد. که ان هم قربانش بشم به این شکل است.

جناب اقای هژبر اذر اگر تایپیک من را از اینجا بر نمی داشتی........

با عرض معذرت از شما،،،،،،
    محمد علی توفیق

تشکر کرده
    1085

لطفا این تایپیک را ببینید آرش جان

http://www.akkasee.com/forum/showpos...2&postcount=68
    محمد علی توفیق

amirsooki
    Guest

به علت اشكالاتيست كه اين يك هفته در اين سايت بوجود اومده!
    جناب توفیق .
    علامت تعجب آخر جمله آرش عزیز همون منظورو میده که شما نوشتی.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

بله!
    دقیقا!
    چند روزیست که شدید تب دارم!
    منظور EF-S 17-85MM f4-5.6 IS USM بود... که متن خودم رو اصلاح خواهم کرد.

اینکه در سایت نورنگار اشتباهی بوده و یا هست؟ حرفی نیست... به خودشان مربوط...(که شنیدم قرار است دستی به سر و روی سایت کشیده شود.)
    اما اینکه ما چیز غلطی را بگیریم! و روی آن بحث کنیم! ناراحت کنندست.
    خریدار اگر آگاه است؟ باید به این اشتباه پی ببرد... و چون خریدار است با تماس تلفنی از قیمت واقعی با خبر شود.
    ما هم که اینور نشستیم... در صورتی میتوانیم نظر و یا پیشنهاد بدهیم که گمان میکنیم حداقل تجربه و یا آگاهی نسبت به موضوع مورد بحث داریم. اگر این آگاهی وجود داشته باشه؟ به این قیمت میخندیم و بحث منتفی است!
    در ضمن اگر این قیمت واقعی بود؟ من درین مورد فتوا صادر می*کردم! و نیکون و سونی ...... تعطیل بودند!
    امیدوارم قانونی صادر کنیم کسانی که تب دارند چیزی در فروم ننویسند!اونهم اینهمه عصبانی!
    ممنون
    ویرایش توسط Arash : Tuesday 16 January 2007 در ساعت 00:30
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    1085

بله!
    دقیقا!
    چند روزیست که شدید تب دارم!
    امیدوارم هر چه زودتر سرحال و قبراق شوی

اما اینکه ما چیز غلطی را بگیریم! و روی آن بحث کنیم! و نظریه بدیم؟ عصبانی کنندست!
    کسی هم بحثی نداره که این لنز حتما به این قیمت هست و یکی می گوید نیست دوستی از روی اشتباه سایت نورنگار این مطلب را فرمود من هم از اشتباه درش اوردم همین. این کجاش عصبانی کننده است؟

امیدوارم قانونی صادر کنیم کسانی که تب دارند چیزی در فروم ننویسند!
    ممنون
    اعتراضی هم به حال و احوال شما هم نداشتیم و جسارت هم نکردیم اگر حالتان خوب نیست چیزی ننویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online نمایش پست ها
    ظاهرا سایت نورنگار لنز کیت 30d رو درست نوشته چون در سایت یکی از فروشگاه های آلمان لنز کیت رو نوشته 17-85.
    من که ندیدم شما کجا دیدید خدا می داند
    محمد علی توفیق

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

1- پوریا جان از دیدنت در این فوروم خوشحال شدم. دیدن یک آشنا در جایی که غریب نوازی می فرمایند ( !) جای خوشحالی دارد.

2- جناب آرش من افتخار آشنایی با جنابعالی رو نداشته ام ولی برخورد جنابعالی با یک نفر تازه وارد که سوالی را مطرح کرده به دور از انصاف است.
    من که از اول عرض کردم که این دو دوربین هم رده نیستند ولی (با تعجب) از هم قیمت شدن این دو دوربین سوالم رو مطرح کردم. شما خود می دانید که در مملکت ما هیچ غیر ممکنی وجود ندارد و هر روز شامل قیمت های عجیب و غریب (گاه بالا و گاه پایین) از سوی فروشندگان هستیم.

اینکه یک سایت نیمه رسمی و پر طمطراق اشتباه به این فاحشی می کند گناهش به گردن بنده و سایر دوستان نیست. ما که تاجر نیستیم که انتظار دارید از همه ی قیمت ها اطلاع قبلی داشته باشیم. من بودجه ام هنوز آماده نبود که بروم یا تماس بگیرم و قیمت قطعی را بپرسم. اساسن سایت را برای جلوگیری از رفت و آمد ها و تلفن های غیر ضروری ساخته اند و بهتر دیده بودم که اول از لحاظ فنی نظر دوستان را بدانم و بعد وارد عمل شوم. با توجه به اشتباهات فاحش متعدد دیگری که به تازگی در این سایت دیده ام در آینده به مطالبش استناد نخواهم کرد ( دیروز متوجه شدم که nIKON d200 را هم fULL fRAME معرفی کرده )

3- از عضویت در این فوروم خوشحالم.

صفحه 6 از 13 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین