صفحه 4 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52
Like Tree60تشکر

موضوع: Nikon D40 & Canon 350D

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

پیش فرض پاسخ: Nikon D40 & Canon 350D

سلام دوستان ببخشيد گفتم تايپيك بيخود باز نكنم چون يه مدل همين نيكون d40 هست مد نظرم من با توجه به محدوديت مالي كه دارم فعلا ميتونم تنه بخرم همراه با كيت همراه دوربين شما كدوم مدل رو پيشنهاد ميديد البته خوندم پستهاي دوستان رو ميخواستم بدونم 400d چقدر با 350 فرق داره و در اخر دوربين سامسونگ g.10 هم مد نظرم هست كه نور نگار همراه با 2 عدد لنز 50.200 و 18.55 ميده 660 به نظر شما ارزش داره سامسونگ رو به خاطر 50.200 اون خريد ودر اخر اگه بخوام لنز 70.300 در حد نه عالي معمولي كه نياز من رو تا حدي براورده كنه كه قيمتش بالا نباشه كدوم بهتر هست ممنون ميشم از راهنماي دوستان

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط FARID نمایش پست ها
    آخرین ویرایش توسط Amir A در تاریخ سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۶ انجام شده است.
    علت: لطفاً بدون دلیل بولد تمام پست هایتان را بولد ننویسید!

ميشه توضيح بديد منظور شما از ويرايش چي بوده من خودم تو سايتم كه 65000 كاربر داره اينجوري با كسي برخورد نميكنم چرا نميدونم متاسفم
    دلیل بسیار ساده‌ای دارد: اگر قرارباشد دوستان تمام یک پست، یا تمام پست‌های خود را بولد بنویسند، کاربر دیگری که درهمان تاپیک یا تاپیک‌های دیگر بخواهد عبارت یا جمله مهمی را مشخص کند چکار باید بکند؟

چه کسی توجه به متن یا عبارتی که منتشر کرده برایش مهم نیست؟
    EHSAN2 و Super Oli تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    6635

ماشالله به جاي اينكه جواب سوال بديد همش مرده زنده ميكنيد الحمدالله هم تشكر كننده هم زياده به جاي اينكه جواب بديد تشكر ميكنيد از هم پست بيخود ميزنيد خدا خيرتون بده با فرومتون خداحافظ همگي هر كسي كه با حرفهاي من رنجيده شد ازش معذرت ميخوام با كاربرهاي ديگه نكنيد اين كار رو وهميشه بزاريد كسي كه به فروم شما مياد خاطره خوبي ازش به يادگار بمونه براي من متاسفانه اينطور نشد قربان همه شما فريد

كاربر همراه Super Oli آواتار ها
    تشکر کرده
    2664

نقل قول نوشته اصلی توسط farid نمایش پست ها
    ماشالله به جاي اينكه جواب سوال بديد همش مرده زنده ميكنيد الحمدالله هم تشكر كننده هم زياده به جاي اينكه جواب بديد تشكر ميكنيد از هم پست بيخود ميزنيد خدا خيرتون بده با فرومتون خداحافظ همگي هر كسي كه با حرفهاي من رنجيده شد ازش معذرت ميخوام با كاربرهاي ديگه نكنيد اين كار رو وهميشه بزاريد كسي كه به فروم شما مياد خاطره خوبي ازش به يادگار بمونه براي من متاسفانه اينطور نشد قربان همه شما فريد
    سلام.
    دوست خوبم !!
    اول جهت اطلاع شما عرض میکنم، در این فروم هستند اساتیدی که روزانه ساعتها وقت ارزشمندشون رو جهت راهنمایی دیگران صرف میکنند که تعدادشون هم اصلن کم نیست....
    اتفاقن انتظارات از شمایی که به حد کفایت تجربه در دنیای مجازی دارید به مراتب بالاتره. شما به طور حتم مطلع هستید که هر جا قوانین و ضوابط خودش رو داره. اگر پست شما توسط مدیران زحمت کش ادیت شده، به هیچ وجه نمیتونه دلیل بر بی احترامی به کاربر باشه و رنجش شما بسیار تعجب بر انگیزه.....

حالا بیایم یه بررسی از کار شما داشته باشیم. شمایی که به زیر و بم دنیای مجازی آگاهی دارید....
    شما در ابتدا این سوالاتتون رو در فروم دیگر مطرح فرمودین و بطور بسیار شایسته راهنمایی شدین. بعد تشریف آوردین اینجا و سوالات تکراری رو مطرح کردین 2بار در این تاپیک و یک بار در اون فروم. (به نظر شما این نوع رفتار، نوعی احساس بی اعتمادی نسبت به اعضای آن فروم نیست؟)
    سپس به سرعت در مقابل یکی از مدیران اینجا موضع گرفتید. که شک ندارم اگر این اتفاق نمی افتاد در اینجا هم به نحو ایده آلی راهنمایی میشدید و ناراضی از اینجا خداحافظی نمیکردید....

دوست خوبم !! شما که تجربه زیادی در این زمینه دارید باید متوجه جو علمی - فرهنگی و در عین حال دوستانه اینجا شده باشید.

در نهایت امیدوارم روزی برسه که متوجه قضاوت زودهنگام و نادرستتون در مورد این فروم بشید....
    ویرایش توسط Super Oli : Tuesday 26 February 2008 در ساعت 23:19
    Keivani و FARID تشکر می‌کنند.
    علی آذرنوش
    www.photochapter.com
    A good photograph is knowing where to stand. - Ansel Adams

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام دوستان ببخشيد گفتم تايپيك بيخود باز نكنم چون يه مدل همين نيكون d40 هست مد نظرم من با توجه به محدوديت مالي كه دارم فعلا ميتونم تنه بخرم همراه با كيت همراه دوربين شما كدوم مدل رو پيشنهاد ميديد البته خوندم پستهاي دوستان رو ميخواستم بدونم 400d چقدر با 350 فرق داره و در اخر دوربين سامسونگ g.10 هم مد نظرم هست كه نور نگار همراه با 2 عدد لنز 50.200 و 18.55 ميده 660 به نظر شما ارزش داره سامسونگ رو به خاطر 50.200 اون خريد ودر اخر اگه بخوام لنز 70.300 در حد نه عالي معمولي كه نياز من رو تا حدي براورده كنه كه قيمتش بالا نباشه كدوم بهتر هست ممنون ميشم از راهنماي دوستان
    سلام
    من تازگی به یه تجربه جالب رسیدم!
    اینكه دودسته آدم داریم:یا با دوربین حرفه ای كار كردن و یا بهترین عكس زندگی شون رو رو k800دیدن
    اگر از دسته اول یاشید كه هیچ،
    ولی اگر مثل من از دسته دوم باشید،خیلی خیلی سخته كه در عكس های این نوع دوربین ها تفاوتی پیدا كنید.
    فقط اول بگم كه از سامسونگ هیچی نمیدونم دوستان باید بگن.فقط همینو میدونم كه هنوز امتحانشو پس نداده.
    تفاوت 400 دی و 350 دی زیاد نیست(تاپیك در این مورد زیاده)اما اگر من بخوام نظر بدم،میگم یه 350 بخرید و با ما به التفاوت هم یه 50 مم اف 1.8ویا از همون 70-300 ارزون ها
    سوال:شما تا به حال با تك لنز عكاسی كردید؟

تشکر کرده
    6635

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام
    من تازگی به یه تجربه جالب رسیدم!
    اینكه دودسته آدم داریم:یا با دوربین حرفه ای كار كردن و یا بهترین عكس زندگی شون رو رو k800دیدن
    اگر از دسته اول یاشید كه هیچ،
    ولی اگر مثل من از دسته دوم باشید،خیلی خیلی سخته كه در عكس های این نوع دوربین ها تفاوتی پیدا كنید.
    فقط اول بگم كه از سامسونگ هیچی نمیدونم دوستان باید بگن.فقط همینو میدونم كه هنوز امتحانشو پس نداده.
    تفاوت 400 دی و 350 دی زیاد نیست(تاپیك در این مورد زیاده)اما اگر من بخوام نظر بدم،میگم یه 350 بخرید و با ما به التفاوت هم یه 50 مم اف 1.8ویا از همون 70-300 ارزون ها
    سوال:شما تا به حال با تك لنز عكاسی كردید؟
    تمام سعي من اين بود كه نيام ديگه تقصير خودمه كه ميام ميبينم كه جواب گرفتم يانه ممنون دل جان خيلي حال دادي شما اگه جواب سوال منو نميدادي سنگينتر بودي زحمت زيادي كشيدي كه تمسخر كني كه موفق شدي اره من يه متورولا داشتم تا الان كه دوربينش خيلي قدرتمند بود روش زده بود vga فكر كنم خيلي عالي بود اونو فروختم يه دوچرخه گرفتم بقيشم دارم يه دوربين ميخرم اونم نه براي عكس انداختن ميخوام بزارم سر تاقچه يا باهاش گردو بشكنم ...... خيلي جلوي خودمو گرفتم مگرنه حسابي از خجالتت در ميمودم عكاس حرفه اي كه با 500 لنز گرون گرون عكس انداخته ..... اين تجربياتت منو كشته اقاي محترم مدير كل سايت ببين كاربرهات چه در افشاني ميكنن تو سايت يه پيشنهاد برات دارم شما سايت خودتو دعوت نامه اي كن كه رفيقهاي خودت و پولدارها كه بتونن لنز گرون گرون بخرن نه مثل ما خروس قندي

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

فرید خان
    لطفا قهر نکنید.
    عصبانی هم نشوید.

اندکی صبر و حوصله باعث می‌شود دچار کل کل با کاربران و مدیران نشوید و با اندکی آشنایی با محیط و کاربران به یکی از کاربران آشنای همه تبدیل خواهید شد و دیگر خیلی فرید نخواهید بود، بلکه فردی از جمع کوچک ما خواهید شد.

اما ... قبل از راهنمایی سوالاتی در مورد وضعیت شما:

شما بودجه ثابتی دارید؟ یا ایده‌ای برای برای خرید تجهیزات در زمانهای دور و نزدیک؟

مثلا توضیح دهید الان می‌توانید ۶۰۰ هزارتومان خرج وسایل عکاسی کنید و در ۱۲ ماه دیگر هم ۴۰۰ هزارتومان برای تکمیل ابزارتان بپردازید.

به چه نوع عکاسی علاقه دارید و یا اینکه اصلا به چه منظور Dslr می‌خرید؟

چه تجربیاتی در زمینه عکاسی دارید و یا دوست و آشنای شما کدام Dslr ها رو دارند که احیانا شما با آنها کار کرده‌اید و یا ممکن است از تجربیاتشان استفاده کنید.
    EHSAN2، DELL، Super Oli و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

فرید خان باور كنید من قصد بدی ندارم
    شاید موضوع رو بد مطرح كردم ولی جدا میگم اصلا قصد استهزا و تمسخر نداشتم
    معمولا تازه وارد ها به جو فروم آشنا نیستند و دلخوری هایی پیش میاد
    كمی صبر پیشه كنید....
    من فقط خواستم كه تاپیك به بیراهه نره.
    همین...
    FARID تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6635

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    فرید خان
    لطفا قهر نکنید.
    عصبانی هم نشوید.

اندکی صبر و حوصله باعث می‌شود دچار کل کل با کاربران و مدیران نشوید و با اندکی آشنایی با محیط و کاربران به یکی از کاربران آشنای همه تبدیل خواهید شد و دیگر خیلی فرید نخواهید بود، بلکه فردی از جمع کوچک ما خواهید شد.

اما ... قبل از راهنمایی سوالاتی در مورد وضعیت شما:

شما بودجه ثابتی دارید؟ یا ایده‌ای برای برای خرید تجهیزات در زمانهای دور و نزدیک؟

مثلا توضیح دهید الان می‌توانید ۶۰۰ هزارتومان خرج وسایل عکاسی کنید و در ۱۲ ماه دیگر هم ۴۰۰ هزارتومان برای تکمیل ابزارتان بپردازید.

به چه نوع عکاسی علاقه دارید و یا اینکه اصلا به چه منظور Dslr می‌خرید؟

چه تجربیاتی در زمینه عکاسی دارید و یا دوست و آشنای شما کدام Dslr ها رو دارند که احیانا شما با آنها کار کرده‌اید و یا ممکن است از تجربیاتشان استفاده کنید.
    خيلي ممنون از شما كه اين همه لطف داريد الان در حال حاظر يعني تا 2 هفته ديگه من نزديك 600 تا 700 پول دستم ميرسه كه براي خريدن دوربين ديجيتال گذاشتم كنار البته اين رو هم بگم قبل و حال حاظر دوربين مينولتا 202 داشتم همراه با لنز نرمال . و يك عدد ماكرو كه كارهايي هم كردم در حد اماتور تجربه دارم اما به دلايلي نتونستم كه لنز تله براش بگيرم وتجربه كنم خيلي دوست دارم با تله كار كنم اما واقا توان خريد تا 500 رو بيشتر براي لنز ندارم بلاخره اشتياق دارم كه تجربه كنم حالا سوال من اينه دوربين خب بلاخره كدوم پيشنهاد ميكنيد با توجه به جميع جهات و بعد لنز تله كه بتونم باهاش تجربه كنم خب حالا كه من نميتونم هزينه زياد بكنم بايد مورد تمسخر قرار بگيرم اين رسمشه اخه درست نيست به خدا ممنون ارش جان كه حوصله داري و جواب من بي حوصله رو دادي مرسي

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

حالا كه من نميتونم هزينه زياد بكنم بايد مورد تمسخر قرار بگيرم اين رسمشه اخه درست نيست به خدا
    فرهاد جان فقط شما مشكل مالی ندارید
    و مشكل مالی هم مشكلی نیست!
    خوب این دی 40 . 350 دی و غیره و غیره رو برای من و شما ساختن.
    اگر مشكل مالی نبود كه همه با یه مارك 3 و 70-200 عكاسی میكردن
    با 700 خیلی كارا میشه كرد!
    دی40+70-300
    350 دی+55-200
    و ...
    راستی سامسونگ جی ایكس 10 هم با دو تا رنج خوب(نه لنز خوب) 650 تومنه
    FARID تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین